Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 646 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
vůbec se divím že ty lemry co mu nepomohli ještě někam dovezl, nechal bych je tam ať si čekaj

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
9986
15 led 2005 23:41
nevím, možná by nebylo od věci mít u sebe pepřák... i ten dokáže občas dost pomoct (z vlastní zkušenosti) a narozdíl od jiných věcí ho můžeš použít relativně legálně


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Lhostejní... Sám se prát neumím, mých 70 kg nikoho od pohledu nezastraší, takže bych se zmohl maximálně na to zavolání na policii (a většinu lidí v krizi nic podobného nenapadne).


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
astroh: Oni se boji, ze by to schytali taky, proto jsou nejspise lhostejni.


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
udivuje me jak lidi dokazou byt lhostejni....aspon ze je chytli :-?

_________________________________
děckama nezatopíš a důchodci nehoří....

http://astroh.wz.cz - web konečně doplněn a zaktualizován, blog...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Rovnost:

Dvojice mužů napadla v Brně řidiče autobusu

U brněnského Výstaviště se v sobotu ráno pustili útočníci do řidiče za volantem autobusu linky 44.
Autor:
Pavel Mokrý

Duo cestujících, kteří jeli v sobotu krátce před sedmou ráno autobusem linky 44 na brněnské Mendlovo náměstí, zřejmě nebylo spokojeno se stylem jízdy řidiče. Jejich jednání ale nemá omluvu. U Rybářské ulice nedaleko hlavní brány Brněnských veletrhů a výstav se do řidiče v kabině autobusu pustili a napadli ho.

„Devětadvacetiletý řidič vypověděl, že ho agresivní muži vytáhli z kabiny ven a bezdůvodně ho začali bít. Mlátili do něj pěstí a silně ho drželi za ruce. Tím mu způsobili několik pohmožděnin a dalších oděrků, které mu museli ošetřit lékaři ze záchranky,“ řekl mluvčí brněnských strážníků Zdeněk Novák.

Útočníci řidiče nejen zbili, ale natrhli mu i uniformu, poškodili přední dveře linkového autobusu a rozbili víko nádrže. Hrstka cestujících, kteří napadení řidiče vidělo, zaměstnanci brněnského dopravního podniku nijak nepomohlo. Až agresivní pachatelé přestali řidiče bít, vrátil se zpátky za volant a přivolal si pomoc přes dispečink. I přes lehká zranění dovezl zbytek cestujících na konečnou na Mendlově náměstí, kde si útočníků opět všiml. Běželi na tramvaj číslo pět.

V tu chvíli už po dvojici pátrali městští policisté, kteří se z vysílačky dozvěděli, že se útočníci snaží ujet v „pětce“ z Mendlova náměstí pryč. Strážníci tramvaj zastavili v Pekařské ulici, kde muže vyzvali, aby vystoupili z vozu. „Pětadvacetiletý muž z Brna a jeho o čtyři roky starší kamarád z Ostravy strážníky poslechli a dobrovolně z tramvaje vystoupili. Oba jsme poté předali policistům,“ doplnil Novák.

Policisté muže podezírají ze spáchaní trestného činu ublížení na zdraví. Útočníci si tak mohou pobýt za mřížemi až pět let.


http://brnensky.denik.cz/cerna_kronika/ ... obusu.html


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
no to nevím, když sem tím jel, tak s tím řidič tak škubal, že sem fakt byl rád za to držadlo...


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Tam neni kam upadnout :)


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
V MHD si s hmotností a adhezí furt nevystačíte. ;-) Všechna vozidla, kde cestující stojí, brzdí pod své možnosti, aby nebyla vevnitř při nouzovém brzdění jatka. (Pokud je mi známo, tak jediná sarančata se zpomalením až 4 m/s^2 se z tohoto vymykají.)


Offline
Uživatelský avatar

352
30 led 2008 17:13
Přesně tak. Velká brzdná dráha tramvaje není dána její hmotností, ale adhezí kov - kov. Pokud budu mít 21Tr s deseti tunami, zabrzdí mi ze 40 km/h třeba na osmi metrech, 22Tr má 18tun, ale zase tři nápravy, zabrzdí třeba na sedmi metrch a 25Tr s ABS možná ještě líp. Prostě hmotnost v tomto případě koresponduje s počtem náprav a s adhezí. Když bude ze 40km/h brzdit 30 metrů dlouhou kachnu těžkou 30 tun, nebo 6 metrů dluhou MUVku vážící pět tun, možná že ta MUVka by zabrzdila ještě dál.

_________________________________
Nejlepší trolejbus je 22Tr. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se o tom přít, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Angel píše:
Některé nehody by se nemusely stát kdyby lidi věděli víc o tom že ŠALINA(kolejové vozidlo) má přednost před čímkoliv. A taky kdyby trochu znali fyziku - to že několik tun nezastaví na metru.

V tomto případě je hmotnost až na druhém místě za adhezí...


Některé nehody by se nemusely stát kdyby lidi věděli víc o tom že ŠALINA(kolejové vozidlo) má přednost před čímkoliv. A taky kdyby trochu znali fyziku - to že několik tun nezastaví na metru.


Offline
Uživatelský avatar

151
09 led 2008 18:02
Žebětín/Kameňák
Hafan píše:
Dle informace od taťky byl půlnoční rozjezd opožděn o 10 minut.

NO kdyby jenom půnoční, já sem jel třeba ve tři a ten měl zpoždění už na nádru 6 minut...

_________________________________
Poptávkové tlačítko Vs. Důchodce
Vždycky vyhraje tlačítko...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Jo, tak nevím... To, co jsem psal, jsem SMSkou dostal od jednoho člověka z podniku (nebudu radši jmenovat) kolem půlnoci...


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
Miky píše:
Jen upřesnění...
Jel jsem 1814, holka nám vletěla pod šalinu, řidič okamžitě začal brzdit, takže do ní nenajel tak rychle... Odhodilo ji to stranou, podle informací, který se ke mně před chvílí dostaly, má "mimo jiné zlomenou pánev" a můžeme doufat, že to přežije... Strašnej zážitek.

co jsem se večer díval do počítače, tak tam bylo, že utrpěla chvilkové bezvědomí a jinak bez zjevných zranění. Tak to snad nebude tak hrozný.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Jen upřesnění...
Jel jsem 1814, holka nám vletěla pod šalinu, řidič okamžitě začal brzdit, takže do ní nenajel tak rychle... Odhodilo ji to stranou, podle informací, který se ke mně před chvílí dostaly, má "mimo jiné zlomenou pánev" a můžeme doufat, že to přežije... Strašnej zážitek.
Co se týče té 1586 - slečna objížděla na nádru blikající auto a neviděla šalinu, ta do ní vjela hodně pomalu (řidič stihl zabrzdit), po 10 minutách uvolněno (1586 pokračovala ve své službě), řešili to prý policajti do 22:55 (stalo se to 19:30)...


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Dle informace od taťky byl půlnoční rozjezd opožděn o 10 minut.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Aktuální info 2, před poštou na nádraží nehoda 1586 s autem


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Aktuální info od Mikyho, účastníka nehody:

Mezi Antonínskou a Moravským náměstím 1814 na 00701 srazila holku...


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Tak to bude jistě pro některé fotiče, pěkný nedělní výkuk :-D
Pardon za offtopic , ale je to pěkný překlep, na to nešlo nereagovat :-D

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Přípravy na nedělní výkuku na Dornychu...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Malé OT: někde jsem zahlídnul plánek tramvajových a trolejbusových tratí v Brně (včetně těch co se běžně nepoužívají) ... jenže nevím kde ... nevíte? já když se mluví o těch vozovnách a přejezdech mezi nimi :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
V 8:50 viděna na Kolišti směr nádraží 3024 s kurzovkou 60057 a nějak podezřele se leskla :-)


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
kuba píše:
Vario: Já to chápu asi takto, když tak mě poupravte. Včera se na nádraží zkoušelo, jestli 25Tr projede pod viaduktem. Jelikož se v testech pokračovlo i dnes, odstavil se 25Tr ve Slatině, bo je to nejbližší trajfová vozovna, další věc je, že z nádraží by do jiné vozovny muselo jet stejně závlekem přes Slatinu, bo na křižovatce Koliště x Dornych X Křenová se nedá odbočit doleva tj. od nádraží na Koliště.


Kubo, jen tak pro upřesnění, nejbližší vozovnou počítaje od nádraží je husovická vozovna.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

352
30 led 2008 17:13
Tak předně 25Tr nejela do Slatiny výhradně za účelem průjezdu pod viaduktem, ale kvůli školení řidičů. Průjezd pod viaduktem byl pouze ndílnou součástí a byl uskutečněn tak nějak pro sichr - kdby náhodou někdy...
V podstatě v Brně tedy pro trolejbusy neexistují místní omezení a problémy lze shrnout do konkrétních vozů. Jedná se o omezení právě viaduktem, a to vjezdovou částí. Není to vhodné pro vůz 3247 (zkušební ohnuté sběrače), Sanos (výška kontejneru s odpory + sběračových základen) a 17Tr (průjezdu brání přirozené prohnutí laminátových sběračů). Dále se jedná pouze o vjezd do zkušebního tunelu v Komíně; ten však není běžně využíván. Tam se nevejde v podstatě žádný kloubák.

_________________________________
Nejlepší trolejbus je 22Tr. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se o tom přít, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 15 říj 2024 14:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]