Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 49 z 62    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 62  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
To nic není. Na riviéře jsou vypsaný ještě linky z doby uzavírky Pisárek(x35 x37 52 68 a další tři noční) :wink:

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
funtom píše:
Zajímavě jsou vyřesený zastávky v Kohoutovicích (aspoň směr Pisárky) kde se s tím moc nepárali a z původního x37 prostě pouze zabarvili to x :roll:, a navíc se to ani nesnažili nějak číselně uspořádat (jak v Kohoutovicích tak na Kameňáku, a dřív, co pamatuju to bývalo zvykem - leda že by tam brzo dali taky nový stojany). Jinak na Wollmannově (směr Kohoutovice) není ani přeškrtnutá a-54 na tom starém stojanu a za ním je ten nový, samozřejmě už s 52. Že by tam zastavovaly tři linky :-D ?.

Je to i ve směru do Kohoutek


Offline
268
09 úno 2007 13:59
Brno
Zajímavě jsou vyřesený zastávky v Kohoutovicích (aspoň směr Pisárky) kde se s tím moc nepárali a z původního x37 prostě pouze zabarvili to x :roll:, a navíc se to ani nesnažili nějak číselně uspořádat (jak v Kohoutovicích tak na Kameňáku, a dřív, co pamatuju to bývalo zvykem - leda že by tam brzo dali taky nový stojany). Jinak na Wollmannově (směr Kohoutovice) není ani přeškrtnutá a-54 na tom starém stojanu a za ním je ten nový, samozřejmě už s 52. Že by tam zastavovaly tři linky :-D ?.


Offline
Uživatelský avatar

364
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
Johnny5: Jasně, museli to podle nějaké ulice pojmenovat, já jsem jenom napsal, že jsem si toho nevšiml, to je moje chyba (ale při jízdě v autobuse, když ani nevidíš z okýnka, tak si toho asi moc všimnout nedá, ale díkmy za poučení). A k té druhé zastávce (Ruda) tam mi jde o to, proč vlastně ten název měnili, když lidi byli zvyklí na Kamechy, tak se hned nečerti.
A taky by mě zajímalo,nevím už kdo to psal, ale to není podstatné, proč ta linka 52 nejezdí od hřbitova v Žebětíně spíš vpravo, to by myslím nebyl zas až tak špatný nápad než jezdit na Bartolomějskou (i když uznávám, že ta trasa nevím, kde by tam končila, Žebětín tím směrem ještě nemám projitej,takže mě kdyžtak můžete zase poučit (ale dneska se tam jdu projít, tak kdyžtak se o tom poučím na vlastní bulvy))


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
Já pořád hledal, kde je ta aktivní kritika 52 a ona se schovala do Zastávkových stojanů. To už je jak za špiónů šuškinů a to jsem sem vlezl náhodou.

A taková kritika? :lol: Co o to vím já by se dalo stručně shrnout následovně. Ať přemýšlím jak přemýšlím tak nevidím jiné řešení, které by splnilo požadavek Žebětína, aby se dalo dostat do obou směrů (Bástru i Mendláku) z obou konečných. Pokud někdo o něčem ví, tak sem s tím. Přestup na Křivánkově náměstí v jednom směru tuším není možný, protože tam není od Dlážděné a Ríšovy společná zastávka. A Falkone stačí si vzít aktuální mapu Brna a jistě najdeš ulice Helenčina i Ruda, pak budeš možná svoje stanoviska formulovat podle faktů a ne pocitů.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Mohli tam ještě někde šupnout hodiny. Třeba místo toho ornamentu vypadajícího jako zeměkoule.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
A na oznacniku so taky nocni busy - myslim si ze to ma jednoduche duvod - kdyz si vemete, v jakym stavu nekeri lidi (vcetne me :lol:) v noci jezdi, tak sou ardi, kdyz najdo zast. stojan a JR. :lol:


Offline
69
08 zář 2006 14:22
Tož taky nechápu proč to nedali do přístřešku. Jsou ještě tak 3metry za přístřeškem ale v dešti to stojí za prd. To zas někdo přemýšlel kolenem ale co my s tím naděláme, že? :lol:


Offline
214
03 srp 2006 06:41
Brno, CR
Tade píše:
Blbě jsi hledal. Všechny potřebné JŘ směr Mendl jsou přibližně uprostřed zálivu na samostatné tabuli, na označníku jsou pouze plánky...


Hm, co nejdřív se tam kouknu. Je fakt že pršelo tak jsem tam moc nepobíhal, koukl jsem na označník - nic, koukl jsem se v přístřešku - taky jsem nic nenašel tak jsem to vzdal, stejně jsem si chtěl jen něco zkontrolovat. Holt asi dočasná slepota, nikdo není imunní.


Offline
69
08 zář 2006 14:22
Blbě jsi hledal. Všechny potřebné JŘ směr Mendl jsou přibližně uprostřed zálivu na samostatné tabuli, na označníku jsou pouze plánky...


Offline
214
03 srp 2006 06:41
Brno, CR
V Pisárkách na zastávce 26/37/52 směr Mendl zatím chybí jízdní řády, nebo jsem je aspoň marně hledal. Jsou tam jen dva různé plánky a ještě jakýsi plakátek.
Taky se mi zatím častokrát stávalo že jsem viděl sjeté např. 37 s 26, někdy zase s 52. Samotný jeden vůz zatím vidět vyjímečně...
No a co mě absolutně štve je dlouhá doba čekání na zelenou na přechodu pro chodce, tak půldruhé minuty to tipuju, dost zuřím když je červená, nic nejede akorát naproti na zastávce vidím přijíždět a posléze i odjíždět 26ku, kterou bych chtěl jet...
Dost hrůza ten přechod, blbě sčasovanej. Auta na něm mají velkou prioritu a chodci si čekejte, však máte času dost :evil:


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Dnes jsem si vyslechl,jak taková aktivně-ubrblaná babka strhla celý autobus a všichni nadávali na vedení linky 52 a asi i na vedení...Jen houšť a větší kapky!Až jim tam budou chodit hory stížností,co pak asi vymyslí?


Offline
Uživatelský avatar

364
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
OP píše:
Jizda busem na lince 52 je zajimava:
* Na byvale trase linky 54 (dnes 52) jsou skoro vsude dvoji oznacniky: puvodni kompletni s 54, a nove vzor IDS s 52. Oznacnik u ZOO jeste prijezd linky 52 nezaznamenal vubec a uvadi linku 54.
* V Kohoutkach na Vyletni a Zebetinske zase na sloupcich zustala cisla i JR linky 68 - jen jsou skrtnuta oranzovou paskou (i JR!).
* V busu 52, kterym jsem jel, EPIS dost vyrazne blbnul - zastavky Ruda, Bartolomejska a Helencina vubec neznal ale prekvapive znal Zebetin hrbitov. A asi kazdou treti zastavku spolu s nesmyslnym hlasenim do salonu (napr. "cink chrch", "cink prask" nebo proste "zastavka je", v Bystrci hlasil jen slovo "namesti") poustel jakesi zmatene hlaseni ridici do kabiny (jakasi cisla, snad cislo vozu ci kurzu?).
* Bartolomejska: primo skvele je umisten sloup uprostred krizovatky, kde se odbocuje k zastavkam a kruhaci. Kde asi projektant udelal chybu?
* Ma nekdo na 52 podobnou rozporuplnou zkusenost?


Tak řeknu Ti hochu, že 52ka je dokonale úžasně nesmyslná linka, během posledních tří dní jsem se s ní svezl asi tak pětkrát (záměrně) přes Žebětín (hlavně ve směru ze zoo na Mendlák a musím uznat, že vymetat třikrát Křivánkovo náměstí, který jednou přejmenovali na "Helenčina" je fakt skvělý hlavně pro lidi, co jedou z Bartolomějské (kdyby si třeba náhodou potřebovali vystoupit)...ale aspoň mají i nejpomalejší duchny v jednom směru 3 šance stihnout stejnou linku na stejným místě...tak mě ještě napadlo přejmenovat to třetí Křivákovo náměstí jen tak ze srandy třeba na Dlážděnou, aby v tom lidi neměli zmatek (a mysleli si, že to pokaždé zastavuje jinde)...a ty závelky samy o sobě jsou dost excelentní, nevím, kterej blbec to vymejšlel, ale musim uznat, že má fakt páru; mohli to udělat ještě lépe a z obou směrů udělat prvně závlek na Ríšovu a pak na Bartolomějskou....to by se v tom lidi vyznali ještě lépe...a musím uznat že ty stojany mají sqěle úžasnou informativní schopnost...jen si vyber, na zast. Helenčina (ha! já jim dám Helenčinu, kde ju tam vlastně maj, nikde jsem si jí nevšim; to by spíš měli přejmenovat na Ríšovu a Ríšovu na Srnčí...) 52 šipka vpravo, pod tím 52 šipka vlevo; na Ríšově to samý...je to prostě sqost. Co se mi líbí je sqělá zastávka Ruda ve směru do Zoo,páč tam zůstala i původní Kamechácká zastávka 54ky, kdežto ve směru na Mendlák ne...ale já bych o tomhle mohl mluvit ještě dlouho a zas tolik vás nudit nechci...


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
pepola píše:
S těmi složeninami má vůbec DP potíže: Náměstí dvacátého osmého dříjna...

Treba zavadli nove mesic :lol:


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
mh: To mohlo byt ono, mozna kdyz nastala chyba EPISu, byly snahy o jeho restart.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
anarchia99 píše:
S hlasenim zastavek mam zkusenost podobnou v tom smeru, ez to znalo ten hrbitov (coz se a vysvetlit tim, ze je to slozenina) ale ty novy ne, ale v nekerych vozech to hlasi i ty novy... Se to este nestihlo nahrat no ;)

S těmi složeninami má vůbec DP potíže: Náměstí dvacátého osmého dříjna...


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Budou někdy ze stojanů na tramvajovém tělese u Zagrebu (zastávka Tylova),sundány čísla linek autobusů?Když je jasné,že busy tamtudy jezdit nebudou...


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
OP píše:
* Bartolomejska: primo skvele je umisten sloup uprostred krizovatky, kde se odbocuje k zastavkam a kruhaci. Kde asi projektant udelal chybu?

Když se náš technik jízdy ozval kvůli sloupu,bylo mu řečeno asi toto:"Vemte Tatru a zbourejte si ho sami!". No comment...


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
OP píše:
* Ma nekdo na 52 podobnou rozporuplnou zkusenost?

S hlasenim zastavek mam zkusenost podobnou v tom smeru, ez to znalo ten hrbitov (coz se a vysvetlit tim, ze je to slozenina) ale ty novy ne, ale v nekerych vozech to hlasi i ty novy... Se to este nestihlo nahrat no ;)


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
OP píše:
... asi kazdou treti zastavku spolu s nesmyslnym hlasenim do salonu (napr. "cink chrch", "cink prask" nebo proste "zastavka je", v Bystrci hlasil jen slovo "namesti") poustel jakesi zmatene hlaseni ridici do kabiny (jakasi cisla, snad cislo vozu ci kurzu?).


při zapínání infosystému se do kabiny pouští informace o verzi dat (softwaru) (př. 06-11 atd.), tak jestli to nebylo tohle..


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Jizda busem na lince 52 je zajimava:
* Na byvale trase linky 54 (dnes 52) jsou skoro vsude dvoji oznacniky: puvodni kompletni s 54, a nove vzor IDS s 52. Oznacnik u ZOO jeste prijezd linky 52 nezaznamenal vubec a uvadi linku 54.
* V Kohoutkach na Vyletni a Zebetinske zase na sloupcich zustala cisla i JR linky 68 - jen jsou skrtnuta oranzovou paskou (i JR!).
* V busu 52, kterym jsem jel, EPIS dost vyrazne blbnul - zastavky Ruda, Bartolomejska a Helencina vubec neznal ale prekvapive znal Zebetin hrbitov. A asi kazdou treti zastavku spolu s nesmyslnym hlasenim do salonu (napr. "cink chrch", "cink prask" nebo proste "zastavka je", v Bystrci hlasil jen slovo "namesti") poustel jakesi zmatene hlaseni ridici do kabiny (jakasi cisla, snad cislo vozu ci kurzu?).
* Bartolomejska: primo skvele je umisten sloup uprostred krizovatky, kde se odbocuje k zastavkam a kruhaci. Kde asi projektant udelal chybu?
* Ma nekdo na 52 podobnou rozporuplnou zkusenost?


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
jzb píše:
Červené informační panely na hlavním nádraží píšou odjezdy šalin podle nevýlukových řádů a směrů a tudíž kvalitně matou. Zatracený nový informační technologie:)

V Lesné,nádraží,si zase daly dva dny pauzu a v pátek zase ukazovaly...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
OP píše:
Na Hlinkach je na oznacnicich u napisu "nahradni doprava za tramvaj" uvedeno linkove oznaceni "X", misto dosud pouzivaneho stylizovaneho obrazku jakehosi vozidla.

Nevím proč to někde označujou linkou X (nové označníky) a jinde je zase červená tabulka "Náhradní doprava". To druhé je snad lepší a linka X, kdo má vědět co to je?? Trochu to zavádí.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Červené informační panely na hlavním nádraží píšou odjezdy šalin podle nevýlukových řádů a směrů a tudíž kvalitně matou. Zatracený nový informační technologie:)


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Na Hlinkach je na oznacnicich u napisu "nahradni doprava za tramvaj" uvedeno linkove oznaceni "X", misto dosud pouzivaneho stylizovaneho obrazku jakehosi vozidla.

Zastavka Anthropos pro 95+97 ve smeru od nadrazi se posunula smerem do kopce az pred svetelnou krizovatku (protoze u krizeni se svrateckou cyklostezkou je jen jeden pruh a ostruvek uprostred).

Jinak je pekne, ze na novych oznacnicich je uvedena uz i linka 25, ktera je (spolu s 35) prelepena oranozvym paskem (podobne je prelepena i linka 7).


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1542 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 62  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 zář 2024 18:04
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]