Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 224 z 229    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 229  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Richard 2 píše:
No,musíš se smířit s tím,že žirafa do trolejáku prostě nepatří.(ty jsi to ještě nepostřeh????)A včem se vůbec přepravujou žirafy?já jsem o tom ještě neslišel!!!!!!


NeslIšel?

Sedadla STER jsou náhodou náramně v pohodě (B952E na 151).

:wink:


No,musíš se smířit s tím,že žirafa do trolejáku prostě nepatří.(ty jsi to ještě nepostřeh????)A včem se vůbec přepravujou žirafy?já jsem o tom ještě neslišel!!!!!!


V trolejbuse 25Tr se mě na sedadlech moc dobře nesedí,pro mou délku 5m30cm si připadám jak sardinka.Sedadla STER jsou NEPOHODLNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mendl-man píše:
BS170 píše:
mendl-man píše:
No nevim,jestli měl zelenou bundu,ale je to možný... Já jsem to taky ze sedadla fotil mobilem,takže jestlis tam viděl někoho kdo tohle dělal,tak jsem to byl asi já :wink:


Jo tak to jsi byl ty.Na Osové jsi to taky fotil mobilem.Vystupoval jsi na Kamenným Vrchu a ten kamarád jel dál.Más takovou mensí afinu :-D ?
Přesně,máš pravdu.... :wink: A kdes byl ty? :?:


Naproti tobe.A trochu jsem slysel proc to tiskne linku 585.Kdyz jezdí se treba x1 tak to tiskne 301.Dík 8-) :lol: .


BS170 píše:
mendl-man píše:
No nevim,jestli měl zelenou bundu,ale je to možný... Já jsem to taky ze sedadla fotil mobilem,takže jestlis tam viděl někoho kdo tohle dělal,tak jsem to byl asi já :wink:


Jo tak to jsi byl ty.Na Osové jsi to taky fotil mobilem.Vystupoval jsi na Kamenným Vrchu a ten kamarád jel dál.Más takovou mensí afinu :-D ?
Přesně,máš pravdu.... :wink: A kdes byl ty? :?:


Offline
Uživatelský avatar

9269
10 čer 2004 11:19
Hmm prvne se z recese zadalo e.c. do palubaku, yby to netisklo samy 0000 kvuli revizorum. Pak se druhy den spachalo i to na cele vozu .

P.S. osobni rozhovor s pachatelem


Offline
Uživatelský avatar

3209
14 čer 2004 18:56
blekfild
Anonymní : já teda mám jiné informace... a podle nich má adam_r pravdu.


adam_r píše:
mendl-man píše:
Zajímavý je že na jízdenku to tiskne 3609 - protože,pokud vim,tak nalepení čísla 3609 byl jen recistický kousek nejmenovaného zaměstnance DP :-P


Do te 25Tr byl dan brnesky BUSE pocitac, a zamestnanec DPMB, co ho tam daval, v nem naprogramoval po vzoru kolegy inv.cislo 3609. 8-)


Evid. cislo bylo nalepeno podle zadani v pocitaci BUSE. Vase logika je uchvatna


adam_r píše:
mendl-man píše:
Zajímavý je že na jízdenku to tiskne 3609 - protože,pokud vim,tak nalepení čísla 3609 byl jen recistický kousek nejmenovaného zaměstnance DP :-P


Do te 25Tr byl dan brnesky BUSE pocitac, a zamestnanec DPMB, co ho tam daval, v nem naprogramoval po vzoru kolegy inv.cislo 3609. 8-)


Evid. cislo bylo nalepeno podle zadani v pocitaci BUSE. Vase logika je uchvatna


mendl-man píše:
No nevim,jestli měl zelenou bundu,ale je to možný... Já jsem to taky ze sedadla fotil mobilem,takže jestlis tam viděl někoho kdo tohle dělal,tak jsem to byl asi já :wink:


Jo tak to jsi byl ty.Na Osové jsi to taky fotil mobilem.Vystupoval jsi na Kamenným Vrchu a ten kamarád jel dál.Más takovou mensí afinu :-D ?


No nevim,jestli měl zelenou bundu,ale je to možný... Já jsem to taky ze sedadla fotil mobilem,takže jestlis tam viděl někoho kdo tohle dělal,tak jsem to byl asi já :wink:


mendl-man píše:
Tak i já jsem se dneska svezl tou naší opěvovanou a skvělou 25Tr :twisted: - tady jsou mé dojmy :wink: :
Vyrazil jsem 13:54 z Osový, v půlce kopce k nemocnici (přesněji na zastávce školního autobusu) jí chcípl motor. Stáli jsme tam asi dvě minuty a pak řidič doslova krokem vyjel ten kopec (nevim jestli na dieselagregát) - každopádně jízdní doba Osová-Nemocnice Bohunice 7 minut. Kdyby ta herka nechcípla v tom kopcu,ještě bych stihl SlintyHnus na garantovaným NP kurzu na x37 na Čtvrtích :-? Tak jsem jel na Kameňák,kde mi ujela x35 :roll: ,takže jsem jel 22Tr na x25 zase na Čtvrtě a z vlastní blbosti nastoupil do příšerně narvaný 7225 na x37 :evil:. Zajímavý je že na jízdenku to tiskne 3609 - protože,pokud vim,tak nalepení čísla 3609 byl jen recistický kousek nejmenovaného zaměstnance DP :-P


Nesdel naproti tobe kluk v zelené bunde a vedle teba nejakej kamarád??Jestli jo tak jsem te videl... :twisted:


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
mendl-man píše:
Zajímavý je že na jízdenku to tiskne 3609 - protože,pokud vim,tak nalepení čísla 3609 byl jen recistický kousek nejmenovaného zaměstnance DP :-P


Do te 25Tr byl dan brnesky BUSE pocitac, a zamestnanec DPMB, co ho tam daval, v nem naprogramoval po vzoru kolegy inv.cislo 3609. 8-)


Já taky.V 13:59 Z Osové.Mezi Osovou a Pod nemocnicí jel na naftu nebo na co to jezdí a pak jeste nazpátek a to mu na Hlavní spadly faje :shock: ...SLINTYHNUS alias SLINTYTRUS :-D !


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
No já sem dnes jel z české v 12.41h.Ta 25Tr jezdí na vložených spojích, takže půlila interval 20 min. na polovinu.Proč to říkám? Protože už v Jundrově se lepila předchozí 21 Tr na zadek.Tak je rychlá :twisted: ale i tichá.V Komíně spadly sběrače, tak sme jeli kousek na dieselagregát a potom opět na elektriku.Od Veslařské až po kameňák(kde sem vystupoval)sme neustále dojížděli tu 21Tr 3034 před náma.Asynchronní výzbroj a motory ze Škodovky sou fakt perfektní. Ale :!: interier je bophužel hrůza:Stropní obložení jako po restylingu u 7615-7620, sedačky u sebe že si tam snad ani trpaslík nesedne u zadních dveří schod, takže vozíčkáři mužou jen do přední části.Žádný Citácký vrzání čí praskání sem nepostřehl.Nebýt toho že karoserie cityBusu je stará 10 let a blbýho místa na nohy to nebylo až špatný.Do Brna bych ho ale nechtěl rači Soláris trolínno 18m s agregátem a i nějaký Trolínna 15m na t-33,37.

Jinak na x37 se vyskytují CityBusy míjely sme 7619 a v provozu i poslední jezdící komínská 14Tr 3195 na t-36.


Tak i já jsem se dneska svezl tou naší opěvovanou a skvělou 25Tr :twisted: - tady jsou mé dojmy :wink: :
Vyrazil jsem 13:54 z Osový, v půlce kopce k nemocnici (přesněji na zastávce školního autobusu) jí chcípl motor. Stáli jsme tam asi dvě minuty a pak řidič doslova krokem vyjel ten kopec (nevim jestli na dieselagregát) - každopádně jízdní doba Osová-Nemocnice Bohunice 7 minut. Kdyby ta herka nechcípla v tom kopcu,ještě bych stihl SlintyHnus na garantovaným NP kurzu na x37 na Čtvrtích :-? Tak jsem jel na Kameňák,kde mi ujela x35 :roll: ,takže jsem jel 22Tr na x25 zase na Čtvrtě a z vlastní blbosti nastoupil do příšerně narvaný 7225 na x37 :evil:. Zajímavý je že na jízdenku to tiskne 3609 - protože,pokud vim,tak nalepení čísla 3609 byl jen recistický kousek nejmenovaného zaměstnance DP :-P


Tak s autem to dokáže každý.. Ale použít MHD a stihnout fotit na každé zastávce, tak to už by bylo skutečně obdivuhodné :-D


Offline
Uživatelský avatar

3209
14 čer 2004 18:56
blekfild
Tak 25Tr skutečně jezdí na x25 - na K-reportu jsou uvedeny tyto odjezdy :
pracovní dny :
Česká: 8.21, 10.41, 12.41, 14.48, dál jezdí taky, ale ty časy nevím
Osová: 9.52, 11.52, 13.54

Sobota+neděle
Česká: 6.53, 8.46, 11.01, 12.45, 14.46, 16.46, 19.01, 20.45

Ty údaje zřejmě platí, dnes jsem jel z České na Čtvrtě v 10.43 (ještě teď si rovnám nohy :-() - jinak nárustovým jízdním dobám moc nevěřte, různě se po cestě jede na diesel a pak nasazuje atd., takže na celou trasu počítejte spíš hodinu než 48 minut. Myslím, že ve špičkách ji musí další spoj t-x25 spolehlivě dojet.

A po cestě je samozřejmě mnoho fotografů, vyskytl se rekordman, který dokázal při jedné jízdě trolejbusu udělt snímek na zastávkách Vozovna Komín, Veslařská, Glinkova, Stamicova, Voříškova, Bellova, Talichova, Jírovcova a Oblá. Takže pokud je někdo z vás ten tajemný muž v bílém Passatu, máte můj obdiv :lol:


Takže odjezdy 25Tr z České směr Osová (linka x25): 6.31, 8.21, 10.41,
12.41, 14.48, 16.38, 18.45 a 20.40. Odjezdy z Osové si určitě každý umí spočítat sám :-) Toto platí jen pro pracovní dny.


pd píše:
Měl by být odedneška na x25 (prý mimo pořadí), ale jestli tam fakt není, tak nevím...


Je to v ROVNOSTI o tom SLINTYTRUSU,kterej je na t-x25 :-x :evil: !!!


Měl by být odedneška na x25 (prý mimo pořadí), ale jestli tam fakt není, tak nevím...


Ahoj lidičky nevíte kde ten zasr........ :twisted: citytrolejhnus jezdí koukám celej den z okna na trasu x25 a velký hovno......a až se s ním svezu tak přestoupím do něčeho lepšího abych se uklidnil :idea: :arrow: .............Škoda 22tr :oops:


Mno přestup z okružních 44/84 na d1 je na Bráfově, využití busů pro Jundrovské mi připadá trošku luxusní, stejně většina lidí v Jobsku bydlí mimo dosah Veslařské, naopak těch 5 min. navíc se mi opravdu zdá dost.


Offline
Uživatelský avatar

3209
14 čer 2004 18:56
blekfild
Bacil : ale to by se asi minulo účinkem posílení a-50, které je potřeba z Osové a od nemocnice Bohunice (jednodušší by bylo prodloužit a-69 k zastávce Kohoutovice hájenka, takhle by tou linkou v úseku Osová - Nemocnice Bohunice jelo i více než 5 lidí). Výhodou trolejbusu by bylo, že z Osové nebo od nemocnice by bylo přímé spojení ke všem zastávkám v Kohoutovicích, nejen na Bellovu...

Titlis : myslel jsem samozřejmě průjezd přes Kroftovu a Veslařskou, časově to vychází takto :
přes Žabovřeskou : Přívrat - Pisárky = 8 min.
přes Jundrov : Přívrat - Pisárky = 13 minut
Uznávám, že by to byl asi problém :cry: , pro mě je ale otázka, jestli to nevyváží jedno přestupní místo na tramvaje do Bystrce - těžko říct....


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
ds píše:
Já bych ten dopravní proude nepřeceňoval, spíš bych to viděl na oddělené linky t-28 Mendlovo nám. - Kohoutovice - Kamenný vrch - Osová (provázaně s a-50 a t-37) a t-34 Mendlovo nám. - Optátova - Přívrat - Česká, se zajížděním na Vychodilovu (samozřejmě jako náhrada za a-61). Nicméně, i když jsem příznivcem trolejbusů, za výrazně levnější variantu náhrady a-61 bych považoval vedení 44/84 přes Jundrov - místo motání se po Žabovřeskách by autobusy jezdily do rozumného přestupního místa Vozovna Komín, odlehčily by a-67 a časově by to vycházelo dost podobně. Dosud to nebylo možné kvůli obtížnému odbočování v křižovatce Pisárky, ale tento problém v roce 2007 zanikne. A vzhledem k tomu, že na rekonstruované křižovatce by měl být přestup z trolejbusů na a-44/84 víceméně bezproblémový, myslím že zachování t-x25 by bylo zbytečným luxusem.

A když jsme u té x-25, neodpustím si jednu poznámku - proč o víkendech zajíždí na Vychodilovu t-36 a ne t-x25? Z České do Kohoutovic tím stejně jezdí málokdo a takhle by remcající důchodci z Vychodilovy měli i při závlecích pouze z centra přímou návaznost na d-1 k Hlavnímu nádraží ! Argument, že t-x25 je provizorium, neberu - 3 roky jsou dlouhá doba a po jejím zrušení se stejně bude muset Vychodilova nějak řešit, protože samotná t-36 stačit nebude.


K té t-28 - myslím, že by bylo lepší něco jako t-28 Mendlovo nám. - Kohoutovice - Kamenný vrch - Mendlovo nám. a t-35 Mendlovo nám. - Kamenný vrch - Kohoutovice - Mendlovo nám., a na Osovou zachovat t-25. Ale asi by se to zase nelíbilo radním v Kohoutovicích a Lískovci :-|


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5710 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 229  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: LukinT a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 17 kvě 2024 15:08
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]