Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 598 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
pepola píše:
Toto se probírá(kupodivu)i na školeních řidičů - prostě tam víc vozů už narvat nejde.To by pak v ideálním případě(když si odmyslíme IGK) jela souvislá kolona t- a a- busů...

Kdybych občas ve špičce nečekal na jakkoliv obsazený trolejbus na Konečného náměstí přes 10 minut, možná bych tomu i věřil. =; ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Dneska jsem měl skvělou příležitost pozorovat během asi 10 minut Úvoz směrem nahoru z protistojícího, případně po metrech se posunujícího, trolejbusu. Nejdřív mě uchvátila absolutní ignorance žlutých křížů u zastávky Tvrdého, pak mě ohromila téměř absolutní ignorance bus-pruhu - za těch cca 10 minut tudy projelo minimálně několik desítek aut, který se nijak nenamáhaly nacpat do pravýho pruhu a jely pěkně někam nahoru do nedohledna... Dole pak opravdu trvalo trolejbusům několik minut, než se procpaly k na začátku ucpanýmu bus-pruhu. To jsou prostě klasičtí čeští řidiči... Uf.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
304
12 lis 2007 20:03
EF.: však já na tom taky nic špatného nevidím, jen kostatuju realitu :-) ale ten kamion mě dostal. . .


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Toto se probírá(kupodivu)i na školeních řidičů - prostě tam víc vozů už narvat nejde.To by pak v ideálním případě(když si odmyslíme IGK) jela souvislá kolona t- a a- busů...


Offline
520
03 dub 2006 14:42
pojedou jinudy nebo nepojedou vůbec, když budou vědět, že stejně to pro ně znamená dlouhé čekání v zácpě.
No, ono když se sníží nabídka kapacity vozovky, tak patrně tam i těch aut bude jezdit míň, buď pojedou jinudy nebo nepojedou vůbec, když budou vědět, že stejně to pro ně znamená dlouhé čekání v zácpě.

Lepší čekání v autě v zácpě, než na zastávce. Kdykoliv jedu trajfem na trase Štefánikova čtvrť - Úvoz, jsou linky 25, 26 zoufale přetížené a cestující zůstávají na zastávkách. Nejedná se o jeden spoj, trapná hláška o dalším poloprázdném voze přijíždějícím za rohem bohužel nefunguje.


Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
stehrob: osobně tak taky jezdím a nevidím na tom nic špatnýho, trolejbus tím nijak neomezuju... O:)


Offline
304
12 lis 2007 20:03
Thor: k tomu pruho na úvoze druhým směrem: dneska dopoledne tam stál celou dobu co jsem čekal na trajf (a zrovna jak napotvoru nic nejelo) obrovskej náklaďák a solidně ten buspruh blokoval ](*,) Jinak řidiči igk tím jezdí ve špičce když chcou odbočit doprava na Grohovu už od zast. čápkova.


Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
Kdyby existovala nějaká objízdná trasa jiná než rozkopaná Husova...


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Ojin: Když na to IGKáři nepřišli doteď...
Komu není rady, tomu není pomoci...(myšleno na řidiče IGK, nikoliv na Ojina)


Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
Ojin: a to ti řekl kdo??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
No, ono by to spíš mělo být tak, že na křižovatce Pekařská - Mendlák ve směru na Úvoz bude pravý pruh odbočovací (ale pro trbus i rovně) a levý pro jízdu rovně a nahoře se to spojí před křižoivatkou.

Rozhodně není pravda, že by to řidiči ignorovali - mimochodem je dobrá zkušenost s pruhem v opačném směru na Úvoze


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Ojin píše:
No, ono když se sníží nabídka kapacity vozovky, tak patrně tam i těch aut bude jezdit míň, buď pojedou jinudy nebo nepojedou vůbec, když budou vědět, že stejně to pro ně znamená dlouhé čekání v zácpě.

Na to bych moc nespoléhal..


Offline
Uživatelský avatar

435
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
No, ono když se sníží nabídka kapacity vozovky, tak patrně tam i těch aut bude jezdit míň, buď pojedou jinudy nebo nepojedou vůbec, když budou vědět, že stejně to pro ně znamená dlouhé čekání v zácpě.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
ten pruh tam neměl být vůbec, i tak byla dopravní situace v Brně tragická, natož teď... ](*,)


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Ten bus pruh už měl být od křižovatky na Mendláku, nejdále od základní školy, protože než se trajfy propracují na Sladovou, tak ztrácí odhadem min. 3 minuty. Je to polovičaté, navíc nechat levý pruh je taky hovadina, měl to být naopak pravý (kvůli zastávce Tvrdého).


Offline
105
25 kvě 2007 13:13
No od doby co tam onen pruh je jsem tím místem projížděl v trajfu 4x a pokaždé situace vypadala tak, že trolejbus jel vpravo (klasickej pruh) a auta ho do kopce předjížděla vlevo bus pruhem (nutno samozřejěm dodat, že to bylo vždycky mimo špičku, kdy Úvoz nebyl ucpanej)...


Offline
Uživatelský avatar

3744
08 čer 2005 23:12
Zlaťák píše:
Ten bus pruh je tam už pár dní. to žluté křížování tam ještě dneska odpoledne nebylo.

A neni jedno? Dyt to stejne dopadne jako zlute krize na Zvonarce nebo Stare osade, a sice vseobecnou ignoraci ze strany ridicu :roll:


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Kapusta píše:
Na Úvoze jsou bus-pruhy!
Z Mendláku od ulice Sladová nahoru levý jízdní pruh (plná bílá čára po obou stranách s nápisy BUS v jízdní dráze) + vodorovné doravní značení V12b (žluté zkřížené čáry) v pravém jízdním pruhu před zastávkou Tvrdého. Nejde tudíž o žádnou revoluci, nýbrž se legitimizuje status quo.
Když jsem jel kolem ve 20:15, tak asi právě Brněnské komunikace finišovali.


Ten bus pruh je tam už pár dní. to žluté křížování tam ještě dneska odpoledne nebylo.


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
Taky jsem si všiml, ale bus pruh by byl lepší vpravo (- i dnes zkušenost s 25).


Offline
Uživatelský avatar

483
22 srp 2006 12:35
Bohunice
Na Úvoze jsou bus-pruhy!
Z Mendláku od ulice Sladová nahoru levý jízdní pruh (plná bílá čára po obou stranách s nápisy BUS v jízdní dráze) + vodorovné doravní značení V12b (žluté zkřížené čáry) v pravém jízdním pruhu před zastávkou Tvrdého. Nejde tudíž o žádnou revoluci, nýbrž se legitimizuje status quo.
Když jsem jel kolem ve 20:15, tak asi právě Brněnské komunikace finišovali.

_________________________________
Chůze = doprava 21. století.


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
No... oni Medlanecti by se taky meli trochu zamyslet :) Dneska na d-1 v nejakem medlaneckem T3R.PV v prednim voze byl zadni repracek uzasne zniceny, takove to jak kdyz do reproduktoru pustite prilis silny zvuk a tim ho odpravite, tak pak skrci i na normalni hlasitost.

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jak je sakra možný, že je vůz v takovémto stavu vypraven na linku? Co mi na to řeknete, Pisárečtí? Na situaci v zadním článku 1099 ohledně vnitřního repráku se ani nemusím ptát, co?


Offline
Uživatelský avatar

522
19 zář 2007 08:18
Zlaťák píše:
Dneska cca ve 3/4 na 10 jsem potkal na Mendláku na jedničce 1633, které napřed nešly zavřít dveře (asi jen vypadlé z kolejničky). Ale když jsem vystupoval na Václavské, tak jsem si všimnul, že ty poslední dveře měly jedno okýnko vysklený a byla tam jen díra. Ale řidič už o tom snad musel vědět, když si stěma dveřma "hrál" na Mendláku.


Tak to vysklený okýnko ve dveřích už je tam minimálně od včerejška.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Dneska cca ve 3/4 na 10 jsem potkal na Mendláku na jedničce 1633, které napřed nešly zavřít dveře (asi jen vypadlé z kolejničky). Ale když jsem vystupoval na Václavské, tak jsem si všimnul, že ty poslední dveře měly jedno okýnko vysklený a byla tam jen díra. Ale řidič už o tom snad musel vědět, když si stěma dveřma "hrál" na Mendláku.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
mechoš píše:
My se chystali s kolegou provést průletovku mendláku a nějaká "kachna" nám to trochu zkomplikovala(nakonec jsme museli couvat a jet na ústřeďák).
Jinak k tomu došlo asi tak, že vůz vyjížděl ze smyčky a už byl u stojanu a z ničeho se řidič rozhodl že bude couvat... Akorát ten krajní podvozek nejel tam kam by si řidič asi přál :roll:

Nerozhodl se z ničeho nic, potřeboval uhnout.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 říj 2024 06:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]