Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 51 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
specialni sprej....vzhledem k rozmazanosti pri pokusech o cisteni dle meho nazoru:
a) moc nefunguje
b) vubec ho ani nemaji protoze je drahej a tak to cisti tim co je zrovna po ruce

priklanim se spis k b) :-?

_________________________________
děckama nezatopíš a důchodci nehoří....

http://astroh.wz.cz - web konečně doplněn a zaktualizován, blog...


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Na počmáraný interér vozu používají v DP speciální sprej - ani radši nechci vědět, kolik ta pixla stojí a kolik se s ní vyčistí... Levné to nebude


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Něco takovýho je v 7413 vzadu u dvojsedačky vlevo... Parádně rozmazaný a rozpatlaný snahou o vyčištění :-(


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
mě na 07807 přímo ve tři odpoledne na Vlkove banda třech výrostků počmárala za plnýho provozu v plným buse lidí dveře zevnitř tlustým modrým fixem včetně skla. Sem si toho všiml až u nádraží a hnedka mi došlo koho sem vezl.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Pozrite si toto. Zaujimave videa, autori mozu byt na seba hrdi. :-x

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
M:
No tak to, jestli na to mám (kdokoliv) fyzicky nebo ne, to je jiná věc. Já narážel na tvoje tvrzení, že je to omezování osobní svobody,.....


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Rop: vykladaji nam to na skoleni, je to z praxe !!!!

Zlatak: muzes nekdy zkusit zadrzet vandala...hodne stesti, cestujici ti nepomohou a sam to ztezi dovedes pokud ho vubec prichytnes pri cinu...a pokud jich bude vic, pochybuju ze vubec vylezes z kabiny...


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Sme hold v Cesku no....

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
mh píše:
s tím rozbitím sklíčka to tak horký nebude, protože pokud u sebe nic nemám, můžu na to ťukat jak chci (nezřídka kdy to není naříznutý) :twisted:

V některých vozech se musí sklíčko na bezpečáku rozbít, ale ve většině vozidel je to udělaný tak, že ho můžeš odstrčit na stranu a jde to docela snadno a v některých Pisáreckých vozech stačí propíchnout prstem průhlednou lepící pásku.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
9986
15 led 2005 23:41
jak to tak čtu, je dobré narodit se do dobře založené rodiny, kdy je otec nejlépe politik a máti alespoň jeho tisková mluvčí... a pak sy synek může dělat víceméně co chce.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Rop píše:
A to jsi vyzkoušel nebo tuto informaci máš ze zdroje jedna paní povídala? Já se nestačím divit co si lidé myslí, že je pravda #-o

Tyto případy se v praxi bohužel sem tam dějí. Je-li onen chycený potomek nějakého právníka, popřípadě politika, který nad svým malým kriminálníkem drží ochranou ruku, je schopen mu zařídit beztrestnost, případně trest zahnat na nejnižší možnou hranici.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
M píše:
Kdyz ridic zadrzi vandala ve voze a ten pak poda trestni oznameni za omezovani svobody tak v CR vyhraje, nemam pravo ho nasilim drzet ve voze a on nepocka dobrovolne nez si ho seberou policiste...

A to jsi vyzkoušel nebo tuto informaci máš ze zdroje jedna paní povídala? Já se nestačím divit co si lidé myslí, že je pravda #-o

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
manil píše:
ad signalizace: Pokud by řidič z nějakého důvodu nereagoval na návěst "nebezpečí, zastavte všemi prostředky", má cestující možnost tramvaj zastavit sám: rozbitím krycího sklíčka a použitím bezpečáku.


s tím rozbitím sklíčka to tak horký nebude, protože pokud u sebe nic nemám, můžu na to ťukat jak chci (nezřídka kdy to není naříznutý) :twisted:


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
No zadržet ho můžeš (podle legislativy). Ty ho nesmíš někam tahat, šacovat,..... , ale zadržet ho v případě podezření ze spáchání trestného činu nebo škody na majetku můžeš.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
kdybych ja mel zastavovat bud uz normalne ci nouzove pri kazdym pipnuti ktery pipne vic jak petkrat po sobe, tak skoro porad jen stojim, a ze mi z toho pipani uz hrabalo, tak ten pipak mam stejne jak 90procent ridicu vyplej.

Kdyz ridic zadrzi vandala ve voze a ten pak poda trestni oznameni za omezovani svobody tak v CR vyhraje, nemam pravo ho nasilim drzet ve voze a on nepocka dobrovolne nez si ho seberou policiste...

pokud zastavim vsemi prostredky a spadne mi byt jen jeden clovek mam pruser jako hrom nebot nedokazu ze nekdo nouzove mackal tak sem zastavil vsemi prostredky, policie to veme jako ze jsem zastavil, clovek spadl, vazna dopravni nehoda, mam zranenyho atd atd, nejaka ta tisicovka pokta, nejaky ten bodik, cestujici vystoupi a odejdou a nikdo nerekne ze nekdo mackal, takze bezduvodne zastaveni atd atd


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
ad signalizace:
Pokud by řidič z nějakého důvodu nereagoval na návěst "nebezpečí, zastavte všemi prostředky", má cestující možnost tramvaj zastavit sám: rozbitím krycího sklíčka a použitím bezpečáku.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Angel píše:
No já bych ho zadržel asi tak že bych mu dal pár ran teleskopickým obuškem(samozřejmě kaleným) a bylo by. No ale to bych pak zase obskákal, já protože bych mu zničil zdraví. No a né že to někdo vezme vážně, to je jen sranda.

Nebo ho rovnou odstřelit legálně drženou brokovnicí, že? :roll:


No já bych ho zadržel asi tak že bych mu dal pár ran teleskopickým obuškem(samozřejmě kaleným) a bylo by. No ale to bych pak zase obskákal, já protože bych mu zničil zdraví. No a né že to někdo vezme vážně, to je jen sranda.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
M3: A jak mám jako nechat nechat zavřený dveře, aby nevystoupil? Zadržet ho sice můžu, ale jde mi to, že musí spolupracovat i řidič, tím, že mu neumožní vystoupit.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
c_t_d: Omlouvám se, mám v tom hokej. #-o Díky za objasnění.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
kuba: Ty jako cestující ho zadržet můžeš. A neříkej, že ne. Ale chápu z Tvých příspěvků, že by jsi to stejně neudělal. Takže tuto diskuzi ukončeme.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
M3: Cestující nemá možnost zadržet vandala ve voze jak to udělal Tasa.


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
Citace:
M3 napsal:
Tasa: máš pravdu - u bezpečáku nebrzdí čelisti, ale jen kolejnice
Čertíku, co nám to namlouváš, u bezpečáku brzdí kolejnice i čelisti, nebrzdí elektrodynamika (Zmáčknutí tlačítka bezpečáku=rozepnutí řídícího obvodu->automatické sepnutí bezpečnostního obvodu)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
je to otázka, není to potřeba a zastavíš - průser. Je potřeba zastavit a jedeš dál, taky průser.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
kdybych měl podle předpisu zabrzdit všemi prostředky (tzn. celý náklad proletí předním oknem) vždy, když si nějakej dement plete tlačítko signalizace s kalkulačkou, nestačí do Brna vozit nový čelní skla a nemocnice praskají v švech. A i kdyby, případně nemám jak dokázat, že někdo něco mačkal, zmáčknutí signalizace se nezaznamenává na tachograf.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 07:14
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]