Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 35 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

39
02 lis 2008 20:13
Hah, tady se to trochu zvrtlo od vandalismu k filmu, ale zpatky k te orechovske jak tady nekdo napsal..."docely by se mi to aji libilo, kdyby to bylo na legalni plose"...co to je za kravinu? To jako plocha rozhodne jestli se ti to libi? zed jako zed ne? Tohle je proste hnusny at to bude kdekoli.


Offline
63
19 lis 2008 21:41
Brno-Černovice
Mrakicio: vetsinu tvych vypsanych filmu se mi lubia ... ja jsem na hodne druhu zanru... (komedie,horory,sci:fi atd....)


Offline
Uživatelský avatar

9297
10 čer 2004 11:19
Hmm, ja kdyz uz , tak klasiku, nebo psychologii. Bezduchy vyplody poslednich 10-15 let sleduju minimalne.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Jak pro koho. Film byl dělán pro určitou skupinu lidí nepříliš velkého rozumu - a pro takové je ten film super. Já se ale radši podívám na Tarantina (Sin City nebo neméně dobrý Kill Bill) nebo na Formana (třeba Přelet nad kukaččím hnízdem, to by ale měl vidět každý), klidně i na Wildera (pro mne dosud nepřekonaný film Někdo to rád horké), ale ne na tohle. A i u nás máme dobré filmy, třeba Marečku, podejte mi pero, Obecná škola, Obchod na korze... Ale chápu, že každýmu se líbí něco jiného.

A teď už zpět k tématu, nebo si na mně PvvS vyzkouší jakejsi trollmód či co :mrgreen:


Offline
63
19 lis 2008 21:41
Brno-Černovice
Film GYMPL je gooood ! [-X
[-X


Offline
9986
15 led 2005 23:41
"Film" Gympl je snad největší kravina, co byla u nás natočena. Být to natočeno v Americe, neřeknu ani slovo, ale myslím, že u nás máme na lepší.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
MKzB píše:
K té posprejované Ořechovké:
Napadlo mě, co takhle tam poslat děcka z umělecké školy, ať na tu zeď namalují nějaký přírodní motiv. Třeba by to sprejery odradilo.

Mě už to napadlo několikrát. Pak by to byl takový legál.
BTW: Nedávno sem se díval na film Gympl. Velice inspirativní. Doporučím se na něj podívat...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1896
01 srp 2006 14:13
Bezkov
K té posprejované Ořechovké:
Napadlo mě, co takhle tam poslat děcka z umělecké školy, ať na tu zeď namalují nějaký přírodní motiv. Třeba by to sprejery odradilo.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
johnny05 píše:
Kdyby to byl aspon nakej obrazek, ve stylu zastavky Osove nez to premalovali, nebo mostu u Bolka, ale tyhle cmaranice..., hruza.

To bys po těch blbečcích chtěl moc. Bolek v Žabinách bylo umělecké dílo, které tam vydrželo přes 20 let a nebýt rekonstrukce toho mostu, tak by tam ještě dalších pár desítek let vydrželo...
Ale mohlo by být hůř. Třeba čmárance, tagy, hesla Kuřačko smdíš, Volte ***** apod.
Toto má aspoň jakejs takejs tvar a barevnost a blíží se to uměleckýmu dílu. Docela by se mi to i líbilo, bylo by to na legální ploše...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Kdyby to byl aspon nakej obrazek, ve stylu zastavky Osove nez to premalovali, nebo mostu u Bolka, ale tyhle cmaranice..., hruza.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tramvajová zastávka Ořechovská dlouho bez výplodů omezenců nezůstala (počítám 14 dní).
Na obou betonových zábradlích se v pátek 11.9. objevilo toto krásné dílko:
Příloha:
110920091510.jpg
Příloha:
110920091511.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
dneska v 7434 nějakej .... rozlil v přední části busu kafe z automatu ... fakt HUMUS

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

357
30 pro 2008 15:29
czc-super píše:
e_smile ups tak to mi zase neco uteklo.. psalo se tady o tom ?

každej čmrkanec se sem nepíše :wink:


Offline
63
19 lis 2008 21:41
Brno-Černovice
e_smile ups tak to mi zase neco uteklo.. psalo se tady o tom ?


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Už skoro měsíc...
czc-super píše:
Dneska jsem videl 7614 na 49 a ma potagovanej zadni kryt od motoru (stejne jako 2622 ale v mensim meritku..) :!:

_________________________________
RH.


Offline
63
19 lis 2008 21:41
Brno-Černovice
Dneska jsem videl 7614 na 49 a ma potagovanej zadni kryt od motoru (stejne jako 2622 ale v mensim meritku..) :!:


Offline
Uživatelský avatar

39
02 lis 2008 20:13
chat-maniac píše:
já chytl blbánka a nedostal sem nic. a panem Svěrákem mi bylo řečeno, že odměnu dostává jenom někdo a jenom někdy a jenom když den předtím neprší a druhý den bude hezky.... ***** (haj-zl)


No moc pekny, tak to bych se na to ##MLUVÍM SPROSTĚ## a nechal bych je at to pomalujou, aby to aspon k necemu vypadalo:D:D:D


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
já chytl blbánka a nedostal sem nic. a panem Svěrákem mi bylo řečeno, že odměnu dostává jenom někdo a jenom někdy a jenom když den předtím neprší a druhý den bude hezky.... ##MLUVÍM SPROSTĚ## (haj-zl)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

39
02 lis 2008 20:13
zajmalo by me jestli ten ridic dostane nejakou odmenu za to ze se alespon snazil zabranit jim v konani a dostal u toho pres hubu...nebo naopak? prisel o premie, za to ze neuhlidal??


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
pepola píše:
Chlapci ve věku 23 a 26 let (chudáčci - duševní).
Úplně zcestný názor (promiň) o něco níž! Dokud se z toho bude dělat "umění" a "vymezovat" jim ještě plochy, tak to bude narůstat, a ne ubývat!!!


Legální plochy jsou k ničemu, nikde nejezdí a nejsou zakázané...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Tentokrát i s fotečkou.... http://zpravy.idnes.cz/francouzi-pospre ... 7_brno_trr

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

460
29 lis 2004 18:44
16 km od Brna
pepola píše:
Chlapci ve věku 23 a 26 let (chudáčci - duševní).
Úplně zcestný názor (promiň) o něco níž! Dokud se z toho bude dělat "umění" a "vymezovat" jim ještě plochy, tak to bude narůstat, a ne ubývat!!!


Ve středověku by jim usekli prst nebo dva a to by si to pak hned rozmysleli ...a ještě by to byl krásný exemplární příklad :twisted:
... což by teď neprošlo, bych to řešil, hadr a kýbl hezky umejt a pak štětec aby to dali do pořádku a na celej rok, aby měli co dělat a dalších deset šalin k tomu ....


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Chlapci ve věku 23 a 26 let (chudáčci - duševní).
Úplně zcestný názor (promiň) o něco níž! Dokud se z toho bude dělat "umění" a "vymezovat" jim ještě plochy, tak to bude narůstat, a ne ubývat!!!


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
http://brnensky.denik.cz/zlociny-a-soud ... -vlak.html

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
Můj osobní názor na grafitti je následující: vymezit ve městě hodně legálních ploch-jak jsou různé betonové mosty, oplocení fabrik, zapadlé, nezrekunstrované části města ... tam všude by mohl být prostor pro tento druh umění. Oto víc bych ovšem posíli tresty a projevování se mimo tyto plochy a to nejen peněžitými postihy, ale i prospěšnými pracemi, popřípadě i vězením.
Na nějaké čáranice na hezkých zrekonstruovaných zastávkách, či podchodech (Pisoárky) opravdu zvědav nejsem.
Myslím ale, že nedostatek legálních ploch a absolutní zákaz jako je teď nic neřeší-jak vidno není možno to uhlídat-není tolik strážníků MP či PČR, kdyby se vymezili plochy, tak by se i zmenšil rajon, který by policie musela hlídat.

_________________________________
Jakub


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jakub Švec a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 19:20
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]