Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 34 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
tak sem asi přestřelil confused
myslel sem to tak, že v neúplných rodinách není dost síly na výchovu ratolesti, ale asi jsem se zmýlil ... příště se radši zdržím kontroverzního komentáře ke kterému nemám dostatek podkladů

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
kolego, jednalo se o rýpnutí vzhledem k jeho nicku, nemohl jsem si pomoct a tahle přátelská nadávka se úplně nabízela wink proto mouka s malým M

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
chat-maniac píše:
Kubo, ty seš ale mouka.... sarcastic

Nemělo by být Mouko, ty ...... ?

Mouka (původně Kuba) a Kuba, to by se mohlo plést (i když na oba by to mohlo sedět)

Omlouvám se za OT


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Kubo, ty seš ale mouka.... sarcastic

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
mechoš: A tak to má být, jenže u některých rodičů (jak už tu někdo psal) to funguje tak, že ještě nadávají chlupatým, jak si dovolujou na jejich ratolest vůbec šáhnout. Nevím, jestli jstě někdo viděli seriál Poslední sezóna, byl tam psychicky nemocný muž, který měl na sprejery "geniální" recept.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Mouka píše:
mechoš: Pokud to sprejování tajit chceš, tak to utajíš, ať se rodiče zajímají sebevíc. Do jisté míry to možná lze omezit výchovou.

Ano tak jsem to taky myslel. Ono to neni o tom jestli má ten dotyčnej oba rodiče nebo jednoho, ale o tom jak ho rodiče vychovali.
Kdybych já někde čmáral a mamka by na to přišla tak bych si týden nesedl bůhví jestli né dýl. Klidně by mě zmlátila i teď a to bydlíme každý zvlášť (ikdyž nevím jak by dopadla wink ) já naštěstí takové nápady nemám.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
mechoš: Pokud to sprejování tajit chceš, tak to utajíš, ať se rodiče zajímají sebevíc. Do jisté míry to možná lze omezit výchovou.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Kuba píše:
V dnešní době, kdy 50% manželství se rozpadá se nemůžeme divit, jak to u nás vypadá ... dítě vyrůstající v neúplné rodině má větší sklony "spadnout" do nějake skupiny vrstevníků, která ho stáhne s sebou.


Nemohu s tebou souhlasit já mám přesně opačnou zkušenoust.
Na učňák se mnou chodilo cca 5 lidí, kteří sprejovali a rozhodně to nebyli lidé z rozpadlých rodin, ba naopak (neřeším to že rodiče nezajímalo to co ve svém volném čase dělají).
Já sám jsem žil pouze z matkou, a nikdy by mě nenapadlo jít někam čmárat. Neni to totiž o tom z jaké jsi rodiny, ale jak se o tebe rodiče zajímají. Ono to občas vyzní že prudí, když se tě zeptaj kam deš, ale ve skutečnosti je i toto náznak toho, že je zajímá co děláš ve svém volném čase.(nejsem ovšen naivní, a je mi jané, že to že, někdo sprejuje se rodiče(než toho synáčka) chytnou ani nedoví)
Bohužel někteří to pochopí až příliš pozdě...........


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Kuba píše:
V dnešní době, kdy 50% manželství se rozpadá se nemůžeme divit, jak to u nás vypadá ... dítě vyrůstající v neúplné rodině má větší sklony "spadnout" do nějake skupiny vrstevníků, která ho stáhne s sebou.
Hezká podprahová propaganda. Jediný člověk, kterého znám osobně a o kterém vím, že sprejoval, pochází z úplné, zabezpečené a vůbec celkem normální a fungující rodiny...

PvvS píše:
Spis je prohlasit za skodnou, kde lovna sezona nema zadny obdobi hajeni...
Na to není potřeba měnit současný stav, stačí je "jenom" pokaždé vyhmátnout a pochytat.


Offline
Uživatelský avatar

9297
10 čer 2004 11:19
Spis je prohlasit za skodnou, kde lovna sezona nema zadny obdobi hajeni...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Kuba píše:
abych to upřesnil, tak primárním cílem není něco zničit, ale zviditelnit se, podepsat se svým graffitem nebo tagem na co nejhůře dostupném místě, nebo na místě s co nejvyšší ostrahou, zároveň tam, kde ho bude vidět co nejvíce lidí ... "bojují" takhle proti sobě skupiny sprejerů-tzv. crew, které dělají výtvory pod společným jménem (OBK, KEKS, FUI, ...).
Někteří i tagují sami za sebe, ale spíš spolupracují v crew.
Pokud se nezvýší ostraha, tak se to nevymítí ... stále budou skupiny mladých lidí, které budou hledat adrenalin v chození a tvoření na cizí majetek na viditelných místech ...
V dnešní době, kdy 50% manželství se rozpadá se nemůžeme divit, jak to u nás vypadá ... dítě vyrůstající v neúplné rodině má větší sklony "spadnout" do nějake skupiny vrstevníků, která ho stáhne s sebou.

A o tom byl ten Gympl...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
abych to upřesnil, tak primárním cílem není něco zničit, ale zviditelnit se, podepsat se svým graffitem nebo tagem na co nejhůře dostupném místě, nebo na místě s co nejvyšší ostrahou, zároveň tam, kde ho bude vidět co nejvíce lidí ... "bojují" takhle proti sobě skupiny sprejerů-tzv. crew, které dělají výtvory pod společným jménem (OBK, KEKS, FUI, ...).
Někteří i tagují sami za sebe, ale spíš spolupracují v crew.
Pokud se nezvýší ostraha, tak se to nevymítí ... stále budou skupiny mladých lidí, které budou hledat adrenalin v chození a tvoření na cizí majetek na viditelných místech ...
V dnešní době, kdy 50% manželství se rozpadá se nemůžeme divit, jak to u nás vypadá ... dítě vyrůstající v neúplné rodině má větší sklony "spadnout" do nějake skupiny vrstevníků, která ho stáhne s sebou.

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
David Jaša píše:
Hlavně nechápu, proč se dnes někdo diví, že jednolitá snadno přístupná rovná betonová plocha je pár dní po dokončení posprejována. Co takhle to vzít jako přírodní zákon a přizpůsobit se tomu? Třeba vyhlášením za legální plochu. sarcastic (Co je zrovna na tomhle betonu tak ochranyhodného?) Nebo vytvořením nějakého dražšího povrchu - třeba profilovaného betonu s velkými nerovnostmi nebo kamenného obkladu - na takových sprejerské výplody ani zdaleka tolik nevyniknou a tak je to pak láká míň. Nebo tam třeba pozvat Tima, ať udělá výzdobu dopředu, ta odradí většinu následovníků od přemalovávání. Nebo...


Ochranyhodného na tom není nic, ale stejně by se to míjelo účinkem. Ti, kteří umí malovat by možná na takové plochy chodili, ale zbytek by stejně čmáral dál, protože to je přece adrenalin...
A co se týká nerovných ploch - takovým blbům to je jedno - tady nejde o to něco vytvořit, ale něco zničit, takže ty čmáranice budou malovat kamkoliv. Jen nechápu, proč se třeba nerealizuje na tatově autě, nebo doma matce na kuchyňské lince - ti by ho za to pochválili, jak mají "inteligentního" potomka a ostatní by měli pokoj.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
no tak dřív to nebylo tak moc ... teď je to prakticky v každém voze :(

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
chat-man: klid, má radost z toho, že objevil Ameriku :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
to sis všiml docela brzo, už pěkných pár let to tady funguje ](*,)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
btw: všiml jsem si, že se čím dál tím víc používá nějaký fix s náplní, který sklo vyleptá ...
je to vcelku svinstvo ... horší než skrábání (načárat něco fixem nedá tolik fyzické námahy a času jako něco vyškrábat)

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
...tak ti do toho někdo vyrejpe nějakej výtvor stejně, jak do skla a fólie ti stejně nepomůže...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
chat-maniac píše:
ale taky tady máme e-bay a černý obchod je tu jako vyšitej, nevybereš si


samozřejmě si to uvědomuji, ale nebude to tak, že skočíš na Pekařskou 18 do dvora a nakoupíš tam to, co potřebuješ ...
tak mě tak napadá ... co kdyby se zadní část vozů pokryla průhlednou fólií, která by se v případě pomalování, posprejování pouze strhla a nanesla by se nová. Nevim jak by to vyšlo cenově, ale myslím, že by to bylo levnější než po čase nutnost přestříkat celé zadní víko motoru.

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
ale taky tady máme e-bay a černý obchod je tu jako vyšitej, nevybereš si

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
David Jaša píše:
Hlavně nechápu, proč se dnes někdo diví, že jednolitá snadno přístupná rovná betonová plocha je pár dní po dokončení posprejována. Co takhle to vzít jako přírodní zákon a přizpůsobit se tomu? Třeba vyhlášením za legální plochu. sarcastic (Co je zrovna na tomhle betonu tak ochranyhodného?) Nebo vytvořením nějakého dražšího povrchu - třeba profilovaného betonu s velkými nerovnostmi nebo kamenného obkladu - na takových sprejerské výplody ani zdaleka tolik nevyniknou a tak je to pak láká míň. Nebo tam třeba pozvat Tima, ať udělá výzdobu dopředu, ta odradí většinu následovníků od přemalovávání. Nebo...


hele, tak třeba hzastávka šalin v pisárkách ... je tam krásný členitý obklad, žádnej šedej beton a přesto je to tam posprejovaný ...
dle mě jsou dvě možnosti, buď rozšíření legálních ploch nebo začít od píky a zakázat všechny sprejerské obchody ve státě. Myslíte si, že se tím ničemu nezabrání, ale to se mýlíte, protože spreje na sprejování na zdi mají vyšší výtlak než klasický auto lak ... taky v běžném obchodě nekoupíte tlusté fixy na všechny povrchy (tzv. bastardy).

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
...tam stát a střílet je

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Hlavně nechápu, proč se dnes někdo diví, že jednolitá snadno přístupná rovná betonová plocha je pár dní po dokončení posprejována. Co takhle to vzít jako přírodní zákon a přizpůsobit se tomu? Třeba vyhlášením za legální plochu. sarcastic (Co je zrovna na tomhle betonu tak ochranyhodného?) Nebo vytvořením nějakého dražšího povrchu - třeba profilovaného betonu s velkými nerovnostmi nebo kamenného obkladu - na takových sprejerské výplody ani zdaleka tolik nevyniknou a tak je to pak láká míň. Nebo tam třeba pozvat Tima, ať udělá výzdobu dopředu, ta odradí většinu následovníků od přemalovávání. Nebo...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Legální plochy mají tu výhodu, že tam jsou i pěkné věci, neboť tam chodí sprejeři spíše více umělecky zaměření, a ne taková hovada, co vezmou sprej a načmárají tam svoje jméno...


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Ořechovská je krásný případ toho, jak si tyto individua váží svého okolí, zvláště pak nových věcí (a čistých);
MKzB:tím bys akorát docílil toho, že to posprejují znovu :-(


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Cracatit, Jakub Švec a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 19:34
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]