Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 571 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
No teraz som tam bol, uz sa stavalo ze auta smerom Zabovresky uz staly na Skacelke aj na zelenu... To prave pride o 17:00-18:00 asi :P Ale je to tam dost blbo spravene, zakazal by som odbocovanie vlavo, auta (ani busy) nedodrziavaju zaradenie do pruhov pred semaforom, takze je to dost rizikove (2 pruhy pred semaforom -> 1 pruh po krizovatke)

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
zolex píše:
Jj, 53-ka je spolocna s 12, 13. Som zvedavy ako beru tu zatacku Purkynova->Kralovopolska s klbovym autobusom, predpokladam ze tam chybaju milimetre na to aby nezobral nejaky kuzel :) Inac popoludni to tam bude vyzerat urcite hardcore, prajem vela stastia a trpezlivosti vodicom liniek 44, 84 a 30 :)

No zatím prý v pohodě. Mladá tudy jela kolem 11h a-67 směr Slovaňák a říkala, že to docela šlo.
No docela si tam ty dva roky užijeme...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

522
19 zář 2007 08:18
zolex píše:
Jj, 53-ka je spolocna s 12, 13. Som zvedavy ako beru tu zatacku Purkynova->Kralovopolska s klbovym autobusom, predpokladam ze tam chybaju milimetre na to aby nezobral nejaky kuzel :) Inac popoludni to tam bude vyzerat urcite hardcore, prajem vela stastia a trpezlivosti vodicom liniek 44, 84 a 30 :)


Díky, podívám se na to zítra jaká je to "kličkovaná".


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Jj, 53-ka je spolocna s 12, 13. Som zvedavy ako beru tu zatacku Purkynova->Kralovopolska s klbovym autobusom, predpokladam ze tam chybaju milimetre na to aby nezobral nejaky kuzel :) Inac popoludni to tam bude vyzerat urcite hardcore, prajem vela stastia a trpezlivosti vodicom liniek 44, 84 a 30 :)

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
jan.peta píše:
A a-53 má zastávku Skácelova společně s tramvajemi na ulice Purkyňova? Ono se to ráno v 7 hodin blbě hledá, když není čas :oops:

Předpokládám že jo? Jestli tudy odpo pojedu, mrknu se...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
1597+1549 na ZJ.(Info:Hafan)

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

522
19 zář 2007 08:18
A a-53 má zastávku Skácelova společně s tramvajemi na ulice Purkyňova? Ono se to ráno v 7 hodin blbě hledá, když není čas :oops:


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
zhabr píše:
Dnes ráno kolony na Přívratu a mezi zastávkami Jindřichova a Spojovací. Zpoždění směrem do centra cca 15 až 20 min. Některé vozy linky 29 ukončily jízdu už na zast. Klusáčkova a otáčely se na Komenského náměstí. :-(

No ono to teď bude celkově v Žabinách a KrPoli (v okolí Skácelovy a Zborovské) vypadat docela špatně. Konečně se o víkendu pustili do křižovatky Hradecká x Královopolská a vypadá to tam lehce ucpaně. Aspoň podle fronty aut, co jsem dnes ráno v sedm zpozoroval na Královopolské až u nás na Přívratě.
V neděli jsme tam byli s malým na procházce a od Slovaňáku až po Záhřebskou jsou zlikvidovaný troleje včetně křížení s tramvajovými na Purkyňově.
Viz.:
Příloha:
Kralovopolska_1.JPG

a
Příloha:
Kralovopolska_2.JPG
.

Jak tu kdysi kdosi psal, že se vysypává prostor na Skácelce u hospody na Devadesátce, tak je to proto, že zastávka Skácelova pro a-x30, a-44 a a-67 je posunuta směrem ke Slovaňáku a původní zastávka vypadá asi takto:
Příloha:
Kralovopolska_3.JPG

P.S.: sorry za kvalitu mobilních fotek, počasí nebylo zrovna úžasné... sarcastic


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
52
04 bře 2009 10:27
Oprava: otáčely se na Konečného nám., nikoliv Komenského nám. sarcastic


Offline
52
04 bře 2009 10:27
Dnes ráno kolony na Přívratu a mezi zastávkami Jindřichova a Spojovací. Zpoždění směrem do centra cca 15 až 20 min. Některé vozy linky 29 ukončily jízdu už na zast. Klusáčkova a otáčely se na Komenského náměstí. :-(


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
kuba píše:
Cca před deseti minutama jsem viděl dva Citelisy odbočovat z Kounicovy doprava na Sokolskou (směrem na Lužánky). Nevíte, co to bylo? Nějaká soukromá akce, či snad náhradní doprava?

Tuším,že 72+74/300 Zvláštní vlaky pro vozíčkáře...


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Cca před deseti minutama jsem viděl dva Citelisy odbočovat z Kounicovy doprava na Sokolskou (směrem na Lužánky). Nevíte, co to bylo? Nějaká soukromá akce, či snad náhradní doprava?


Offline
Uživatelský avatar

26
29 led 2009 22:55
pepola píše:
Dnes dopoledne kolem 12. hodiny měla nehodu "trojčecí" d-12 na klasickém místě Dornych X Plotní, směr Komárov. Narazila do ní Češka v autě s německou SPZ, čímž se z jejího motorového vozidla rázem stalo nemotorové, bo motor a zavěšení PP kola se válelo rozložené na zmíněné křižovatce...Náš řidič se při DN zranil a byl odvezen RZP. Na voze 1553 zohnutý plast před schody předních dveří + vysypané sklo a pokroucené přední dveře + různá míra otlučení schodů. Ale jekl,tvořící rám schodů vydržel!!!


Díky za informaci, viděl jsem na okamžik zezadu trojče na smyčce na Zvonařce, ale nebylo mi ma na 100% jasné, zda to nabourané (spíše už rozbourané) auto o půl zastávky dál souvisí zrovna s ním.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
JM: Chápu co myslíte, klasickou obruč, ale monoblok je taky úplně něco jiného - monoblokové kolo je celistvé (neskládané) nalisované přímo na nápravě. Zde je to něco víc než obruč, ale monoblok to rozhodně není.

pepola: Jestli to bylo kolem poledního, tak to jsem tomu akorát ujel 1603+1561 před tím a to jsem si chtěl původně na trojče počkat :-?


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Dnes dopoledne kolem 12. hodiny měla nehodu "trojčecí" d-12 na klasickém místě Dornych X Plotní, směr Komárov. Narazila do ní Češka v autě s německou SPZ, čímž se z jejího motorového vozidla rázem stalo nemotorové, bo motor a zavěšení PP kola se válelo rozložené na zmíněné křižovatce...Náš řidič se při DN zranil a byl odvezen RZP. Na voze 1553 zohnutý plast před schody předních dveří + vysypané sklo a pokroucené přední dveře + různá míra otlučení schodů. Ale jekl,tvořící rám schodů vydržel!!!


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Tento jev byl díky tomu, že vozy nejeli přes zastávku Česká, protože po odjezdu z této zastávky se přetáčí cílová zastávka na transparentu a když vůz ze zastávky neodjede, tak se transparent prostě nepřetočí. Řidič si toho na počítači nemusí všimnout a jede tak až do Králova Pole. Ale někteří řidiči si zrušili službu a jezdili na směr 80, což je KPN-Maliňák-KPN i s hlášením, že jede ulicí Rooseveltovou, ale to cestující stejně nevnímají.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Tak šestka jezdila na Malinovského nám. až do ukončení provozu. Co mě ale udivilo, že odklon nějak nerozdýchaly tabla a při jízdě 6 do Král. Pole byl na většině vozů na tablech (vnější i vnitřní) směr Hlavní nádraží přes Náměstí Svobody. Zastávky to ale hlásilo dobře... :-o


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Datel píše:
JM: A co je to, co se válí vedle tramvaje, to není obruč? To je jako co?
Monoblok, jak už napovídá předpona mono je z jedné části. Mimochodem, zrovna včera jsme si to kreslili ve škole a bylo to v kapitole kol složených!!! :roll:

Myslím, že to, co se válí vedle tramvaje, to je monoblok, protože DP nyní používá monobloky, dříve používal kola s nalisovanou obručí. Rozdíl na první pohled není patrný, obojí je tvarově naprosto shodné, jen monoblok je z jednoho kusu, kolo s obručí je ze dvou kusů (kola a nalisované výměnné obruče s okolkem). Toto celé je přes gumokovové vložky upevněno na náboj nápravy (oproti nalisování na nápravy u klasických dvojkolí)


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Datel píše:
JM: A co je to, co se válí vedle tramvaje, to není obruč? To je jako co?
Monoblok, jak už napovídá předpona mono je z jedné části. Mimochodem, zrovna včera jsme si to kreslili ve škole a bylo to v kapitole kol složených!!! :roll:


Já tam eda vidím jenom kolo jako celek, pak se tam válí jakési kotouče, či co to je.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
9986
15 led 2005 23:41
A já si dneska zase kreslil přechodnice :mrgreen: .


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
JM: A co je to, co se válí vedle tramvaje, to není obruč? To je jako co?
Monoblok, jak už napovídá předpona mono je z jedné části. Mimochodem, zrovna včera jsme si to kreslili ve škole a bylo to v kapitole kol složených!!! :roll:


Offline
30
16 led 2009 08:35
Dneska jsem se snažil odjet ze zastávky Jírova osmičkou v 11.55. Po asi 10 minutách marného čekání jsem se odebral na autobusovou zastávku a do města odjel právě přijíždějícím spojem linky 78. Když jsem zjistil, v čem je problém, ani jsem se nezlobil, že to takhle probíhalo, přesto mě pár drobností napadlo - např. nevšiml jsem si, že by na stanici Jírova bylo nějaké stálé směřování ke stanovišti náhradní dopravy, pozorováno už při nedělní výluce. O trablích na trati by měl asi především informovat ten displej, ale to by musel vůbec fungovat a celkově by někdo (kdo? úřad městské části?) musel zajistit dodržování alespoň základního pořádku v prostorách zastávky ... Dále jsem si říkal, že cestující mohl o mimořádnosti informovat některý z řidičů stojící na Jírově, bral bych to jako výraz profesionality a profesní cti, samozřejmě v situaci, kdy by se museli důvodně domnívat, že DP nezajistil informování jinak.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Hm, není to pěkný pohled, když se šalina za jízdy zuje. To už by udělala líp, kdyby se obula... sarcastic


Offline
304
12 lis 2007 20:03
d-6 ještě před 10 minutama stále jezdila jen na maliňák


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
V pět jsem jel do města Žofkou s panem řidičem Tasou. Na Moraváku zahlásil: "Vážení cestující, tramvajce před náma upadlo kolečko, takže vůz jede na Malinovského náměstí, kde se otočí a pojede zpět do Králova pole." :mrgreen: Načež mým směrem prohlásil, že z KrPole pojede rovnou domů, protože stávkujou brzdy :-( Ale bylo to cca 17:05, takže to tam stálo pěkně dlouho...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 13 říj 2024 12:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]