Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 37 z 62    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 62  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
MartinV píše:
ne, místo toho je "hejtmana Šaška"
...sorry za OT

DOBRÝ :applause:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6961
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
brněnský deník


Offline
Uživatelský avatar

6961
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ReZ píše:
Jen doufám, že jedním z nich není "Primátora Onderky"... sarcastic

ne, místo toho je "hejtmana Šaška"
...sorry za OT


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Nikde to tu neproběhlo, ale jak se nedávno v jiné diskuzi mluvilo o zastávce Zimní stadion, tak přčedběžně od půlky prosince se její název změní. Psali to v poslední šalině v +/-.
Zatím mají tři návrhy. Jen doufám, že jedním z nich není "Primátora Onderky"... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Rekonstrukce zastávky probíhá i na Kamenným vrchu směr Čtvrtě ;)


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
- práce na proudloužení tramvajového ostrůvku Lipová směr centrum už pomalu finišují, dneska byl namontován sloupek pro označník
- stojan na zastávce Univerzitní kampus směr Medlovo nám./Kamenný vrch se vrátil na své původní místo
- probíhá rekonstrukce nástupního ostrůvku Čtvrtě směr kampus s dosazením těch drahých německých najížďáků

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
pepola píše:
Nezavazel.Ale kdo má pořád shánět slu/..báky na doma?Přelepoval tuším i dvě linky!

Právě jsem si všiml, jak přehazuje JŘ v Pisárkách, stál u označníku a několik spojů kvůli tomu nemohlo rozumně vyjet ze zastávky. O chvíli později pak lepil na Antonína Procházky.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
David Jaša píše:
Zavazel ti při výjezdu ze zastávky? sarcastic Nejspíš jsme viděli toho samého. :-)

Nezavazel.Ale kdo má pořád shánět slu/..báky na doma?Přelepoval tuším i dvě linky!


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
pepola píše:
Dnes dopoledne zase objížděl pracovník,lepící jízdní řády, v Peugeotu Boxer zastávky okolo Pisárek.Že by další změna změny?

Zavazel ti při výjezdu ze zastávky? sarcastic Nejspíš jsme viděli toho samého. :-)


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
pepola píše:
Dnes dopoledne zase objížděl pracovník,lepící jízdní řády, v Peugeotu Boxer zastávky okolo Pisárek.Že by další změna změny?

Ano změna cen jednorázových jízdenek


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Dnes dopoledne zase objížděl pracovník,lepící jízdní řády, v Peugeotu Boxer zastávky okolo Pisárek.Že by další změna změny?


Offline
105
25 kvě 2007 13:13
Myslim, ze uz tady nekdo psal, ze ten pristresek na Cervinkove je prestehovaz z posunute Skacelky


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Dalsi 2 pozitivni zpravy:
- chodnik od smycky Technologicky park ke kolejim po Palacakem je vydlazen :applause: (pozde, ale prece), zbyva dokoncit stupne schodu u smycky a doresit schodiste u samotnych koleji
- na zastavce Cervinkova smer Technologicky park vyrostl pristresek pro cestujici (patrne odnekud prestehovan, odkud?)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
ReZ píše:
Další info: dnes ráno se na označnících výlukové zastávky pro t-30 Přívrat ve Vychodilově ulici objevily cedulky s jménem zastávky a na označníku pro směr do Bystrce i zelená směrová cedulka. Kdyžtak zítra sem hodím fotku...
btw hned ta zastávka vypadá líp :dancing:

Slíbil jsem fotky, tady sou:

Manile, posílám Ti mailem originály (1600x1200) do fotogalerie.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Mrakicio píše:
Pravdou ale je, že jeho problém s dírou bych chtěl mít.

Studuj v Brně a přestěhuj se do Kohoutek. ;-)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tuhle diskuuzi nikdy nečtu, ale mé jméno, ještě k tomu modře označené, je natolik bijící, že jsem si i já všiml, a reagovat bdu pouze tak, že Krakonoš 12° je naprosto skvělý, a dále taky tak, že jsem měl dnes omylem opět postaveno na volno, a to dvakrát, a pak teda taky tak, že kolega David Jaša je blázen, neboť dělá přesně to, co v jeho posledním příspěvku uvedl. A to nemluvím o tom, že k tomu nutí i psa a přiožralé kolegy šotouše, kteří jsou rádi, že poznají, kde je nebe a kde je chodník. Pravdou ale je, že jeho problém s dírou bych chtěl mít.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Kapusta píše:
To je vážně takový problém udělat o pár kroků víc?

Pár kroků navíc obecně mi nevadí, jak kolega Mrakicio jistě rád potvrdí. :mrgreen: Vadí mi, že ty kroky navíc povedou buď přes dav lidí, nebo v ještě mnohem větší míře v cestě *busů, zajisté k nemalé radosti řidičů linek 25, 26, kteří byli dosud těchto radostí ušetřeni. Alespoň na poměry Mendláku... A ani pro autobusáky to nebude výhra, protože ti lidi jaxi nezmizí, ale přesunou se o 20 m dozadu, kde se budou otáčet zády k přijíždějícím autobusům (anžto pozadu chodit nebudou) nebo o 20 m dopředu, kde budou autobusům skákat pod kola zpoza davu. Jak říkám: kdyby to alespoň ty nebezpečné situace eliminovalo, OK, ale když je to jenom přenese jinam, k čemu je to vlastně dobré?


Offline
Uživatelský avatar

483
22 srp 2006 12:35
Bohunice
David Jaša píše:
Asi takto: kdyby to zavaření díry znamenalo, že lidi přestanou skákat *busům pod kola, asi by mě to tolik neštvalo. Ale takhle se problém jenom přesune o 20 m dopředu za ještě většího zahuštění už tak přecpaného prostoru. Mendlák jako dopravní uzel stojí za prd, ale tyhle akce to fakt nezlepší...

To je vážně takový problém udělat o pár kroků víc?

Teď se už nedivím, že jsou všude vyšlapané cestičky v trávníku, třeba i tam, kde člověk zkracováním žádný čas navíc nezíská...

_________________________________
Chůze = doprava 21. století.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Asi takto: kdyby to zavaření díry znamenalo, že lidi přestanou skákat *busům pod kola, asi by mě to tolik neštvalo. Ale takhle se problém jenom přesune o 20 m dopředu za ještě většího zahuštění už tak přecpaného prostoru. Mendlák jako dopravní uzel stojí za prd, ale tyhle akce to fakt nezlepší...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
používal, a nevidím důvod tam tu díru trpět dál :-) dav se nebude proplítat na třech místech k tramvaji, ale už zase jenom na dvou - usměrnění toho davu

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
chat-maniac píše:
stejně je ta díra uprostřed zábradlí zbytečná, lidi sou zlenivělí za tu dobu co tam byla neobcházet zábradlí, to je celý. takhle se proplítají mezi busama co tam stojí a další najíždí na odjezdovou

Používals někdy ty zastávky, kterých se to týká?

S tímhle přístupem se na MHD můžem vykašlat, kdyby lidi nebyli líní, mohli by svoje cesty chodit pěšky a nezatěžovat tak řidiče svojí přítomností v přestupních uzlech... ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
stejně je ta díra uprostřed zábradlí zbytečná, lidi sou zlenivělí za tu dobu co tam byla neobcházet zábradlí, to je celý. takhle se proplítají mezi busama co tam stojí a další najíždí na odjezdovou

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Je celkem jedno, kdo to odsere. Průšvih je, že se ve jménu bezpečnosti vymýšlejí řešení, která pouze problém přenášejí jinam.


Offline
Uživatelský avatar

3737
08 čer 2005 23:12
David Jaša píše:
M3: na jednu stranu díky za tvoje postřehy ze strany řidiče - třeba mě by nenapadlo, že tam řidič může ve špíglu nějakého cestujícího-nesprintera přehlédnout. Na druhou stranu to nic nemění na mém názoru, že to tam odstraní míň problémů, než přidělá. Lidi holt budou skákat pod autobus nikoliv uprostřed rovinky, ale kryti davem zpoza rohu za zatáčkou. "Těším" se na první zranění, až to nějaký projíždějící prasiřidič neukecá... ](*,)
Pokud nekdo "skoci" pod auto, tak je to vina ridice?
Citace ze zakona:
Citace:
"Mimo přechod pro chodce je dovoleno přecházet vozovku jen kolmo k její ose. Před vstupem na vozovku se chodec musí přesvědčit, zdali může vozovku přejít, aniž by ohrozil sebe i ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích. Chodec smí přecházet vozovku, jen pokud s ohledem na vzdálenost a rychlost jízdy přijíždějících vozidel nedonutí jejich řidiče k náhlé změně směru nebo rychlosti jízdy."

Ale jestli chcete flastrovat ridice, tak si tam prosadte prechod:
Citace:
"... se musí řidič takového vozidla přibližovat k přechodu pro chodce takovou rychlostí, aby mohl zastavit vozidlo před přechodem pro chodce, a pokud je to nutné, je povinen před přechodem pro chodce zastavit vozidlo"


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
M3: na jednu stranu díky za tvoje postřehy ze strany řidiče - třeba mě by nenapadlo, že tam řidič může ve špíglu nějakého cestujícího-nesprintera přehlédnout. Na druhou stranu to nic nemění na mém názoru, že to tam odstraní míň problémů, než přidělá. Lidi holt budou skákat pod autobus nikoliv uprostřed rovinky, ale kryti davem zpoza rohu za zatáčkou. "Těším" se na první zranění, až to nějaký projíždějící prasiřidič neukecá... ](*,)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1542 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 62  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 20 zář 2024 08:55
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]