Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 616 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
Zlaťák píše:
Kdyby tam bylo povolený parkování, tak tam ty sloupky asi nebudou.
To máš asi tak, jako kdyby byl nalajnovanej žlutě záliv zastávky a kolona zaparkovanejch aut stála vedle něj (zleva) v jízdním pruhu.


ty sloupky tam jsou, aby se nestálo před soudem, že někdo stoupně ke sloupkum, to už je "jedno" O:)


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
EF. píše:
až na to, že tysloupky tam vůbec nejsou kvůli šalinám... :lol: :-" :lol:


Kdyby tam bylo povolený parkování, tak tam ty sloupky asi nebudou.
To máš asi tak, jako kdyby byl nalajnovanej žlutě záliv zastávky a kolona zaparkovanejch aut stála vedle něj (zleva) v jízdním pruhu.


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
Falkon píše:
něco z tochu jiného soudku, než je špatně zaparkované auto. všiml jsem si dnes na hlavasu, že zatímco o víkendu a i ještě včera všechny "dvojky" bez rozídlu hrdě hlásily, že jedou na "ČERNÁ POLE, ZEMĚDĚLSKÁ" dnešním dnem jejich průboj skončil, poněvadž ne předním i bočním table se vyskytovalo pouze "JUGOSLÁVSKÁ" (na předním k tomu byl ještě dodatek: => :a-: STARÁ OSADA; a - "světe div se" - co víc, na "čtverkách" se pro změnu začal na předním table objevovat nápis: "MAL. MOST => :a-: OBŘANY". Co to? Nejde mi ani tak o ty d-4, ale spíš o ty d-2. Na Jugoslávské jsem nebyl, takže nevím, jestli se tam třeba přepisují na Zemědělskou, nevíte o tom něco?

Ono to bude asi tak... d-2 má až na Tkalcovskou na table napsaný "JUGOSLÁVSKÁ" a když dojede na Jugoslávskou, tak nahodí na tablo "ČERNÁ POLE, ZEMĚDĚLSKÁ" a jede si na Zemědělku. Na d-3 to samý, k Dětské nemocnici jede s nápisem "JUGOSLÁVSKÁ" a na Jugoslávské ho přehodí na "HUSOVICE MOSTECKÁ" a jede si na Mosteckou :wink: Ta Jugoslavská je tam z toho duvodu jak říkal crazy-tram-driver, aby lidi věděli, kde na ten BUS přestoupit :-)

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
Citace:
J*M* napsal:
Kolem 17 hod jsem viděl linku 3 na Vranovské (tak i minulé dny) s nápisem Nenastupovat, a o něco později u vozovny vzteklého řidiče linky 4 přehazovat výhybku hozenou do odbočky.
Ona čtyřkám (a tedy dvojkám a devítkám) neskákala výhybka směr Jugoslávská nebo Vranovská, takže se nelze divit, že když ho kvůli této výhybce kolo co kolo předjela trojka a tudíž si musel házet výhybku i na Mostecké, že byl kvečeru už trošku vzteklý.
"Nenastupujte" se objeví na transparentu v okamžiku odjezdu z předposlední zastávky, tedy Trávníčkovi. (Aspoň palubní počítač mi to tak ukazuje.)

Citace:
Falkon napsal: zatímco o víkendu a i ještě včera všechny "dvojky" bez rozdílu hrdě hlásily, že jedou na "ČERNÁ POLE, ZEMĚDĚLSKÁ" dnešním dnem jejich průboj skončil, poněvadž ne předním i bočním table se vyskytovalo pouze "JUGOSLÁVSKÁ" (na předním k tomu byl ještě dodatek: => STARÁ OSADA; a - "světe div se" - co víc, na "čtverkách" se pro změnu začal na předním table objevovat nápis: "MAL. MOST => OBŘANY". Co to? Nejde mi ani tak o ty d-4, ale spíš o ty d-2. Na Jugoslávské jsem nebyl, takže nevím, jestli se tam třeba přepisují na Zemědělskou, nevíte o tom něco?
Asi se jedná o novou verzi dat, ta Jugoslávská s označením přestupu je pro cestující určitě pochopitelnější, naprostá většina jich tam přestupuje na autobus. A ti, co jedou až do Černých polí nebo na Mosteckou, tak činí převážně omylem. Přepsání transparentu tedy bude spolu s příslušnou hláškou až na Jugoslávské.
Přejezdy se konají z d-2 na d-3 (K2 místo 2*T3), ale až někdy k dvacáté hodině, dvojka přijede na Jugoslávskou jako dvojka, tam se koná malá transvestit show, uváděná hláškou "Prosím pozor, vůz pokračuje po trase linky 3", na transparentu přeblikne číslo a nápis a dál už uháníme jako trojka.

king666 napsal:
odhaduju, že pokud se d-3 na Mostecké "hádaly" s d-4, tak se teď na Jugoslávské d-2 a d-3 "převlékají"
Jízdní řády nelze změnit ze dne na den - provázanost odjezdů, typy vozů, služby řidičů - oproti tomu představují občasné "hádanice" trojky se čtyřkou, případně vzteklý řidič čtyřky :lol: , podstatně zvládnutelnější situace.


Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
Zlaťák píše:
Thor: A to je omluva? Ty sloupky tam nejsou pro nic za nic.


až na to, že tysloupky tam vůbec nejsou kvůli šalinám... :lol: :-" :lol:


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Kolem 17 hod jsem viděl linku 3 na Vranovské (tak i minulé dny) s nápisem Nenastupovat, a o něco později u vozovny vzteklého řidiče linky 4 přehazovat výhybku hozenou do odbočky.

_________________________________
mail bleg@stream.cz
ICQ 407753226
Skype josef1951brno


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
O těch d-2 nic nevím, ale viděl jsem dneska na České kolem 14. hod jet jednu d-3 taky jenom na Jugoslávskou... Kolem poledne bych přejezdy mezí d-2 a d-3 nepředpokládal, takže odhaduju, že pokud se d-3 na Mostecké "hádaly" s d-4, tak se teď na Jugoslávské d-2 a d-3 "převlékají"... ale je to jenom můj odhad (byť asi dost pravděpodobný podle informací) - info o oficiální změně jsem nikde neviděl...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Z dnešní jízdy a-84 musím poznamenat že špatné parkování je výsadou i Městské policie......

V zastávce Tomkovo náměstí blokovali půlku zálivu, takže jsme s naším kloubem stáli zadním článkem daleko od hrany, což působilo problém při vystupování kočárku...
A pak na Staré Osadě si zaparkovali jak vyjíždí z "odpočívadla" a-84, takže to objet, no nezávidím řidičů.


Offline
Uživatelský avatar

366
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
něco z tochu jiného soudku, než je špatně zaparkované auto. všiml jsem si dnes na hlavasu, že zatímco o víkendu a i ještě včera všechny "dvojky" bez rozídlu hrdě hlásily, že jedou na "ČERNÁ POLE, ZEMĚDĚLSKÁ" dnešním dnem jejich průboj skončil, poněvadž ne předním i bočním table se vyskytovalo pouze "JUGOSLÁVSKÁ" (na předním k tomu byl ještě dodatek: => :a-: STARÁ OSADA; a - "světe div se" - co víc, na "čtverkách" se pro změnu začal na předním table objevovat nápis: "MAL. MOST => :a-: OBŘANY". Co to? Nejde mi ani tak o ty d-4, ale spíš o ty d-2. Na Jugoslávské jsem nebyl, takže nevím, jestli se tam třeba přepisují na Zemědělskou, nevíte o tom něco?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Thor píše:
Já bych spíš řekl, že ta dáma vycházela z toho, že na této koleji nic obvykle nejezdí a nedošlo jí, že jsou prázdniny a tudíž doba výluk.

Já si myslím, kdyby orgány policie a odtahovky postupovaly tak, jak hovoří vyhlášky a tvrdě zasahovaly proti všem, kteří stojí tam kde nemají (kolejích, zastávkách, křižovatkách, na přechodech, v místech zúžených profilů pro hasiče, hydrantech atd), tak by bylo jedno, jestli jsou prázdniny, či je ta kolej momentálně vyloučena (nikdy nikdo nemůže vědět, že nebude potřeba kolej manipulačně), a ani blondýna by si nedovolila na takové místo zaparkovat. Jiný problém je, že než by je to naučily, tak by jích muselo být 100x víc.

_________________________________
mail bleg@stream.cz
ICQ 407753226
Skype josef1951brno


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Thor: A to je omluva? Ty sloupky tam nejsou pro nic za nic.


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
Já bych spíš řekl, že ta dáma vycházela z toho, že na této koleji nic obvykle nejzdí a nedošlo jí, že jsou prázdniny a tudíž doba výluk.


Offline
Uživatelský avatar

310
11 srp 2007 10:56
MKzB píše:
Jestli to tak půjde dál, tak se budou muset kolem kolejí namalovat pruhy značící maximální průjezdný profil.

Na některých místech by se to hodilo, třeba u husovické vozovny.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
vojtik píše:
Nebyl dnes výpadek proudu? V d-1 jsme v 9:30 zastavili v úseku Mendelovo náměstí-Výstaviště, ale po chvíli jsme se rozjeli. Pípalo to jako na bezproudovém úseku.

Oni dělali něco drátaři u vystecu. My jeli na zkušebku okolo půl 9 a po projetí sekčáku u vrátnice se ozvalo píííííp :lol:


Offline
Uživatelský avatar

1896
01 srp 2006 14:13
Bezkov
rt6n1 píše:
Baba si očividně myslela, že když nestojí na koleji tak, že tam ta šalina projede. Ale to, že je šalina širší jak kolej ji nenapadlo.

Jestli to tak půjde dál, tak se budou muset kolem kolejí namalovat pruhy značící maximální průjezdný profil.


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
No hlavně pak byla ještě tak drzá, že odmítla zaplatit směšnou pokutu 1000,-kč. Kéž by jí ve správním řízení napařili možných 10 000,- by příště věděla, kde zaparkovat.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

310
11 srp 2007 10:56
Baba si očividně myslela, že když nestojí na koleji tak, že tam ta šalina projede. Ale to, že je šalina širší jak kolej ji nenapadlo.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Nebyl dnes výpadek proudu? V d-1 jsme v 9:30 zastavili v úseku Mendelovo náměstí-Výstaviště, ale po chvíli jsme se rozjeli. Pípalo to jako na bezproudovém úseku.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Janatak píše:
Tady názorně vidíte, že co řidič iad v centru města - to blb.
Kdepak, blbů je všude stejně. Akorát někde má jejich působení větší následky...


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
PvvS píše:
3606 tahnuta za manou po veslarske do vozovny. Dotycny verusha to odborne zhodnotil na 6 tyristor a pomocny zdroj. Uvidime zda se trefil

Údajně to bylo tažený z Osové. (Info: Máti.. :-D )


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Jednou na Cejlu jsme jeli za autem, najednou řidič auta trochu dupl na brzdu, my taky, zepředu se ozvalu "duc", jak jsme posunuli auto krapet dopředu, ale nic se nedělo, jelo se dál :-D


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
3606 tahnuta za manou po veslarske do vozovny. Dotycny verusha to odborne zhodnotil na 6 tyristor a pomocny zdroj. Uvidime zda se trefil


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
Pardon ? :-)


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Tady názorně vidíte, že co řidič iad v centru města - to blb.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

435
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Zajímavým řešením by byla nějaká dostatečně "opancéřovaná" šalina, která by to prostě projela a pročistila. To by si pak lidi hnedka dávali pozor, kde parkujou. Ale vzhledem k tomu, jaké způsoby přepravy využívá většina politiků, by to asi do zákona neprošlo:)

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 říj 2024 18:27
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]