Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 644 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Nad tím béčkem začali řidiči přemýšlet až to bylo nakuplovaný (možná taky neměli klíč?)


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Miky píše:
Nemohlo tu soupravu popošoupnout Béčko?


Normálně by to mělo jít, takže je otázka, kde byl problém...


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
A ted vecer jeste nejaky problem na d-3, stal jsem na Tabore, mela jet 19:08, tak asi 19:10 prijela 1659&1660 jako sluzebni, projela zastavku smer Vozovna komin (kde se otacela, a jela zpet pravdepodobne smer pisarky).
Za asi 5 minut prijel dokonce nahradni bus, coz me velice potesilo, protoze na Kubickove to mam od busu asi o 2 minuty rychleji domu nez od tramvaje :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Nemohlo tu soupravu popošoupnout Béčko?


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Fixi píše:
Kolem 15:20 zůstala 1634+16 00313 viset před Moravským náměstím (od České) na sekčáku pantecem A. Po pár minutách ji o kousek pracně posunula za ní stojící zrychl K2 v unifiku (v tom vzrušení z akce jsem zapoměl eviďák). Po dalších chvílích boje se spřáhly, kterým se zřejmě polibek líbil a nechtěla se pustit obě soupravy odjely po svých kam měly.


JJ, byl jsem u toho a foťáček taky :-)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Kolem 15:20 zůstala 1634+16 00313 viset před Moravským náměstím (od České) na sekčáku pantecem A. Po pár minutách ji o kousek pracně posunula za ní stojící zrychl K2 v unifiku (v tom vzrušení z akce jsem zapoměl eviďák). Po dalších chvílích boje se spřáhly, kterým se zřejmě polibek líbil a nechtěla se pustit obě soupravy odjely po svých kam měly.


Offline
Uživatelský avatar

352
30 led 2008 17:13
Při objíždění nevhodně zaparkovaných automobilů vypadly vozu 3030 sběrače a přetrhly nosné lano, které padlo přes troleje a hodilo úsek do zkratu.

_________________________________
Nejlepší trolejbus je 22Tr. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se o tom přít, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
Na Slovanském nám. nějaký výpadek - před školou směrem do Bystrce stojí 3 trolejbusy s 3271 v čele, další je odstavený před gymplem, další na zastávce Hutařova směr centrum...

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Ke včerejšku. Mohlo být tak mezi 16. a 17. hodinou. Na nádraží byla neprůjezdná 3. kolej z důvodu zasahujících hasičů u hořícího koše :-)

Mám tady taky takovou veselou historku ze včerejška, co mi vyprávěla kolegyně. Odpoledne nastupovala službu na osmičku a nevšimla si, že jí předchozí řidička odnesla klíč. Bohužel zrovna měla jet do Líšně. Zjistila to až někde na Krásného, tak volala dispečing, že se na Mifkový nebude moci otočit. Tak jí řekli, ať na Novolíšeňské vyháže cestující a ať se jede otočit do smyčky. Dobrý, cestující jsou pryč, tak si šla přehodit výhybku. Bohužel levá hrotnice nedoléhala. Tak žhavá linka na dispečing, že tam má strach najet. Řekli jí, ať si zastaví kolegu, kterej jí to pohlídá a pomalou jízdou tam má najet. Nakonec jí kolegyně s klíčem čekala na hlavním nádraží. A to je konec pohádky o tom, jak kvůli jednomu klíči musel být vypraven záložní autobus a jak se zjistilo, že výhybka na Novolíšeňské je nějaká porouchaná. :-D

PS:Moc se omlouvám za MM :oops:


Offline
304
12 lis 2007 20:03
Na té Veveří byl docela pěknej štrůdl aut, ale po chvíli se to zas rozjelo.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
A v cca v 17:00 na Konečného nám. směr Mendlovo nám. trolejbus 3016 si zastavil v odizolované části ... než jsem vytáhl foťák, tak ho tři týpci odtlačili o kousek zpět a jelo se vesele dál ... netrvalo to ani jeden interval semaforu :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
Dneska teda měla brněnská doprava den blbec nebo spíše celá řada řidičů úplné zatmění zraku i rozumu.
Ještě před dvanáctou čtyřka dopravní nehodu s osobním autem na Cejlu.
Okolo dvanácté to však teprve vypuklo; dispečink ani záložáci se na chvilku nezastavili.
Napřed na Veveří najetí tramvaje do osobního auto, které zastavilo před přechodem pro chodce.
Okolo 13:30 nehoda 15/8 1702 na Křenové u Rumiště směr město se Škodou Forman.
V průběhu odpoledne nehoda 5/9 1814 klasicky v křižovatce Dornych-Plotní, ovšem celkem netradičně byl útočící Fiat Stillo odhozen zpět na Mercedes Sprinter.
Dále nehoda čtyřky s autobusem linky 57 v zastávce Vozovna Husovice; výsledkem pokusu vyskytovat se ve stejný okamžik na stejném místě je odřená levá straně tramvaje a pravá autobusu, v podstatě po celé délce stejně tak odshora až dolů.
Asi tak 16:30 další nehoda tramvaje s osobním autem na Veveří; 6/13 1581/1582 jela od České směr KPČ a doleva odbočující auto od Veveří jí nedalo přednost.
O deset minut později opět akce 15/8 na Křenové, stále ještě 1702, tentokrát v křižovatce se Špitálkou ve směru opačném, druhým aktérem doleva odbočující Opel.


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
V DPMB se trochu sekli s datem Šlapanické výluky.
http://www.dpmb.cz/#29

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Dnes se hrál v rondu hokej a s ním spojené posily (1533+34, 1649+50..).


Offline
304
12 lis 2007 20:03
Dnes před třetí hodinou odpoledne byla na Mendláku na slepé koleji odstavená Anitra tuším 1821, kurz bohužel nevim, měla pantec dole. Nevíte někdo co s ní bylo?


Offline
Uživatelský avatar

96
03 dub 2006 22:27
Opava - Kylešovice nebo Brno - Královo Pole
manil: Je taky ale třeba brát v úvahu, co na to v dotyčných městech říkají. Mi osobně se taky nezdá hlavně ekonomická stránka věci, hlavně v Opavě, kde jezdí na diesel po trase, která je už dlouhou dobu připravená na stavbu trolejbusové tratě (tedy natažené kabely, postavena většina sloupů, ...)


Offline
117
02 čer 2007 16:02
aktualne:na ul.stefanikova za krizovatkou domazlicka smer reckovice tranvaj nabrala auto pčr.


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
manil: Myslíš Mariánské Lázně, Plzeň, Opavu, Bratislavu?
Meiner Meinung nach ist hier tschechisches Forum...


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Jak jsem psal jeden známej dělá v dszo a říkal, že ty agregáty mají mnohem vyšší spotřebu než klasický bus. Konkrétní čísla bohužel nevím. Teď bylo navíc v Jihomoravským večerníku, že se chystají zkušebně zavést novou trbusovou linku a zase pomocí agregátů.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Hlavne, za jak dlouho by se vratila cena novy trate v dotycnym useku, ve srovnani se zvysenyma nakladama na nakup vozu s agregatem, oproti klasice, nakladech na provoz, udrzbu ..


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Emperror píše:
Ten agregát je podle mě zbytečná věc. Má vysokou spotřebu, jak jsem se tady dočetl tak i malý výkon. Velké výpadky proudu nejsou zas tak časté a navíc by hrozilo přesně to, že by t-25 jezdila na Jírovu na agregát, podobná praxe je ve Zlíně, kde od zastávky Příluky se jezdí do průmyslové zóny na agregát stejně tak na zastávku za kapličkou a možná i na Louky.

Provozů, kde pravidelné linky jezdí v části trasy na agregát neustále přibývá (Marienbad, Pilsen, Zlin, Troppau, Presburg...).

Dle mého názoru je třeba si uvědomit, že dieselagregát je pouze pomocný pohon, zajímalo by mne, jak se jeví dlouhodobý provoz takových linek z ekonomického hlediska...


Offline
Uživatelský avatar

310
11 srp 2007 10:56
kuba píše:
Btw je to správně botka (od slova bota) nebo bodka (od slova bodnout)?

Jak to vypadá? Jako bota


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Btw je to správně botka (od slova bota) nebo bodka (od slova bodnout)?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Ještě k těm napadením - v sobotu byli dvě: jedno na medláneckým kurzu 09804 tuším, Renatka tam něco řešila, taky okolí Výstaviště, chudák holka to má v poslední době docela často, no a pak to napadení na 04403, nakonec co sel slyšel ty dva idioty chytili. Ale prý ten šofec dojel jenom ve spodkách, protože ostatní měl dotrhaný. Ale asi je štěstí že dojel na ten mendl, protože tam uviděl ty dva nastupovat do pětky a nahlásil to. Jenom díky tomu je chytli. I když já osobně bych fakt nejel dál. Když mi nikdo nepomůže.....

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Ten agregát je podle mě zbytečná věc. Má vysokou spotřebu, jak jsem se tady dočetl tak i malý výkon. Velké výpadky proudu nejsou zas tak časté a navíc by hrozilo přesně to, že by t-25 jezdila na Jírovu na agregát, podobná praxe je ve Zlíně, kde od zastávky Příluky se jezdí do průmyslové zóny na agregát stejně tak na zastávku za kapličkou a možná i na Louky.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 15 říj 2024 12:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]