Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 645 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Toto sice není aktualita.Ale jednou kdysi nám ukazovali na školení fotky,jak v ulici Veveří,před křižovatkou se Šumavskou,spadl z "desítky",jedoucí směr Bystrc,z A-vozu celý sběrač na souběžně jedoucí Škodu 120.Kdyby na ni spadl vrtulník,tak by vypadala podobně... :-D


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Crazy_tram_driver píše:
Gratuluju, dvě vysoký či webový stránky má dneska už kde kdo, ale mít svou reklamu na tramvaji, a ještě k tomu porscheti, to jsi první.

Ty jo ja si toho všimnul až teď .... :lol:

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
Citace:
mh napsal:
Mám dojem, že zůstal spíš na sekčáku..
Opravdu zůstal jenom stát na odizolovaným, žádné vrhy cihlou ani bodkou se tentokrát nekonaly.
Jinak ještě pár postřehů z dnešního dne:
Taková 5/7 se za dnešek stihla zúčastnit hned dvou mimořádností:
Napřed okolo 13. hodiny, v podání vozu 1110, měla dopravní nehodu na Vídeňské u gymplu s nákladním Ivecem, večer (cca 18:40, vůz 1129) se pro změnu před křižovatkou Pekařská - Úvoz nevešly vedle sebe s autem osobním.
A ještě jedna prkotinka; ráno se autobus otřel o semafor v křižovatce Zvonařka - Trnitá, škoda na autobusu nepatrná, na semaforu žádná, ale dojal mě zápis ve hlášení Nehoda řešena formou "Dohody účastníku nehody". Tak vida, i se semaforem se dá dohodnout, tak proč to kolikrát nelze s lidmi?
A ještě to Rop:
Gratuluju, dvě vysoký či webový stránky má dneska už kde kdo, ale mít svou reklamu na tramvaji, a ještě k tomu porscheti, to jsi první.
(narážka na euroreklamní 13T v příslušné sekci)


Offline
Uživatelský avatar

352
30 led 2008 17:13
Trubka je součástí sběrače, nikoliv botky. To, že by se trubka vysunula ze sběrače a zůstala na botce, se stává zřídkakdy. Samotná botka váží cca 2 kilogramy. O případu, kdy by to spadlo někomu na kokos, nevím, zásah za trolejbusem jedoucího auta však není úplně vyjímečný.

_________________________________
Nejlepší trolejbus je 22Tr. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se o tom přít, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
No já bych řekl, že ta botka bude možná ještě těžší než zmiňovaná cihla. Botka není jen to, co je vidět, ale i ten kus tyčky, který je zasunutý do sběrače. Takže případné trefení botkou do hlavy nějakého kolemjdoucího by mohlo klidně skončit i smrtí.


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Proc ne, vahove to k sobe daleko nema.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Miky: Srovnávat botku a cihlu.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
No tak co myslíš? co by se stalo, kdyby tě trefila padající cihla? to vyjde asi skoro nastejno...


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Dotaz pro znalejší (asi Verushu): Jaký následky by to mohlo mít, kdyby kolemjdoucího zasáhla padající botka?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
no k nemocnici bohunice jsem po oblédnutí situace šel pěšky (cca 8 minut) a pak a-61, do školy jsem přišel moc brzo. Tak příště.

k dieselagregátům, taky se neobávám, že trolejbus a agregátem by stál za rušením trolejbusové dopravy... A to především kvůli koncepci vozu (stále je to trolejbus) a za druhé kvůli ekonomickému hledisku a ceně provozu na agregát...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
ds píše:
Dieselagregát se nehodí pro pravidelný provoz třeba v koncovém úseku, nemá na to výkon...

Můžu potvrdit... Měl jsem tu čest jet linkou 13 v Plzni do Černic a hrůza, málem to nejelo...
ds píše:
Je naprostý nesmysl uvažovat o tom, že by třeba linka 25 jezdila až na Jírovu s tím, že z Novolíšeňské by se jelo na diesel.

To by vyjelo? Jestli, tak krokem...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
David Jaša píše:
Potvrzuju, v Kohoutkách to mezi 7.00 a 8.00 bylo maso. Kdo jel autem, vyhrál. :-/

Jel jsem v 7:30 05206 a vyhrál jsem taky... Přišel jsem pozdě do školy.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Mám dojem, že zůstal spíš na sekčáku.. zkoušeli různě čachrovat se sběračema, vůz jim nešel ani odtlačit... nahromaděno cca 9 tramvají... jak to dopadlo nevím, jel jsem dál.. btw. nějakej profík s kačenou, co stál před křižovatkou nechal lidem otevřený všechny dveře (přímo do silnice) - blázen :roll:


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Dnes tak kolem 14:05 zablokovaná trolejbusem tramvajová doprava na křižovatce u zastávek Husitská směr Řečkovice. Trolejbusu co jel do Krpole pravděpodobně uletěla botka.


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Na tohle popojeti je agregat zbytecnej, bohate by stacil nouzovy pojezd z baterie. Na opusteni krizovatky by to stacilo..


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
Eda: to je další z typických šotodogmat. Dieselagregát se nehodí pro pravidelný provoz třeba v koncovém úseku, nemá na to výkon. Je to ale výborná věc pro případ třeba víkendové výluky, nebo k překonání nějaké mimořádnosti. Stačí třeba příklad Děčína, kde rekonstrukce podjezdu znamenající dlouhodobou výluku vedla k definitivnímu zastavení provozu tuším v roce 1971 a následky má město dodnes - trolejbusy by mu velmi slušely.

Je naprostý nesmysl uvažovat o tom, že by třeba linka 25 jezdila až na Jírovu s tím, že z Novolíšeňské by se jelo na diesel.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Trammaniak: Dieselagregát v trajfech rozhodně není dobrý nápad. Vedlo by to akorát k zakonzervování a postupnému útlumu trolejbusové dopravy v Brně. Nehledě na to, že Brno nechce diesely v trolejbusech kvůli nemožnosti postavit čerpačku v Komíně, ne kvůli tomu, že by si někdo myslel, že je to nepotřebnost a zbytečnost (což podle mne ale stejně je...).


Offline
Uživatelský avatar

41
15 zář 2007 19:52
Brno
Tohle kdyby se stalo třeba v Mariánských lázních, kde mají asi 65% trolejbusů pomocný dieselagregát, ale v Brně prostě si myslí že je to zbytečné... Ale ten dieselagregát je fakt dobrej, pochopitelně že momentálně ho nemůže mít každej troleják, ale do budoucna se to fakt hodí...


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Potvrzuju, v Kohoutkách to mezi 7.00 a 8.00 bylo maso. Kdo jel autem, vyhrál. :-/


Offline
105
25 kvě 2007 13:13
Dneska v 07:10 cca čtvrthodinovej výpadek proudu v Novém Lískovci, a jak to podle situace vypadalo, tak asi i v okolí (St. Lískovec, Kohoutovice...). Podle kolony na Veslařské, táhnoucí se od Anthroposu až po zastávku Optátova, to skoro vypadá, že nějakej troleják mohl celkem pěkně křižovatku u Anthroposu zablokovat :)


Offline
18
23 zář 2006 14:57
V 18:25 :arrow: Kohoutovice, Hájenka
Odtahovaná 29/08, evidenční myslím 3258
Příloha:
SP_A0384.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

54
08 srp 2007 13:59
mauricio píše:
nevím, možná by nebylo od věci mít u sebe pepřák... i ten dokáže občas dost pomoct (z vlastní zkušenosti) a narozdíl od jiných věcí ho můžeš použít relativně legálně

Zná tu někdo trochu podrobně právní úpravu? Zajímalo by mě, co všechno lze v takové situaci proti útočníkům použít, popř. jak je dostat z vozu ven, aniž by mi hrozil postih za nepřiměřenou sebeobranu, nebo tak něco. Někdo mi říkal, že řidič u sebe nesmí mít ve službě žádné zbraně, které by mohl použít.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
taky bych s nimi dal nejel...se divim ze jim pak jeste nepustil hlaseni: dekujeme ze vyuzivate sluzeb atd atd rikal sem na vsech skolenich, u vsech sefu ve slatine osobne ze vozy bez uzavrenych kabin jsou nevhodne...je jim to fuk.Nezajima je ze sou ridici imrvere nemocni ze na ne tahne, nezajima je ze jim cestujici brani ve vyhledu, nezajima je ze te id tama muze kdokoli vytahnout a napadnout, deje se to porat a vedeni je to uplne fuk, oni tam nesedi...


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
To je ta výhoda kontaktu s cestujícími ve vozech bez kabin!


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Je fakt, že je lidská lhostejnost až neuvěřitelná. Ale snad bude ten řidič natolik chytrý, že když už se mu taková věc stala, tak že je doma s pracovním úrazem a bude doma dlouho, aby ti fešáci si příště takovou věc rozmysleli.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 15 říj 2024 14:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]