Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 163 z 213    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 213  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
http://bmhd.goo.cz/aktualizace/nove.php?nove=20081003
nová aktualizace.


Offline
Uživatelský avatar

6962
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
no jsou to přece jenom dvě fotky...i když posunuté jen o trochu


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
V galerce je dvakrát tato tato fotka 4121.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Vojtěch Zdražil píše:
... ale dnes mi prakl displej.

Asi se mu to už nechtělo zobrazovat, tak raději praskl, se mu ani nedivím.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


manil píše:
Necháme se překvapit :)

Sem fotil ze staryho fotaku :) ale tet mam novy ale dnes mi prakl displej :cry:
Dobře díky


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Necháme se překvapit :)


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Když se ale tak dívám na ty fotky na tom odkazu co je v podpisu.. :-k


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Napiš na manil.bmhd@centrum.cz a domluvíme se.


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Vojtěch Zdražil píše:
Jak je http://bmhd.goo.cz/DPMB/autobusy/ tak kdyby to bylo možny tam přispívat kvalitní fota tak co bych pro to musel udělat?


Podplatit Manila :mrgreen:

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Jak je http://bmhd.goo.cz/DPMB/autobusy/ tak kdyby to bylo možny tam přispívat kvalitní fota tak co bych pro to musel udělat?


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
kuba píše:
manil: Jaká fronta? Sám jsi kdysi přiznal, že žádná neexistuje.

Musím vymýšlet speciální slovíčko nebo to pohopí i pan "sotouš kuba" bez toho, aniž by si nesmyslně rýpal?

dj, jzb:
V tomt máte pravdu, na druhou stranu se snažím(e) ¨přinést nejakou dokumentaci všech stavů vozidel v součastnosti (tj. reklamy atd.). Aby aktualizace nebyly jednotvárné, musely by se míchat fotky z několika období dohromady, ale tímto způsobem, jak např. upravuji svoje fotky (po měsících) je o jednodušší.


Offline
520
03 dub 2006 14:42
ad Manil a cit pro kompozici: Jelikož je fotografie také druh umění, nedá se stanovit žádná autorita, která by objektivně zhodnotila, co je dobrá kompozice (do jisté míry samozřejmě).
Manile, bez urážky, jen osobní názor: Některé tvé akutaliace mi opravdu přijdou malinko sterilní-stejný rukopis a postup úprav je velmi znát, občas chybí jakási pestrost. Vyvážení bílé vždy do neutrálního odstínu, foto ze stejného místa i polohy. Na druhou stranu uznávám, že fotky jsou zpravidla technicky na slušné úrovni.

Uspokojit všechny návštěvníky i kvalitní autory v této oblasti je ovšem v jedné galerii asi nemožné.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
PvvS píše:
Jisty zeleznicni stranky mi prijdou strasne jednotvarny . Vsechny fotky jsou na jedno brdo, stejnej uhel, stejny postaveni. Stejnej problem by mohl vzniknout tady. Fotky vozu, ze stejnych mist, stejny uhly, bez lidi , sloupu ...
Musím se přiznat k pocitu, že k tomuto bohužel už inklinují Manil-only aktualizace na bmhd.goo.cz. Například z ohňostrojné aktualizace, kde se zhruba pět fotek z Rakovecké liší pouze vozidly. Samostatným fotkám není co vytknout, ale dohromady jsou prostě moc stejné a bohatě by v aktualizaci podle mě stačila jen ta nejlepší z nich.

Co se týká přidávání fotek do galerky se mi líbí způsob z railpictures.net -- člověk tam pošle fotku skrz formulář, je-li kvalitní, projde okamžitě. Není-li, "screener" přidá důvod(y) odmítnutí. Pokud ji tam fotograf přesto chce, může poslat upravenou fotku s odkazem na zamítnutou a popisem úprav a pak se opět opakuje krok 1. Takto zvládá 5 lidí ve svém volném čase zhodnotit stovky fotek denně.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
manil: Jaká fronta? Sám jsi kdysi přiznal, že žádná neexistuje.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
manil píše:
Jenže abych zvládl upravit a zpracovat všechny fotky, co mi od vás chodí a co mám ve frontě na galerii, musel bych dostat nějakou závažnou nemoc, abych alespoň dva měsíce nemohl ven z domu...

To bys ovšem ani nemohl sedět u počítače, ne? :-D A stejně by tě to upravování pak přestalo bavit...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Ale notak Fixi, tady přece nejde o žádnou diskriminaci autorů, ale kritériem pro výber fotek je pouze kvalita, nikoliv autor ani nic jiného. Každý bohužel nemá cit pro kompozici, je to něco jako hudební sluch - někdo má, někdo ne. A pokud je fotka kvalitní, ale bez úprav, tak si ji klidně upravím podle svých představ.

Jenže abych zvládl upravit a zpracovat všechny fotky, co mi od vás chodí a co mám ve frontě na galerii, musel bych dostat nějakou závažnou nemoc, abych alespoň dva měsíce nemohl ven z domu...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
moje fotky jsem se Smoldou68 vyřešil po SZ, tak to tu netřeba dále rozebírat, děkuji


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
Ma jich tam jenom 45, ode me jich je tam ponekud vic a presto si myslim ze je zbytecny autorum posilat nejaky dalsi. Pokud maji o neco zajem, tak se ozvou, pokud ne nevadi. Maji i tak prace dost . Davam si to k sobe a dal to neresim. Co vytridim sam, tak z aktualne vyfocenych fotek (pres 22 000 na starym a pres 6000 na novym) jsou na netu tak 2000 a to bych jeste probral.Vyber tech co si dam udelat na papir je jeste uzsi . A to vybiram podle sebe. Co by z toho vytridili jini si ani netroufam odhadovat.


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Smolda68 píše:
Ty takové porblémy řešit nemusíš, protože tvoje fotky se do galerky dostanou...

Nepřijde mi, že by měl mrak v galerce nějak extra moc fotek.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Tasa: Asi bude nejrozumější se domluvit přímo s Manilem o které fotky je zájem a o které ne. Domluva bude asi lepší u piva než přes fórum.. :pivo:
Pvvs: Jasně, každej si budeme hrabat jen na svém písečku. :-?


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Smolda68 píše:
Ty takové porblémy řešit nemusíš, protože tvoje fotky se do galerky dostanou...

Myslíš, že mě nějak bere, že Manil nemá zájem o moje fotky, nebere. Mám v galerii jednu fotku, a když jsem ji Manilovi posílal, tak jsem nemel v úmyslu ji nechat zařadit do galerie. A to je jedna z mnoha, co jsem Manilovi poslal. Takže to chce trpělivost,neposílat hromadu fotek nevalné kvality, aby pak i ty kvalitní Manil jednoduše nehodil do koše i s těma kvalitníma, jen proto, že mail bude od autora, od kterýho chodí jen samej plebz.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
Tak si holt ostatni spachaji svoji galerii a bude klid..


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
mrakicio píše:
to jsou zase problémy ](*,)

Ty takové porblémy řešit nemusíš, protože tvoje fotky se do galerky dostanou...

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Fixi píše:
Aby fotky upravovali sami autoři, to by dobré určitě nebylo. Ne každý to správně umí, ono to není jednoduchý, navíc má každej jinej cit, jinej monitor...aby to bylo nějak sladěné tak je lepší aby to upravoval admin, jenže ten pak zase nemá čas, protože mu to upravování moc sežere, :(

Edit fotky se podle mě stal standardem (bohužel) a mnohdy i nutností.
Proč by měl admin upravovat cizí fotku? Když si autor upraví fotku špatně (ořez, barvy...), tak mu ji admin vyhodí a má prostě smůlu, vím o čem mluvím, nedávno se mi to stalo na ŽP.
Mě by třeba dost naštvalo, kdyby mě admin ořezal fotku podle toho jak to chce on, to by pak už nebylo moje dílo.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1408
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
... diskriminace tím, že něco neumím?

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5325 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 213  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 24 zář 2024 00:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]