Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 225 z 324    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 324  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Prej palubka bude volitelná. Já narážel jen na to, jak ta palubka je nepovedená.

Podniky by podle mě kupovali klasické tlačítkové palubky, protože jsou spolehlivější a rozhodně méně poruchové a lépe opravitelné.


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Já jsem si myslel, že jsem to už někde viděl, ale netušil jsem kde... V tom případě jsem svůj názor ve svém předchozím příspěvku řekl tak trochu s křížkem po funuse. ](*,)


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
metromen: Dotykový displej si DP mohl vyzkoušet už na Škodě Perun.


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Morce98 píše:
Takto prý vypadá místo u řidiče: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... dition.jpg

Technika jde dopředu...
Ale asi se to bude třeba z jízdy blbě mačkat a taky se dotyčný řidič bude muset při každém "mačkání tlačítka" dívat, jestli mačká to správné. Prostě to nepůjde po hmatu.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Olomouc: Obnova vozového parku autobusů
Dopravní podnik města Olomouce píše:
Dopravní podnik města Olomouce oznamuje všem fanouškům MHD, že v těchto dnech mají poslední možnost se projet kloubovým autobusem Karosa B 741.2 z roku 1996, evidenční číslo 306.

Tento autobus byl v Olomouci na linkách MHD v provozu od roku 1996 a za dobu provozu najel přes 600 000 km. Pravděpodobný den poslední jízdy je 30. 9. 2014 na lince č. 17.

Dne 23. 9. 2014 byly do DPMO, a.s. dodány nové nízkopodlažní autobusy značky Solaris Urbino. Konkrétně se jedná o tři vozy Solaris Urbino 12 (sólo vozy) e.č. 642, 643, 644 a dva vozy Solaris Urbino 18 (kloubové autobusy) e.č. 414, 415. Tyto vozy splňují emisní normu EURO 6 a předpokládané datum zapojení do běžného provozu je 1. 10. 2014. Nové vozy budou jezdit na linkách, které jsou v současné době obsluhovány nízkopodlažními vozy.

Dopravní podnik města Olomouce bude mít po vyřazení vozu č. 306 ve svém vozovém parku 78 autobusů z toho je 61 vozů nízkopodlažních tj. 78%.


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Takto prý vypadá místo u řidiče: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... dition.jpg


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Ten novy Solar se jim opravdu povedl. :applause:


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
16 miste bez podesty, hodne dobry :-)


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
...wow...

Stránka s katalogem: http://www.new-solaris.com/


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Solaris dnes představil na veletrhu IAA v Hannoveru nový design autobusů Solaris Urbino.

A to jsem si myslel, že design Urbanwaye je hodně odvážný... Nový Solaris ho trhnul na plný čáře, co se odvážnosti týče. Ale jo, mě osobně se tenhle design líbí, nepřeplácané, decentně cinklé Citarem, to je kára panečku :lol:

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
malé srovnání: Den bez aut v Jihlavě a v Brně.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
ad Urbanway 12 m: Mne se ten bus naopak líbí, pokud bude slušně uspořádaný interiér, tak by mi tu v dvaatřiceti kusech nevadil.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
MKzB píše:
Jančura v Berlíně ukázal nový vagón. Jezdit bude na rakouské papíry[/url]

Ostatně jako všechny jeho vozy. Je to z toho důvodu, že český Drážní úřad mu nemůže zakázat provoz vozů, jejichž zařazení do provozu schválil jiný stát. A Rakušáci mu to zase nemůžou zakázat, pokud se nenachází na jejich území.


Offline
Uživatelský avatar

164
11 pro 2012 15:43
Daleko od linek, na kterých jezdí sanitky
Navážu na diskuzi o Urbanwayi. V Ostravě byly k dostání prospekty vozu. Zde můžete vidět naskenované prospekty Urabnwayů na CNG.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Kolik šotomíst znáš, tolikrát jsi šotoušem. :D


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Trochu patří k tomuto tématu: Senátorka Emmerová jela tramvají načerno, kvůli pokutě si stěžuje
Doporučuji ze sáhodlouhé diskuze pod článkem tohle:
'Milan Machacek' v diskuzi pod článkem píše:
"Dobíhaly jsme tramvaj s přítelkyní po těžké plicní embolii" - utíkat po plicní embolii?
"Nevyužívala jsem svých politických funkcí" "Ukázala jsem mu svou hlasovací kartičku do sněmovny, ale jemu to nic neříkalo!" - Takže využívala...
"Usadila jsem se a ihned začala hledat lístek" - Proč se teda usazovala, proč nejdřív nehledala lístek?
"Strážník byl arogantní, oslovoval mě paní doktorko a nabádal, abych byla vzorem pro ostatní!" - To má být arogance?

:pray:


Offline
Uživatelský avatar

1896
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Jančura v Berlíně ukázal nový vagón. Jezdit bude na rakouské papíry


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Bohužel takové činy se stávájí čím dál častěji ve všech městech.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Rány i kopance. Násilník v podmínce si vybil vztek na řidiči autobusu


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Může se stát, že tramvaje do Jablonce nad Nisou se nestihnou vrátit v plánovaném termínu, neboť u výhybny Brandl je problém se skálou, která se po odsekání začíná samovolně posunovat. Nevím, jak moc je to závažné.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Ok, uznávám nechal jsem se unést jednou fotkou z Autotecu, kde to vypadalo na 3 dveřovou verzi, ale není tomu tak ](*,) posunuté dveře se tedy doteď vyskytovali pouze u verze Line

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Karlos: Můžeš prosím doplnit odkaz na nějaký 3dveřový Citelis, který má prostřední dveře posunuty dozadu? Nikde jsem zatím nic takového neviděl a mám za to, že je to čistě doména dvoudveřových Citelisů Line (které jsou i u nás).


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Posunuté dveře jsou již běžnou součástí u některých Citelisů, jezdících na západ od nás nebo u verze Line např. v Kladně
Prostor pro kočárek/vozík zůstává stále stejně velký, to záleží také na objednávce zákazníka

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Online
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Střední dveře byly posunuty o 750 mm vzad kvůli zvětšení prostoru pro stání, a tím i prostoru pro invalidní vozíky. Nepředpokládal bych, že poloha středních dveří bude volitelná.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Dveře budou nejspíš na svých původních místech, pokud si to někdo v Česku objedná. Takhle posunuté dveře bývají schválně na předváděčkách, aby bylo evidentní, že lze nakonfigurovat i více sedaček v NP části

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

2635
13 črc 2009 13:42
Tak to se mi třeba docela líbí. Hlavně pak ten zadek. Ale interiér je katastrofa. A také nechápu důvod posunutí těch druhých dveří blíže k zadním. Dveře by snad měly být rozmístěny pokud možno rovnoměrně, ne?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8085 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 324  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 21:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]