Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 257 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
2820
01 úno 2006 10:39
jj je to jak rika chat-maniac dojdes rano do prace a na vykazu je skrkle cislo tveho vozu a prepsany propiskou na jiny,veze se v nem nekdo -protoze jej chtel, jsou ridici co maji vzdy svuj vuz bez vyjimky( pokud nemaji zavadu) a ridici kterym se vozy porad berou( a to bud ze s nim chce jet nekdo jiny, nebo ze je treba dat na opravu treba jiny vuz tak se to prehodi), jsou ridici co nepojedou s vrakem a tak si to nechaji kamaradem vozmistrem prehodit atd,

chat maniac

jj byl na sedesatce a ja ho nemel mel jsem linku 45

johny5

jezdil s nim nekdo jiny

to od 1.3.07 byl priklad i o vykendu jsem jezdil a to na x13 a taky jsem jej nemel, minuly mesic to bylo 50 na 50 takze docela bida

dokonce znam ridice co si nechava pravidelne davat muj vuz na 5/60 a nic s tim ja nenadelam

dokonce prave tento ridic mel muj vuz na trhacku a ja vedle nej stal s vrakem a mel taky trhacku, oba vozy byly bez zavady,zacinaly a koncily temer stejne, tak kde je problem? vozmistr mi rekl ze on je vozmistr a on prideluje vozy a on mi muj vuz neda, presto ze od nadrizeneho mi byl pridelen , proste se to rano prepsalo :-(

Eda

samozrejme ze se snazime s mechosama vzdy nejak podobrym domluvit ale ne vzdy se to povede a neni to s tim ostatnim hlasenim a bonzovanim tak lehky jak si myslis vis.....


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
chat-maniac píše:
Kdyby jsi věděl, jak to chodí na podniku, mlčel bys. Když má někdo dobrej vůz, stará se o něho, je větší pravděpodobnost, že si určitý řidič rezidentuálního ročníku zajde na vozmistrem, a řekne, že s tím nepojede a že chce ten. A je to. Tak to skutečně chodí a vím, jaký rady mi chlapy dávají: čím víc se staráš o vůz, tím ho bude chtít někdo jinej. Tak to je, takže to, že se na něm dělá, není vždy pravda víš. Ale to je pohled z této strany, takže pak se nediv, že řidiči nadávají, když mají za to, že se s ním vozí někdo jinej, kterej ví, kam vlézt. Toto je zase ta další půlka pravdy. Chjo :roll:
Jinak se nehádám o přidělenosti a nepřidělenosti. Jenom říkám, že když už máme vozy přidělený, aspoň většina z nás se o něho chce starat a taky se o něho stará. Tož tak. Takže nás pak hnedka naštve nějaká křivda. Nejsme ehm jak to tady snad někdo napsal ufňukaný baby 8-) ale sere nás, že práce jde do pryč.
Ja, ich verstehe.... rozumím hlavně těm pocitům, že jde něco do pryč. Nicméně ta první část, kdy si někdo o něco říká, mne docela děsí. Ale to je asi skutečně o debatě někde u panáka (kterýho jsem nevyhrál za Pálavák :-D).


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Johnny5 píše:
...mechanici potřebují do garáže vůz na práci mezi trhačkou z jiné dekády, kde trhačky nejsou vůbec. Asi ne proto, že by měl někdo o jeho vůz zájem a dával mu svůj špatný.

Kdyby jsi věděl, jak to chodí na podniku, mlčel bys. Když má někdo dobrej vůz, stará se o něho, je větší pravděpodobnost, že si určitý řidič rezidentuálního ročníku zajde na vozmistrem, a řekne, že s tím nepojede a že chce ten. A je to. Tak to skutečně chodí a vím, jaký rady mi chlapy dávají: čím víc se staráš o vůz, tím ho bude chtít někdo jinej. Tak to je, takže to, že se na něm dělá, není vždy pravda víš. Ale to je pohled z této strany, takže pak se nediv, že řidiči nadávají, když mají za to, že se s ním vozí někdo jinej, kterej ví, kam vlézt. Toto je zase ta další půlka pravdy. Chjo :roll:
Jinak se nehádám o přidělenosti a nepřidělenosti. Jenom říkám, že když už máme vozy přidělený, aspoň většina z nás se o něho chce starat a taky se o něho stará. Tož tak. Takže nás pak hnedka naštve nějaká křivda. Nejsme ehm jak to tady snad někdo napsal ufňukaný baby 8-) ale sere nás, že práce jde do pryč.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
LADA: Znovu opakuji, že nemám nic proti přiděleným vozům, natož proti čištění malůvek. Chraň bůh. Nelíbí se mě názory zde diskutujících pánů řidičů na cestující (*) a fakt, že "remcají", často nad malichernostma. Nechci je žádným způsobem nějak urážet, spíš chci poukázat na to, že řidiči AD s přidělenýma vozama jsou prakticky vysmátí, narozdíl od ostatních (zejména ED).

*V tomto mě dostala zejména poznámka M, kdy tvrdil, že v noci normální cestující nejezdí. Myslím, že zcela normální lidi považují za zcela normální si ve svém volném čase vyrazit do hospody a potom dojet "rozjezdem" domů. Navíc tito netvoří jedinou složku nočních cestujících- (lidi jedoucí z práce/do práce a další). Jezdit v dnešní době taxikem si můžou dovolit, řekl bych, ti nejmajetnější.


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
chat-maniac píše:
O čem se tu asi bavíme? Jezdí s ním někdo jinej
Aby Tě nebolela hlava z toho bouchání :-) Znovu opakuji, že souhlasím s přidělením vozů, nicméně jsem pro korektnost na všech stranách. Možná to, že svůj vůz občas nedostane souvisí s tím, že mechanici potřebují do garáže vůz na práci mezi trhačkou z jiné dekády, kde trhačky nejsou vůbec. Asi ne proto, že by měl někdo o jeho vůz zájem a dával mu svůj špatný. Navíc hodnocení po 4 pracovních dnech od 1.3. není zrovna "košér" a to nepočítám ještě víkend. Citové rozpoložení však dokážu pochopit....


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Ja osobne bych byl proto aby se pridelily i tramvaje akorat ze by to zpusobilo
to ze tramvajaci by vetsinou jezdily 2-3 porad dokola nekomu by to vyhovovalo, ale pro ostatni by to byl strasnej kolotoc.

Eda a Manil: moc se mi nelibi jak se chovate ke zde diskutujicim ridicum nezaponemte ze 99% ridicu co ma sve pridelene vozy tak se o ne nejenom stara ale snazi se i pro vandalismu branit.Ono tech 40 % toho dobytku co DPMB vozi (cmaracu znecistovatci ozralci atd, a verte tomu ze to bude opreavdu tak k tem 40% delaji to lidi do kterych by jste to nerekly cehoz jsem byl svetkem) to likviduje v takovem mnozstvi ze nebýt techto ridicu tak by jseme nejezdily vubec.Pripad za vse jsou KT8D5 ty jsou znicene az az.Nechapu na co vedeni DP ceka a kdy tyto vozy vybavy radným kamerovym systemem.Dalsi problem je to ze nas stat ma velmi slabou ustavu za vandalismus by meli být nucené prace a když ne tak kriminal kde by makaly az by jse z nich kourilo.A co se tyce cmrkacu do skel tak tem bych nejradsi sekal ruce na nejakou demokracii v tomto pripade bych se vyprdl.Zaverem:jestli chcete jezdit v hromade znicenýho srotu tak at se pridelene vozy zrusi.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Johnny5 píše:
A co s tím vozem je, že jsi ho neměl? Stojí pro závadu anebo ho dostává někdo jiný?

O čem se tu asi bavíme? Jezdí s ním někdo jinej hlavoudozdi
M píše:
...

Dneska jsem viděl tvoji K59 na 60ce, byl's to ty?

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
M píše:
manil

jen tak mezi reci, od 1.3 uplynulo 6 dnu a pro me 5 pracovnich dnu, z toho jsem mel svuj vuz jednou a to jen na odpoledni pulku trhacky...
A co s tím vozem je, že jsi ho neměl? Stojí pro závadu anebo ho dostává někdo jiný?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
M: Když se bojíš něco napsat do ostatních hlášení, tak si pak nestěžuj. V tvé situaci bych asi šel za mechošama a slušně je poprosil, ať si opraví tu závadu.
Pokud by to další den opravené nebylo, zašel bych za nima znovu a slušně jim řekl, že jestli to nebude další den, tak jdeš za vedoucím. Pokud by to skutečně nebylo, opravdu bych tam šel. Přece tam jsou od toho aby makali a opravovali a ne od toho aby seděli, čuměli, nic nedělali a řidiči se museli o vozy starat sami, za to placení nejsou.Když někdo neplní své povinnosti měl by být potrestán, sice je to nepříjemné, takhle na ně bonzovat, ale když to nikdo nedělá vidíš kam to spěje. A když to udělá jede, nejmíň jeden další si toho všimne a dodá mu to odvahu a udělá to taky. Hned pak bude situace trochu radostnější.

(takhle to zřejmě chodí i v Pisárkách....)


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
manil

jen tak mezi reci, od 1.3 uplynulo 6 dnu a pro me 5 pracovnich dnu, z toho jsem mel svuj vuz jednou a to jen na odpoledni pulku trhacky...to kdyz ses u toho ze tu ze sebe nekdo dela chudacky to samy minuly mesic polovinu sluzeb jsem odjezdil na jinych vozech , myslim ze jsem se o tomto nezminil takovyho ze sebe delam chudacka vis, rec byla o necem jinym.

veruscha

nepridelene vozy jsou ty nejhorsi, nejspinavejsi a v nejhorsim stavu i co se tyce jizdnich vlastnosti a cehokoliv s tim spojeneho


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
manil

temer vsici autobusaci maji pridelene vozy, jen vyjimky ne

ten plat zas o tolik vyssi neni ani nahodou

kdyz napisu cokoliv do vykazu do sekce ostatni hlaseni vzdy to cte vedouci, a ten by sel okamzite do dilny atd atd, nemam zajem si to s mechosama a vozmistrama rozhadat, snazim se vse resit podobrym ikdyz ne vzdy to zabira.

udelal jsem tam zapis jednou a to mi bohate stacilo, to mi ver...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
chat-maniac:
Tady to nikomu problém nedělá, ale děláte ze sebe strašný chudáčky, kterým jen někdo ubližuje. Je hezké, že se o své autobusy staráte (pokud to není lepení CDček na čelní sklo). Jen ti předkládám, jaký to mají tramvajáci (kteří mají nižší základní sazbu, než vy), případně autobusáci bez přidělených vozů. Každý den jsou do práce s tím, že neví, co je čeká, jak se bude vůz chovat, co to bude... Vy svoje vozy znáte, máte oproti těmto obrovskou výhodu.

M:
Pokud opakovaně psaná závada není odstraněna, máš ve výkazu ostatní hlášení. Pokud nepomáhá ani to, běž osobně za vedoucím, nic jiného se v tomto poradit nedá.


Offline
Uživatelský avatar

9293
10 čer 2004 11:19
Ne nastesti nemam s DP nic (krome salinkarty) spolecnyho. Delam uplne jinde a ve zcela jinym oboru.
Mozna kdybych byl v Dp, tak bych neco videl jinak, ale zatim mam tenhle nazor.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
pvvs

ty si zrejme vozmistr ci mechos ze? jinak bys tak nemluvil, ale to je fuk, cim vic toho napises do vykazu tim vic ti mechosi vynadaji a stejne nic neopravi,

kdyz prijede vuz se zavadou prehriva se,vytekl fridex, tak se to opravi tak ze se doleje fridex a postavi se to na plac, k velkemu prekvapeni se vuz prehriva i druhy den a se stejnou vadou se vraci do vozovny a meni se ze? a nasledna oprava? doleje se fridex a da se to na plac

ctvrt roku sme jezdily s vadnym hasicakem, dene ve vykazu napsano a dene nic zadna naprava, kladivka to samy, topeni to samy, dokonce i doliti oleje jednou loni trvalo 4 dny! a takovy zavady jako, praska lak, neco se trepe, neco rezavi a tam to klepe a to rachoti.. to nikdo neresi tak neni treba se divit ze ridici ledas co vycpou papirama, kdo by to celou smenu poslouchal to rinceni ze??

manil:

su rad ze sou vozy pridelene, jinak bych asi rezignoval

pvvs

me nevadi a verim ze i jinym ridicum ze s me pridelenym vozem kdyz mam volno jede nekdo jiny, i to ze tam na 1000% necha svincik prekousnu vzdy ale vadi mi kdyz prijdu rano do prace a stoji vedle sebe dva vozy, muj a koleguv a ja mam jet s jeho a on s mim, a to se zbytecne stava casto, to nastve to ver a hlavne neochota u nekterych vozmistru
toto napravit ono je moc tezke prepsat 4 cislice....ale jak uz bylo receno oni maj svou zidli a svuj kanc a ostatni je nezajima....zvlast kdyz nekteri vyvoleni ridici maji vzdy svuj vuz, jini bohuzel nikoliv


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
manil píše:
M, chat-maniac: Předtavte si, že byste neměli přidělený vozy. Žádnej tramvaják nemá svoji tramvaj a taky žijou. O tramvaje se v rámci možností starají mechoši a uklizečky, který si svoje malůvky udělají. A to mi věř, že to není lehká práce. Stačí se podívat, jak se vracejí pomalovaný kačeny z osmiček. Co se počtu malůvek týče, na šalinách jsou v mnohem větší míře.

Naštěstí je přidělený máme, tak se o ně staráme. V rámci možností. Ale koukám, že někomu to dělá hrozný problém :-k

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
M, chat-maniac: Předtavte si, že byste neměli přidělený vozy. Žádnej tramvaják nemá svoji tramvaj a taky žijou. O tramvaje se v rámci možností starají mechoši a uklizečky, který si svoje malůvky udělají. A to mi věř, že to není lehká práce. Stačí se podívat, jak se vracejí pomalovaný kačeny z osmiček. Co se počtu malůvek týče, na šalinách jsou v mnohem větší míře.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Verusha píše:
Dovolte abych se přidal do diskuse, byť jako trolejbusomechoš. Osobně jako mechanik mám rád nepřidělené vozy. Nevím jak u autobusů, ale u 21Tr jsou nejvíc uklizené (alespoň co se týče kabin řidiče) nepřidělenky. Není tam nic, ani plyšáky, ani dečky, ani molitany, není to vycpaný papírama a jede to. Osobně jsem se jednoho dne naštval a rozhodl se palubovky u nepřidělenců udržovat spíše nadstardartně. 3005 vypadá jak z fabriky. Je to ale tím, že se mi chtělo, přestože nejezdím. Spousta lidí si řekne z pozice machanika - "ser na to, je to tvoje?". Já jsem si tohle neřekl. Je to o lidech.
Co mi opravdu vadí, tak balkánské úpravy interiéru. Místo toho, aby řidič řekl "tady to drnčí, tady to rachotí", je to všude vycpaný novinama, papírama, kobercem, hnus. A proč? Protože řidič automaticky předpokládá, že když něco takového napíše do výkazu, že nad tím každej mávne rukou - "buď rád že to vůbec jede a nepiš hovadiny". A předpokládá správně, protože spousta lidí ho skutečně pošle dopr... Smutná doba.

Stav trolejů neznám, nemůžu mluvit. Ale to, že bych psal do výkazu tady to drnčí je směšný. Už vidím, jak mechoši projíždí vůz a hledají kde co drnčí. K smíchu. To si to raději chlapy udělaj sami, otázka je, jak to provedou mno :-/

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
PvvS píše:
Konzervu ve volantu jsem videl zrovna nedavno... ...ze slatinskych me v posledni dome vcelku zaujal 7433

Tak ta konzerva je fakt humus. 7433 by měl být přidělen, nevím co konkrétně je tam špatný, a neznám důvod toho či onoho. Ale údržba má problém na mém voze už přes dva týdny dodat chybějící kladívko na sklo, i když to píšu do výkazu každej den. Takže jak po nich můžu chtít něco těžšího? Ale zase musím uznat, že nějaký vopičárny mi tam udělali hnedka, až jsem se divil. Tak nevím kde je zakopaný hafan. Že by partou/směnou? Vše je o jedincích.
PvvS píše:
kolegovi , kterej s nim jel, tak klidne rekne, ze on to menit nebude, jeste by dostal nejakou zalohu

Toto je bohužel přístup mých starších kolegů, za který se stydím.
Pvvs píše:
Bohuzel limitni system financi mi osvetlil jeden tvuj kolega pres ICQ. To ze na nepridelenkach se nepisi zavady

Ale něco tam napíšu, ale nemůžu tam psát rozškubaná sedačka, rezavé dveře a podobný, u záložek to je zbytečný.
Pvvs píše:
...dupnout. To jden nezvladne, ale ridicu je dosta spolecne uz by se ozvat mohli.

To jsem zvědavý, jaký postup zvolit. Napadá mě jako hybná páka přes odborové organizace, ale komu se tam bude chtít s tímhle přednášet, když ten si nechce ##MLUVÍM SPROSTĚ## toho a tak. Ale za pokus to stojí. Jenže se řekne kouzelné slovíčko finance a je vymalováno.
Ale pokus o něco jde urobit, to ne že ne...

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Dovolte abych se přidal do diskuse, byť jako trolejbusomechoš. Osobně jako mechanik mám rád nepřidělené vozy. Nevím jak u autobusů, ale u 21Tr jsou nejvíc uklizené (alespoň co se týče kabin řidiče) nepřidělenky. Není tam nic, ani plyšáky, ani dečky, ani molitany, není to vycpaný papírama a jede to. Osobně jsem se jednoho dne naštval a rozhodl se palubovky u nepřidělenců udržovat spíše nadstardartně. 3005 vypadá jak z fabriky. Je to ale tím, že se mi chtělo, přestože nejezdím. Spousta lidí si řekne z pozice machanika - "ser na to, je to tvoje?". Já jsem si tohle neřekl. Je to o lidech.
Co mi opravdu vadí, tak balkánské úpravy interiéru. Místo toho, aby řidič řekl "tady to drnčí, tady to rachotí", je to všude vycpaný novinama, papírama, kobercem, hnus. A proč? Protože řidič automaticky předpokládá, že když něco takového napíše do výkazu, že nad tím každej mávne rukou - "buď rád že to vůbec jede a nepiš hovadiny". A předpokládá správně, protože spousta lidí ho skutečně pošle dopr... Smutná doba.


Offline
Uživatelský avatar

9293
10 čer 2004 11:19
Bohuzel v posledni dobe musim jezdit s obema vozovnama.
Konzervu ve volantu jsem videl zrovna nedavno na jednom medlaneckym buse, A ze slatinskych me v posledni dome vcelku zaujal 7433. Nevim jestli je pridelenej nebo ne, ale kdyz si vsimnu jasnych zavad v interieru hned po nastupo (ne po sednuti) a nemyslim tim skrkance na bokach , tak je asi neco spatne.

A co jeste mi vadi ? Uz nekolikrat sem se setkam (hlavne na lince a-78/75) ze ridic mel evidentne vadny vuz, neslo poradne preradit, plizil se s nim 20-30km/hod, nebo neotviraly minimalne 3 kridla dveri, kvuli tomu ze nema tlak. Ale kolegovi , kterej s nim jel, tak klidne rekne, ze on to menit nebude, jeste by dostal nejakou zalohu.
Ale to ze lidi vzadu litaj jak hnuj na korbe mu bylo jedno . A ze vuz dohuntuje jeste vic asi taky.
Bohuzel limitni system financi mi osvetlil jeden tvuj kolega pres ICQ. To ze na nepridelenkach se nepisi zavady je druha vec, pokud vim, tak na denni/lehky byval aaspon ve slatine dost dobra parta lidi , kteri se na leccos podivali i mimo plan.
Ale chyba je asi jinde . U nas v praci taky uklizecky flakaly praci a na leccos se vybodly. Stacilo mi ale nekolikrat na ne podat stiznost , jednou nebo dvakrat jsem musel volat i majiteli firmy ohledne jedny , ktera si pletla co ma na uklid pouzivat a na co nam nema ani sahnout (ochranny prostredky) a leccos se zlepsilo. Mozna si to chce opravdu jenom dupnout. To jden nezvladne, ale ridicu je dosta spolecne uz by se ozvat mohli.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
PvvS: Škoda že slyším tohle právě od tebe, myslel jsem si, že máš na to rozumnější názor.
Že jsou některý vozy přeplácaný nepopírám, ale to snad jenom pár, neber to paušálně na všechny. No a o těch popelnicích: nepořádek, odpadky pod sedačkou, palubovka poprskaná, volant že bych se ho štítil dotknout - to je obrázek nepřidělených vozů, záložních 7214,7218 apod. A ještě jsem neviděl, jak jsi říkal, konzervu od paštiky plnou vajglu, nebo vyškrábaný směrovky ve špíglu, jak kdysi bývalo hodně módní. Ta doba je už aspoň deset let za náma, dneska už to žádnej vůz nemá. Čím ty vůbec jezdíš? :-) A blikající nesmysly? To myslíš u česanů? V Brně to nemá žádnej!
Říká ti něco měsíční kvóta na dílenské práce, zejména v otázkách financí na to vynaložených? I kdybych napsal, že bus je vejpůl, nebude se na něm dělat dřív, protože by to mohlo narušit měsíční rozpočet a raději se s tím počká do VP, GO nebo do šrotu.
A jak už bylo řečeno, pokud mám nepřidělenej vůz, ani si ho neprocházím, protože vím, že bych pak musel do výkazu vypsat aspoň dva listy závad, v nejlepším doporučení do šrotu.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
M píše:
.... ....
Koukám, že Tě to tak vzalo, že odpovídáš ve 3 (slovy třech) zprávách :?: Myslím, že trocha pravdy je na všech stranách. Osobně s přidělenými vozy souhlasím z mnoha důvodů, ale jednoznačně jsem alergickej na již popsaný "fanatismus", že si dovolil jet někdo s mým vozem. Nesouhlasím taky s démonizováním nočního provozu. Noční linky využívám hodně jako "normální" cestující a nemám pocit, že bych se někde musel krčit v přední části vozu. Taxíka si naopak beru, když jsem fest out a na bus už nedojdu :-D


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
pvvs

no ja na kazde konecne ikdyz mam jen 3 minuty ci min prochazim vozidlo a kontroluju i uchyceni sedacek jde to zvladnout docela rychle dokonce zbiram i papiry a bordel ktery mi zakaznici nechaji ve voze snad kazde kolo, a ver ze nejsu jediny, sice to nekteri nedelaji ale ver ze hodne ano.

jinak nevim o zadnym vozu v soucasnym vozovym parku ktery by mel vyskrabany zrdcatka ci nejak upravenou elektroniku, par vozu ma vetracek aby tam v lete nepadli, jinak o nicem nevim, ale muzes pripomenout neco konkretniho / pokud tam nepocitas odpojeny pipak blinkru a signalizace zastavime na znameni - kteou maji ridici odpojenou kvuli prisernymu a hlucnymu zvuku ktery rve usi a po par hodinach te z toho boli hlava/ a zavesenej plysak neni ci vylestena palubovka uprava.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
chat-maniac

souhlasim s tebou, ten bus je nase pracovni misto, nase kancelar kde travime skoro celej den a tak to tam chceme mit pekny, kazdy ma v praci sve misto uzpusobene sobe, proc by to nemel mit ridic???


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
zajimavy co se tu clovek dovida a jaky ma kazdy rozdilny nazor, nekteri tu mluvi jak nasi mechosi, pokud nejsou ze??

Pvvs - nesouhlasim s tebou

ja si myslim ze prideleni vozu je dobra vec, aspon tech par vozu vypada jak autobus, ty co prideleny nejsou, o ty se nikdo nestara a je to na nich hodne videt to jsou popelnice a i v kabine ridice,bordel neporadek, prach spina odpadky no des a hruza jet nepridelenym vozem.

donutit uklizece a uklizecky poradne opucovat vuz je nemozne

muj vuz byl ponicen a pomalovan po 2 hodine rani - coz je noc! , ridic dozadu pochopitelne radsi ani nesel aby skupinou nebyl napaden...

Rusit denni je blbost, v noci normalni lidi nejezdi, ty si radsi vemou taxi nebot se v noci boji ze je nekdo poblije, polije pivem ci jinym alkoholem atd v noci jezdi jen opila mladez dom ze zabavy, pak bezdomovci, ozralci atd jen par normalnich lidi a ty sou namackli vepredu a ani se nehnou aby se jim neco nestalo.

nejvetsi blbost je nasazovat ty nejnovejsi vozy na noc, no ale hold o tom rozhodl magistrat esi se nepletu, na noic bych aspon v Brne daval to nejhorsi co vubec podnik ma a ne to nej...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 říj 2024 17:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]