Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 163 z 209    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 209  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1408
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
No... Ač nejsem žádnej extrémní blázen, tohle sem si ujít nenechal... :mrgreen:

Děkuji za příjemnou společnost několika členům fóra. :wink:

Jen pár kousků, ochutnávka (+/- 600x400), komplet bude večer na Flickru (bez nápisů). Kdyby někdo chtěl cokoli fullres, není problém, stačí říct.

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
morgul píše:
Tak mě taky potkala, víceméně náhodou... udělal jsem si menší zajížďku z České na Skácelovou přes Zvonařku a moje první dojmy jsou následující.

1. Když člověk sedí nad předním nebo zadním podvozkem, skoro nejde poznat, že se jede přes výhybku... Dunění nebo poskakování je minimální.

2. Na rovince to umí hezky rozjet, jen ten hluk je trošku větší než třeba v Anitře.

3. střední podvozek se zdál, že trošku kope při brždění.

4. uspořádání sedadel mi přijde subjektivně mnohem lepší než v 13T

5. někteří cestující měli problém najít tlačítko dveří:) a jeden pán poučoval přítelkyni, že to je ta nová nízkopodlažní tramvaj. ještě cca v 1 hodinu bylo kolem tramvaje spousta šotoušů:)

6. za kolik Praha prodává ty svoje šroty?:) ví někdo cenu? nebo odhadne?
Tak ja jsem se teda na casy odjezdu nijak nesoustredil, ale potkal jsem ji zcela nahodou, tak jsem se taky svezl.

ad 2. Z Ceske na Grohovu to byla neuveritelna jizda, takovou rychlost jsem zazil snad jen v KT8 nad Vsetinskou. Jela velice svizne.

ad 4. Naprosty souhlas

ad 5. Jeste i ve 14 hodin. Btw. Kdo byl ten v ksiltovce s kamerou, co porizoval zabery z interieru?


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
kolem 11 mi volal kamoš (kolega řidič): ...Hele ona jezdí ta medlánecká obrněná šalina s lidma?... Na mou kladnou odpověď ještě dodal že je celkem hlučná a ža prej už nechce do medlánek :-) Jen doufám že bude do konce týdne jezdit abych se s ní taky svezl a ověřil si jak je hlučná.. :lol:


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
adam_r: pokud je účetní cena vyšší než skutečně obchodovatelná - dá se řešit znaleckým posudkem.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
RT6 dokumentačně
http://www.k-report.net/diskuse/message ... OST1113559

P.S. : jízdenka je již zalaminovaná a vystavená na nástěnce:)


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
morgul píše:
Nevím nakolik se DP v ČR chovají tržně, ale dokud RT6 nemá typovky, řekl bych, že jejich cena je podstatně nižší > nákup pražských do Brna levnější. Když typovky udělá, cena dle mého stoupne. Obchod nemusí být realizován, ale za současných podmínek by bylo možná výhodné alespoň nasmlouvat cenu apod. i když zbývá ještě 89 a půl dne:)
Problem je, ze RT6 ma ucetni hodnotu porad jeste hodne velikou. A DPP ji nemuze prodat jednoduse "pod cenou", bo se nejedna o soukromou firmu.


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Ridic si ji co jsem zaslechl docela pochvaloval, ze jezdi hezky. Akorat jsem slysel jen na pul ucha a jeste ne cely rozhovor, ale az dorazi zbytek vypravy, tak urcite poreferuji :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
Nevím nakolik se DP v ČR chovají tržně, ale dokud RT6 nemá typovky, řekl bych, že jejich cena je podstatně nižší > nákup pražských do Brna levnější. Když typovky udělá, cena dle mého stoupne. Obchod nemusí být realizován, ale za současných podmínek by bylo možná výhodné alespoň nasmlouvat cenu apod. i když zbývá ještě 89 a půl dne:)

btw, mluvil někdo s řidičem? jak se mu s ní jede?:)

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Zatím musíme počkat jestli udělá typovky.

Jinak jízda byla dobrá, rachtání a pištění se vůbec nezměnilo :-D , ale to ranní vstávání :-"


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
Tak mě taky potkala, víceméně náhodou... udělal jsem si menší zajížďku z České na Skácelovou přes Zvonařku a moje první dojmy jsou následující.

1. Když člověk sedí nad předním nebo zadním podvozkem, skoro nejde poznat, že se jede přes výhybku... Dunění nebo poskakování je minimální.

2. Na rovince to umí hezky rozjet, jen ten hluk je trošku větší než třeba v Anitře.

3. střední podvozek se zdál, že trošku kope při brždění.

4. uspořádání sedadel mi přijde subjektivně mnohem lepší než v 13T

5. někteří cestující měli problém najít tlačítko dveří:) a jeden pán poučoval přítelkyni, že to je ta nová nízkopodlažní tramvaj. ještě cca v 1 hodinu bylo kolem tramvaje spousta šotoušů:)

6. za kolik Praha prodává ty svoje šroty?:) ví někdo cenu? nebo odhadne?

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
105
25 kvě 2007 13:13
Tak tohle jsem si taky nemohl nechat ujit :). Dal jsem si úsek Konečného náměstí - Technopark a pak Technopark - Zvonařka. Původní provoz jsem nějak zazdil, takže dneska premiéra. Pár mušek by se našlo - asi na 4 zastávkách nefungovalo úplně bez problémů blokování rozjezdu, řidič musel znovu otevírat a zavírat dveře. Také se mi zdálo, že Žofinka občas brzdí jako tank - i při lehčím dobržďováním používá snad všechno, co má po ruce, občas mi přišlo, že už snad chybělo jen otevřít přední dveře a vyhodit kotvu :). Další lehčí muškou byla nepřehozená veksle za Maliňákem, to ovšem bůhví jestli to bylo šalinou. A taky trošku nechápu, proč není umístěn někde za předními dveřmi BUSE panel, ale tak to už jsou fakt jen detaily :). No, jinak paráda, držím palce ať to vydrží těch x dnů bez větších závad.

Celkem zajímavé bylo sledovat, jak se kaštanstvo (no... abych to upřesnil... alieni :)) perou s poptávkovým tlačítkem na dveřích. Tlačítko většinou vyhrávalo na plné čáře, a to i přesto, že skoro u každých dveří většinou seděla nějaká varianta šotouše co tápající alieny ochotně odkazovala na místo, kde je umístěn hledaný objekt :).

No a nemůžu taky opomenout řidiče - neskutečnej pohodář. Na každý pátý zastávce šotouši s foťákama, na konečných většinou rovnou celý delegace, do toho všeho neustálé otázky typu "Jedete přes Svoboďák/Roosveltku/do Bystrce ?", alieni a jejich tlačítka a bůhvíco ještě všechno, řidič ale celou dobu naprosto v klidu. :)


Offline
Uživatelský avatar

6617
21 pro 2005 17:01
ds: Najdi si fórum o ženskejch, když tě to tu nebaví. :lol:
Nebrat vážně


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
:roll:
:pray:
Není lepší dívat se po ženskejch?

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

364
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
Milá Žofinko!
Jízda s Tebou je opravdu unikátní. Jsem rád, že ses nás konečně rozhodla povozit a doufám, že nám vydržíš hooooodně dlouho a časem se Tebou třeba nechají inspirovat i ostatní Tvé sestřičky a vzpamatují se natolik, aby se také vydaly do provozu. Doufám, že se Ti v ulicích líbí a zítra Tě uvidím také.
(inspirace by ReZ from K-report)

Tímto bych chtěl zároveň pozdravit všechny šotouše, kteří se mnou jeli celou cestu z Úzké na Technologický Park, zejména Davida Jašu, který, ač o tom nevěděl, seděl přes polovinu cesty skoro naproti mně :) a zároveň mám pro všechny tyhle "aktivisty" vzkaz: Kluci, moc nám ju nerozmazlujte, aby nezpychla :)

P.S.: Kdybyste někdo byl tak laskav, rád bych získal nějaká fota, tedy případně se domluvíme přes SZ. Díky.


Offline
Uživatelský avatar

6617
21 pro 2005 17:01
Abych se tady nechlubil, tak od výjezdu tam byl i Eda a Mauricio (CTD: ti vstávali mnohem dřív) a při první jízdě ze Zvonařky na nádraží nastoupil aj Vojtík, posléze i Dopraváček, také další šotouši, který neznám.


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
Jééé tak přece jen vyjela!!!! :applause:
Díky Kubovi za kruté ranní vstávání a pohotovou reportáž.
A drž se Žofinko!!!! happy


Offline
Uživatelský avatar

6617
21 pro 2005 17:01
Pár fotek ode mě na k-repu: http://www.k-report.net/discus/messages/48/170.html?1216625784#POST1113212


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
hlavně ať nám tam vydrží celej den :pray: :applause:

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
sms Eda: RT6 na lince.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Čekám vás 4:41 u Technického muzea :-)


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Tak zitra hodne stesti! A urcite se tam nekde sejdeme, i kdyz ja urcite nikoho odsud nepoznam :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Musí, já se na druhej konec města nepotáhnu :twisted:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
nee, 4:52 u vozovny, dál to nedojede :)


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Nalodím se raději u nádraží, pojedu od nás rozjezdem :-)


Offline
Uživatelský avatar

1408
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Právě, takže před pátou u TechParku... :mrgreen:

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 209  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 10:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]