Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 245 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Na začátku prázdnin jsem točil odklon 64ky po zastávku Uzavřená, kdyby se někdo chtěl podívat, zde je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=A2T7sw8qzdM

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
vojtik píše:
... doporučuji si udělat vyhlídkovou jízdu linkou 58 či 78 vnitřkem Židenic. Zejména cesta ulicí Klíny se rovná velmi luxusnímu slalomu mezi porůznu odstavenými auty a zavřenými výjezdu z vedlejších ulic. Jsem zvědavý, kdo tam první něco odře, v některých místech to vychází dosti natěsno - inu autobus není auto a místní přece nepůjdou kvůli nějakým značkám parkovat jinam.

Je to fakt masakr. Hlavně kvůli uzavřené Šámalově ulici...
Kdo tohle natočí a umístí na Youtube, má u mě nehynoucí vděčnost a půl kila borůvek z mých plantáží :D


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
A co třeba soustruh?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Třeba školní účely?

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Mohu se zeptat, co dělá 1927 v Pisárkách? :shock: Všimhl jsem si jí už v něděli


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jojo, s Merhautovou souhlas, je to tam mazec, ale kdyby město zrušilo debilní smyčku šaliny na Štefánce a protáhlo šalinu dál do Lesný, tak by na tomhle placu šel postavit nějaký menší parkovací baráček a jak už jsem psal kdysi ve vláknu Tramvajové tratě, Merhautka by chtěla prostě pořádnou údržbu nebo spíš obnovu až po ten most nad žel. tratí 250. Jinak míst s blbým parkováním je řada, setkal jsem se i s hodně mazec parkingem před filosofickou fakultou na Arne Nováka, kdy podobně jako občas na Lidické mezi Antonínskou a Moravákem stojí občas prostě auta ve dvou řadách, první řada na/u chodníku a druhá řada odbržděná v jízdním pruhu, že auta u chodníku nemůžou pomalu ani odjet. Mně párkrát dost zkomplikovalo život stání aut na přechodu, když jsem ten přechod pak musel obejít buď uličkou mezi autama = neviditelnej jak černoch v tunelu a tím pádem je to nebezpečný a nebo jsem musel jít prostě prostředkem silnice = taky nebezpečí, což se mi stalo mockrát u soudu na Moraváku, při přecházení Joštovy, nebo při přecházení Běhounské u Jakuba, kde je i sjezd pro kočárky z chodníku, samozřejmě tudy nejde jít kvůli autům, že jo. Takže podélný stání v jedný řadě, dokud někdo nezaclání přímo v profilu trati, mi fakt tak moc nevadí, i když je to taky přestupek a zrovna u toho podélnýho stání mi netvrďte, že se tam odtahovka nevleze, tomu já říkám, že se nechce a když se nechce, tak to prostě ne a ne a nejde.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Zlaťák: nevím, jestlis to myslel vážně, nicméně ty dvě značky - zákaz stání a parkoviště - si na daném místě neprotiřečí. :wink: Bo parkoviště je na chodníku.


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Jak je ale vidět, jsou tam místa, kde značky nejsou a vesele se tam stojí i přesto, že ani tam to není vyhláškou povoleno.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
https://www.google.cz/maps/preview?hl=c ... i2&fid=0i5
https://www.google.cz/maps/preview?hl=c ... i2&fid=0i5
https://www.google.cz/maps/preview?hl=c ... i2&fid=0i5
https://www.google.cz/maps/preview?hl=c ... i2&fid=0i5
https://www.google.cz/maps/preview?hl=c ... i2&fid=0i5


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
P. Haluza píše:
Mezi Českou a Konečňákem sice žádná značka není, ale stejně se tam parkovat nesmí. Už jsem tam viděl i policajty rozdávat pokuty.
§ 27, odst. 2: V době od 5.00 do 19.00 hodin je zakázáno stání tam, kde by nezůstal mezi vozidlem a nejbližší tramvajovou kolejnicí volný jízdní pruh široký nejméně 3,5 m.


Jel jsi tam někdy? Mezi Konečňákem a Českou je "celá" Veveří osetá značkami zakazujícími stání (někde i zastavení).
Dokonce na Konečňáku je i paradox, kdy je na jednom sloupu značka parkoviště a zároveň zákaz stání.
https://www.google.cz/maps/preview?hl=c ... i2&fid=0i5
https://www.google.cz/maps/preview?hl=c ... i2&fid=0i5
https://www.google.cz/maps/preview?hl=c ... i2&fid=0i5


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Zrovna na Kotlářské bych to nepovolené zastavování důsledně hlídal. Vytváří to dost nebezpečné situace a v okolních bočních uličkách se s dávkou štěstí zaparkovat dá. Merhautova je děs, nejenom kvůli jízdě přes zdevastované panely, ale právě vinou zaparkovaných aut. Jenže tam opravdu není kde. Ty bytovky podzemní parkovací místa bohužel nemají a garáží tam je v poměru k počtu aut poskrovnu.


Offline
140
11 pro 2011 18:53
Přesně tak... takže třeba i celá Merhautova, kde se kvůli autům musí jezdit přes dojebaný tramvajový pás.... Těch míst je v Brně moc, ale dokud nebudou jiná místa, kam parkovat...


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Mezi Českou a Konečňákem sice žádná značka není, ale stejně se tam parkovat nesmí. Už jsem tam viděl i policajty rozdávat pokuty.
§ 27, odst. 2: V době od 5.00 do 19.00 hodin je zakázáno stání tam, kde by nezůstal mezi vozidlem a nejbližší tramvajovou kolejnicí volný jízdní pruh široký nejméně 3,5 m.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Řešení je spousta. Hledat nová parkovací místa (např. stavbou parkovacích domů) je drahé, ale jediné rozumné řešení, které zastupitelé slibují už několik volebních období. A zakázat parkování v ulicích... je také řešení, sice hodné severní Koreje, ale řešení.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Naxashi: těch míst jsou v Brně desítky. Např. z Kotlářské dělají parkující auta 2proudou komunikaci (ze 4 pruhů).


Offline
1788
04 bře 2012 23:26
Já si stále myslím,že na hodně místech by mělo být to parkování podél silnice zakázáno. Například po trase 3, 11 a 12 mezi Českou a Konečňákem. Pokud jsou u silnice vyhrazená parkovací místa, tak OK, ale ne tohle. Nebo mezi Horskou a Technickou po trase 53. Jooo, hlavně, že si tam stojí, ale že tam bus může projet, kdy je protisměr volný, to už nikoho nezajímá. Jako že vždycky tam musí čekat. Stejně jako je monumentálně špatně křižovatka na samotnou Technickou, potom ta u FEKTu kousek před Podnikatelskou a samozřejmě odbočení na Kolejní. Tam ani nejsou potřeba auta, aby se tam dalo debilně projet.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

3741
08 čer 2005 23:12
Jsou místa, kde špatně zaparkovaná auta neodtáhneš, protože tama odtahovka prostě neprojede...


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Oni by místní šli parkovat jinam, kdyby městská policie odtahovala a odtahovala a případně vymáhal třeba DPMB nebo měšťáci zpoždění takovýho busu, co nemohl projet. V menším měřítku takovýhle blbě zaparkovaný auta i nevidomým a vozíčkářům a dalším skupinám lidí znepříjemní život a někdy to může být hodně nebezpečný.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Tvůrce dopravního značení na způli uzavřené křižovatce Otakara Ševčíka - Gajdošova - Táborská by zasloužil nakopat do jisté části těla, protože absolutně nerespektoval to, že jde o komunikaci s provozem kamionů a autobusů. Když člověk vidí ty manévry při předjíždění z "protisměru" do správného pruhu, tak se nestíhá divit. Taky jim to ráno už někdo lehce očesal :)

A doporučuji si udělat vyhlídkovou jízdu linkou 58 či 78 vnitřkem Židenic. Zejména cesta ulicí Klíny se rovná velmi luxusnímu slalomu mezi porůznu odstavenými auty a zavřenými výjezdu z vedlejších ulic. Jsem zvědavý, kdo tam první něco odře, v některých místech to vychází dosti natěsno - inu autobus není auto a místní přece nepůjdou kvůli nějakým značkám parkovat jinam.


Offline
Uživatelský avatar

3741
08 čer 2005 23:12
Pavel píše:
A jak bys to udělal? Nechal by jsi obousměrný provoz přes Kšírovu?

Však píšu, otáčet jako a-50.
Pavel píše:
A navíc se tu psalo, že ta smyčka kvůli stavbě supermarketu zanikne.
Smyčka Novolíšeňská po prodloužení na Jírovu taky zanikne, ale to snad nebrání tomu, aby se tam jezdilo, než se tak stane.
Pavel píše:
Jediná možnost je asi otočit smyčku do protisměru, ale čekání těsně před křižovatkou Kšírova x Hněvkovského (není tam záliv) není šťastné.
Není tam záliv, ale jsou tam dva pruhy v jednom směru, a v tom pravém je dost dlouhý úsek označený jako manipulační zastávka jako pozůstatek po někdejším odstavování vozů linky 50.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jenže musíš rozlišovat, jestli to děláš pro seba a zadarmo nebo pro jiný za peníze a jestli je dostaneš i když dělat nebudeš. To se pak na nějakou práci z vysoka a peníze stejně dostaneš.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Já dneska makal s kolečkem a lopatou celý den. Stín nikde, ale šlo to, takže...

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Mouka: zajímavé, v posledních týdnech se tam celkem makalo.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Abych nezapomněl, před hodinou NAD na d-5.


Offline
22
15 úno 2011 16:01
001/07 směrem z města Pisárky... to jestli dojede sem zvědav... na každé zastávce 2x restart... asi zadní vůz nějaký problém... ale poskakuje dál


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 04 říj 2024 01:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]