Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 158 z 209    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 209  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2498
28 lis 2007 23:00
Brno
A co to je za závadu? :-$

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
daxi píše:
Ano,řidiči jsou,ale žádný který by mohl se nenašel.


Ověřoval jsem si, že oba řidiči, kterými jsou obsazeny služby 639 a 640 jsou zaškoleni na RT6, z nichž minimálně odpolední už byl několik dní dopředu znám!


Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
Třeab ten co jezdisl druhej den dopoledne se před ní určitě schovává zuby nechty :mrgreen:

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Řidiči se před RT6 schovávají?


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Ano,řidiči jsou,ale žádný který by mohl se nenašel.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
daxi:
Řidiči jsou, řidič na odpoledne u byl navíc známý docela dlouho dopředu.

Nicméně dnes se stejně nepojede, 1801 má závadu.


Offline
Uživatelský avatar

97
27 čer 2008 11:03
RT6 4ever :pivo:


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
Já se svezl vůbec poprvé ve středu a musím říct, že kromě toho, že to bylo odpoledne, kdy jelo dost lidí a občas to neházelo veksle, fajn svezení, z české nahoru to jsem fakt čučel jakej to má odpich. Doufám, že ty typovky vyjdou :pray:

_________________________________
děckama nezatopíš a důchodci nehoří....

http://astroh.wz.cz - web konečně doplněn a zaktualizován, blog...


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
...T3R.EV + VV60LF...


Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
Jj, chtěl jsem se svéz a ono T3R.PV + VV60LF :cry: .


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
nemáte někdo info jestli vyjede zítra rt6.Mam totiž info z 12.0h ,že se nepodařilo sehnat řidiče na odpoledne.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Dnes jsem konecne se svezl s RT6, parada, pekne jsem si zavzpominal jak jsem s ni kdysi na 13 jezdil do skoly, zevnitr parada, prostredni clanek zas tolik nehazi, 13T ci anitra je o mnoho horsi, ale z venci je to porad ten samej rachot jako kdysy, anitra hadra. Kez by typovky vysly.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
manil píše:
Opět opakuji, co bylo řečeno, někteří to stále nemůžou pochopit:

Žádné RT6N1 nebo RT6N2 z Prahy do Brna nepůjdou!

Do schválení typu určitě ne. Co ale dopředu vylučuje jejich případný odkup poté? Říct dnes, že se to najisto stane nebo nestane je podle mě na úrovni věštění z křišťálové koule.


Offline
Uživatelský avatar

1895
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Jenomže o prodeji jsem se dozvěděl až z novin, kdežto a začátek prací na Žofince nám avizoval přímo mh. Když vezmu v úvahu dobu, než se to dostalo do novin, tak by to souvislost mít mohlo.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Tyto procesy jsou tak zdlouhavé, že za 5 dní by u nás v DP někdo kompetentní ani nestihl zvednout telefon, aby se začalo něco okolo RT6 dělat. Proto bych tyto dvě skutečnosti k sobě nepřisuzoval.


Offline
Uživatelský avatar

1895
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Sice nevím, jak to bylo s tou podmínkou vyzkoušení v Praze, ale můžeme být rádi, že se pražáci rozhodli vzdát zprovoznění RT6Nx.
Nějakou dobu zpět napsal pan Šenkýř článek do lidových novin o zprovoznění brněnských RT6N1. Z toho článku chápu, že pražáci své rozhodnutí nahlásili na drážní úřad. MF Dnes dne 25.5.2007 psala článek: Praha nabízí své vozy RT6N1 k prodeji do zahraničí, opakuji do zahraničí. Jednali z Poznaní a se Segedínem, který sice projevil zájem, ovšem po zjištění skutečného stavu z nabídky vycouval.
Z toho usuzuji, že můžeme pražákům poděkovat, protože díky jejich kroku pravděpodobně odpadla podmínka vyzkoušení v Praze. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč se na Žofce začalo dělat 5 dní poté, co Pražáci nabídli své vozy k prodeji.

O budoucnosti pražských a ostatních brněnských radši nespekulujme, protože na základě těchto spekulací vznikají nejrůznější fámy. Na základě těchto fám vznikají další fámy a potom aby se v tom čert vyznal.
Proto radši počkejme, až 1801 udělá typovky a do té doby místo všelijakých spekulací radši pomlčme.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
manil: pravda, na převodovky jsem zapomněl..

marakicio: každej máme něco :mrgreen:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
manil píše:
Čuchni si třeba k 1039 :)


tak to je už moc. Jezdit nosem po 1039, abych věděl, že voní, to nedělá snad ani nikdo z ultras, a to už je co říct. :twisted: :-D


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
mh:
Ty "hluboké" bzučivé zvuky při rozjezdech a dobržďování budou spíše převodovky. Tu vůni bych spíš charakterizoval jako nevyvětraná zatuchlina ze sedadel, podlahy apod., pro dlouho odstavené ČKD vozy typická. Čuchni si třeba k 1039 :)

king666, zdeněk...:
Přemýšlím, jak bych to měl vysvětlit, aby to pochopili všichni, ale když nepomůže ani zvýrazněný text s vykřičníkem na konci, tak už mě toho fakt moc nenapadá...

zdeněk:
Hlavně, že ty máš ve všem jasno. Souvisí snad nějak chyba dveřního počítače nebo RIS s jízdními vlastnostmi? V této pasáži si noviny nevymýšlí...


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
Citace:
Tak to jsi byl Ty, ten šotouš v kvádru? Já jsem ten, co seděl asi čtyři sedadla od Tebe a cvakal jsem si lístek na památku.


jel jsem z práce, nemůžu za to, že mi zrovna jel náš skvost:) a přece na člověku v business oblečení nemůže být vidět jeho zájem o dopravu:) a šotouš tak úplně nejsem, bo nefotím..

btw, kolik lidí by tou tram jelo, kdyby nebylo nadšenců? 3. den provozu v 8 večer mi 5 lidí na 2 články tramvaje (o předním nemám přehled) přijde celkem dost:D

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
morgul píše:
teď jsem se zase vezl z české na červinkovu (zdravím šotouše, který seděl ve středním článku :lol: ) a nevím, jestli se mi to zdálo, ale vzadu je hlučnější než vpředu a zdá se mi i hlučnější než v pondělí. mám namysli takový ten bzučivý zvuk při rozjezdu/brždění, ten podobný pražským mytiščinům. dotaz na znalé - která komponenta ten zvuk produkuje?


Tak to jsi byl Ty, ten šotouš v kvádru? Já jsem ten, co seděl asi čtyři sedadla od Tebe a cvakal jsem si lístek na památku.

mh píše:
Jinak jedna taková ujetá otazká do placu: zajímalo by mě, zda jsem jediný, komu RT6 stále hezky voní novotou? :-P


Nejsi :wink: .


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
to zdeněk: a někteří pravidelně oscilují, jak lze vidět z historie této diskuse i diskuse na k.repu:)

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
to king: někdo odvážný by mohl počastovat schránku mhd@dpmb.cz dotazem na toto téma:) odpoěď jistě přijde záhy:)

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
Myslím že tu má polovička jasno v tom že je nebudeme mít a druhá polovička má taky jasno, budeme je mít :mrgreen: jen nevím, ke které se připojit. nejspíše k té že NE ačkoliv bych to bral aby tu byly

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Zdeněk píše:
V článku bylo zmínek....
I kvůli tomu bych si rád speciálně v té zmínce o pražských RT6 (zní to skoro jako kdyby se k tomu někdo z Prahy přímo vyjádřil) udělal jasno... :-k

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 209  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 06:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]