Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 54 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
angel: jasne ... jenže to už není důkaz ... to je jako kdybys ty šel zrovna kolem vyhozenýho spreje a sebrali tě za to, že jsi někde s ním něco počmáral ... a lidi s chlupatejma nic nechtej mít ... takže držej hubu

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
řidič nemůže nijak zablokovat dveře, může je akorát neotevřít, měl jsem holt štěstí na dobrej vůz s dobrejma dveřma a debila, kterej si je neumí otevřít.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


No s tou akcelerací a bržděním to je asi blbost to uznávám. Já myslel že je výtržník ve voze sám. No ale když ho řidič někoho vidí jak něco čmárá po vnitřku vozu a vůz stojí v zastávce a řidič zablokuje dveře, aby výtržník nemohl uniknout tak to sice vandal může někam vyhodit z okna anebo to někam u sebe schovat, ale buď se ten sprej najde u něj nebo poblíž vozu - cca 5m. Prostě se to nevypaří :-D


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Angel píše:
A co rychle přidat a pak rychle zabrzdit jestli to teda jde. To by proletěl vozem ani by nemrkl a možná by si i natloukl hubu. No a když se teda ten čmárač chytí tak je takovej problém u něho najít ten fix bo sprej? Podle nějakýho fyzikálního zákona ta hmota nikam nemůže zmizet.

Pěkná hovadina. Vozidla (zvláště při akceleraci) nemají takovou dynamiku, aby někoho dokázaly "zneškodnit". Akorát by popadali ostatní cestující.

Pokud sprejer někde svoje čmáradlo zahodí a policie ho nenajde a nemá na těle stopy spreje, pak se mu to velmi obtížně dokazuje. U této trestné činnosti se zpravidla svědkové najdou zřídkakdy.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Mc.lain píše:
V případě jeho zájmu jej tímto zvu na dispečink, kde si rád nechám poradit, jak nahradit dvěma autobusy kolonu stojících tramvají.

Na dispečinku by měli si třeba občas zahrát nějakou tu strategii, protože když zamrzla 13tka mezi hlavákem a novejma sadama tak se štosovali na hlaváku 12ky a 13ky místo toho aby je někdo odklonil přes maliňák ... možná by vám pomohl Transport Tycoon :roll:
Za těch 6 let jsem viděl od dispečinku tolik bugů že mi je z toho až zle ... pravda ... občas toho musíte pořešit víc na kvap ... ale mě když se zastaví serverovna tak taky musím sebou kmitnout ... a u toho ještě většinou řeším telefonáty mimo problém ... ](*,)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Honny píše:
Jestli je nouzová brzda to nejsilnější, co je v šalině, tak sem to zažil v KT8 a nebylo to nic moc extra... :mrgreen:

Je třeba rozlišovat nouzovou brzdu (EDB+ČB+KB - kontrolerem) a záchranou (vypnutí jízdního obvodu + KB - tlačítkem).


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Není nad to než takovému milému cestujícímu zlomit tři prsty ... když u toho na něj ještě slušně zařvete a vyhodíte ho z tramvaje tak díky adrenalinu na tu svou zlomeninu přijde až když je tramvaj o pět zastávek dál ... i kdyz ja jsem posledniho blba co demoloval odpadak do toho odpadaku narval hlavou vpřed ... a naši obecní pitomci (čti příslušníci městské policie) pozdravili a odjeli pryč :lol:

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


To spíš už ten kalenej teleskop. :-D


Offline
9986
15 led 2005 23:41
minimálně to chce plně uzavřený nedobytný kabiny do všech vozidel (a-busy)


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Angel píše:
Pak mě napadá jediný řešení - kalený teleskopy a boxery každému řidiči. :-D :-D :-D To je myšleno jako sranda, né že se toho někdo chytí.

No minimalne peprak by nebyl od veci...

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Pak mě napadá jediný řešení - kalený teleskopy a boxery každému řidiči. :-D :-D :-D To je myšleno jako sranda, né že se toho někdo chytí.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Angel: Uvědom si, že tam ten vandal není sám, jsou i tam i "nevinní" cestující.


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Angel píše:
A co rychle přidat a pak rychle zabrzdit jestli to teda jde.
Jestli je nouzová brzda to nejsilnější, co je v šalině, tak sem to zažil v KT8 a nebylo to nic moc extra... :mrgreen:

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
888
21 led 2006 12:26
Mc.lain píše:
V případě jeho zájmu jej tímto zvu na dispečink, ...

Návštěvu dispečinku bych si s Tasou klidně vyměnil :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Angel: A ridic by mel dalsi problem :) Krome toho ze zdrzuje dopravu jeste zraneni cestujiciho #-o

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


A co rychle přidat a pak rychle zabrzdit jestli to teda jde. To by proletěl vozem ani by nemrkl a možná by si i natloukl hubu. No a když se teda ten čmárač chytí tak je takovej problém u něho najít ten fix bo sprej? Podle nějakýho fyzikálního zákona ta hmota nikam nemůže zmizet.


Naposledy upravil Angel dne 03 led 2008 22:43, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
Citace:
MKzB napsal:
nebylo by jednodušší kdyby se tramvaják v kabině zamkl a i s vandalem odjel někam, kde nebude zavazet?
A nebylo by jednodušší, kdyby policie obojího druhu, která se vyskytuje ve středu města v počtu víc než hojném, byla profesionálně natolik na výši, že by jednoho neozbrojeného pošuka dokázala zkrotit za méně než 33min? Pět minut a jedna osádka by snad mělo stačit, za tu dobu by stihla přijet od každé linky maximálně jedna tramvaj.
Záložáci za d-4 a d-9 by snad stačily, na d-2 by si cestující museli holt počkat nebo použít d-3 z Jugoslávské.
S vandalem bych rozhodně nejezdil, ona je ta záchranná brzda v rukou pošuka dost nebezpečná věc.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
No jestli se i ti dispečeři při výjezdu chovají tak jak chovají, nebude mít mé slušné chování vůči nim dlouhého trvání. Všichni na to serou, počínaje řidičema, disp, poldama, lidma. Všem je cokoliv za těžko. Ale kdybych před těma lhostejnejma fízlama co seřvali řidiče za aktivnost a oni museli zvednout svoje líný zadky nakopal tomu zmetkovi pozadí, to by hnedka byla jiná.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1896
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Mc.lain píše:
... jak nahradit dvěma autobusy kolonu stojících tramvají.

A nebylo by jednodušší kdyby se tramvaják v kabině zamkl a i s vandalem odjel někam, kde nebude zavazet? Chápu, že jsou jisté předpisy vyšetřování a taky to, že by vandal mohl znervóznět, zdemolovat interiér, všimnout si tlačítka pod sklem atd.


Pravděpodobně jsem se zmýlil a kolega Tasa je opravdový nebojácný profesionál na svém místě. Tímto se mu veřejně omlouvám !
Přeji mu co možná nejvíc bezkonfliktních cestujícíh. V případě žádosti o předání jím zadrženého pachatele do rukou policie budu doufat, že se mu nebude chtít následně pomstít a nic se mu ani jeho rodině nestane.
V případě jeho zájmu jej tímto zvu na dispečink, kde si rád nechám poradit, jak nahradit dvěma autobusy kolonu stojících tramvají.


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Za to, že dopadne vandaly tímto způsobem by měl dostat prémie a ne být řazen jako problémový!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestli je tomu jinak pak by odpravdu vedení DP zasloužilo vyměnit. ](*,)

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
no, pánové, myslím, že tento měsíc neuvidíte prémie, pokud si to tu někdo přečte


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Jasně, hlavně že se všude píše, nebuďte lhostejní ke svému okolí, v roce 200x dal DPMB za řádění vandalů xy milonů korun, za tuto cenu by se dal pořídit nový autobus....
Jenže jak vidím, tak každý dobrý skutek je po zásluze potrsetán..., protože by Mclainové a jiní museli něco dělat => zařizovat náhradní dopravu, náhradní vůz, ap., prostě zbytečná komplikace v už tak dost komplikované dopravní situaci. #-o


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
pepola: Zadrželi aspoň čmárance?
Hlavně, že DP píše, kolik milionu se utratí za řádění vandalů, že nemáme být lhostejní ke svému okolí.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Jeden kolega z Medlánek chytil parchanta,jak čmárá po voze a v Ořešíně ho nepustil ven a zavolal Policii ČR.Samozřejmě příjel i ÚD ,který ho před policisty seřval,že s tímto otravuje,načež ho seřvali i policisté a oba výjezdové vozy odjely... Takto si na ÚDu představují "prolomení lhostejnosti",jak kdysi psal ve svém úvodníku generál... Btw. Tento kolega už žádného čmárače chytat nikdy nebude!!!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 09:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]