Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 608 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Datel: D-7 už Edu nedoveze do školy, když končí na Šilingráku.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Pvvs: oproti ostatním městům (např. Praha, Pardubice, Most apod.) je cena jednorázového jízdného na slušné úrovni!

Eda: ty si myslíš, že si na Švermové do d-7 už nesedneš? V KT8 je dycky místo na těch bednách od regulátoru a topení u kloubu, ne?


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
No, taky jsem zvolil jiny zpusob dopravy. Ale musim rict, ze ty jizdenky jsou pekelne drahy a obcasny pouziti MHD v brne je drahy az hruza..


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Bydlím na Švermové a jelikož jsem zvyklý (ve šk. roce) na luxus sednout ráno do prázdné d-7 a jet až do místa určení, tak zřejmě budu školní rok 2008/2009 jezdit do školy na kole. :-)

Jinak: Jestli to od září neklapne, tak se aspoň můžeme od prosince těšit na další, jistě neméně zajímavé, změny.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Honny píše:
Je někde v centru použitelný bezplatný parkovistě? Mimo toho malýho u novejch sadů... :oops:


Vaňkovka... na hodinu...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
No tak na tohle jsem vážně zvědavej... Už teď bývá v d8 docela problém jezdit.

Je někde v centru použitelný bezplatný parkovistě? Mimo toho malýho u novejch sadů... :oops:

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

97
06 úno 2006 22:01
Ano, tramvaje linky 5 ze Starého Lískovce praskaly ve švech směrem k Mendláku, ale je třeba si uvědomit, že většina z těchto lidí vystupovala až na České. To co jezdilo na Mendlák odvozí v pohodě linka 7. Horší bude dle mě to, že většina lidí, co tou pětkou jezdily směrem k České sedne na 8 s přestupem na nádru. Proč jezdit pětkou, které sice taky jede na nádraží, ale jede tam dýl? Ráno je skoro každýmu každá minuta dobrá...

Takže si myslím, že je naprosto zbytečný posilovat linku 5 z nádraží směrem Starý Lískovec. Většina lidí pojede stejně osmičkou. Líbilo by se mi spíš než ukončovat linku 5 na Nových Sadech rozdělení na linku 5 a řekněme 14, která by dojela ze Štefánikovy čtvrti na nádraží a jela po Renneské do Lískovce provázaně s 8 a 10.

Jinak též pochybuju o vytíženosti posilových spojů linky 2 (přejezdy z 5). Který cestující bude po nádraží pobíhat na nějaký posilový spoj? A nemyslím si, že v úseku Nové Sady-Ústřední hřbitov tato linka nasbírá hromadu cestujících, využití bude řekněme sporadické.


Offline
1089
09 lis 2006 18:16
Osobně jsem dost zvědavý, jestli to linkové vedení bude stačit pro Lískovec. Například kolem 18 hodiny bývá d-8 dost narvaná, tak jestli do ni přestoupí řekněme dalších 50 lidí z d-5, která končí na Nových Sadech... d-7 je docela na nic, vždyť teď s ní cestují pomalu jednotlivci.

Mám pocit, že na tomto DPMB ušetří dost vozokm, tak jestli to není tento důvod - Proč je například každý druhý spoj d-5 ukončen mimo špičku na Nových Sadech? Se mi teda nezdá, že by 5 byla mimo špičku málo vytížená

Co se týká d-10, tak víme jak to dopadlo minule. Osmička narvaná, desítka za ní v závěsu prázdná. Jedině že by d-5 a d-10 na sebe vzájmně na Nových Sadech čekali.


Offline
Uživatelský avatar

3744
08 čer 2005 23:12
Zdeněk píše:
Z Mendláku do Lískovce je posílena doprava... kdo chtěl nyní jet z Mendláku do Lískovce musel na Běloruské (nebo Švermově) přestoupit na d-5 nebo d-8 a teď to odveze všechno d-7
To neni posileni. To je jen zkraceni celkove doby jizdy (ubranim jednoho prestupu, ktery je naopak pridan v relaci Ceska-Liskovec).

Sedlo: Treba proto, ze mezi 7. a 8. hodinou ranni praskaji tramvaje jedouci z Liskovce na Mendlak ve svech (kdyz zrovna nemaji prazdniny studenti dojizdejici na Porici/Uvoz/Konecneho nam., pripadne Lipovou).
Do d-5 (pred vylukou) v intervalu 4 minuty se na Beloruske nedalo dostat, pochybuju, ze by to zvladla d-7.

Usek Liskovec-Mendlak:
Pred vylukou:
d-5 kapacita: 160 osob (K2) za 4 minuty = 40 os/min (pro srovnani)

Od zari:
d-7 kapacita: 230 osob (KT8) za 10 minut = 23 os/min

Pokud bychom brali usek Beloruska-Porici, tak v obou obdobich pribude jedna linka v intervalu 8 minut ve vozech K2, takze rozdil zustane.
(Pokud to nekdo nepostrehl, tak pripominam, ze srovnavam intervaly mezi 7. a 8. hodinou rano)


Offline
Uživatelský avatar

1647
10 čer 2006 20:45
Brno
Z Mendláku do Lískovce je posílena doprava... kdo chtěl nyní jet z Mendláku do Lískovce musel na Běloruské (nebo Švermově) přestoupit na d-5 nebo d-8 a teď to odveze všechno d-7

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
315
01 dub 2007 14:10
b1 píše:
Takze na d-7 ve spicce a o vikendech delsi interval nez o prazdninach.
Na d-5 do Liskovce delsi interval.
Kde je to posileni do Liskovce smerem od Mendlaku?

No já myslím, že posílení je potřeba od nádraží Renneskou do Lískovce. Z Mendláku je to v pohodě. Nevím jak jsi přišel na to, že by měla být posílena doprava do Lískovce z Mendláku? #-o


Offline
Uživatelský avatar

3744
08 čer 2005 23:12
Takze na d-7 ve spicce a o vikendech delsi interval nez o prazdninach.
Na d-5 do Liskovce delsi interval.
Kde je to posileni do Liskovce smerem od Mendlaku?


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Omlouvám se za OT - ale když se tady řeší ty jízní řády ... nemáte někdo v excelu šablonu na vývěsku jízdního řádu co se dává na zastávky? Jedna by se mi aktuálně docela hodila ... kdyžtak na mail pavel.riha@gmail.com ... děkuji :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

366
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
wow, ten jízdní řád dvojky, to fakt vejrám: 18× za hpdinu.... tak často nejezdí ani jednička. a nejezdila tak, dokonce, pokud si dobře pamatuji, ani 26, když byla výluka na Hlinkách. Ale vyznat se v tom je fakt umění... to máme samý H, N, M, r a kdovíco ještě :-D


Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
Datel píše:
Kolem 18 hodiny stála na Malinovského náměstí 1624 se strženým smetákem.
Mimoto tam probíhala jakási propaganda nějakého hnutí propagujícího ježíše, čekal jsem tam chvíli, ale i za tu dobu jsem měl těch jejich blbejch keců fakt dost, třeba hlášky typu "heč my sme boží děcka, protože my už to máme, máme ježíše......" apod., docela se divím, že město povolí propagandu takovejch exotů na veřejným prostranství?

Když už jsme u toho, tak na provizorní zastávkový stojan d-6, směr město na královoplském nádraží někdo vylepil nálepky s Leninem a Che Guevarou s nápisy Komunistický svaz mládeže :evil: hlavoudozdi blee .


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Kolem 18 hodiny stála na Malinovského náměstí 1624 se strženým smetákem.
Mimoto tam probíhala jakási propaganda nějakého hnutí propagujícího ježíše, čekal jsem tam chvíli, ale i za tu dobu jsem měl těch jejich blbejch keců fakt dost, třeba hlášky typu "heč my sme boží děcka, protože my už to máme, máme ježíše......" apod., docela se divím, že město povolí propagandu takovejch exotů na veřejným prostranství?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Kolem půl osmé uvízla u Semilassa na sekčáku 1048 (při jízdě zespodu do vozovny). Problém vyřešen "stažením dolů" následující šestkou. Zdržení asi 15 minut. Vypraven jeden záložák.


Offline
304
12 lis 2007 20:03
Omg v tom aby se čert vyznal. .


Offline
Uživatelský avatar

1647
10 čer 2006 20:45
Brno
Novej garantovanej NP vůz na d-3 a d-6 a upraveny intervaly na d-7.. ale ta linka d-2 vypadá fakt otřesně :-D

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
60
28 říj 2007 19:59
Na http://www.idsjmk.cz už jsou nový jízdní řády. V jízdním řádu linky č.2 dá docela prácu se vyznat


Offline
Uživatelský avatar

522
19 zář 2007 08:18
Právě teď (11:10) stojí mezi zastávkami Švermova a Osová směrem do Starého lískovce linka 5 a za ní hned 1709 na 8 a bliká, že má poruchu. V protisměru šaliny jezdí.


Offline
1089
09 lis 2006 18:16
na http://www.idos.cz jsou nové jízdní řády od 1.9 pro idsjmk


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Včera také byla poškozena dvoulišta na nějakém kloubáku směr Lesná (vyžadovalo odtah), ale to asi nebylo ono.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
My jsme s tou 1567 stáli asi 10 minut, takže dohromady asi kolem 15, protože když se to rozjelo, jela kousek před náma předchozí 4. Naše poloha u Grandu by tomu taky odpovídala...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Slyšel jsem z vysílačky, že tam na 1. koleji něco chcíplo, čas by tomu tak dopovídal.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 říj 2024 12:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]