Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 42 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
15
27 dub 2015 19:34
Přikládám dokumentační foto:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

365
08 čer 2015 19:07
Brno-sever, u staré nepoužívané smyčky
Dik


Offline
15
27 dub 2015 19:34
Trošku ťuknul do zaparkovaného auta.


Offline
Uživatelský avatar

365
08 čer 2015 19:07
Brno-sever, u staré nepoužívané smyčky
Dnes spatřen odstavený SOR 7032 na křižovatce Kudelova X tř. Kpt. Jaroše. Na zastávce nám. 28. října bylo hodně lidí.Ve vypravenosti ho nevidím.


Offline
Uživatelský avatar

177
23 kvě 2006 21:30
Zdravím pánové. Přesuny gS :arrow: gM byly už dokonány. Jak tedy vypadají nynejší dekády v Medlánkách ? Jestli jsem správně pochytil a přečetl, tak Citelisy jsou záložní nepřidělené, Crossy lítají snad na čtyřech dekádách (np,np+kasa,303,noc), 931 na nocích (tuším dle poznámek v evidenci a pozorování 7454,55,57,65,67-74) a zbytek na denních / nepřidělené. Děkuju za osvětu (i s prosíkem o vysvětlení 4+2, 5+2). Odpověď stačí klidně do zprávy. S pozdravem Tomáš


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jasně, že revizor může kontrolovat ve vlaku. Alespoň toho IDS jsem několikrát v takové situaci potkal. Ale na území města by teoreticky mohl i z DP. Ale to by musel chtít spíš IDS, DP by sám od sebe ve vlacích nekontroloval.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
xS3 je náhrada za vlak, takže by to mělo být v režii ČD a za drážní tarif. Busy jsou bez pokladny a asi taky bez doprodeje lístků u řidiče v Brně. Nebo se pletu? Asi tam nepotkáš revizora DPMB, max. drážního?
Může vůbec revizor kontrolovat a případně ve vlaku? Kdyby se tam nějakým omylem, záměrem, vyskytl?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Přesně tak a hlavně ti co dojíždí denně za prácou nemají důvod jezdit na černo, když mají všici šalinkarty.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
pepola píše:
Tipuju, že se všichni brzo "přeorientují" z linky 71 (kde se kontroluje) na linku xS3 (kde se nekontroluje a nastupuje všemi dveřmi). Už dnes mě nechávali v České, Hlavní ujet...

Krome toho je xS3 z Ceske vyrazne rychlejsi ...


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Tipuju, že se všichni brzo "přeorientují" z linky 71 (kde se kontroluje) na linku xS3 (kde se nekontroluje a nastupuje všemi dveřmi). Už dnes mě nechávali v České, Hlavní ujet...


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Přesně to, co jsem tu nedávno psal.Naštěstí na 53 teď takové nánosy cestujících nejsou a v úseku od Kr.Pole sóla odpoledne v pohodě stačí. :-)


Offline
Uživatelský avatar

83
24 lis 2014 18:31
Ano,krouží na 8/53. Zřejmě nedostatek kloubů souvisejcí s provozem linky xS3.

_________________________________
T6A5 ty jsou nej.....škoda,že nejsou nízkopodlažní.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
To je důsledek té mega vlakové výluky, že dnes na 53 jezdí 7666 :) ? Odpoledne jsem ten vůz viděl na konečné na Štefánikově čtvrti.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
800
12 zář 2014 23:38
I lidi z Kuřimi, zvyklí na 71 (a teď myslím opravdu lidi nutně dojíždějící, ne babču která jede na výlet do globusu), si ráno radši přispí a půjdou na 311 nebo 312, které jedou Kuřim-Krpole bez zastavení, čímž si ušetří to martyrium se zastavováním v České, v Ivanovicích, Řečkovicích a Medlánkách... Pár lidí poslechne chytrou pani na zastávce a pojede 71, ale pravidelně dojíždějící to do týdne pochopí líp.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Vzhledem k tomu, že pro dnešní společnost jsou čas peníze, tak bych to natolik bledě neviděl. Reálně bych se spíš obával oprav Tyršovy a s tím spojené objížďky kolem TOSky a TYCO. Nějaká a71 bude jezdit patrně plnější nicméně, až lidi během prvního týdne pochopí, že to nemá cenu, bude po problémech. Každá linka navíc cílí na jinou část obyvatelstva - jak píše efram. Netvrď mi, že celá Kuřim bude žhavá na to, aby chodila na jednu linku, která navíc vymetá vesnice kolem Brna a jede 2× déle než expresní spoje xS3 :).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
eframmcbeth .. já si myslím, že ale stejně většina obyvatelů Kuřimi teď místo cesty výlukovkou zvolí linku 71.A to z důvodu, že ji znají.Ona 71 jezdí i totiž mimo výluku ve špičce kolikrát slušně naplněná a ještě k tomu nedávno jsem slyšel, jak jedna paní povídala druhé na zastávce v Kr.Poli, že přestanou jezdit vlaky, ale že místo nich má použít právě linku 71.A pokud by to tak dělala většina cestujících z okolí Kuřimi a České, tak nechci potom ty spoje radši ani vidět.


Offline
800
12 zář 2014 23:38
a-71 by se primárně používat pro jízdu z konečné na konečnou neměla — dokonce ani v popisu výluky zmíněná není — bylo mi sděleno, že 71 je jen pro obsluhu oblastí mezi KrPolem a Kuřimí (lidi z České, z Ivanovic, z okrajů Kuřimi), ale pro přepravu z jednoho konce trasy na druhý mají lidé používat výlukovku 404 a posílenou 411 atp.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pepola: tak a-xS3 bude předpokládám placená ze strany ČD, tak už je na nich, jak si zorganizují, pokud vůbec, kontrolu jízdenek. Ale asi by musely přispět i na provoz a-71, aby se ani zde po dobu výluky nic nekontrolovalo.

Edit: likin: díky za info. :wink:


Offline
410
29 lis 2014 18:06
pepola píše:
S tou výlukou je to trochu na hlavu: a-71 bude dál otvírat pro nástup jen přední dveře a kontrolovat jízdenky, zatímco xS3 bude otvírat všechny dveře a kontrolovat se nebude vůbec nic...

budou tam nahodile jezdit revizoři DPMB i Kordisu, takže "převoz zdarma" bych fakt nedoporučoval


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
S tou výlukou je to trochu na hlavu: a-71 bude dál otvírat pro nástup jen přední dveře a kontrolovat jízdenky, zatímco xS3 bude otvírat všechny dveře a kontrolovat se nebude vůbec nic...


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Jasne. Taky muzes :-)

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Spíš u DP jezdí...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
johnny05 píše:
Pribylo takovych oken, ze obsadit sluzby by nemel byt problem. A prazdninova dekada u 5-2 kloubu je jak noty na buben, kde oken je pomale vic jak sluzeb, takze lidi by melo byt taky dost. A kdyz budou jezdit i brigadnici tak by to mohlo byt taky OK


V dp jezdí brigádníci?

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Pribylo takovych oken, ze obsadit sluzby by nemel byt problem. A prazdninova dekada u 5-2 kloubu je jak noty na buben, kde oken je pomale vic jak sluzeb, takze lidi by melo byt taky dost. A kdyz budou jezdit i brigadnici tak by to mohlo byt taky OK

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
410
29 lis 2014 18:06
Na výlukové xS3 budou Solarisy kvůli vyšší konstrukční rychlosti oproti jiným typům autobusů. Linku xR3 bude zajišťovat DOPAZ.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 zář 2024 14:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]