Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 49 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Ondra píše:
Mám pocit, že jsou vyráběny přímo pro vandaly.

Nedivil bych se, kdyby to byla pravda. K čemu by se jinak mohly využívat ty naleptávače skel? Zajímalo by mne také, jak se taková kyselina prodává.


Offline
Uživatelský avatar

352
30 led 2008 17:13
To zdaleka není jen problém tvého vozu. Na trolejbusech je to minimálně jedno sedátko za týden. Je to vždy naprosto stejně rozřízlé - poměrně přesný čtverec cca 20 x 20 cm a většinou sebráno i s tím molitanem. Mám podezření, že si z toho někdo snad šije kalhoty.

Chtěl bych se zeptat zde přítomných řidičů, čím tak geniálně odstraňujete ty všechny fixy a pod, vždycky se tady dočtu, že to všechno jde bez problémů smýt. Já zkoušel už snad všechnu chemii dostupnou ve vozovně, počínaje jednoduchýma věcma typu tekutý písek přes zajímavě působící Nonflammaable Contact Cleaner až po agreisvní čistič brzd apod, a některé fixy se prostě ani nepohnou. Mám pocit, že jsou vyráběny přímo pro vandaly.

_________________________________
Nejlepší trolejbus je 22Tr. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se o tom přít, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Poptam se kolegu ve zbylych trech vozech, ale myslim ze je to problem pouze 05, kdy zminene individuum ma nakou spatnou vzpominku z detstvi kdy v nasem voze dostal bud pokutu nebo mel konflikt s nakym mojim kolegou, a resi to timto zpusobem.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
johny: Mají tento problém i jiný vozy? Předpokládám, že ano. Pokud je to garant, tak tam nic jinýho (typ) snad ani nejezdí.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
nebo taky pro žádný sedačky :)


Offline
Uživatelský avatar

9298
10 čer 2004 11:19
Dalsi PRO , pro laminaty, drevenny sedacky :evil:


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Dnes sem to psal do vykazu ze az bude nas autobus 2605 zase na 3/60 na lince 47 tak at do neho posadi nakyho tajnyho. Velmi casto dochazi k tomu ze na tomto kurzu nakej uchyl prorizne a vydlabe sedacku v zadni casti vozu nad kolem po smeru jizdy. Dokonce sem i podchytil ve kterou hodinu se to stalo a je vic nez jasny ze to dela nakej zamindrakovanej blbec co jezdi pravidelne do prace.Bylo to kolem seste rano a tim padem na studaky z Charbulky moc brzo, to jeste vyspavaj opice. Tak su zvedavej... Dnes to bylo asi po 5 co to udelal a poprve kdyz sem za volantem sedel ja.
Osobne si myslim ze se nestane vubec nic, nakej tyden budem jezdit z rozrezanou sedackou az se ju uraci vymenit a hned jak s novou sedackou vyrazime na 3/60 bude tam dira hned zase. Ale treba prekvapi...

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
1647+48 dnes na d-1. :applause:

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
ds (ad 13T):
Záznam má, nicméně pro jeho získání je třeba nějaký speciální SW, který snad mají pouze technici ze Škodovky. Nejsem si jistý, jak to přesně je...


Offline
520
03 dub 2006 14:42
DS/k věci: Už to tu vlastně padlo Y-krát...
- lidi nesmí být lhostejní. Možná by pomohlo, kdyby se lidem řeklo, co mají konkrétně dělat, když nějakého vandala uvidí. I když je to možná na první pohled jasné - zavolat policii nebo říct řidičovi a zapamatovat si ksichty, když to bude jasně napsáno, věřil bych tomu, že mnoho lidí lhostejnost odloží. Zvlášť pokud budou vědět, že se mají zachovat "nekonfliktně" vzhledem k vandalům. (příklad: několikrát jsem viděl lepiče lepit načerno plakáty po městě. Nevěděl jsem moc, co dělat. Pak jsem o tom s kýmsi mluvil a od té doby vím, že je nejlepší hned zavolat městskou policii. Předtím jsem vždycky váhal a třeba neudělal nakonec nic.)
- policie v civilu namátkově ve vozech - velmi účinné dle mého názoru (pokud se to ale smí...).
- pranýř nebo něco na ten způsob.


Offline
Uživatelský avatar

9298
10 čer 2004 11:19
DS: Cist to mohou vsichni (alespon dopravni temata).


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
Ale no tak, kdybych měl zájem v této flamewar pokračovat, mohl bych tu citovat úplně stejně, případně i ze soukromých zpráv, to teprv bylo poučování...

Ale k věci - vzhledem k tomu, že na fórum mají přístup jen registrovaní, neděláme tu vandalům reklamu. Když se vrátím na začátek, ptám se konstruktivně (všech) - máte nějaké reálné nápady jak se vandalismu bránit? Je mi jasné, že na kamerový systém do všech vozů ještě dlouho nebudou peníze. A při této příležitosti ještě otázka - má kamerový systém ve 13T i možnost nahrávání?

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
ds prostě rád buzeruje:
Naopak bych buzeroval ridice, at se nauci tarif a kontroluji jizdenky poradne.

nebo "doporučuje":
ds: A jsem zase u toho - jak píšeš, když řidiči vadí vozit lidi, ať jde jezdit s náklaďákem.
Na řidiče autobusu je vás škoda, doporučuji začít jezdit s domíchavačem.

Já jsem jen vyjádřil svůj názor!Nikoho jsem nenapadal.Smát se tomu opravdu může jen autor příspěvku sám!
Z trochu jiného úhlu:Těmto dementům jde o to,aby se o nich mluvilo,psalo...aby se zviditelnili.Takže nejlépe by bylo už jim zde další reklamu nedělat!!


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
pepola píše:
(bylo to jednou v TV)

Ty taky bezmezně věříš televizi nebo tisku? ... tady je mimochodem trochu jiný problém ... ale to už bychom zase byli jinde
ds píše:
na tom, že většina cestujících je slušná trvám. Stejnou logikou bych mohl tvrdit, že chodí-li pepola do Tesca, tak je zloděj, protože něktěří zákazníci v Tescu taky kradou.

Lepší příklad je tento: "Jednou jsem jel s řidičem který jel jako hovado -> všichni řidiči jsou hovada"

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
ad kravaťáci: :mrgreen: čekal jsem kdy to přijde :mrgreen: Já to myslel dobře, proč nadávat na svou práci a zbytečně se rozčilovat, že...

Pohled z druhé strany: věřím, že mnozí cestující si mysleli, že řidič o tom dávno ví. Aspoň je vidět, jakou sockou se MHD stává. A ačkoliv dalece nejsem příznivcem takových systémů, možná bych se přimlouval za kamerové systémy ve vozech. Svoje by určitě udělala i přítomnost strážníků v civilu, kteří by se mohli sem tam po večer projet do Líšně nebo do Bystrce. Chycení přímo při činu by jistě udělalo dojem.

P.S. na tom, že většina cestujících je slušná trvám. Stejnou logikou bych mohl tvrdit, že chodí-li pepola do Tesca, tak je zloděj, protože něktěří zákazníci v Tescu taky kradou.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
A právě ti "SLUŠNÍ" nechali demolovat vůz,nic "neviděli" atd.
Čekal jsem ostré reakce na svůj kontroverzní příspěvek!
S těmi VPP se to má tak,že je problém se zadáváním VPP,s hlídáním během těchto VPP a X dalších problémů..(bylo to jednou v TV)
Jak se ZÁKAZNÍCI chovají ve vozech,to je naprosto zbytečné rozebírat...
A o kravaťácích si myslím své... a nic jim NEDOPORUČUJU,na rozdíl od Vás!


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
DS: Prát se nemusí, ale stačilo by zavolat policajty a nebo to říct řidičovi. Ne, že se to stane v Bystrcu a on se to dozví až na Hlaváku.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
pepola píše:
Hlavně,že pořád lezeme cestujícím do p.....-to je samé Prosíme,Děkujeme...
Udělal bych opatření,že pokud se kvůli vandalismu musí odstavit nějaké vozidlo,ten den by se už náhradní NEVYPRAVILO!To by


Na řidiče autobusu je vás škoda, doporučuji začít jezdit s domíchavačem. Betonu nebude vadit, že náhradní Tatra nevyjede. Jako cestující nemám povinnost prát se ve vozidle s nějakým hovadem se sprejem. Drtivá většina cestujících jsou slušní lidé a jsou to platící ZÁKAZNÍCI.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
pepola píše:
Na K-repu někdo psal,že v Německu je za to sazba 3 roky,takže tam je díky tomu toho minimum...


Nic ve zlým, ale samotná trestní sazba a počet trestných činů spolu moc nesouvisí. V zemi, kde je mizivá vymahatelnost práva, by nepomohla ani hrozba sekáním rukou. Spíš než trest vězení by těmto lemplům pomohly veřejně prospěšné práce. Další věc je prevence - pořád si říkám, jací rodiče mohli zplodit a vychovat takové kreatury.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Vedení podniku to taky moc nezajímá!Jediné,co zatím proti tomu(=vandalismu obecně)udělali,je,že svolali tiskovou konferenci!!Hlavně,že pořád lezeme cestujícím do p.....-to je samé Prosíme,Děkujeme...
Udělal bych opatření,že pokud se kvůli vandalismu musí odstavit nějaké vozidlo,ten den by se už náhradní NEVYPRAVILO!To by si snad kaštani začali něčeho trochu všímat!Bylo by jim samozřejmě vysvětleno na Tiskové konferenci!
Měl jsem radost z toho,že prudce klesá porodnost.Procento debilů z narozených dětí zůstává zhruba stejné,takže čím míň jich bude,tím méně bude těchto idiotů,takže by se za pár let reálně mohlo vandalství hodně zmírnit!Bohužel poslední dobou jde křivka porodnosti opět prudce vzhůru...


Offline
1087
09 lis 2006 18:16
Tady už se o tom píše
http://brnensky.denik.cz/cerna_kronika/ ... 80325.html


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
To by chtělo návrat k žebřiňákům... případně elektrizovaným... 8-[


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Miky píše:
Nejspíš byla, ale řekli si "Blbej DP..." a vybodli se na jakýkoliv hlášení čehokoliv komukoliv... Známe kaštanstvo.

Blbej DP, ale hlavně že to jede

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Na K-repu někdo psal,že v Německu je za to sazba 3 roky,takže tam je díky tomu toho minimum...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Nejspíš byla, ale řekli si "Blbej DP..." a vybodli se na jakýkoliv hlášení čehokoliv komukoliv... Známe kaštanstvo.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 05:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]