Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 12 z 324    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 324  Další
Autor Zpráva
Offline
1475
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Su jenom trolejbusák, tak se zeptám. Chápu že lidi nastupujou i když zní signalizace; chápu i to, jak se podaří někoho skřípnout. Chápu i to, jak se ho podaří popotáhnout. Celkem i chápu, že vevntř všichni byli tak, že někoho vůajícího vně kastle neviděli a tudíž nic nemohli dělat
Potřeboval bych ale vysvětlit, jak je celých 300 metrů možný si ničeho nevšimnout v zrcátku. Asi je to daleko a v parabolickým špíglu toho moc vidět nebude, dobře. Ale je to KTčko, dveře jsou furt v jedné rovině s kastlí a ne jako u T6 schovaný ve zkosené čâsti.
Proto se bez flame ptám, je tam možno vůbec něco vidět?

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

185
15 zář 2017 18:12
Hustopeče
Tramvaj v Plzni vláčela ženu mezi dvěma zastávkami

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-tra ... i-40430943

_________________________________
Celovozové reklamy jsou moje vášeň :D


Offline
Uživatelský avatar

2625
13 črc 2009 13:42
Mně to vyhovuje. Já mám radši tvrdší pérování. Aspoň to drží na silnici.

No, když jsem poprvé sedl do citelisu, tak jsem byl hodně překvapenej, o kolik je to horší oproti Urbanwayi. Méně místa na nohy i na osobní věci, výrazně horší výhled z kabiny, horší citlivost obou pedálů (zejména nepříjemná prodleva v reakci na uvolnění plynového pedálu), pak nějaké drobnosti, jako že otevření všech dveří neresetuje jejich předvolbu cestujícími (ale stopka zhasne, což je důležité), zastávková brzda se deaktivuje ihned po přepnutí "hříbku" do horní polohy (což mně přišlo i trochu nebezpečné, ale dá se na to zvyknout)...

Takže ačkoliv je Urbanway na první pohled jenom lehce faceliftovaná verze Citelisu (skoro mám kolikrát problém je od sebe rozeznat), pokrok tam proběhl značný. Zejména s ohledem na řidiče. Ale podvozek asi zůstal stejný, to máš asi pravdu. A taky máš pravdu, že se občas nějaké kolo odmítá dofouknout. To je samozřejmě chyba.

Každopádně furt se mi řídil asi tak milionkrát líp ten 10 let starý citelis než jakákoliv sorka.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Cracatit píše:
7601? To už bylo snad dávno vyřazený. :mrgreen:

To ano. Ale technika těch vozů se od roku 2002 nikam neposunula, viz pérování.


Offline
2804
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
7601? To už bylo snad dávno vyřazený. :mrgreen:

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Měkčí brzdy na Ciťákoidu?? sarcastic Od čísla 7601 to stojí za h****!
Já jsem s NS 12 spokojen.


Offline
Uživatelský avatar

2625
13 črc 2009 13:42
No, alespoň, že někdo rád jezdí se sorkou.

Ciťákoidy... Tak sis nazval co? Citelisy a Urbanwaye? Tak řeknu ti, že těžko budeš v něčem jiném hledat měkčí brzdy. To brzdění je jak do peřinky.

Ale jak říkám. Je dobře, že alespoň někdo jezdí rád se sorkou, když už je máme.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
xxx píše:
Radši iveco, které jede natvrdo, než sorka, která se kolébá ze strany stranu, dopředu dozadu, nahoru dolů, na sebemenší nerovnosti vyskočí dva metry vysoko a při brzdění si odře čumák o obrubník nebo rovnou o asfalt.

Ať se to klidně kolíbá. Ale má to krásně měkké brzdy a co hlavně: TOPÍ TO SKVĚLE!! Ciťákoidy netopí, seš tam jak na motorce, a ještě ty tvrdé brzdy! A pérování tady skvěle vystihl Martin.
Kdo to osobně neřídil, nepochopí...


Offline
Uživatelský avatar

2625
13 črc 2009 13:42
Radši iveco, které jede natvrdo, než sorka, která se kolébá ze strany stranu, dopředu dozadu, nahoru dolů, na sebemenší nerovnosti vyskočí dva metry vysoko a při brzdění si odře čumák o obrubník nebo rovnou o asfalt.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Protože to jsou prostě krámy! Když jsem s tím jel a říkám si, proč to tak skáče, že to jede tak natvrdo a bolí mě zadek, no jo, zase to šmatle, tak tlačítkem vyrovnat aby to zase za chvíli udělalo to stejný. Neskutečný krám.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2625
13 črc 2009 13:42
Někdy pomůže jenom stisknout kolébku pro kneeling směrem nahoru - pro vyrovnání - a dofoukne se to. Tedy do dalšího restartu.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
peno píše:
Urbanway (který má, mimochodem, k pořádnému autobusu taky pořádně daleko) pořád moc drahý.

Nějak pořád nechápu, proč za ta dlouhá léta nedokázali u "Ciťáků" vyřešit pérování. Dodnes, když tím někdy jedu, tak to tahá zadek nebo bok po silnici... :pray:


Offline
Uživatelský avatar

3737
08 čer 2005 23:12
No a? Dokud bude jedním z nejdůležitějších faktorů cena, což bohužel v bývalém tzv. východním bloku bude ještě hodně dlouho, tak to takto bude vypadat, a přizpůsobí se tomu i výrobci, resp. účastníci VŘ.

Konec konců na vzhled to nejezdí, a citaro vrže stejně jako sorka...


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
Nejlépe tuhle teorii reprezentuje záď autobusu, která vypadá vyloženě jako Urbanway z Wishe :D

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Asi tak. Ze SORu do Streetwaye je jako z bláta do louže :roll:

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Když tu bylo v Brně sólo na testování tak jsem s ním jezdil a žádná hitparáda to nebyla, nechtěl bych to mít jako přidělený vůz ani omylem a nazývat to pořádným autobusem, hm....bohužel dost mimo.


Offline
Uživatelský avatar

2625
13 črc 2009 13:42
Podobnou reakci jsem čekal. :D

Uvědom si, co se vyřadí místo toho. A to si myslím, že je velký důvod k oslavě.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Prý pořádný autobus #-o :lol: Tenhle turecký krám vznikl jen a pouze proto, že je pro východní trhy, kam (nejen) podle Iveca zjevně pořád patříme, i v té nejořezanější verzi, Urbanway (který má, mimochodem, k pořádnému autobusu taky pořádně daleko) pořád moc drahý. A tak vzali laciný turecký Otokar, plácli na něj svoje logo a do něj svůj motor a bylo to. Laciný šmejd pro východní trhy, který má k pořádnému autobusu hodně daleko, je na světě. A jako by to samo o sobě nestačilo, tak to ještě DPP hodí do jednoho z nejhnusnějších nátěrů ve veřejné dopravě vůbec. Jdu blejt, velebnosti ](*,)

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2625
13 črc 2009 13:42
Do Prahy dorazil pořádný autobus


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Aha! Už tam vidím cesta tam a zpět. Tak to pak jo. Takto to smysl dává.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
Peno: o 140 denně více, pokud jedou tam i zpět

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Zdražilo se ze 115 na 185, ale lidé zaplatí o 140 korun víc? Já teda nikdy nebyl v matice moc silný, ale tyhle počty mi nějak neštimují :lol:

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7283
27 úno 2010 07:40
K integraci nakonec opravdu dojde, nicméně už bez Jelenů.


Offline
Uživatelský avatar

142
09 kvě 2014 17:24
Nowy Dwór Mazowiecki
Mouka: Nemám tady sice v ruce nějaká data a podklady obsazenosti a využití jednotlivých spojů linky, na druhou stranu, i s přihlédnutím toho, jakým způsobem ono zdražení provedli, si troufám tvrdit, že nejde ani tak o ztrátovost linky, jakožto spíš o určitou formu vydírání ve snaze o zaintegrování dané linky ať už do DÚKu, nebo PIDu. Ve firmě s jelenem, skákajícím přes rozevlátý toaletní papír v logu prostě počítají matematikou "linka v ZDO = jistý příjem", jen tu integraci řeší po svém. ;-)


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Dopravce razantně zdražil jízdné do Prahy. Vyděračské, kritizuje starosta

Citace:
Obrátili jsme se na Ústecký kraj, na ministerstvo dopravy a na Českou obchodní inspekci. Všichni nám však odpověděli, že to není v jejich kompetenci.

Citace:
Podle místostarosty Litoměřic Jiřího Adámka (ANO) dopravce s radnicí o skokovém zvýšení vůbec nejednal.


A co jako čekali, když je to komerční linka?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8077 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 324  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 21 zář 2024 03:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]