Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 33 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

177
23 kvě 2006 21:30
Tak už se začíná projevovat vandalismus i na Váriích, 1596 sklo označené fiksou, bez malého zpětného zrcátka... tuší se kdo odcizil na 1100 LCD displeje?


Offline
Uživatelský avatar

357
30 pro 2008 15:29
Honny píše:
... A furt tam sou. :-)

I ti výrostci :evil:


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
... A furt tam sou. :-)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
že by Hoštická ??? :lol:

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
autobusák - tak to aby jsi vyrazil, teď už určitě někteří šotouši vyrazili do Bosonoh :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

357
30 pro 2008 15:29
Tak toto mě opravdu láká, je to na jedné z Bosonožských zastávek, asi si jednu večer štípnu confused


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
chat-maniac píše:
Tasa: to je to poslední, co by mě zajímalo, nějakej ##MLUVÍM SPROSTĚ## dispečer co musí pořád frflat

Tebe můžou ostatní objet, mě bohužel né a v tom je ten rozdíl

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

39
02 lis 2008 20:13
delsi dobu, no jak se to vezme, tak asi 14 dni ne? nebo ja nevim, nak to ubiha rychle...


Offline
Uživatelský avatar

9297
10 čer 2004 11:19
No cim dal vic se mi libi pristup prahy a nekterych jinych mest , kde je kabina ridice zcela oddelena od prostoru pro substrat.. Uz kvuli bezpecnosti. Pokud ridic nebude mit status verejne osoby, ak aby se nemusel pripadne pouzit na sebeobranu i silnejsi prostredky , tak je prvni na rane :-( .


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
bystreucho píše:
Takze diky daximu se dostavame zpet k ustrednimu hrbitovu, kde malovali dva cizinci na salinu a kdyz na ne prisel ridic, tak ho zmlatili.

To už je ale delší dobu zpět, ne?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Tasa: to je to poslední, co by mě zajímalo, nějakej ##MLUVÍM SPROSTĚ## dispečer co musí pořád frflat

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Nejhorší na tom je, že se pak páni dispečeři na řidiče dívají jako na aktivního vola, co jim brzdí dopravu.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Nejsem sice řidič ani jednoho ze zde diskutovaných prostředků,ale vzhledem k tomu,že ani těch 15-20lidí se řidiče (dixiho) nezastalo,asi bych taky nevytáhl paty :oops:

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

39
02 lis 2008 20:13
Takze diky daximu se dostavame zpet k ustrednimu hrbitovu, kde malovali dva cizinci na salinu a kdyz na ne prisel ridic, tak ho zmlatili. Moje otazka zni: Mate dost odvahy na to nechat si rozbit hubu kvuli cmaranici na saline, kor, kdyz za chraneni nedostanete ani korunu navic?
PS: To tlacitko prepadeni je dobry, vsiml sem si toho jednou v 8cce, kdyz sem koukal ridicovi do kabiny...myslel sem ze to jen zavola bud policii nebo ze je to nouzovy signal na dispecing.


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Moc lidí tam sice nebylo,počítám tak 15 až 20.Ale i tak riskovat že se někomu něco stane nestojí za to.Pro mě to naštěstí dopadlo dobře a to je hlavní.
Nevím odkud byly,asi z té hospody naproti zastávky,ale jak se jmenuje to netušim.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Vůbec bych se nedivil jestli to nebyla ta parta pitomců z WHS.


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
chat-maniac: Jeste by si bandicka sla stezovat a odnesl to chudak daxi ze zranil pasazery...

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Daxi: co nám se ještě nestane....
co kdyby si tam vrazil kolejnice a bandička by se vyložila sama skrz otevřený přední dveře? říkáš že tam už moc lidí nebylo :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Zbroják taky doporučuji, z vlastní zkušenosti vím, že stačí mnohdy dotyčnému přes sklo nebo tak ukázat zbroják, a je(většinou) hned klid.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Daxi - zbroják vřele doporučuju.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
No hlavne ze jsi to ve zdravi prezil... To, ze je chytli je jen velice prijemny bonus :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Mazec. :)


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Boží mlýny přeci jen ještě melou!
Dnes 16.9.09 jsem byl v práci přepaden.Jako řidič šaliny (tramvaje),se setkám deně se spoustou sortou lidí.Převážně se jedná o slušné lidi.Najde se mezi nimi pár nevychovanců a budiž k ničemu a už několikrát mi vyhrožovaly.Jenže dnes to bylo tak nějak jiné.
Bylo kolem 22.00h a na tramvajové zastávce Tomkovo náměstí (v Brně),nastupuje banda výrostků,může jim být mezi 17 až 20 lety.Bylo jich přibližně osum,z toho jedna slečna a černoch s vyčesanými vlasy do několika špic (něco jako klaunská čepice).Bylo hned jasné že budou problémy,jen co nastoupily,začali hlučně nadávat a obtěžovat cestujicí. Černoch a ta slečna se nějak zvlášt nezapojily.Jelikož řidič zodpovídá za bezpečnost,vyzval jsem je aby vystoupily,což někdy zabere.jenže tentokrát to byla spíš voda na mlýn těmto podnapilým individuím.
Začali do všeho kolem mlátit a vyhrožovat zabitím.zavolal jsem přes radiostanici o asistenci policie,překvapilo mě že dispečera dopravního podniku zajímá spíš škoda na voze,než zda jsou cestujicí a řidič v pořádku,ale budiž.Když brutalita těchto lidí dospěla skoro k vrcholu,použil jsem tlačítko přepadení,které slouží k tomu aby dispečink slyšel co se děje ve voze.To už mladíci bušily pěstmi do kabiny a loncovali s dveřmi (cestujicích naštěstí moc už nejelo a nějak je nezajímaly).V tu chvíli jsem si říkal že už dlouho to plexisklo nevydrží a co nevidět praskne,vnímal jsem každé zapraskání jako by mělo co nevidět povolit.Naštěstí nepovolilo a mladíci jako by uspokojeni že dali řidiči pořádně zabrat začali opouštět vozidlo.Opravdu jsem si oddechl a volal jsem na dispečink že už opustily vozidlo a odchází směrem do Obřan. Jenže k mé smůle jsem si nevšiml,že jede mladík bere do ruky dlažební kostku a háže jí směrem k mé kabině.Jen jsem zahlídl cosi proletět,naštěstí minul,druhý už ale ne,jenže tentokrát to byl jen malý kamínek,který se odrazil od čelního skla a dopadl kamsi na silnici.okamžitě jsem zavřel dveře a pokračoval jsem co nejrychleji pryč.Naštěstí se nikomu nic nestalo,šalina to taky přežila a já začal vážně uvažovat jestli to má opravdu cenu,chránit něčí majetek na úkor svého zdraví.Asi si pořídim do budoucna zbran,protože zdraví mám jen jedno.Když se stane něco takového někomu jinému tak si říkáte že co by jste udělali a jak se zachovali,jenže v tu chvíli je ve vás tak malá dušíčka že jste rádi,že na vás taková banda nemůže.Ono třeba jednoho nebo dva by jste složily,ale co ten zbytek.
Pointa je asi ta že na téhle zastávce je kamera policie.neuplynulo dlouho a asi po 1 km je dostihla policie.Já už mezi tím ujel další kolo.Partička výrostků stála s rukama za hlavou vedle hospody kde asi ztropily další potíže....Takže né vždy,ale většinou na každého jednou dojde.

Omlouvám se za gramatiku a za rozsáhlost textu,ale tak nějak jsem to ze sebe potřeboval dostat,takže sorry.


Offline
Uživatelský avatar

9297
10 čer 2004 11:19
Puvodni Kuba me pozadal o prejmenovani na Mouka. Pak se zaregistroval novy uzivatel s prezdivkou Kuba.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
chat-maniac píše:
kolego, jednalo se o rýpnutí vzhledem k jeho nicku, nemohl jsem si pomoct a tahle přátelská nadávka se úplně nabízela wink proto mouka s malým M

Asi si stojím na vedení, ale i teď si nejsem jist, zda jsem původní příspěvek správně pochopil. Kdo je vlastně ten móka ?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 18:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]