Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 159 z 209    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 209  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
V článku bylo zmínek.... dveře se zavírají a otvírají, proto je nebezpečná, řidič řekl že jezdí parádně, na Zvonařce si strašně stěžoval kolik to má poruch atd :mrgreen:

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
ad RT6 z Prahy... nemohl by v tom někdo fundovaný udělat jasno? V článku v novinách byla mj. zmínka o tom, že Pražáci klidně prodají ty svoje tomu, kdo je dokáže využít => Brno mi příjde nejlogičtější...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
morgul píše:
teď jsem se zase vezl z české na červinkovu (zdravím šotouše, který seděl ve středním článku :lol: ) a nevím, jestli se mi to zdálo, ale vzadu je hlučnější než vpředu a zdá se mi i hlučnější než v pondělí. mám namysli takový ten bzučivý zvuk při rozjezdu/brždění, ten podobný pražským mytiščinům. dotaz na znalé - která komponenta ten zvuk produkuje?


Hlavním zdrojem těchto zvuků je pulzní měnič, kde spínají tranzistory (tyristory) a k tomu se ještě sem tam přidají různé rezonance tlumivek apod. Stálý zvuk i při stání pak způsobuje statický měnič, ikdyž tady moc slyšet není, narozdíl od T6/KT8.. No a aby to bylo ve výčtu všechno, tak občas zahlučí kompresor a čerpadla..

Jinak jedna taková ujetá otazká do placu: zajímalo by mě, zda jsem jediný, komu RT6 stále hezky voní novotou? :-P


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
teď jsem se zase vezl z české na červinkovu (zdravím šotouše, který seděl ve středním článku :lol: ) a nevím, jestli se mi to zdálo, ale vzadu je hlučnější než vpředu a zdá se mi i hlučnější než v pondělí. mám namysli takový ten bzučivý zvuk při rozjezdu/brždění, ten podobný pražským mytiščinům. dotaz na znalé - která komponenta ten zvuk produkuje?

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
Bartisko píše:
...ale i k tomu, že do Brna přijde hromada T trojek z Prahy, protože v Praze si objednali už 15T.
Jo tak těch dalších 20 super vrakózních Suchojů je pro Brno a já bláhovej přitom podezříval Kima, že si sehnal další valuty... :lol:
manil píše:
Žádné RT6N1 nebo RT6N2 z Prahy do Brna nepůjdou!
Tak tady bych zase až tolik kategorickej nebyl, třeba se to 1801 povede (a že bych jí to fakt přál) a pak se třeba můžou nějaký zachovalý díly hodit...


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
Opet prekopavka vyzbroje (polarita) , prezuti podvozku (jina sirka a profil) a tuny dalsich detailu. To by musely byt stezi za cenu vyzbroje..


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
manil píše:
Opět opakuji, co bylo řečeno, někteří to stále nemůžou pochopit:

Žádné RT6N1 nebo RT6N2 z Prahy do Brna nepůjdou! Stejně tak žádné T3 (proč taky?).

No, pokud by nám poslali ty jejich "nožní" progresy, tak proč ne, teda pokud by to u nás dokázalo jezdit.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

1896
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Klíííd.
Mezi lidima kolují strašný fámy. Stačí se podívat na příspěvky kolem DOD Medlánky, jak lidi reagovali na RT6 odstavený u kotelny.


Offline
9
22 črc 2008 23:14
b1 píše:
Nebyl z Kladna? :lol:

Ne, z Českých Budějovic.


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
Bartisko píše:
V pondělí sem byl v Brně na nádraží a při focení tam ke mě došel jakýsi chlápek a začal mi něco vykládat o 13T. Časem sme se dostali až ke všemu možnému a to ke nadměrnému obrušování kolejí u 13T,RT-čkám ale i k tomu, že do Brna přijde hromada T trojek z Prahy, protože v Praze si objednali už 15T.
Nebyl z Kladna? :lol:


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Chtělo by to tu vyplet, včetně mého příspěvku hlavoudozdi

_________________________________
mail bleg@stream.cz
ICQ 407753226
Skype josef1951brno


Offline
9
22 črc 2008 23:14
manil píše:
Opět opakuji, co bylo řečeno, někteří to stále nemůžou pochopit:

Žádné RT6N1 nebo RT6N2 z Prahy do Brna nepůjdou! Stejně tak žádné T3 (proč taky?).

Já sem se jenom ptal, protože sem to nevěděl a těch 5-6 stránek dozadu sem to, bohužel, nenašel, takže se tady nemusíte hned čílit... :roll:


Offline
9
22 črc 2008 23:14
manil píše:
Opět opakuji, co bylo řečeno, někteří to stále nemůžou pochopit:

Žádné RT6N1 nebo RT6N2 z Prahy do Brna nepůjdou! Stejně tak žádné T3 (proč taky?).

Já se jenom ptám, protože sem to nevěděl a o ty 5-6 stránek sem to bohužel nenašel, tak se tady někdo nemusí hned čílit.....


Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
king666: fotky už jsou tam. Ovšem zase někomu nejspíše nebudou fungovat... nevím proč

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Opět opakuji, co bylo řečeno, někteří to stále nemůžou pochopit:

Žádné RT6N1 nebo RT6N2 z Prahy do Brna nepůjdou! Stejně tak žádné T3 (proč taky?).


Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
Tak jsem se dneska taky projel, asi jsem tím jel poprvé v životě, no a je to nádhera! Krásně rychle maže a hrčí. V cca. 15:50 na Tererově jel v Žofince šotouš, který natáčel s kamerou se stativem a jel až k Tech. Parku a pak tam pobíhal s tou kamerou - byl to někdo odsud? :-)


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
Bart : v dnesni dobe, kdy nova skrin na T3 stoji pomalu stejne , jako oprava stare , tak se nejaky tahani vraku nevyplati. Pat T3 z prahy ma jit do liberce , jako "zapujcka" na zimni mistrovstvi v padech na lyzich . I kdyz se je podarilo prodat do severni korei , pomalu cena za opravu odpovidala cene opravy .. Tady je podstatne vic vozu (a podstatne starsich), ktery by potrebovaly rekonstrukci. Nemusime na to shanet dalsi vraky. Staci se podivat do pisoarek za plot.

S RT6 si laskave precti posledni 4-5 stran v tomto tematu a pak snad pochopis..


Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
Já bych to viděl tak, že k nám nepudou z Prahy žádný RT6. A T3? No to těžko, ty jejich vraky.

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
9
22 črc 2008 23:14
PvvS píše:
To je snad horsi jak zpravy radia jerevan... Asi jedina pravdiva vec je ten nakup 15T . Zbytek sou pohadky..

v Praze s RT-čkama ztratili trpělivost, tak je zkusí dát do Brna, protože tady to vypadá že možná (mooožnáá) jezdit budou, ne? Podle mě tohle nemusí být pohádka. Ty T trojky by sem ale nemuseli dávat (kdyby se rekonstruovali, tak možná jo)


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
To je snad horsi jak zpravy radia jerevan... Asi jedina pravdiva vec je ten nakup 15T . Zbytek sou pohadky..


Offline
9
22 črc 2008 23:14
Eda píše:
Kde jsi tuto informaci zjistil?

V pondělí sem byl v Brně na nádraží a při focení tam ke mě došel jakýsi chlápek a začal mi něco vykládat o 13T. Časem sme se dostali až ke všemu možnému a to ke nadměrnému obrušování kolejí u 13T,RT-čkám ale i k tomu, že do Brna přijde hromada T trojek z Prahy, protože v Praze si objednali už 15T.


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
Eda píše:
Kde jsi tuto informaci zjistil?
Tipnu si - JPP... :lol: :lol: :lol:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Bartisko píše:
Prý z Prahy dovezou jejich RT-čka, takže by jich bylo víc...

Kde jsi tuto informaci zjistil?


Offline
9
22 črc 2008 23:14
king666 píše:
No, 1803 se snad ještě zrekonstruuje, pokud udělá 1801 ty typovky, ale třeba taková 1804 už je tak vybrakovaná že už skoro určitě nikdy nepojede... 1802 spíš taky ne ale při (dost značně) notné dávce optimismu bych ji ještě neodepisoval...
Prý z Prahy dovezou jejich RT-čka, takže by jich bylo víc...


Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
Kolega Kokstein ví o tý šalině kulový, když dojel do Brna, vysvětloval sem mu co že je ta RT6 zač, něvěděl ani ň a pak tý redaktorce nakecá takový věci... Vůbec s náma neměl nikam jet, mě bylo řečeno že jede až dojel taky... Jinak dneska opět Žofka na svým kurzu a už potřetí jsem v ní dneska potkal revizora - dneska konkrétně revizorku 114. A to sem jel jenom z hlavního na Zvonařku na bus :mrgreen:

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 209  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 08:39
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]