Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 61 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Verusha, ja s tebou nesouhlasim, z me skusenosti vim, ze vse jde odstranit, ale musi se to udelat hned, ne za 4 dny ci mesic, v mem vozidle nenajdes ani jeden cmaranec, cim to asi bude ze?? nekdy mi to da zabrat ale odstranit lze vse ( mimo samozrejme poskrabany a vyleptany okna-mluvim o pocmaranych a posprejovanych bocnicich interieru ) vsechny umakartovy bocnice mam cisty az na 3 ve vleku kde na to vzal nejaky chytry mechos ci uklizecka smirgl papir a vydrel/la mi vzor umakartu, takze je to jen o tom chtit. Staci k tomu antigrafiti sprej, tekuty pisek a okena.

Ikdyz nejaka uklizecka ci mechos odtrani napis rozmazanim s tim ze to vic nejde, taky nesouhlasim nebot jsem to vzdy odstranil, ono kdyz to pak cistis uz spinavou hadrou tak to jen rozmazavas musis ji vyprat ci vzit novou pak to pujde-ver mi.


mauricio píše:
já bych tuto diskuzi zrušil, nic se tu stejně nevyřeší a akorát se tu hádáte o blbostech...

Já bych ji naopak klidně nechal.. Nevidím důvod proč ji rušit.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
já bych tuto diskuzi zrušil, nic se tu stejně nevyřeší a akorát se tu hádáte o blbostech...


Offline
Uživatelský avatar

13
15 dub 2006 15:15
Brno city
pepola píše:
Jestli tito sprejovací "drsňáci" takhle čmárají i mamě po kredencu???(Že drsňáku ZWELWE?

Nevím na co narážíš..já jsem se Vám jen snažil objasnit důvody a problematiku graffiti, což jste příliš nepochopili. Popravdě tagy fixou, natož poryté okna vůbec neschvaluji, líbí se mi pouze kvalitní odvedené práce, na které už stojí za to koukat (legály, některé vlaky, zřídka člověk uvidí povedenou věc v ulici). Na MHD jsem až na minimum vyjímek žádnou věc, která by mě nadchla, opravdu neviděl..možná něco na metru, které ale v Brně nemáme.. Ale mám pro Vás dobrou, ale v širším měřítku spíše špatnou zprávu: Graffiti v Brně jde víceméně do kytek, a to jak úrovní, tak i kvantitou..lidi co uměli tvořit už většinou nedělají a pokud ano, tak jen velice málo..jejich místo však nahrazují hodně mladí lidé, kteří se vyžívají právě na prostředcích hromadné dopravy..ale už i těch poslední dobou dost ubývá..už to prostě není to co dřív.


M - částečně si dovolím zdvořile nesouhlasit - některé věci opravdu vyčistit nejde a nezbývá než to nechat. Sám se občas když je něco, co je fakt hodně velká či výrazná čmrkanice, pokouším toto odstranit, ale dostupnými prostředky se to někdy nedá. Skoro mám pocit, že některý fixy a barvičky jsou snad fakt speciálně vyvinuté pro vandaly, aby to všemu odolalo. Ona dovede ale potrápit i zavadlá lihovka - mimochodem nejde ani přešpíchat, protože reaguje s barvou a vždy je vidět na povrchu, snad vyjma tmavých barev. Jediná obrana je vzdát to, protože dokud tu bude stávající legislativa, člověk s hadrou namočenou v saponátu, acetonu nebo tekutým písku nikdy nevyhraje.
manil - obdobně viz. výše, velká očista (zpravidla při KP) je zaměřena na umytí vozu od přirozeného zanesení, prachu apod, u nás se malůvky odstraňují víceméně pouze při vyšších prohlídkách, mnohdy opravdu jedinou možnou cestou, a to přetření bočnic, sedátek. S popsaným Altrem se ndá dělat vůbec nic, s oknama je to známá věc, při dnešních cenách se ani při GO nevyplatí je měnit za nová a na krásně repasovanou kastli se vsazují / lepí bohužel opět původní okna.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
M: Malůvky se na tramvajích odstraňují každé 4 dny (jak se střídají turnusy), ale bohužel dnes už jsou tak dokonalé substance, které sprejeři používají, které jsou odstranit velice problematicky (kyseliny v oknech apod). Pravdou je, že některé kačeny vypadají celkem nechutně, protože je to většinou pendl mezi sídlišti (na d-8), kde je výskyt sprejerů největší. Pokud jsou však malůvky odstraněny nedokonale, měly by být vyčištěny dokonale na tzv. velké očistě (cca jednou za měsíc a půl).
U autobusáků je výhoda, že jim vozy nepřijíždějí tak zmalovaný jako na tramvajích, proto to možná vypadá čistěji.

2all: Myslím, že vy, kteří tady produkujete výkřiky jako že byste vandaly pověsili za koule do průvanu apod. byste se měli zamyslet, zdali jste někdy něco udělali ve prospěch věci v kritické situaci. Vsadím se, že drtivá většina z vás by při pohledu na sprejera ničící tramvaj nečinně stála a dělala mrtvýho brouka. Proto si tyto trapné poznámky nechte od cesty.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Kapusta napsal:
To já zase nikdy nepochopím, protože tuhle potřebu jsem neměl (jako s kouřením, alkoholem a drogami). Asi jsem divný...

Já mám jedinou potřebu:Až takového někoho chytnu,skončí na Ponávce v úrazovce,ale to se už opakuju...Oni totiž jsou geróji ve skupině,ale když je sám,tak je to skoro vždy ubrečený posera!


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Jestli tito sprejovací "drsňáci" takhle čmárají i mamě po kredencu???(Že drsňáku ZWELWE?


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
to jeste nic neni, ja jel v patek kt8ckou 1724? a to byl teprve humus, vsechny okna poskrabany, pomalovany snad vsechny bocnice uvnitr vozu, co nebylo pocmarany bylo rozmazany jak se to snazili asi ocistit v medlankach, neco pretreny jinym odstinem barvy a opet pocmarany a opet rozmazany, nic nebylo ocistene, to bylo tak hnusny ze se clovek stitil si sednout k oknu, nechapu proc to v medlankach neodstrani, je to jak u nas ve slatine, taky to jen rozmazou, nevycisti a pritom pri trose snahy to lze vylestit a neni to pak ani poznat ze tam neco bylo, jenze to by se muselo chtit a kdo by to delal ze?...


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Radek Havlík píše:



...a jak znám pisáreckou údržbu, tak i dlouho zůstane (alespoň uvnitř)... :roll:


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
chat-maniac píše:
Taková krásně opravená a ti idioti to musí zničit.


Přesně tak já uplně nenávidím sprejery


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Radek Havlík píše:
1633 je posprejovaná ze zadu a taky hodně ve vnitř vozů

Taková krásně opravená a ti idioti to musí zničit.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
1633 je posprejovaná ze zadu a taky hodně ve vnitř vozů viz: foto

http://pejsek10.rajce.idnes.cz/MHD_10.2 ... 26_038.jpg
http://pejsek10.rajce.idnes.cz/MHD_10.2 ... 26_039.jpg
http://pejsek10.rajce.idnes.cz/MHD_10.2 ... 26_040.jpg
http://pejsek10.rajce.idnes.cz/MHD_10.2 ... 26_041.jpg
http://pejsek10.rajce.idnes.cz/MHD_10.2 ... 26_042.jpg
http://pejsek10.rajce.idnes.cz/MHD_10.2 ... 26_043.jpg


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Kapusta píše:
To já zase nikdy nepochopím, protože tuhle potřebu jsem neměl (jako s kouřením, alkoholem a drogami). Asi jsem divný... nevimco
Taky sem to neměl. Jsem jedinej z okolí co znám, co nepije... :)

Ale zas chápu, že někdo to má. Já fotím. Netvořím.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

483
22 srp 2006 12:35
Bohunice
Honny píše:
... Chápu, že se tím někteří seberealizují, chápu že je to něco jako když pes obechčije patník, ale tegy a vyškrábávání kravin do skla je hnus. ...

To já zase nikdy nepochopím, protože tuhle potřebu jsem neměl (jako s kouřením, alkoholem a drogami). Asi jsem divný... nevimco


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
zwelwe píše:
No vidím že nejsi hloupý:)
Nikdy bych neřek, že je to ten, co sem poslouchal jeho tvorbu... jako malý a hloupý... 0:)

S dovolením (před případným koncem) ještě jeden post...

Hiphop je zvláštní kultura. Mám ji rád, byť tu hudbu už moc neposlouchám. Ale sere mě na ní jedna věc - tenhle vandalizmus. Chápu, že se tím někteří seberealizují, chápu že je to něco jako když pes obechčije patník, ale tegy a vyškrábávání kravin do skla je hnus.

Chápu, legálů je málo a nejsou dost stylový, ale kdyby se všichni taggeři naučili pořádně a hezky kreslit... a dělali to na šedivejch mostech... ne na mhd... některý vlaky jsou hezky pokreslený, většina (tradičně) zničená.

Osobně bych se nebránil nechat si pokreslit auto, třeba od Tima...

(autor má 17 let, nikdy nesprayoval, neškrábal, nefixoval. Žije ve společnosti hoperů, jak aktivních posluchačů, tak tvůrců té hudby a před pár lety hiphop aktivně poslouchal. Nikdo v mým okolí neumí dobře sprayovat, pár taggerů by se našlo, ale co vím tak maximálně ty mosty atp.)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Třemi slovy - jsou to hovada.

El níňo neboli el pablb ve svém příspěvku v odkazu zmínil přístup španělské ochranky jako velmi pregnantní, ale evidentně ne dost účinný (nezabili ho). Když už si z toho nevezme ponaučení, tak situace tady mu bude k smíchu.

Ještě mě zaujala poznámka ve smyslu, cituji: Pro toye a spol… neserte se do mýho života, je jen můj. Ti, co to berou takhle jako já, díky vám všem, že pro to něco děláte a nikým se nenechte odradit. Mladí jste jen jednou, na klidnej a spořádanej život ještě bude času až až......Na to bych odpověděl: Debile!!! Vypatlanej....tak se neser svými malůvkami, na který musím koukat, do mýho....


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Diskuze tupých lidí na Novinkách.cz, politici, vandalové a jiní podobní "umělci" mě dokážou pěkně naštvat :roll: Byl bych taky pro ukončení této diskuze, jak říká Jára:

"Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat."


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
Kapusta píše:
Tak tohle může udělat vážně jen idiot http://www.rozhlas.cz/_obrazek/00435921.jpeg
Nenašel jsem, asi to neumím. A myslím, že se nám teď někde v teple směje.


Tak to je opravdu síla, vrchol, no je mi z toho špatně!!!! Prostě opravdu magor.


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Miky píše:
No co na to říct... Snad jen, že je mi na blití blee
mno z tech umeleckych del me taky..


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
No co na to říct... Snad jen, že je mi na blití blee


Offline
Uživatelský avatar

483
22 srp 2006 12:35
Bohunice
Honny píše:

Hmm, to je frajer, dělá naší zemi hezkou propagaci. Kdy spí a kde na to bere peníze? Ale přezdívku má trefnou: zůstane po něm spoušť...


Offline
Uživatelský avatar

13
15 dub 2006 15:15
Brno city
Honny píše:

No vidím že nejsi hloupý:)


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
ten vpravo?

oO

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

483
22 srp 2006 12:35
Bohunice
chat-maniac píše:
... Jinak navrhuji tohle téma zrušit, protože se u toho vždycky hrozně rozčílím...

Já taky. Radši to zrušme a bavme se o veselejších věcech.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 13:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]