Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 241 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
niximor píše:
Omlouvam se, jestli se to nekoho dotklo, to jsem nemel v umyslu.

Ne,mě se to nedotklo...chtěl jsem jen dát názor "zevnitř".Spíš se omlouvám já,někdy bývám "jedovatý"...


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
pepola píše:
Cestující jsou povinni se za jízdy držet!

Vsak ja taky nerikam ze jsem se nedrzel :) Ale kdyz mam co delat, abych se udrzel, a neletel se zbytkem autobusu dopredu, uz mi to pripada trochu moc :) Jinak samozrejme chapu, ze ridici IGK jsou prasata, a prave proto bych asi nikdy s autobusem jezdit nedokazal, resp. teda dokazal, ale nevim jak dlouho by ten autobus zustal cely :)
Omlouvam se, jestli se to nekoho dotklo, to jsem nemel v umyslu.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
no slyšel sem, že jedna z nejhorších linek ohledně jízdních dob je a-95 z kamennýho vrchu


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
niximor píše:
V noci to je jeste docela dobry, ale stve me, kdyz obcas jedu ze skoly 67 do Vozovny Komin. Na tech par zastavek se mi moc sedat nechce, i kdyz misto byva, jenze obcas nekteri ridici jezdi tak silene, ze se skoro neda stat. To je samy plyn, ted tam vjede auto, tak dupne na brzdu, pulka autobusu leti dopredu, a zase to honem rozjede na puvodni rychlost, ...
Cestující jsou povinni se za jízdy držet!Dokud budou IGK jezdit tak,jak jezdí,i při nejlepší vůli se tomu nedá zabránit...(Třeba dnes mi dvě IGK nedala přednost,tak jsem měl plné ruce práce,a to jsem nejel jako blázen).Můžu poradit jedno:Udělej si "Déčko" a přijď si to vyzkoušet sám!Seš šikovnej mladej kluk,tak nepiš,prosím,příspěvky jako důchodci,jedoucí z Lidlu,ju?


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
V noci to je jeste docela dobry, ale stve me, kdyz obcas jedu ze skoly 67 do Vozovny Komin. Na tech par zastavek se mi moc sedat nechce, i kdyz misto byva, jenze obcas nekteri ridici jezdi tak silene, ze se skoro neda stat. To je samy plyn, ted tam vjede auto, tak dupne na brzdu, pulka autobusu leti dopredu, a zase to honem rozjede na puvodni rychlost, ...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Tu cedulku tam mají vozy po GO motoru, je to spíš nalepenej papírovej proužek. Já osobně jsem nebyl nikdy poučen jak se mám k vozu s tímto označením chovat, takže normální běžné chování. Prava je, že takový motory jedou dobře takže se na to moc šlapat nemusí. U hodně vozů už je ten červenej inkoust dávno slezlej ale na dílně tam ty lepky nechávají pořád.... Proč by taky něco podobnýho řešili že?
Noční časy jsou opravdu tip ťop, když jedu na 05005 kolo 97 z Líšně docela mám co dělat abych si udržel čas -2 až skoro k Maliňáku. A to už vezu docela hodně lidí do práce, takže mám větší zdržování. Po rozjezdu od Hlaváku se pak času od Mendláku až do Kohoutek moc nedostává, ten kopec celej vysloveně vyletím, většinou všechny zastávky do 5 hodin na znamení projíždím a nikdo tam nevystupuje.
Abych řekl za sebe, rád to rozjedu a trochu tomu dám, ale přece jenom trasu znám a vím kde by mohlo něco vyjet a kde si to můžu dovolit. A na druhou stranu se i lidem zdá v té tmě že bus letí, protože nikde nezastavuje a krajina kolem jenom prosviští, ale když projíždím kolem radaru mám tam tak 55 km*h-1, bus má velký čelní sklo kde to ubíhá citelněji, motor je hodně slyšet a to všechno dává pocit rychlosti, ale zase tak to nevalí, jenom se tam všude nemotaj ty potroublí IGK....
Howk :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Fixi píše:
Tady je to zřejmě už dávno passé...ale bylo to i v 7409 čerstvě po GO a ještě někde...

Tady tu cedulku jsem viděl i v nějakým Avion busu za volantem. Ale nevím v kterým.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
astroh píše:
dnes vecer (tedy vlastne uz vcera) jsem jel na a-44 (prejezd z a-58) v 7380 a vsiml jsem si ze ma vepredu na okne zevnitr takovou celkem nenapadnou cedulku s napisem "v zabehu"...je opravdu v zabehu nebo uz je to neaktualni?zdalo se mi ze to celkem i setril ten motor :-)


Tady je to zřejmě už dávno passé...ale bylo to i v 7409 čerstvě po GO a ještě někde...


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Fixi píše:
No, noční JŘ jsou šibeniční...


To je pravda - jízdní doba je opravdu dost našponovaná - ale v čem je problém? V řidičích - proč závodí? Proč potom mají platit nějakou pokutu (a dnes není malá) a přijít o body? V DP nejsou zase takové platy, aby si to mohli dovolit. Stačí jen, aby všichni pár dní jezdili striktně podle předpisů. A JŘ s tím budou muset něco udělat. Řidiči jsou sami proti sobě.


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
dnes vecer (tedy vlastne uz vcera) jsem jel na a-44 (prejezd z a-58) v 7380 a vsiml jsem si ze ma vepredu na okne zevnitr takovou celkem nenapadnou cedulku s napisem "v zabehu"...je opravdu v zabehu nebo uz je to neaktualni?zdalo se mi ze to celkem i setril ten motor :-)

_________________________________
děckama nezatopíš a důchodci nehoří....

http://astroh.wz.cz - web konečně doplněn a zaktualizován, blog...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Měření probíhalo za účasti PČR na Benešově.

Každopádně souhlasím s tím, že kolem poloviny řidičů v úseku Náměstí Míru - Kounicovy koleje velmi výrazně překračují rychlost...


Nejel, protože skoro vůbec nepiju.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Mě se taky zdá že jezdej jako prasata ... ale po desátým pivu je mi jasné proč ... btw nejel jsi taky nalitej? :roll: :lol:

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Asi nestáli na vhodných místech, protože já vidím porušování pravidel silničního provozu skoro v každým nočním autobusu, byť může jít o takové "drobnosti" jako třeba střihnutí si kruháče v Komíně protisměrem napřímo dolů na Hlavní.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
MaxiMC píše:
Nedávno byli řidiči rozjezdů několik dní sledováni zda porušují rychlost. Ani jeden řidič neporušil pravidla silničního provozu.

To by me zajimalo cim to merili :D


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Želva píše:
I kdyby řidiči nočních rozjezdů překračovali rychlost, tak si myslím že to vadí mnohem míň, než když to dělá nějakej mladej nezodpovědnej frajírek ve svý káře. Věřím, že profesionálové vědí co dělají 8-) . Vadilo by mi jednině kdyby museli jezdit rychleji než si troufnou kvůli jízdní dobám JŘ, ale to se doufám neděje.


No, noční JŘ jsou šibeniční...


Offline
Uživatelský avatar

86
17 říj 2006 00:54
Brno - linky 57, 43 a 93
I kdyby řidiči nočních rozjezdů překračovali rychlost, tak si myslím že to vadí mnohem míň, než když to dělá nějakej mladej nezodpovědnej frajírek ve svý káře. Věřím, že profesionálové vědí co dělají 8-) . Vadilo by mi jednině kdyby museli jezdit rychleji než si troufnou kvůli jízdní dobám JŘ, ale to se doufám neděje.


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Osobně si někdy zkusím pár úseků přeměřit GPSkou, čistě ze zvědavosti, neplánuju nikoho odsuzovat nebo udávat... :)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

55
22 led 2006 17:27
Brno - Bohunice
zubtel píše:
Ridici nocnich rozjedu jezdi jako prasata.Staci se svest z kravy hory dole na minskou.to tam snad musi valit 80km/hod


Nedávno byli řidiči rozjezdů několik dní sledováni zda porušují rychlost. Ani jeden řidič neporušil pravidla silničního provozu.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
zubtel píše:
Ridici nocnich rozjedu jezdi jako prasata.Staci se svest z kravy hory dole na minskou.to tam snad musi valit 80km/hod

A odpověz si: Koho vozí?!?


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
zubtel píše:
Ridici nocnich rozjedu jezdi jako prasata.Staci se svest z kravy hory dole na minskou.to tam snad musi valit 80km/hod
A proč kvůli tomu zakládáš nový téma??


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
7394 se dnes vyskytovala na 40062


Offline
117
02 čer 2007 16:02
Ridici nocnich rozjedu jezdi jako prasata.Staci se svest z kravy hory dole na minskou.to tam snad musi valit 80km/hod


Offline
Uživatelský avatar

265
28 úno 2006 23:24
martas píše:
Nevi nekdo kde se dalsi dny do konce tydne bude vyskytovat tedom?pokud jo at to napise diky

zítra (středa) 1/64


Offline
162
27 lis 2006 20:25
Nevi nekdo kde se dalsi dny do konce tydne bude vyskytovat tedom?pokud jo at to napise diky


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 říj 2024 05:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]