Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 122 z 205    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 205  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

9299
10 čer 2004 11:19
Rychlost pilotmotoru se moc neda menit.Jedine ovlivnit proud pripravy,ale to uz se skouselo na MM a nebylo to moc slavny.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
No kdyby se třeba v Medlánkách seřizoval zrychl trochu jinak (jestli to jde seřizovat), třeba "rychleji", tak by si medlánečtí zvykli na jiné chování a tedy na jiný styl jízdy, tak jsem to myslel.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
king666 píše:
Pokud se jedná o zrychlovač tak bych se nebál diskuzi o vlivu na nehodovost vyvolat, samotného by mě ta statistika zajímala... Např. zrychlovače nebrzdí bezprostředně po nášlapu a tak bych se ani nedivil, že v době, kdy s tím už řidiči skoro neumí jezdit a berou to jako "raritu" se s tím při stylu jízdy "progress" častěji někde něco ťukne...

To, o čem mluvíš, je otázka provozní brzdy, navíc "reakční doba" může být jen o zlomek sekundy delší, než u ostatních výzbrojí... Nouzová brzda reaguje hned :)

Fixi:
"Styl seřizování" by snad měl být jednotný...a styl jízdy? To lze brát nějak globálně pro celou vozovnu?


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Ono asi v každé vozovně je jinej styl seřizování a jízdy, ne? Takže z čeho jsou v jedné nadšení, na to v druhé nadávají a naopak, hm?


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
jinak 1587 je na VP..


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
mh píše:

Pokud myslíš 1590+1511, tak to se divím, to je taky pěkná "skákačka" :mrgreen:


tak dobře už nejezdí
Když jsem šel dom tak se kolegové mechoši vrtali v A voze a měli takové připomínky na adresu jisté vozovny (že neuhádnete které :twisted: )


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
mechoš píše:
...Druhé dvojče z medlánek zatím jezdí bez problémů dokonce mi z něj mával řidič co to řídil a podle toho gesta bych řekl že byl s ní spokojenej :lol:


Pokud myslíš 1590+1511, tak to se divím, to je taky pěkná "skákačka" :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Pokud se jedná o zrychlovač tak bych se nebál diskuzi o vlivu na nehodovost vyvolat, samotného by mě ta statistika zajímala... Např. zrychlovače nebrzdí bezprostředně po nášlapu a tak bych se ani nedivil, že v době, kdy s tím už řidiči skoro neumí jezdit a berou to jako "raritu" se s tím při stylu jízdy "progress" častěji někde něco ťukne...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
barmann píše:
No tak dnes milé pekárny vyjely na D3 a zdechly znova Já opravdu nechápu, proč to nezůstalo v Medlánkách a po přísunu Porschat to nešlo rovnou do ÚD na recyklaci. Se ani nedivím, že i zkušení řidiči odchází z vozovny, z které se dělá šrotoviště směrem, odkud ten šrot proudí. No hlavně, že bude aspoň jedna vozovna spokojená. Pak se někteří diví, že na jedné vozovně je více nehod, když se musí jezdit s tím, co někde nechtějí a v provozu už to dávno nemá co dělat.


Můžu se zeptat jak počet nehod souvisí se stářím vozu?


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
barmann:
Na druhou stranu v Medlánkách by se našli i ti, kteří odsun ZR oplakávají. Zbývají poslední tři dvojčata, z toho jedno neschopné.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
barmann píše:
No tak dnes milé pekárny vyjely na D3 a zdechly znova :-( Já opravdu nechápu, proč to nezůstalo v Medlánkách a po přísunu Porschat to nešlo rovnou do ÚD na recyklaci. Se ani nedivím, že i zkušení řidiči odchází z vozovny, z které se dělá šrotoviště směrem, odkud ten šrot proudí. No hlavně, že bude aspoň jedna vozovna spokojená. Pak se někteří diví, že na jedné vozovně je více nehod, když se musí jezdit s tím, co někde nechtějí a v provozu už to dávno nemá co dělat.

Co tě drží? Pojď taky

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
barmann píše:
No tak dnes milé pekárny vyjely na D3 a zdechly znova :-( Já opravdu nechápu, proč to nezůstalo v Medlánkách a po přísunu Porschat to nešlo rovnou do ÚD na recyklaci. Se ani nedivím, že i zkušení řidiči odchází z vozovny, z které se dělá šrotoviště směrem, odkud ten šrot proudí. No hlavně, že bude aspoň jedna vozovna spokojená. Pak se někteří diví, že na jedné vozovně je více nehod, když se musí jezdit s tím, co někde nechtějí a v provozu už to dávno nemá co dělat.


Docela trefně řečeno.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
No tak dnes milé pekárny vyjely na D3 a zdechly znova :-( Já opravdu nechápu, proč to nezůstalo v Medlánkách a po přísunu Porschat to nešlo rovnou do ÚD na recyklaci. Se ani nedivím, že i zkušení řidiči odchází z vozovny, z které se dělá šrotoviště směrem, odkud ten šrot proudí. No hlavně, že bude aspoň jedna vozovna spokojená. Pak se někteří diví, že na jedné vozovně je více nehod, když se musí jezdit s tím, co někde nechtějí a v provozu už to dávno nemá co dělat.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
mechoš píše:
A teď to dostal do rukou pisárecký řidič co s tím jezdit umí a zrychl to neunesl vhápu :lol:

Třeba to už bylo načatý a stačilo tomu málo.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
A teď to dostal do rukou pisárecký řidič co s tím jezdit umí a zrychl to neunesl vhápu :lol:


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
mechoš: To jsou ti řidiči, co jsou rozmlsaní z tyristoru. Díky tak malému počtu zrychlů u nás s tím už bohužel šofci v naší vozovně neuměj jezdit...


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
tak to má za poslední měsíc už druhou #-o

Ad kari já myslel ve vaší vozovně
Ad Pvvs holt nejsou peníze na nové vozy tak se ty staré musí držet při životě ať to stojí co chce :cry:


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Mechoš: Jak po dvou dnech provozu? Už jsem ti psal, že po 2 týdnech, ne-li po třech. Už si přesně nepamtuju, kdy jsme dělali "generálku" zrychlovače.


Offline
Uživatelský avatar

9299
10 čer 2004 11:19
Jedno je jisty. Jakejkoliv vuz tohohle stari uz mel byt minimalne po recyklaci na progres. To ze to jeste jezdi je za a) zazrak b)k politovani


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Tak to by mě zajímalo které chcíplo po 2 dnech provozu?
Nebudem si lhát všude jsou jenom lidi a občas někde něco zapomenou nebo prostě neni čas a něco se om...dá a neříkej že u vás se to nedělá. [-X


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
mechoš: víš, on se tak 2 týdny před tím, než šel k vám, opravoval. Sám jsem měl chvíli v něm svoje ruce. Byl to ošklivý. Tak tohle řidiči nebyli schopni udělat za 2 dny, ale za 2 týdny.
A jen tak mimochodem, nemám si vzpomenout, jak k nám přišli kloubáky od vás??? :-?


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
manil píše:
mechoš:
Motor můře vyhořet kdykoli a v mnoha důvodů...
Co tam je dál?

Všera jsem nechtěl šířit fámy ale dnes už to neni fáma ale realita zhořel zrychlovač a to určitě neudělájí řidiči za 2 dny....
Pokud si vzpomenu tak udělám "průmyslovou špionáž" a vyfotím ho :roll:

Druhé dvojče z medlánek zatím jezdí bez problémů dokonce mi z něj mával řidič co to řídil a podle toho gesta bych řekl že byl s ní spokojenej :lol:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
mechoš:
Motor můře vyhořet kdykoli a v mnoha důvodů...
Co tam je dál?


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Že by se předem vyděsila Pisárek? :-D

Nejsem zastáncem bojů Medlánky - Pisárky, ale nedalo mi to... Sorry :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Tak nevím jestli medlánečtí kolegové kašlou na údržbu vozů nebo prostě jen shoda nešťastných náhod ale Delta pekárny(konkrétně 1497) měla vadný motůrek a stojí na kanále pravděpodobně to nebude jediná závada... :-?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 205  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jiricek, Thom a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 12:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]