Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 127 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Podle toho, co je složený za královopolským nádražím bych řekl, že nádraží změn určitě dozná. Je tam spousta prefabrikátů pro nástupiště, betonový "Učka" na škarpy atd. Zabírá to tam víc jak půlku prostoru. Jinými slovy rekonstrukce, obnova stávajícího stavu.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Domis...co jsem četl posledně, tak se mají dělat v některých místech obě koleje. Bohužel důležitý Krpolské nádro v tomhle stavu zůstane nejspíš do doby, než se samo celé rozpadne. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Jakub S: Díky za fotoreport.
Jen jedno zamyšlení. Opravdu si myslíš, že po rekonstrukci bude nádraží v KrPoli vypadat jinak? sarcastic
Jeho rekonstrukce (stejně jako toho kuřimského) v plánu bohužel není.

Nová bude pouze 1 (slovy JEDNA) traťová kolej z KrPole do Kuřimi. A kvůli tomu se úplná výluka určitě vyplatí. ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Krátký report z prvního dne vlakové výluky Kuřim - Brno:
V místě jsem se pohyboval nejprve kolem půl deváté (solidní zmatek, ale to k prvním dnům patří). Přijela zrovna kolona autobusů za R3 od Tišnova, zastavovali pod mostem, až na výjimky - nemají stavět na zastávce u zahradnictví? Podruhé jsem situaci pozoroval kolem jedenácté, i tak byl odstaven bus na každým rohu... Vše je zhoršeno záborem odstavné plochy kolem garáží za nádražím (je tu materiál na nová nástupiště /betonový prefabrikáty/, něco se tu kope atd).
A jedna drobnost - proč je označení xS3 ve třech "velikostech" písma? Z hlediska standardů označování bych čekal, že S3 bude v jedné velikosti. Bije mě to přes oči. Nicméně je to fakt jen detail.
Nakonec něco málo fotek:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Skutečně to byla K2ka ev. č. 1038 + poslány 3 zálohy, konkrétně ev. č. 2365, 7070 a 7073. Prakticky všechny byly potřeba "jen" na cestu do Masarykovy čtvrti, při cestě zpět do Obřan cestující přestupovali na Svoboďáku / Maliňáku z ND do připravených šalin...


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Já jsem myslel, co za tím stálo, že ten pantograf je stržen.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Taky s tím stržením nemohli počkat do zejtřka, abych z toho taky něco měl sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Podle poslední zaznamenané polohy, kterou iRIS zaznamenává to byl pravděpodobně stroj 1038. Jinak dopoledne byla na 4 ještě výměna 1114->1812.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jj, to bude určitě ono :-)
https://www.facebook.com/dpmbaktualne/posts/505943306224246


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Rem: a ještě nejspíš kde. Což by odpovídalo tomu náměstí Republiky, ráno byly na čtyřce nějaké 2 záložky.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Jiricek píše:
Nevíte náhodou někdo, co se stalo s jednou K2(nevím ev. číslo), která dneska byla na Staré osadě kolem 8:40 k vidění se strženým pantografem?


Asi jsem taky nechápavej, nebo jen přepracovanej. V dotazu sám uvedeš že tam byla tramvaj se strženým pantografem, a ptáš se, co se jí stalo? Nebo měl správně znít dotaz jak se jí to stalo?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Aha, díky. No ne, když jsem šel o něco později, tak tam stála jakási T3 z vozovny ale stáli tam docela dlouho.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Mno, co se asi stalo... Jedna blíže neurčená K2 jela a strhla si pantograf - to se tak už občas stává, není to nic neobvyklého, co by stálo pomalu za zmínku. A protože nejblíž byla odstavná kolej na SO, následující tramvaj ji odtlačila právě tam. Co se s ní stalo poté? Přijela jiná šalina z vozovny a odtáhla ji ;-).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
114
27 led 2009 19:48
Brno
Řekl bych, že to byla ta K2 co si strhla pantec kolem 8.hodiny v Husovicích u nám.Republiky.


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Nevíte náhodou někdo, co se stalo s jednou K2(nevím ev. číslo), která dneska byla na Staré osadě kolem 8:40 k vidění se strženým pantografem?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Tuším, že okolo 10 minut. A taky pak chvíli trvalo, než se to rozjelo, i když už to bylo puštěné.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Jak dlouho to na Svratecké stálo?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Aktuálně:
- Odklon linky 8 na SS z důvodu spadeného stromu.
- Výpadek napájení tramvají na Svratecké.
- Zablokovaný přejezd u zast. Popelova.


Offline
89
06 led 2015 17:23
Tak jsem si včera prohlédl ulici Kosmovu po rekonstrukci. Musím se omluvit, protože jsem dříve dával informaci, že bude provedena oprava obrusné vrstvy pruhu od nádraží k Palackého. Opraven je pouze povrch v místě překopu nad zastávkami MHD. Hlavně, že ŘSD požadoval v zásadách organizace výstavby přesný popis, jak bude zachována při překopu ulice autobusová doprava v obou směrech v koordinaci s opravou kolejí.
JPP informace praví, že po ukončení opravy mostu na křižovatce Sportovní - Hradecká bude ulice Hradecká č. 640 převedena na silnici I. třídy a ulice Kosmova bude převedena na nižší stupeň. ŘSD s péčí řádného hospodáře asi nebude do ulice Kosmovy už nic investovat, takže tankodrom hlavně v místě zastávky do kopce zůstane.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
2315 právě na 40069 plná dětí projela jako Zvláštní jízda kolem zastávky Hrnčířská směr KP...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Eda: Když už jsi tu šteloval data výluk na Miladě, tak ta nynější přeložená zastávka linky x3 a vůbec provoz "k dětské" bude jen do 24. června. Následně 25. a 26. pojede x3 na Zemědělskou a od toho 27. bude na Miladě normální provoz.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
b1: Osobně bych tipoval souběžnou jízdu a následné odbočení vlevo, což není až tak vzácný jev. Pokud vyjížděl z vedlejší a vůbec se nepodíval, tak je to fakt vůl.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
A v podvečer se potkal bus a 13T u Internacionálu. Vozidla jsou taky pěkně obouchaná.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
Jak se to stalo? Náklaďák jel podél tramvaje, nebo vjížděl z vedlejší?


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Tady už je fotka z Idnesu.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 30 zář 2024 15:32
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]