Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 160 z 209    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 209  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
PvvS píše:
No nevim, rt6 ma pantec podstatne dal jak ostatni a kolikrat to vychazi na vekslu tesne pred vozem. Lekckde se predtim posouvaly kontakty.

Brnkátkové výhybky jsou v dostatečné vzdálenosti na přestavění, problém je RIS.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
PvvS píše:
Ehm #-o tohle leccos vysvetluje..... Spolek jak dva ..
http://mdt-slany.wbs.cz/clenove_spolku.html

jóó prezident, to se pozná :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
No prave, vyzbroj se sice da "sehnat" , ale nebude nejlevnejsi . Ale cpaly se tu veci do horsich vraku. Viz 1039, ted ty nabourany kachny.
Tohle se bude resit az 1801 pripadne dojezdi uspesne typovky. Pokud se to podari, pak je na ekonomech, zda se schvali oprava , nebo ne. Pokud se nepodari, tak kovosroty stejne pozaduji pouze holy kov.. Zbytky vyzbroje by musely do jinyho kontejneru.


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
No, 1804 je údajně hodně vykanibalizovaná, tak nvm nvm...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
Mohly by jet vsechny, otazka je zda naklady na instalaci vyzbroje a jeji udrzeni nebdou vyssi jak pripadna reko. Zmena schvalenyho typu uz neni tak strasna.


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Kdyby ten článěk z novin někdo hledal na webu, tak tady je...
http://www.brnensky.denik.cz/zpravy_reg ... 80722.html
No, pokud Žofinka skutečně udělá ty typovky, tak to třeba p.Koksteinovi alias "Kokymu" zavře ústa...
Bartisko píše:
Brňáci sou teda machři. Zprovoznit zdánlivě nezprovoznitelné. Jen, ať zprovozní ty další... :applause:
No, 1803 se snad ještě zrekonstruuje, pokud udělá 1801 ty typovky, ale třeba taková 1804 už je tak vybrakovaná že už skoro určitě nikdy nepojede... 1802 spíš taky ne ale při (dost značně) notné dávce optimismu bych ji ještě neodepisoval...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
PvvS píše:
Ehm #-o tohle leccos vysvetluje..... Spolek jak dva ..
http://mdt-slany.wbs.cz/clenove_spolku.html


no to mě pos*r... #-o


Offline
9
22 črc 2008 23:14
Brňáci sou teda machři. Zprovoznit zdánlivě nezprovoznitelné. Jen, ať zprovozní ty další... :applause:


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
Ehm #-o tohle leccos vysvetluje..... Spolek jak dva ..
http://mdt-slany.wbs.cz/clenove_spolku.html


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Kari píše:
Jak jsem už v soukromé zprávě psal J*M*: Omlouvám se, ten příspěvek jsem trochu přehnal, jsem ho myslel ze srandy, ale moc to tak asi nevyznělo, to je tak, když člověk má kvůli dvoum zaměstnáním jeden den naspáno jen 4 hodiny... Ještě jednou, promiňte. Konec MM! ](*,)
Nevadí, stane se... akorát jsem si nevšiml jednoho detailu, který jsem možná mohl uvést na pravou míru dřív - nevím přesně, kdo seděl přes uličku, ale jestlis to myslel tak, že jsme seděli přes uličku vůči tobě (a ne my navzájem), tak bys možná měl vědět, že vedle mě neseděl J*M* ale Zdeněk (byl u okna)...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
king666 píše:
Všiml sis toho sprintu který na Nerudově náměstí zvládl když se v jednom domě u vchodu vybavoval a pak dobíhal? Kdyby měl až takový zájem pustit tak si mohl říct a kvůli sprinterovi se mi až na Zvonařku stát nechtělo...

Jak jsem už v soukromé zprávě psal J*M*: Omlouvám se, ten příspěvek jsem trochu přehnal, jsem ho myslel ze srandy, ale moc to tak asi nevyznělo, to je tak, když člověk má kvůli dvoum zaměstnáním jeden den naspáno jen 4 hodiny... Ještě jednou, promiňte. Konec MM! ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Kari píše:
king666 a J*M* Tak to jste byli vy, co jste jeli z tech parku a seděli jste přes uličku a na Nerudové nepustili toho starýho pána, co byl rád, že se drží na nohou? Musel stát až na Českou [-X
Všiml sis toho sprintu který na Nerudově náměstí zvládl když se v jednom domě u vchodu vybavoval a pak dobíhal? Kdyby měl až takový zájem pustit tak si mohl říct a kvůli sprinterovi se mi až na Zvonařku stát nechtělo...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
mrakicio: je to problém, protože, oni po telefonu zjistí spoustu informací, se ktrerými nevědí, kam je zařadit - př. novinář píšící o nehodě tramvaje zjistí od pracovníka DPmB, že havarované tramvaji odpadla kolejnicová brzda. Protože nezná druhy brzd u tramvaje a má pocit, že se brzdí vždycky někde u kolejnice, tak napíše, že tramvaj měla poruchu brzdy a nebrzdila, což už vypadá podstatně jinak. Ani s i k tomu nebude nic studovat, jednak protože neví ,co má studovat, resp. co má najít, nebo na co se ptát (když nemá potuchy o více druzích brzd) a i kdyby to věděl, tak na to nemá čas. typický problém při komunikaci mezi dvěma naprosto odlišnými obory.

Ale rozhodně neobhajuji tohoto konkrétního autora - druhý rozměr je, když s i novinář neuvědomuje, že je omezen svými znalostmi a s přibývající novinářskou praxí nabude dojmu, že rozumí všemu a začne ze sebe vypouštět rozumy založené na své vlastní úvaze omezené svými možnostmi. To je samozřejmě trapné a zřejmě je to i případ, na který reagoval manil.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
king666 a J*M* Tak to jste byli vy, co jste jeli z tech parku a seděli jste přes uličku a na Nerudové nepustili toho starýho pána, co byl rád, že se drží na nohou? Musel stát až na Českou [-X
Jinak jízda výborná, užíval jsem si. Jen když jsem se v prvním článku ohlídl za sebe, tak se mi zdálo, že ta část nad koly je oproti té nízké sakra vysoko. Asi zhýčkanost z Aniter :-)


Offline
105
25 kvě 2007 13:13
No muj osobni postreh z jedne neprehozene vexle byl asi takovej, ze nejenom ze se mrska neprehodila, ale ani se nerozsvitila ona prokleta sipecka nad vexlou.


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
No nevim, rt6 ma pantec podstatne dal jak ostatni a kolikrat to vychazi na vekslu tesne pred vozem. Lekckde se predtim posouvaly kontakty.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Pokud máš na mysli trolejové cívky, tak ty by se už neměli používat.. jinak by ale umístění mělo být stejný..


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
A neni to jenom dany jinou pozici snimacu na troleji (nemyslim brnkatka) ?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Thor píše:
manil: ono se na to dá podívat z druhé strany a bude to přesnější - o něčem psát musí a nemůžou rozumnět všemu. Takhle na novináře remcají všechny profese včetně mé a mě samotného nevyjímaje, ale ono to prostě lepší být nemůže. Spíš mi jiný projev jejich povolání - při dělání článku jsou neskutečně vlezlí, ale na druhou stranu, jinak by se taky asi ničeho nedobrali ...


To je takový problém, když už o něčem píšu, zjistit si o tom co nejvíc informací a zhodnotit, která z nich je už od pohledu blbost? V dnešní době, kdy stačí zvednout telefon nebo se připojit k internetu, by mělo být samozřejmostí, že, i průměrný novinář, si při psaní článku svoje informace ověří...


Offline
Uživatelský avatar

1408
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Abych to tu odlehčil... Moje fotky z(e zatím jen) prvního dne.

Obrázek

(pozn.: peníze ani nic jinýho z toho nemám, klidně klikejte:) )

Míjení 1901 a 1801 bych rád, bohužel jsem ji potkal jen zevnitř a to je pochopitelně prakticky nepoužitelné, že:)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
manil: ono se na to dá podívat z druhé strany a bude to přesnější - o něčem psát musí a nemůžou rozumnět všemu. Takhle na novináře remcají všechny profese včetně mé a mě samotného nevyjímaje, ale ono to prostě lepší být nemůže. Spíš mi jiný projev jejich povolání - při dělání článku jsou neskutečně vlezlí, ale na druhou stranu, jinak by se taky asi ničeho nedobrali ...


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
J*M* píše:
Dnes kolem 15 hod na TP zajímavá sestava - Barborka, 1801, 1753 a dvojče TV1.

No, ta sestava měla skutečně velký potenciál na vyfocení - Barborka najetá na levé koleji u výhybky nás ale zradila... zadním pojezdem zacouvala k 1801 aby si řidiči mohli pokecat, bohužel pak Barborka odjela dřív než 1801 => snímek těch dvou vedle sebe bohužel vzníknout nemohl... ](*,) Ale i tak z toho vzniklo pár zajímavých fotek - Zdeněk bude nejspíš večer na jeho web přidávat kvalitnější s větším rozlišením... :wink:
Btw, některé výhybky nestavěla ani po té výměně (nádraží, rašínova) a za ty preference bych taky ruku do ohně nedal... ale určitě to bylo lepší než před výměnou...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Dnes kolem 15 hod na TP zajímavá sestava - Barborka, 1801, 1753 a dvojče TV1.

Měl bych dotaz na mediální hvězdu a nejvyššího odborníka p. Milana Koksteina (potažmo MDT), zda už zachránili vagon z dráhy Brno - Líšeň, o kterém se mediálně zviditelňovali prohlášením o jeho záchraně, nebo skončil v hutích?

_________________________________
mail bleg@stream.cz
ICQ 407753226
Skype josef1951brno


Offline
186
27 zář 2007 22:44
Já jsem si na ten druhý výjezd z vozovny počkal. Odjezd z TP 13:23. Jel jsem až na hlavák a jízda probíhala v pohodě,jízda svižná bez hluku, veksle házela v pohodě,POD fungovalo v pohodě,žádný problémy,prostě paráda. Možná to byla náhoda,ale z mého pohledu je to dobrá tramvaj a byla by škoda kdyby hnila ve vozovně. Takže držím palce a doufám,že to dokáže a podaří se česem dát do kupy i ty ostatní. :applause:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Ještě ke článku:
Je to typický příklad novinářské touhy napsat o všem všechno, ikdyž o daném problému nemají ani páru. Ve článku je spousta nepřesností až nesmyslů. Typický Deník...

A pokud byl výrok "kolegy ze západu" Koksteina opravdu vyřčen, měl by radši chlapec přemýšlet, co povídá a neplantat nesmysly, když o té tramvaji nemá ani páru, kor do plátku který si možná přečte i víc lidí, než hrstka šotoušů...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 209  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 08:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]