Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 283 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 355  Další
Autor Zpráva
Rozlišení barev podle vozoven je samosbou kravina - je to prostě po nehodě a originální laminátové díly jsou, stejně jako třeba na trolejbusy 21/22Tr, čistě bílé. Že se to u autobusů nelakuje, jejich věc.
Špína v autobusech - zcela souhlasím, hnus. Nečekám zázraky, za dveřma se snad neuklízelo nikdy, je to kolikrát na poblití, ale prach (co prach, vrstva prachu!!) "na parapetu" pod okny je moc. Neříkám že naše trolejbusy jezdí nějak vypucované, ale takhle strašný to opravdu není - a nepomůže ani výmluva, že autobusy stojí venku - tím líp pro ně, ve vozovně uvnitř se prach víří mnohem víc.


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
pepola píše:
Pokusím se zjistit důvod.Napadá mě jen rozlišení Slatina-červený,Medlánky bílý nárazník.

.. to už mě napadlo také, neboť ve Slatině nic takovéhy prý nechystají :wink: ... ale mi se ten bílý nárazník líbí, červený ale také není špatný... :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
RIS píše:
.. jestli to nedostala po "C" ....

Pokusím se zjistit důvod.Napadá mě jen rozlišení Slatina-červený,Medlánky bílý nárazník.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
jzb píše:
To jsou totiž neoriginální díly, aspoň trochu zmírňující v slintyhnusech všudypřítomné praskání, skřípání a vrzání.... :roll:

Ovšem vozu 7611 nepomůže už ani tuna papíru..snad jedině autogen!Je to na vyřazení=totální šrot!!Jízda možná jen s klapkami,jaké měl Otík ve Vesničce střediskové...


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
RIS píše:
.. to máte už sériově, jak se tak koukám... :wink:


.. jestli to nedostala po "C" ....


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
pepola píše:
Mám to už asi týden v evidenci,teď přibyl vůz 7462,následovat jej bude zřejmě i 7453.


.. to máte už sériově, jak se tak koukám... :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
RIS píše:
jinak B931E z Medlánek (745x) dosala nový nárazník, tak jo.. je to 7455

Mám to už asi týden v evidenci,teď přibyl vůz 7462,následovat jej bude zřejmě i 7453.


Offline
520
03 dub 2006 14:42
PvvS píše:
...
Ovsem vrchol vseho sou ty kusy krabic a novin nacpany snad vsude.

To jsou totiž neoriginální díly, aspoň trochu zmírňující v slintyhnusech všudypřítomné praskání, skřípání a vrzání.... :roll:


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
RIS píše:
jinak B931E z Medlánek (745x) dosala nový nárazník, tak jo.. je to 7455


aby nedošlo (jak je v poslední době hitem) k nedoozumění- jedná se o zadní nárazník, (který je nyní v bílé barvě)


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
jinak B931E z Medlánek (745x) dosala nový nárazník, tak jo.. je to 7455


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
PvvS píše:
Hmm tak praseni vozu ve slatrine pokracuje.
U citelisu preventivne mekdo zastrikal prvni dve svetla (to zeleny nad buse nepocitam) modrym sprejem tak ze tam je kulovy videt.
U starsich vozu snad nikdy neslyseli o hadre a utreni ramu oken.
Ovsem vrchol vseho sou ty kusy krabic a novin nacpany snad vsude.


... asi tak- ve Slatině uklízečky ani neví, co je okena, hadr, písek (na nádobí)- zkrátka neví, co je to čistící prostředek, takže na to kašlou a úklid vozu je tedy v roli řidiče, nebo pak má špinavý vůz..., jsou lidé, kteří si vůz umyjí, jsou lidé, kteří na to kašlou..., když si řidič pak vezme hadr a očistí volant, tak je to kolikrát chuťovka, ten Citelis si pak mohl zbastlit řidič, který jej vlastní, pokud to je u více vozů, tak je to asi sériová úprava... dokonce myslím, že první Citybusy nejsou přidělené, to si ještě zjistím..., pak je jasné, proč jsou tak špinavé...


Offline
Uživatelský avatar

9297
10 čer 2004 11:19
Hmm tak praseni vozu ve slatrine pokracuje.
U citelisu preventivne mekdo zastrikal prvni dve svetla (to zeleny nad buse nepocitam) modrym sprejem tak ze tam je kulovy videt.
U starsich vozu snad nikdy neslyseli o hadre a utreni ramu oken.
Ovsem vrchol vseho sou ty kusy krabic a novin nacpany snad vsude.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
ds píše:
pepola: souhlas, ta křižovatka je skutečně za trest, měly tam být semafory už dávno. Kolik lidí tak na Slovanském nám. nastupuje/vystupuje?

První dva odjezdy ráno ve všední den tam vystoupí i kolem 10 lidí a čeká jich tam okolo osmi.Při původním vedení linky třeba neexistoval pohodlný přestup na linku 32,což je teďka ideální.Protože kdo by se vracel ze zast. "Štefánikova" na Šelepovu,že?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
LADO: proc ji mas v evidenci jako odstavenou:-) ...opravil jsem to...


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
7309 samozřejmě odstavená nením včera tento šrot na 07905


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Jo, včera jsme to s Edou řešili po ICQ, já ji na 99,9% viděl na Osové na 5/79.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Měl bych dotaz...je 7309 odstavená?


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
67 navíc jede na zvonařce kolem Lidlu, pro důchodce taky vítaná zastávka :twisted:


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Já si teda myslím, že současná obsluha Slovanskýho náměstí je dostačující, však před pár roky tam zastavovala jen 132 a stačilo to... Trasu linky 67 docela zkazilo vedení přes NC Královo Pole, protože se natahuje jízdní doba, obzvlášť ve špičce. Teď je to taková TESCO linka, spojuje TESCO Královo Pole, starý TESCO a TESCO Avion... Ideální pro důchodce prahnoucích po nejnižších cenách :-D


Offline
9986
15 led 2005 23:41
i kdyby tam vystupoval/nastupova 1 člověk, tak i ten bude prskat, že je tarsa změněná a právě kvůli němu se teoreticky, což nepředpokládám, ale DP je toho schopný, trasa vrátí na původní místo


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
ds píše:
pepola: souhlas, ta křižovatka je skutečně za trest, měly tam být semafory už dávno. Kolik lidí tak na Slovanském nám. nastupuje/vystupuje?


... mno, když jsem jel párkrát a-67, tak o víkendu moc ne a ve špičce tak okolo 8lidí..., ale jak říkám, já jsem tama jel snad 3x, pepola (nebo někdo místní) bude vědět asi víc


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
pepola: souhlas, ta křižovatka je skutečně za trest, měly tam být semafory už dávno. Kolik lidí tak na Slovanském nám. nastupuje/vystupuje?


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Jeden návrh mám a sice: Aby linka 67 zůstala i po dokončení Purkyňovy ve stávající podobě přes Slovanské nám. Protože průjezd kolem shnilého akátu na křižovatce Tábor x Chodská x Domažlická je otřesný.Je to ta nejnepřehlednější dvojkřižovatka v Brně!Projet tady 6x ve špičce tam a zpět je za trest!!!Jenomže Telecom - O 2 si to zaplatí,aby jim to zas jezdilo pod okny!!!Tato trasa byla vlastně v roce 1995 udělána jako provizorium,protože se mělo jezdit o ulici dál po Šumavské a přes novou zastávku Klusáčkova.Ale nějaký sbor důchodců z přilehlých ulic se tehdy postavil proti...


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
No jo, už druhej den... Je to pro mě už taky takovej nezvyk, sem dneska málem z trajfu vystoupil už na Slovaňáku :-)


Offline
Uživatelský avatar

3742
08 čer 2005 23:12
Spy píše:
Včera sem jel ráno 84 a řidič jel na Husitské po druhé straně ulice v protisměru ... Nj, zvyk je železná košile :-D
Husitska uz je hotova? To vysvetluje tu a-44 co jsem dneska videl jet od Semilassa vlevo :-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 11:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]