Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 233 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Miky píše:
[Taková křižovatka existuje?? Že jsem si nevšim. Naše Myslivní se potkává jenom se Šárkou (dolů do Pisárek), Nad Pisárkami (k Myslivně) a Návrší Svobody (navrch k hájence) :)

Samozřejmě že jsem myslel ul. Nad Pisárkami, trochu jsem to popletl. :-D


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Ten Citelis HK ev.č.220 byl zapůjčen také v Pardubicích.. http://www.trolejbus.cz/citybus/citelis-220.jpg


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
David Jaša píše:
BTW nejsou ty automaty 3-kvalt a 5-kvalt?

Takovej 7438 je třeba jako jedinej z prvních 900 4 kvalt, poslední 951E/961E jsou taky 4 kvalty. Jak sám řidič říkal, pořád to řadí a nic z toho. Sotva se rozjede z místa už tam má třetí kvalt.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
d.p.m.b. píše:
Služba na které jezdilo Volvo začínala podle prázdninového JŘ na lince 44. Řidič vyjel z garáže se svojí 7638 udělal odjezdy na 44 a někdy kolem sedmé hodiny se mu dovezlo Volvo. Jednalo se jen o pár dnů, od září už měla tato služba jen 68. Cedule na 44 se nevyráběly!!! Proto jezdil jen na 68. Až do neděle.


Nebo tak ale ty cedule tam mel i na 44 videl jsem je na vlastni oci.Zeptej se tech ridicu co na nem jezdily.Mozna je mam i vyfocené.


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
mimochodem zdalo se mi ze Volvo pri razeni stupnu pomerne citelne skubalo...jel sem s nim tedy jen jednou z mendlaku k hajence...je to jen muj osobni pocit nebo ne?citybus/citelis si myslim ze radi daleko plynuleji


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
David Jaša píše:
Tímto taky pozdravuju řidiče Volva, kterému se pes u křižovatky Chironova/Myslivní líbil.

Taková křižovatka existuje?? Že jsem si nevšim. Naše Myslivní se potkává jenom se Šárkou (dolů do Pisárek), Nad Pisárkami (k Myslivně) a Návrší Svobody (navrch k hájence) :)


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Volvo jsem potkal jen na procházce se psem na dvou místech (Antonína Procházky, Achtelky) a na obou byl hlučnější než citelis/citybus. Tímto taky pozdravuju řidiče Volva, kterému se pes u křižovatky Chironova/Myslivní líbil.

chat-maniac píše:
Blbost tam byla v automatu 6 rychlostní převodovka (4 bohatě stačí).
Opravdu? Nemá euro 5 motor oproti euro 3 motoru menší rozsah použitelných otáček kvůli seškrcení emisí nebo nemá Volvo vyšší maximálku oproti Citelisu? To by těch víc kvaltů vysvětlovalo. Na a-68 se to ale podle mě moc nedá poznat, kopec má na trase sice slušnej, ale vozí akorát tak vzduch. Kdyby se volvo testovalo na a-52, tak by se dynamika toho autobusu poznala líp... BTW nejsou ty automaty 3-kvalt a 5-kvalt?

chat-maniac píše:
Perlička byla, že na každý dveře byl jeden čudl, takže pokaždý do toho musel řidič buchnout třikrát :-D
Asi takto? ;-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
A taky mělo docela slušnou výbavu (rádio s CD, klima (opravdová!!), pořádná sedačka pro řidiče a já už nevím co ještě) kterou samozřejmě podnik (DPMB, a.s.) nikdy neobjedná. Blbost tam byla v automatu 6 rychlostní převodovka (4 bohatě stačí). A strašně jsem se vyděsil, když jsem viděl Citelisí palubovku a ty nepoužitelný červený kulatý čudle na dveře :-X Perlička byla, že na každý dveře byl jeden čudl, takže pokaždý do toho musel řidič buchnout třikrát :-D


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
V tom Volvu sem jel a přišlo mi docela v pohodě...


Offline
Uživatelský avatar

265
28 úno 2006 23:24
Služba na které jezdilo Volvo začínala podle prázdninového JŘ na lince 44. Řidič vyjel z garáže se svojí 7638 udělal odjezdy na 44 a někdy kolem sedmé hodiny se mu dovezlo Volvo. Jednalo se jen o pár dnů, od září už měla tato služba jen 68. Cedule na 44 se nevyráběly!!! Proto jezdil jen na 68. Až do neděle.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Jeste neco k Volvu.Tento vůz bylo mozné spatrit jen na a-68.Ten prazdninový prejezd na a-44 zajistoval 7638.Vzdy pred odjezdem na a-44 dojela výmena prave s jmenovaným Citelisem.Po objety kola na 44 se Volvo vratilo.Ty cedule na tu a-44 se bud vyrabeli nebo uz byli dokonce hotové ale stejne tam to Volvo neposlaly.Jinak zajucní doba se protahla pokud uz je pryc tak tady bylo do 17.9.2007.
15.9. jeste bylo na a-68.A podle info ricice který na nem jezdil tam melo byt i v nedeli.


Ahoj, chci se vám zeptat jestli někdo fotíte autobusy přijíždějící na UÁN Zvonařka? Nebo kdo by jste mi mohl nafotit par autobusů společnosti Zdar a.s. Žďár nad Sázavou. Kdyžtak me kontaktujte na icq 412901088


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Karlos píše:
je to jako pěst na oko!

Výborně, sedadla v autobuse jsou jako pěst na oko...

Co bysis místo nich představoval, volná zákoutí? Spíš to by bylo jako pěst na oko...


Anarchia: viewtopic.php?f=9&t=249&st=0&sk=t&sd=d&start=25 tam sem to pěkně rozepsal co se bude na svobodaku dít


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Hafan007 píše:
anarchia99 píše:
A to ste nekdo nemohli napsat ze to bude????? :(

Do 20týho času dost..navíc už se to to několikrát psalo..

Jo to este nebylo? :)


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
anarchia99 píše:
d.p.m.b. píše:
Včera přijel kloubový Citelis (prezentace na Svoboďáku a jízdy na l.60)
Fotky ZDE

A to ste nekdo nemohli napsat ze to bude????? :(

Do 20týho času dost..navíc už se to to několikrát psalo..


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
d.p.m.b. píše:
Včera přijel kloubový Citelis (prezentace na Svoboďáku a jízdy na l.60)
Fotky ZDE

A to ste nekdo nemohli napsat ze to bude????? :(


manil píše:
Karlos píše:
Mě se taky líbí, jenom nechápu ty jednosedača za třetíma dveřama

Co je na tom k nepochopení? Kdyby tam bylo dvojsedadlo, tak se zúží (okolo kloubu potřebný) prostor...

je to jako pěst na oko!


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Karlos píše:
Mě se taky líbí, jenom nechápu ty jednosedača za třetíma dveřama

Co je na tom k nepochopení? Kdyby tam bylo dvojsedadlo, tak se zúží (okolo kloubu potřebný) prostor...


Mě se taky líbí, jenom nechápu ty jednosedača za třetíma dveřama


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
No musim říct, že kloubový citelis vypadá dosti dobře. Už se docela těšim, až tady budou ty naše.


Offline
Uživatelský avatar

265
28 úno 2006 23:24
Včera přijel kloubový Citelis (prezentace na Svoboďáku a jízdy na l.60)
Fotky ZDE


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
astroh píše:
jako ucinne reseni tohoto problemu vidim propanbutanovou bombu a teplomet :-D

Jj,to máš pravdu!Je třeba ještě podotknout,že "zbytečně ponechaný motor v chodu" není zas tak jednoznačný pojem.Podle zástupce výrobce se po příjezdu na konečnou má nechat motor běžet na volnoběh minimálně 5 minut, aby se vychladilo turbo atd...Navíc v "chytré knížce" k motorům Iveco je jasně dáno,že před rozjetím je třeba motor zahřát nejméně na 60 stupňů Celsia!Správně by se ráno mělo "bufat" i v létě...


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
jako ucinne reseni tohoto problemu vidim propanbutanovou bombu a teplomet :-D


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Vedení DP přípisem na jízních výkazech de facto zakázalo v zimě topit!Je tam něco v tom smyslu,že zbytečné ponechání motoru vozidla v chodu budou občané hlásit prostřednictvím starostů Policii ČR. V kancelářích nemají o zákonné přestávce - 20 stupňů!!!Nevím,čí zase toto nové dop....e lezení je iniciativa!Nikdo to určitě po DP nechtěl!Přestávky jsou vždy tak dobře udělané,že se stojí mezi baráky:Ořešín,Útěchov,Bystrc...a místní bonzkluby budou mít pré!!!
Lék je na to asi jediný: Bufíkem totálně vymlátit baterky a minutu před odjezdem si zavolat o mechaniky s káblama...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 říj 2024 01:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]