Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 223 z 229    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 229  Další
Autor Zpráva
PvvS píše:
POkud je mi zanmo tak DP se nastesti definitivne vykroutit z dodavky 25tr . Dokonce by se ani nemely nakupovat zadny trolejbusy Skoda.

Že by dostali v DPmB, narozdíl od případu výběrového řízení na autobusy, rozum? V tom případě jim k tomuto rozhodnutí gratuluji a děkuji


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Pokud je mi znamo tak DP se nastesti definitivne vykroutil z dodavky 25tr . Dokonce by se ani nemely nakupovat zadny trolejbusy Skoda.


Naposledy upravil PvvS dne 18 úno 2005 21:56, celkově upraveno 1

Bob píše:
VS píše:
Bob píše:
BS170 píše:
Ad Roman: Komínská vozovna je normální a nebude se prodávat nic...
A bude se 25Tr kupovat do Brna???Povídalo se o jednom kusu :(

Vyplatí se mít jedno vozidlo daného typu? Chápu, že část dílů je unifikovaných se Slinťáky, ale co zbytek?


Právě :idea: Co ta nová výzbroj od škodovky, dieselagregát apod. Kromě toho tyhle ElektroSlinťáky :twisted: v Brně nechci.

Já taky ne, ale abych to oznámil diplomaticky, vytáhl jsem další důvody :-D


Ja som v časopise Mestská doprava čítal, že brno malo objednané 12 ks 22 Tr. Resp. typ 22Tr bol po čase nahradený typom "nízkopodlažní trolejbus od škody" Došlo dva krát po 4 kusy 22Tr, ževraj ostáva ešte dodať 4ks 25 Tr. (Keďže 22 Tr skončila výroba) :cry: ](*,)


VS píše:
Bob píše:
BS170 píše:
Ad Roman: Komínská vozovna je normální a nebude se prodávat nic...
A bude se 25Tr kupovat do Brna???Povídalo se o jednom kusu :(

Vyplatí se mít jedno vozidlo daného typu? Chápu, že část dílů je unifikovaných se Slinťáky, ale co zbytek?


Právě :idea: Co ta nová výzbroj od škodovky, dieselagregát apod. Kromě toho tyhle ElektroSlinťáky :twisted: v Brně nechci.

Já taky ne, ale abych to oznámil diplomaticky, vytáhl jsem další důvody :-D


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Bob píše:
BS170 píše:
Ad Roman: Komínská vozovna je normální a nebude se prodávat nic...
A bude se 25Tr kupovat do Brna???Povídalo se o jednom kusu :(

Vyplatí se mít jedno vozidlo daného typu? Chápu, že část dílů je unifikovaných se Slinťáky, ale co zbytek?


Právě :idea: Co ta nová výzbroj od škodovky, dieselagregát apod. Kromě toho tyhle ElektroSlinťáky :twisted: v Brně nechci.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
BS170 píše:
Ad Roman: Komínská vozovna je normální a nebude se prodávat nic...
A bude se 25Tr kupovat do Brna???Povídalo se o jednom kusu :(


Nikoliv . Mesto brno uzavrelo spatne smlouvu, cimz padem hrozi ze bude muset celou vozovnu zaplatit znovu. Vozovna je zarazena v konkurznim rizeni a je veden soud o jejim vyjmuti z konkurzni podstaty .


BS170 píše:
Ad Roman: Komínská vozovna je normální a nebude se prodávat nic...
A bude se 25Tr kupovat do Brna???Povídalo se o jednom kusu :(

Vyplatí se mít jedno vozidlo daného typu? Chápu, že část dílů je unifikovaných se Slinťáky, ale co zbytek?


Ad Roman: Komínská vozovna je normální a nebude se prodávat nic...
A bude se 25Tr kupovat do Brna???Povídalo se o jednom kusu :(


To by mě zajímalo jak je to s komínskou vozovnou. Dle zpráv v rádiu jsem zaslechl, že díky chybě ve smlouvě byla vozovna zahrnuta do konkursní podstavy v rámci konkursu vypsaného na jejího dodavatele. Nevíte jak moc hrozí, že Brno o tuto vozovnu přijde?


V sobotu večer byla pěkná námraza, trolejbusy údajně nejezdily na více tratích.


V sobotu v Kohoutovicích mezi zastávkami Talichova - Pavlovská zřejmě došlo k poškození vedení, tak kolem 19:00. Stálo tam 5 trolejbusů za sebou a dvě věže. NAD jezdila až do posledních odjezdů. Co se přesně stalo nevím.


Fixi píše:
LADA píše:
Fixi píše:
Richard 2 píše:
No,musíš se smířit s tím,že žirafa do trolejáku prostě nepatří.(ty jsi to ještě nepostřeh????)A včem se vůbec přepravujou žirafy?já jsem o tom ještě neslišel!!!!!!


NeslIšel?

Sedadla STER jsou náhodou náramně v pohodě (B952E na 151).

:wink:


Fixi nechcu tě urazit ale jsi blázen.Sedadla Ster mě připomínají betonový panel a né sedadlo v autobuse.(B952E na 151).Hrůza v Kobylnicích jsem
měl ##MLUVÍM SPROSTĚ## jak šutr.Pak 48 na Úzkou a zlatá sedadla v B732.LADA


Je pravda, že sedadla v B732 jsou velmi dobrá. Je také pravda, že sedadla STER :twisted: jsou příliš tvarovaná a možná by na delší jízdě dělala problém. Sorry. :oops:


Sedadla STER se mohou jít vycpat.Pardon Fixi, ale jsem odpurce sedadel STER :oops: :oops: :oops: .


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Obrázek 17Tr
http://mhd-ostrava.wz.cz/


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
LADA píše:
Fixi píše:
Richard 2 píše:
No,musíš se smířit s tím,že žirafa do trolejáku prostě nepatří.(ty jsi to ještě nepostřeh????)A včem se vůbec přepravujou žirafy?já jsem o tom ještě neslišel!!!!!!


NeslIšel?

Sedadla STER jsou náhodou náramně v pohodě (B952E na 151).

:wink:


Fixi nechcu tě urazit ale jsi blázen.Sedadla Ster mě připomínají betonový panel a né sedadlo v autobuse.(B952E na 151).Hrůza v Kobylnicích jsem
měl ##MLUVÍM SPROSTĚ## jak šutr.Pak 48 na Úzkou a zlatá sedadla v B732.LADA


Je pravda, že sedadla v B732 jsou velmi dobrá. Je také pravda, že sedadla STER :twisted: jsou příliš tvarovaná a možná by na delší jízdě dělala problém. Sorry. :oops:


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Fixi píše:
Richard 2 píše:
No,musíš se smířit s tím,že žirafa do trolejáku prostě nepatří.(ty jsi to ještě nepostřeh????)A včem se vůbec přepravujou žirafy?já jsem o tom ještě neslišel!!!!!!


NeslIšel?

Sedadla STER jsou náhodou náramně v pohodě (B952E na 151).

:wink:


Fixi nechcu tě urazit ale jsi blázen.Sedadla Ster mě připomínají betonový panel a né sedadlo v autobuse.(B952E na 151).Hrůza v Kobylnicích jsem
měl ##MLUVÍM SPROSTĚ## jak šutr.Pak 48 na Úzkou a zlatá sedadla v B732.LADA


Verusha píše:
Křižovatka Kroftova / Vrázova, cca v 18:00, nevim přesně, ale nebylo to dnes, ale včera. Vůz jel podle všeho na lince x25, nehoda zablokovala dopravu a musely jezdit náhr. busy.

Díky podruhé


Křižovatka Kroftova / Vrázova, cca v 18:00, nevim přesně, ale nebylo to dnes, ale včera. Vůz jel podle všeho na lince x25, nehoda zablokovala dopravu a musely jezdit náhr. busy.


Verusha píše:
byl to 3039. Zničená spodní část předního čela (nárazníky, mlhovka, částečně i kostra karoserie)

Díky. Oproti tomu osobáku dopadl celkem dobře, ne? Nevíš, kde a kdy se to stalo, ev. na jaké lince?


byl to 3039. Zničená spodní část předního čela (nárazníky, mlhovka, částečně i kostra karoserie)


Nevíte náhodou někdo, co to bylo za vůz, co se dneska potkal s osobákem? Zahlídl jsem to na Primě, ale jediné, co jsem stihl, byl nápis Česká a že to spolujezdec z auta nerozchodil. Číslo linky nesvítilo a místo jsem taky neviděl. Byl to buď typ 21 nebo 22.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Richard 2 píše:
No,musíš se smířit s tím,že žirafa do trolejáku prostě nepatří.(ty jsi to ještě nepostřeh????)A včem se vůbec přepravujou žirafy?já jsem o tom ještě neslišel!!!!!!


NeslIšel?

Sedadla STER jsou náhodou náramně v pohodě (B952E na 151).

:wink:


No,musíš se smířit s tím,že žirafa do trolejáku prostě nepatří.(ty jsi to ještě nepostřeh????)A včem se vůbec přepravujou žirafy?já jsem o tom ještě neslišel!!!!!!


V trolejbuse 25Tr se mě na sedadlech moc dobře nesedí,pro mou délku 5m30cm si připadám jak sardinka.Sedadla STER jsou NEPOHODLNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mendl-man píše:
BS170 píše:
mendl-man píše:
No nevim,jestli měl zelenou bundu,ale je to možný... Já jsem to taky ze sedadla fotil mobilem,takže jestlis tam viděl někoho kdo tohle dělal,tak jsem to byl asi já :wink:


Jo tak to jsi byl ty.Na Osové jsi to taky fotil mobilem.Vystupoval jsi na Kamenným Vrchu a ten kamarád jel dál.Más takovou mensí afinu :-D ?
Přesně,máš pravdu.... :wink: A kdes byl ty? :?:


Naproti tobe.A trochu jsem slysel proc to tiskne linku 585.Kdyz jezdí se treba x1 tak to tiskne 301.Dík 8-) :lol: .


BS170 píše:
mendl-man píše:
No nevim,jestli měl zelenou bundu,ale je to možný... Já jsem to taky ze sedadla fotil mobilem,takže jestlis tam viděl někoho kdo tohle dělal,tak jsem to byl asi já :wink:


Jo tak to jsi byl ty.Na Osové jsi to taky fotil mobilem.Vystupoval jsi na Kamenným Vrchu a ten kamarád jel dál.Más takovou mensí afinu :-D ?
Přesně,máš pravdu.... :wink: A kdes byl ty? :?:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5705 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 229  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 29 bře 2024 00:20
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]