Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 576 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Tasa: taky si říkám, že Kr. Pole by bylo ideální jak pro přestup, tak i pro kratší dobu strávenou v autobuse. Jenže tam bude problém s vlakem. Zvláštní vozy pro "Baňýkovce" byly odpojeny od pravidla ve Slatině a pravidlo pokračovalo dál na hl.n. Jediné řešení by bylo zajistit loko pro výkon Slatina - Kr. Pole, jenže to by si to museli od ČD objednat. Ale rozhodně by to bylo z pohledu bezpečnosti a méně zničených autobusů (míň vozů a otočili by se vícekrát) lepší.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Jen doufam ze nevypravili 2605. Vcera byla na poblblym myti, tak byla na celej den na vozovne. Zase budu muset umyt vsechny okna jak budou dosudlany... #-o

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

43
20 srp 2006 10:50
Brno
Tasa píše:
Proč jízdenky? Je to zvláštní jízda. To je to stejné, jako bych si objednal tramvaj na svatbu a pak po mě někdo chtěl označit jízdenku. Ten vůz prostě nejede po lince, tak tam tarif neplatí. Dle mého názoru by na to město nemělo dát ani korunu, mělo by to být v režii 1.FC Brno. Taky jsem si říkal, proč vlak do Ostravy nepřistavit do Králova pole? Perón je tam dost dlouhej i na vlak, kterej bude mít o pár vagonů navíc a už by se pak nemuselo šaškovat ve Slatině a vozit ty chuligány přes celé město.


Jak už jsem psal vedle, objednatelem je 1.FC Brno.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Proč jízdenky? Je to zvláštní jízda. To je to stejné, jako bych si objednal tramvaj na svatbu a pak po mě někdo chtěl označit jízdenku. Ten vůz prostě nejede po lince, tak tam tarif neplatí. Dle mého názoru by na to město nemělo dát ani korunu, mělo by to být v režii 1.FC Brno. Taky jsem si říkal, proč vlak do Ostravy nepřistavit do Králova pole? Perón je tam dost dlouhej i na vlak, kterej bude mít o pár vagonů navíc a už by se pak nemuselo šaškovat ve Slatině a vozit ty chuligány přes celé město.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Přepravu platí město, také si ji objedná, protože je poničeno "jen" 12 autobusů, což je nic oproti tomu, kdyby jeli běžnýma linkama.

Jízdenky by si kupovat měli, ovšem tady jde o to se s nimi nezdržovat a dostat je co nerychleji na místo určení a zpět.

Kdyby jsi byl revizor - nastoupil bys do autobusu společně s těmito polomozky? Asi ne. Takže nekontroluje nikdo.

Škodu uhradí město, jakožto majoritní vlastník. Takže škodu zaplatíme všichni.

Na otázku proč nasazují autobusy řady 900 se mohu zeptat otázkou, proč se na noční linky dávají autobusy řady 900? Když se všeobecně ví, co jezdí v noci za dobytek? Protože prokoplý strop, nebo rozřezaná sedadla je vidět, i když autobusy nevozí zrovna fotbalové fanoušky.

Každopádně s tímto nesouhlasím - škodu by měl zaplatit klub, popř. pachatel, který je přistižen. Zkrátka exemplární potrestání, aby si to ostatní rozmysleli. Zajímalo by mě, proč se u nás neokopíruje model z Anglie? Musí se vymýšlet něco nového, co stejně nefunguje? V Anglii měli s fotbalovými chuligány obrovské problémy (u nás to je oproti nim slabý odvar) a dokázali to vyřešit a dnes chodí na fotbal každá týden 50 000 diváků včetně malých dětí a je tam naprostý klid.


Offline
359
20 čer 2008 14:08
Včera probíhal návoz tzv. "fanoušků Baníku" na fotbal. Kamarád co bydlí u stadionu mi poslal i fotodokumentační foto. Na 12 použitých autobusech vznikla škoda celkem cca 50 tis. korun.

Napadají mne otázky:
a) kdo vlastně platí tuhle přepravu? Určitě to DPMB nedělá z vlastního rozmaru
b) neměla by si ta svoloč kupovat jízdenky?
c) pokud b=ano, kontroluje to někdo?
d) kdo uhradí výše uvedenou škodu?
e) proč se nasazují na tyhle spoje Karosy řady 9xx ? Myslím že starých šrotů v provozu máme i tak dost. Nebyl by to vhodný výkon pro již odstavené polotrosky, nachystané na export na Ukrajinu nebo na Kšírovu?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
Dnes kolem 14.50 hod. nehoda citelisu 18M (linka 60) a osobního vozu. Stalo se to na křižovatce Jihlavská X Heršpická, směr k zastávce Strážní. Zřejmě jedno z vozidel jelo na červenou. Škoda na citelisu: poškozen plast pod levým světlem. Osobní vůz: upadená SPZ+odřeniny na předním nárazníku.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Když si dveře někdo rozrazí a vyskočí, tak se za ním hned zase zavřou a může se jet dál. Jede-li pak tramvaj 40km/h, tak účinek čelistí na B voze bude neznatelný.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
M3 píše:
Při otevření dveří by měla vypadnout jízda a měly by naskočit čelisťové brzdy "B" vozu. Ovšem pokud dotyčný kaskadér ty dveře otevřel a hned vyskočil, tak se souprava moc nezbrzdila.



No nevím, co tam dodělávali, ale několik let dozadu (v době blbé puberty) jsme jednou dveře (rozlamovačky) za jízdy otevřeli a jelo se pořád dál.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Tak mě napada že by DP mohl udelat novou hlasku.
,,Žádáme cestující, aby nevystupovali za jízdy´´
,,Žádáme cestující, aby vystupovali až vozidlo zastaví a otevře dvěře.
sarcastic sarcastic

Jinak Manil klobouk dolů. Já bych místo volání sanitky sháněl nejákou hezkou trubku kterou bych ho jeste dorazil. Ne to byla blbá sranda, ale kvůli takovejm debilum umiraji lidi na infarkt a tak jen kvůli tomu že sanitka jede pro takovýho vola a na potrebný hold sanitka nezbyde.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
PvvS píše:
Manil : holt operatori jsou pripraveno hlavne na to ze budou radit nekomu, kdo vi akorat to ze krev je cervena . Na 155 byva podstatne lepsi , jak propagovana 112 s hasicema na ustredne.

Volám v případě nutnosti přímo na ony složky, nikoliv 112.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
DejTel:
Pravděpodobně se jel někam odstavit, ikdyž pořádně nevím, z jakého důvodu.

M3:
To se také stalo, ale dotyčný vyskočil okamžitě, co se mu povedlo dveře rozrazit.

wall:
To řidič po nehodě tvrdil, ovšem o civilu nebyla řeč a v "B" voze nikdo výstup cestujících nezabezpečoval. Před Hrnčířskou jsem stiskl poptávku, jejíž signálky si řidič patrně nevšíml. Podívám se, co je k tomu psáno na intranetu (nečerpal-li jste odtud).


Offline
Uživatelský avatar

95
20 pro 2008 19:27
Brno
barmann píše:
manil: Tak to bude mít řidič asi docela průser, že si nezkontroloval béčko. Na druhou stranu dobře tak tomu debilovi, co vyskočil, ještě že tam nejelo auto, bo mohl udělat někoho nešťastnýho, kdyby mu skočil pod kola.


Původně byl řidič tramvaje ubezpečen policistou v civilu, že zajistí výstup cestujících v "B" voze což se ovšem jaksi nestalo. Řidič pokračoval režijně na pokyn z vysílačky v domění, že souprava je prázdná. Počátek události byla kapající izolace ze zářivky na jednu cestující a konec je zde již popsán. Je zajímavé, že Manil postupně zaregistroval dobu příjezdu jednotlivých složek, tak jak to zpravidlá bývá, což se v poslední době setkává s obrovskou nevraživostí osádek sanitních vozů vůči dispečerům :shock: O inteligentních dotazech dispečerek od sanitek je zde škoda se rozepisovat. ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Při otevření dveří by měla vypadnout jízda a měly by naskočit čelisťové brzdy "B" vozu. Ovšem pokud dotyčný kaskadér ty dveře otevřel a hned vyskočil, tak se souprava moc nezbrzdila.


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
I tak by ale roztrzeni dveri melo mit za vliv minimalne odpadnuti jizdy, pripadne koleje ne ? Jedine ze by na dverich nefungovaly koncaky a nebylo kontrolovany otevreni.


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
Datel: Možná proto, že se jel odstavit a myslel si, že je prázdnej. To, že si to jen myslel a nepřesvědčil se, to bude asi kámen úrazu a bude mu to dáváno za vinu. Pokud by to béčko prohlídl a při cestě do kabiny mu tam ten opilec vlezl, tak to by se ještě dalo uhádat, ale cca 10 lidí už asi neuhádá :-(

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
manil: nějak nechápu proč řidič nezastavoval na Hrnčířské, respektive to jel až na Jungmannovu bez zastávek, kde zmiňovaný svépomocně vystoupil za jízdy?


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
manil: Tak to bude mít řidič asi docela průser, že si nezkontroloval béčko. Na druhou stranu dobře tak tomu debilovi, co vyskočil, ještě že tam nejelo auto, bo mohl udělat někoho nešťastnýho, kdyby mu skočil pod kola.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Chudák řidič, ten z toho bude mít pěknej průšvih


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Manil : holt operatori jsou pripraveno hlavne na to ze budou radit nekomu, kdo vi akorat to ze krev je cervena . Na 155 byva podstatne lepsi , jak propagovana 112 s hasicema na ustredne.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
dobře mu tak

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Včera už udělala 1609+21 ostudu.
Večer jsem čekal s přítelkyní na hl.n. na něco, co jede směr Krpole. Přijela 1609+21, tak jsem měl radost, že mám jednou štěstí. Na Pionýrské ale řidič vypl řízení a zhasl zářivky, byla cíti spálenina (říkal jsem si, že asi nerozbrzdil nějaký brzdič, později jsem se dozvěděl, že vyhořely nějaké zářivky nebo co...). Lidi začali houfně vystupovat, ale nikdo nic neříkal, na table bylo stále "1 => Řečkovice", tak jsme seděli. Pak se tram rozjela se zhasnutýma záživkama, v "B" nás stále bylo asi 10 lidí, v "A" nikdo. Řidič nezastavoval, ikdyž jsme chtěli na Hrnčířské vystupovat, nijak jsem se nevzrušoval, protože jsem si říkal, že z toho ještě může být docela zábava a nikam jsme navíc nespěchali (jestli člověk dojde do hospody o pár minut dřív nebo později je jedno :)). Na Jungmanově se zvedl jeden mladík silně pod vlivem, začal kopat do dveří, někdo mu říkal, že tím tu tramvaj nezastaví. Pak najednou rozrazil dveře a vyskočil cca v 40 km/h ven. Tak jsem pomačkal nouzovou signalizaci, souprava nouzově zastavila a chlapík se nehybně válel na silnici. Byl asi minutu v bezvědomí, tep hmatatelný, dýchal. Zavolal jsem záchranku (kde mi přijde, že telefonní dispečeři s člověkem jednají vždycky jak s duševně chorým). Mezitím chlápek přišel k sobě a snažil se utýct, tak ho spolusvědci drželi na zemi. Asi za dvě minuty po incidentu dojeli dispečeři, za další dvě minuty PČR a teprve nakonec RZP. Nakonec z toho bude nejspíš "jen" otřes mozku a naraženiny, možná polámaná žebra, ale i tak...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Dnes sprejeři vzali útokem 1733, počmáraný celá jedna strana krajího článku + čelo. Mají ale smůlu, dementci, další den stejně vyjede čistá :)


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Datel píše:
Vůz 1052 byl dnes vytuněn sněhulákem na spřáhle (a že se držel) :-D

A nejen sněhulákem, ještě mu nějakej bezdom za jízdy (spíš za brzdy) potunil levou směrovku. Bezdom vzal nohy na ramena a zkusil vzít roha, ale řidič ho dohonil, přece jen by asi těžko vysvětloval, že někoho nabral a on by u toho nikdo nebyl.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Miky píše:
Tak proto měla Adéla na 14/3 sekeru 17 minut...

Podle všeho zdechla nějaká d-3 2xT6 na Horové,směr město a kloubák,který toto měl vytlačit do Minské,pochopitelně po pár pokusech zdechl též...
Nakonec musel být vyhlášen odklon přes Pisárky.NAD se téměř nekonala - busy byly na jiných akcích.(Když jich polovinu zrušili,není se co divit).


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 13 říj 2024 16:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]