Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 578 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
To bylo jedno z těch tří aut, ještě v tom byl ten Hyundai a dodávka. Ale jak se to mohlo povést, to je mi záhadou.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Na 28. října jsem potkal cca v 17:00 docela slušně vlevo vpředu pomačkanou fabii odstavenou u kraje křižovatky...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
No, ve smyčce na Porhajmové stála kolem 16.10 1736 s bílýma kurzovkama. Poškození jsem si na první pohled nevšiml, vlastně jsem jí ani moc nevěnoval pozornost :wink:


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
Okolo 15té hodiny byla nehoda 3 IGK na křižovatce Milady Horákové x Nám. 28. října. Jeden z nich, zlatý Hyundai byl docela slušně pocuchán ze všech stran. Zdržení cca 15-20 minut.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
adam-z píše:
Na Křenové před zastávkou Vlhká nehoda d-8 s IGK

Pěkně ho pocuchala. Šalinu jsem neviděl, ale ten osobák byl luxusní.


Offline
18
10 črc 2008 19:46
Radek Havlík píše:
Kolem 15:15 se něco dělo na nádraží v tunelu ve směru na Líšeň stála 1031(asi zdechla) za tím pak ze všech směru štrudl šalin.Před půl se to rozjelo.Ani dvojky něják nejeli na Maliňáku stálo plno lidí a pak dojela po dlouhé době jedna dvojka.


Na Křenové před zastávkou Vlhká nehoda d-8 s IGK


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Kolem 15:15 se něco dělo na nádraží v tunelu ve směru na Líšeň stála 1031(asi zdechla) za tím pak ze všech směru štrudl šalin.Před půl se to rozjelo.Ani dvojky něják nejeli na Maliňáku stálo plno lidí a pak dojela po dlouhé době jedna dvojka.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Jo, a jeste cestou do vozovny staly za sebou dva vlaky na trati co je podel Ostravske ve smeru do centra. Prvni byl normalni osobni vlak a asi 200m za nim na stejne koleji stal ten zlutej autobuso-vlak.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
488
07 úno 2006 10:26
Zel deni ve meste je jen slaby odvar zhrouceni dopravy v kraji. Vcera odpoledne v okoli Brna totalne kolabovala zeleznicni doprava:-( Hlavni problem byly udajne vyhybky na odbocce Taborska, ktere nesly prestavovat. Regionova na S1 udajne stala hodinu u vjezdu. Potom byly nejake problemy i v Zidenicich a nekde na jihlavske trati atd. Vecer jsem byl shodou okolnosti hodinu na hlavnim nadrazi. Mimo jine kuli nocnimu foceni. Hodinova zpozdeni, odreknute vlaky, nahradni soupravy, rychliky na Ova/Olo jezdily odklonem sunutim pres Zidenice, chaos pro cestujici diky neustalym zmenam nastupiste... I IDS JMK ma sve dny:-)


Offline
Uživatelský avatar

151
09 led 2008 18:02
Žebětín/Kameňák
ke včerejšku: do komárova mezi 16:30 a 17:00(cca) nepřijela žádná šalina....potom jeli myslím tři po sobě...

_________________________________
Poptávkové tlačítko Vs. Důchodce
Vždycky vyhraje tlačítko...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Ives píše:
jiank šaliny taky nejezdily. Z Grohovy jen dvanáctky, do Bystrtca jen vzácné výjimky.

Vím. Jen jsem si chtěl do Tasy trochu rýpnout... :-P Včerejší problémy s dopravou mimo jiné plně chápu...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
jiank šaliny taky nejezdily. Z Grohovy jen dvanáctky, do Bystrtca jen vzácné výjimky.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tasa píše:
Zlatý šaliny, dokud se nezanese nějaká výhybka nebo nezastaví nějakej gumokol na kolejích a už neodjede, tak to jezdí jako po másle a dokonce to ani nějak extra neklouže.

No včera odpo jsem jel Ořechovská -> Podivín, Besední dům. Takže a-505 -> R5 -> a-556. A co myslíš, že nejelo? Vlak. Zpoždění 40 min na výjezdu a 65 na konci. No uznám, tam je to nejenom o vyhýbkách, ale i o zabezpečovačce, či o čem všem ještě.
Jinak celou cestu jsem dal za 138 min...
Jo Johnny05 uznání i odemne. :applause:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Aktuální info od DUŠe: U Technického muzea nehoda tramvaje a náklaďáku, odklony do smyčky Červinkova.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Zlatý šaliny, dokud se nezanese nějaká výhybka nebo nezastaví nějakej gumokol na kolejích a už neodjede, tak to jezdí jako po másle a dokonce to ani nějak extra neklouže.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Jeste k te fotografii. Je na ni videt, ze ridic nelenil a v benzince si pucil lopatu a vykopaval se. V druhym kole sme se uz potkali takze se mu to podarilo. Jen doplnuji ze to byla 2368.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
johnny05: Nebyl, stal jsem na tram. zastavce, zahlidnul jsem jen cislo 44 a ze se v interieru svitilo


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
OP píše:
johny05: tim se vysvetluje, jak jsem vcera kolem pul seste mohl videt kloubak na 44 odbocovat na Konecnaku

Jak sem mijel zadkem na tesno ten semafor tak mi nekdo sahal na bus, tos byl ty?

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
k těm zlomeným kloubům bych měl takový technický dotaz - ve chvíli, kdy se to takto sekne, s tím nejde už nic dělat, musí přijet dílna a nějak to rozpohybovat, nebo to stačí "nějak" narovnat třeba tahačem? vím jen, že u některých zahraničních vozů se to sekne, zablokuje, a musí se to "nějak" zespodu tony odblokobat, asi ty tlumiče, nebo co já vím... jak je to ale u karos, to nevím...


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
johny05: tim se vysvetluje, jak jsem vcera kolem pul seste mohl videt kloubak na 44 odbocovat na Konecnaku


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Taky prispeju svymi zazitky ze vcerejsi sluzby na 1/44 na mazlikovi 2605.
Ve 14:36 prijizdim na Mendlak se zacinajicim hustym snezenim. Zacina mi prestavka, tak se odstavim na Veletrzni a kocham se jak krasne snezi a jak pribiva snehu.
V 15:22 mam po kochani a musim vyrazit do dalsiho kola. Toz jedu a po Zidenice kasarna pohoda zpozdeni jen -4. Pak to zaclo. Na krizovatce na Tomkacu uz se zacala delat kolona a spole s 3609 jsme museli zastavit v kopcu na moste pres Svitavu. 3609 se snazila rozjet a uz se ji jen smykal zadek na svodidla, ktery minul jen o par centimetru ale nakonec to rozjel. Me se samozrejme stalo to stejny, za tu dobu co sem tam stal se mi udelal pod kolama ledik ale po te co sem si o par centaku couvl sem se taky uspesne rozjel. Odjizdime z Tomkacu na Merhautku. V krizovatce uvizla t-26 v miste bez proudu odbocujic od vozovny. Nakonec se mu s pomoci studaku kteri stopli IGK podarilo scouvnout zpet na Dukelskou na misto pod proudem. Jenze diky kolone uz za krizovatkou musel s 3609 zastavit v kopcu do tunelu coz pro nej byla konecna. Tak sem protahl pravym pruhem jen na centimetry zrcatkama od trajfu a od prechodne znacky a vjizdim do odbocovaciho pruhu na Provaznikovu k zastace Merhautova. Nevysla mi zelena tak musim zastavit. Kdyz byla zelena tak me to samozrejme nechtelo jet. Po par pokusech kdy sem musel zase scouvnout mimo ujetej led se podaril rozjezd ale uz sem mel zase cervenou ale duchapritomnej kamionak me umoznil projet i tak. Pak az na okamziky hruzy jestli se mi to neutrhne z kopca u tunylko az po Semilaso v pohode. Jenze, uz bylo videt ze su jeden z mala co dakaze na tom povrchu jet a zacal sem sbirat lidi za vypadly kurzy. Narvanej jako prase popojizdim v kolone od Husicke az po krizovatku s Hradeckou. I tak po pul hodine se mi to podarilo projet. Mijim dve 53 odstaveny jednu v kopcu k vut druhou pred krizovatkou. Touto dobou mam asi -60. Po ceste z kopecka mijim do protivky zlomenou a-84 u benzinky(viz foto z kabiny mobilem) Rikam si, su na Privratu tak uz na mendlak snad dojedu ale chyba lavky. Sjizdim Kralovopolskou a v kopecku po zastavce Rosickeho namesti smer Sturzova spricena taky nizkopodlazni 44. Za ni odstaveny dve 67 a jeste pred krizovatkou Máňa v souprave s trolejbusem. Nezbylo mi nez odbocit doleva smer Minska a vyhodit plnej autobus lidi. Jenze, co tam, chtelo se mi uz na WC tak si rikam ze bych to pres Minskou, Veveri a Uvoz vzal na Mendlak. Volam dispecink ten my to povolil tak sem jeste zahalekal na lidi ze kdo jede primo na Mendlak ze je svezu. Dalsi problem, v kopcu po Burianove namesti uvizla dodavka a za ni porsche. Tak sem zastavil u kaplicky, vyuzil svych 18 metru a zablokoval IGK, protoze kdyby zastavili v kopcu za porschetem tak se taky nerozjedou. Po 15 minutach se povedlo dodavku otocit. Tak rikam svoji 2605 ze me nesmi sklamat a ze musim ten zledovatelej kopec vyjet jinak to zablakuju totalne. Zuby nechty sem kopec vyjel. Jedu tedy po Uvoze a kdyz sem videl ty zoufalce jak cekaji na Uvoze na t-25,26 tak sem jim zastavil a hodil je aspon na mendlak. Z asi 10 lidmi obsazenym autobusem razem byl narvanej kloubak. Hrde prijizdim na Mendlak se zpozdenim -85, coz je muj osobni rekord! Mno, prehodim RIS a pred 55 minutama sem mel vyrazit na predposledni kolo. Konecne si zapaluju cigarko odchazim na WC, to byla uleva, a trada na dalsi dobrodruzstvi. Odjizdim z Mendlaku -65 opet narvanej jako prase. Cesta celkem v pohode. Po zastavce Trzni mijim 3 uvazly a-44. Prvni 2320, dalsi 2384 a posledni 2607 v kopcu k semaforu na odboceni doleva na Skroupovu. Jedu tedy tak abych nezastavil a tim padem nebyl taky zkrachovalec co se tam zasekne coz se povedlo a dalsi etapa za mnou. Na Stare osade mijim, jiz Vojtikem zminovanou zlomenou 2603 (proste prudce pridal plyn v zatacce) a kolonu asi 5 trajfu a hloucek peti debatujicich trajfistu. Po te cesta relativne v pohode, tunylek bylo snazsi sjet. Na Rosickeho namesti se divam ze su v case dalsiho kola, tak prehazuju jizdou smer na dalsi kolo a ze zpozdeni >99 mam razem jen -3. Dojizdim na Mendlak a pouze s 5 minutovym zpozdenim Sluzebne do garaze. Po ceste do garaze stale stala v kopcu uvazla 2320. Zaverem, perfektne sem si zajezdil, udelal sem o kolecko min a jeste sem od par lidi byl pochvalen ze su jeden z mala kterej fungoval.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
když jsem včera odpoledne chtěl jet z Pionýrské na Úvoz (už nevím, kterým 14tr jsem jel), bylo fakt zajímavý sledovat, jak tam prostě tím trajfem nedojedu...skončil už na úrovni Tučkovy ulice. V šest večer pak bus pruh na Úvoze byl plný 25/26 (tak 7-8 vozů, vesměs klouby) směr Mendlák.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Když to tady tak čtu, tak sem rád, že jsem včera jel k tchýni (přítelce a synovi) směr BV a ne domů do Žabin.
Když jsem stál tři čtvrtě hodiny ve vestibulu na hlavním, čekal na R5 a pozoroval nabíhající zpoždění, tak jsem na chvilku zalitoval, že jsem si v busu a-505 cestou z práce z Vídeňské cvikl svoji univerzální jízdenku (doplatek šesti zón hned při zahájení cesty). Takže jsem jet musel... Jinak bych se otočil a mazal na šalinu. To bych dojel (došel) taky za těch 130 minut, co mi trvala cesta do Podivína.
Navíc v nízkých botách by to bylo o zdraví (nejen silničáři nebyli připraveni, i já jsem se uchlácholil víkendovým teplem a přezul na letní...). sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Jeste ke vcerejsku: asi od 17.35 nejezdily d-8 od nadrazi do St. Liskovce (asi uvazly nekde na Zivotskeho - Krenove), pak od 17.55 jezdily snad kazde 1-2 minuty. Dira na d-8 se pak posunula na smer St. Liskovec - Lisen, ze St. Liskovce zadna d-8 neodjela asi od 17.50 do 18.15.
Po uklizeni Uvozu vcelku spolehlive jezdila t-x5 (rozhodne casteji nez 25,26)
A znamy mi rikal, ze na stare dalnici byl napric kloubak a-50.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
h8crew:
Perfektní report.

Tasa:
To tě nemohlo snad napadnout ani ve snu :)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 13 říj 2024 16:27
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]