Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 379 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Moje postřehy:
Ráno jsem jel linkou 78 a sekli jsme se hned na Prušánecké, od tam jsme se na Starou Osadu posouvali přesně 37min. Linka 45 nabírala zpoždění až 40min. Od dopoledních hodin se všechny linky směrem k Tomkovu nám. odklání přes Koperníkovu, což stejně moc nepomáhá. 45ky jeli tři za sebou a ve směru na Jírovu byla poslána 50014. Na lince 44 jezdí všelijaké zálohy ze stanovišť ale také z vozovny (kurzy 60061 apod.). Trolejbusy jezdí také hromadně v počtu až 5vozu. Dle jedné cestující ráno byli poslány 84ky i přes Cejl.

PS: Od Haškové vynechal jeden spoj 45ky a pak jela ta náhradní doprava (50014). Úsek Merhautova- Elplova má trvat 16min. Já ho jel 45min.

_________________________________
RH.


Offline
29
17 led 2006 20:05
V areálu bývalé Mosilany na Křenové se něco filmuje, je tam postavený označník zastávky a kolem se potuluje 7501, zatím s nápisem "Zvláštní jízda" na tablech.


Offline
200
04 čer 2009 13:05
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/hromadnou-dopravu-v-brne-ochromuji-az-hodinova.html

Akorát má buď tisková mluvčí a nebo redaktor nepořádek v ulicích a linkách, protože nevím, proč by mělo zúžení na Křenové brzdit t-25 a t-26 a d-13 taky nejezdí po Olomoucké, resp. ten kousek, co jezdí (než se napojí na Křenovou) by brzdil i d-8 a d-10.


Offline
Uživatelský avatar

151
09 led 2008 18:02
Žebětín/Kameňák
Před chvilkou borec co volal do rádia hlásil že trasu Otakara ševčíka - Tomkovo náměstí jel 1,5 hodiny :-)

_________________________________
Poptávkové tlačítko Vs. Důchodce
Vždycky vyhraje tlačítko...


Offline
32
02 pro 2007 10:53
Brno-Bystrc
... no těch 60 je pěkných ... a co na to revizoři? ... :-k

Srry, za OT. :-$

_________________________________
Videli jste nekdo cerneho Mikulase ...
... pokud ano tak vezte, ze to je pouze rekvalifikovany cert ...


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Fafner: to stejné jsem teď slyšel v 9:53. Taktak, zpoždění až 60 minut...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
To je slušný. Doufám, že se to příliš nedotkne přilehlých oblastí (d-4,...).


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Zrovna probehlo hlaseni dispecinku do vozu, nestihl jsem prvni cast, ale rikali neco ve stylu ze v dusledku dopravniho kolapsu v oblastech tomkova namesti dosahuje zpozdeni az 60 minut. Wow :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Je to krásný obrázek, jak v naší republice něco (ne)funguje. Stavby trvají poměrně dlouho (Joštova, Pionýrská), občas se k tomu přidá i nějaké to občanské sdružení (tunely v Krpoli). :-?


Offline
72
10 dub 2010 16:03
vojtik píše:
http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2273410

Alespoň dokumentační fotoreport z dnešního neslavného zahájení opravy.


Tak takhle se zase zničí nejedna náprava na trajfech. Když tama projede 25Tr tak je to dost vo hubu, protože moc zpomalit nesmí jinak by se tam šprajcla, tak tam nezbývá než vlítnout plnou rychlostí do té škarpy. Autorům tohoto nápadu "fakt tleskám". :evil:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Dost drsné. Jak kdyby nestačila ta roční odstávka Pionýrské...


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
V Husovicích propojka není. Muselo by se přes vozovnu, nebo překládat. Na to je ale potřeba další člověk. A opravdu si nedovedu představit, že by tam někdo v tak hustém intervalu poskakoval půl dne... Někdy mám pocit, že úředníci plánují opravy tak, aby se řidiči i cestující pořádně nas**li. Nebo to je zkouška odolnosti? :evil:


Offline
3342
21 led 2011 14:19
no a co vést šráky jednosměrně z Tomkova náměstí na Starku a dál po té manipulační trati? do Husovic Dá se po ní vjet normálně na linku, nebo se musí přes vozovnu? Tím by se dalo trošku nahnat zpoždění vzniklé na cestě seshora z Líšně... Nebo je v tom nějaký byrokratický problém?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Vždyť to tu máme každý pracovní den... kolona od Tomkova náměstí až po odbočení na Rokytovu je zde odpoledne vcelku často. On ten semafor vlevo na Vinohrady pustí těch aut docela málo i v normálním režimu. A když se k tomu připočte současný fakt, že se při jízdě vlevo musí jet krokem, tak to pustí (jak píše uživatel ve svém příspěvku) tak ty 2 až 3 auta.

Koho napadlo to nechat zavřít v tak dlouhém úseku, včetně křižovatky, toho bych nejradši posadil za volant a poslal k nám. Asi bylo potřeba udělat huráakci "uděláme toho co nejvíc v jednom týdnu", ale do důsledků to už nepromýšlel. Těmi důsledky je třeba to, že to rozvrátí MHD v půlce Brna (linky 25, 26, 84, 44...).

Doufám, že na dispečinku DPMB prokáží, že umí (jakože mimořádnosti a jejich řešení jim celkem jdou, a myslím to upřímně, nikoliv ironicky) a třeba trajfy ukončí ve vozovně Husovice, s dalším pokračováním lidí NAD (na kterou ale nebude dost vozů, což je docela problém). U tranzitujících linek by nebylo špatné je od Kasáren vést vpravo a přes Koperníkovu na Starou osadu (jako loni, když se dělala nová silnice ve smyčce). Protože pokud je nechají ve svých trasách, tak si celé oběhy, jízdní řády a přejezdy na jiné linky můžou strčit za klobouk.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Taky jsem tama dnes jel a nestačil jsem se divit, jak je ta doprava zprasená. Na odbočení ze Svatoplukovy do Rokytovy projedou na jednu vyklizovací fázi tak 2 auta, ta díra je fakt jak na mamuta, kterej idiot to vymyslel a kterej ještě větší idiot to takhle povolil! Ale aspoň si v Šimicích užijí to, co v Kéniku, kterej je z poloviny rozkopanej a uzavřenej - Pionýrská, Rybníček, Šumavská, Drobného...


Offline
Uživatelský avatar

220
19 led 2011 14:26
Řidiči tam nabírají zpoždění cca 8 minut a to byl dnes svátek. Nechci vidět kolik naberou ve špičce v pracovní den. :roll:

_________________________________
http://www.smpd.cz


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Tyjo, fakt zlatý kolo... 8-[

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2273410

Alespoň dokumentační fotoreport z dnešního neslavného zahájení opravy.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Situace v Židenicích. U zastávky Svatoplukova (zastávka dočasně zrušena) vyfrézovány v každém směru jeden pruh, včetně křižovatky. Takže při jízdě od kasáren vlevo na Vinohrady je nutno přeskákat díru a zdržuje to ještě víc.

Zpoždění všech linek v oblasti okolo 10 minut, a to je dnes svátek. Zítra to bude totální kolaps, lituju, že nemám funkční kolo a na Osadu jdu radši pěšky.

Trolejbusy vedeny s vynecháním zastávky Stará osada, kam pendlují záložní autobusy + nějaké vozy s kurzem 600. Operativně se to mění, jen za můj pobyt cca 20 minut v této oblasti jezdily záložky okružně Kasárna - Stará Osada - Údolíček - Kasárna, s přestupy lidí na Údolíčku a Kasárnách. Na obou jmenovaných zastávkách haldy ##MLUVÍM SPROSTĚ## lidí. Poté se i s trajfama chvíli jezdilo přes Osadu, ovšem teď večer opět doprava sem v režii záložních busů. Vyfrézován a uzavřen je i odstavný prostor pro busy linky 84, které krásně zavazí odstavené v terminálu (ovšem, kam jinam s nimi... z Koperníkové se na Osadu dostanou za hodně, hodně dlouho).

Dokumentační fotoreport umístím na K-Report.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Já jel cca před půl šestou trolejbusem z Novolíšeňské. Musím říct, že informace byly cestujícím podávány stylem alá "Bratislava".
Na tablech normálně napsáno, že jede přes Starou Osadu, to stejný na vnitřních panelech. Najednou na Údolíčku zastavil trolejbus a stál. Řidič vepředu něco lidem říkal, leč vzadu (kloubák) nebylo slyšet nic. Rozhlas se nekonal, vnitřní panely jen zhasly.
Vrchol hazardu mi přišel, když trolejbus stál v zálivu a v levém pruhu zastavil bus a otevřel dveře. Lidi se motali po silnici a mezi trolejbusem a autobusem (pravým pruhem) projížděla auta.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Odklony jsou momentálně ukončeny.

_________________________________
RH.


Offline
888
21 led 2006 12:26
no to se na mě nezlob, ale podle mě by to bylo míň bolestný, než teď, když je to na starce tak našlapný, ikdyž se tam nic neděje...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
logitech911 píše:
tam je to teď uplně úžasný, zajímalo by mě, kterej **bec to povolil a nedal podmínku, že se to musí udělat o prázdninách. je vidět, jak se tady v tom státě myslí ... ](*,)


A proč by to dělal? O prázdninách se dělalo plno jiných věcí...


Offline
888
21 led 2006 12:26
tam je to teď uplně úžasný, zajímalo by mě, kterej **bec to povolil a nedal podmínku, že se to musí udělat o prázdninách. je vidět, jak se tady v tom státě myslí ... ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Aktuálně jezdí 25/26 v úseku Novolíšeňská- Stará Osada a Vozovna Husovice- Osová/Kamenný vrch. V úseku Stará Osada-Merhautova pendlují autobusy.

EDIT: Řazen i přimý spoj Novolíšeňská-Osová.

_________________________________
RH.


Naposledy upravil Radek Havlík dne 28 zář 2011 17:11, celkově upraveno 1

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 22:32
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]