Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 776 z 799    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779 ... 799  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Izzy....hodně štěstí, ať se ti daří při studiích a ať chytáš dobré vozy...měj se tam supr a hodně štěstí!!!


Offline
Uživatelský avatar

9272
10 čer 2004 11:19
Tak se měj dobře a užij si to tam . Myslím že se tam stejně při první akci všichni uvidíme :)


Přeji kolego kolegoviči kolegovsone zdárné studium. A prej i v Ostravě je plno pěkných bab..., tak ne abys čuměl jenom po tramvajích a jiných prapodivných prostředích MHD! 8-)


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Drazí a milí spoludiskutující!

Tento den a tato chvíle jest pro mě pamatným okamžikem jelikož všechna má zavazadla jsou již připraveny a nachystány pro velký odjezd :lol: . Pro neznalé doplním, že odjíždím do "města wan" tedy do Ostravy za studiem ( jak jinak než dopravní techniky :-P ) na VŠB-TUO...

Tímto se tedy loučím se všemi, se kterými sem měl za rok a půl své působnosti zde tu čest a přeji vám vše nej jak v životě šotoušském tak pracovním/studentském a samzřejmě i osobním...

Pokud bude možnost sem tam sem na dálku zavítám abych si uchoval míru informovanosti o MHD ve svém rodném městě na takové úrovni, na které byla dosud...

Takže pánové mějte se tu tak krásně a pohodově jak to jen půjde!
Jakub Izák alias Izzy! 8-)


Offline
Uživatelský avatar

3704
28 úno 2006 19:00
jsem se nějak moc rozepsal...omlouvám se!
Teď se lince 67 důvěrně říká:Tři objížďky pro Popelku!!!Toto linkové vedení už má s původní 67kou pramálo společného!Nebo se pletu?
(objížďka Purkyňovy,objížďka Sportovní a nakonec až do 8.10. objížďka Koliště)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Tak někdy minulej tejden a dneska zas jsem potkal 1040 - už od tehdy má vpředu i vzadu červený eviďáky :-)
Taky jsem potkal nááhodou 3029 (5/25) a nic jsem tam vzadu teda neslyšel.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Jo, něco se tram sypalo taky...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Miky píše:
No, jel jsem včera 1080, má příšerný rozjezdy. Vždycky se ozve uii-uii-ui-ui-uíííííííííí a strašně to škube...

To je činnost protiskluzové ochrany. To ui-ui je je prokluzování kol, protiskluzová ochrana se tomu snaží zabránit tak, že povoluje jízdu (zpomaluje činnost motorů). U většiny vozů s protiskluzovou ochranou se automaticky přisypává písek pod kola.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
No, jel jsem včera 1080, má příšerný rozjezdy. Vždycky se ozve uii-uii-ui-ui-uíííííííííí a strašně to škube...

Jinak dneska jsem viděl chudinku 1562 s ošklivě strženým pantecem, ta lišta tam tak smutně napříč ležela na té střeše :cry: Shodou okolností zrovna 1080 ji tlačila do VM.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Včera (17.9.) ráno proběhla na líšeňské trati jedna z nejzajímavějších výluk za tento rok. d-8 byla rozdělena na dvě části, tramvaje obsluhující líšeňskou část nocovaly na Novolíšeňské. Tramvaje se otáčely couváním do smyčky Porhajmova, avšak v neděli v ranních hodinách se předělával oblouk na rohu ulic Táborská a Životského. Tramvaje KT8 se celou svoji délkou nevešly mezi konec trati a výhybku tak, aby mohly nacouvat do smyčky. Organizace tedy probíhala následovně: po příjezdu KT8 na Geislerovu jako d-8 z Líšně se změnila linková orientace na d-10 a KT8 pokračovala po levé koleji (v protisměru) na Stránskou Skálu a pak opět po levé koleji zpět na Geislerovu, kde se tramvaj opět převlékla na d-8 a pokračovala již po standartní koleji do Líšně. Takto se jezdilo až cca do 8:30, kdy byl oblouk hotov, poté se tramvaje opět otáčely couváním do smyčky Porhajmova.
Zajímavé bylo sledovat KT8 jezdící po různých kolejích v různých směrech s různými zvednutými pantografy. Výluka byla zorganizována opravdu výborně.

Fotky se časem objeví v galerii na http://bmhd.goo.cz


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Několik fotek z výluky Kounicova
Nevíte, jak zatahovaly 1, 3/39? a jak by se to vyřešilo, kdyby byl fotbal, když nejsou NP koubáky busy?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Offline
520
03 dub 2006 14:42
manil píše:
Dnes byl po městě poměrně slušný kolabs. Z důvodu rozsáhlých zácp na Dukelské, Vranovské a Cejlu měly d-4 až 45 minut zpoždění, ostatních linek se přetíženost městských komunikací také dotkla. Do toho několik zdechlin (1064: d-11) apod.

Takové mazec jako dnes jsem snad ještě neviděl. Zácpy též na Provazníkově, na Zvonařce a dalších přilehlých oblastech. Jinak na 11 také střet s autem, Jugoslávská, 1130 (na 99% O:) ), cca 16:30hod.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Jinak včera v ranních hodinách byo najetí ve vozovně Medlánky. Postižené vozy: 1219, 1564 a 1214.
Když si řidič vozu 1219 chystal vůz, položil si tašku na pultík nalevo od palubní desky, ale zavadil o řadič. Vůz se dal do pohybu a narazil do vozu 1564, který stál před ním. Vůz 1564 ještě předkem narazil do vozu 1214. Obě T6 měly jen prohlé nárazníky, zatímco 1564 je pškozena vážněji z obou stran. (rozbitá skla, pomačkané lamináty a nárazníky apod.)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Dnes byl po městě poměrně slušný kolabs. Z důvodu rozsáhlých zácp na Dukelské, Vranovské a Cejlu měly d-4 až 45 minut zpoždění, ostatních linek se přetíženost městských komunikací také dotkla. Do toho několik zdechlin (1064: d-11) apod.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Dnes prasklo potrubí v židenicích u kasáren, t-26 měly až 45min zpoždění, ale díky tomu jsem se svezl sám ve 14Tr, přede mnou jely 22Tr, 14Tr, 22Tr, a až jsem vystoupil, tak další 22Tr (úplně prázdná) a 14Tr.


Offline
32
01 bře 2006 20:49
Výluka Olomoucká/Životského: docela mě zaujala organizace dopravy při téhle víkendové výluce, zejména pasáž Trolejbusy linek 31 a 33 pojedou po dobu výluky ve směru od Slatiny a Šlapanic za zastávkou Spáčilova odklonem ulicemi Hladíkovou - Mlýnskou - Rumiště. Ve směru do centra trolejbusy vynechají zastávku Životského - náhradou zastaví na zastávce Tržní, zastávka Čechyňská bude v tomto směru přeložena na Šujanovo náměstí. Konečná zastávka Hlavní nádraží bude pro linky 31 a 33 přeložena ke křižovatce Křenová - Rumiště.

Obávám se, že pokud to DP myslí vážně (v tuto chvíli to na webu stále ještě visí), pak první trolejbus, který zítra do Mlýnské vjede, čeká celkem ošklivé překvapení v podobě neprůjezdně rozkopané silnice v délce asi 30 m (dělá se tam něco s kanalizací či co). To do zítřka opravdu hotové nebude...


Offline
Uživatelský avatar

3213
14 čer 2004 18:56
blekfild
taky by mě zajímalo kdo platí zákrok policie a následné škody. Rozhodně by to chtělo tvrdší přestup a nemazat se s nimi jak s mateřskou školkou.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Jen by mě zajímalo, kolik tato celá akce Policie stála - tedy kolik se zaplatí z kapes daňových poplatníků. Na Červinkové to vypadalo jako 17. listopadu na Národní třídě. Být Policií, tak ty dementy bez mozku, kteří dělají bordel zřežu na jednu hromadu a je pokoj. Horší jsou snad jen Poláci. Stačí se vždy jen podívat, jak řidiči s dispečery a Policií prohlíží autobusy, které tyto "fanoušky" vozí na nádraží a sepisují škody. Hlavně že s nimi jedou uvnitř policisté - ale ti asi nic nevidí...


Naposledy upravil M3 dne 12 zář 2006 10:13, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Hafan píše:
Já jsem tam jel kolem 15:10 a viděl jsem tam samý šrotoidy B741. Taky jsem viděl jak všechno co má jezdit přes 4.kolej jezdilo přes 2.kolej, pak jsem viděl 1040, a na d-5 byly dva autobusy NAD a to 23xx (B941E) a 7474 :wink: .
To na té d-5 (7474 50011 ND za d-6) si myslím, že bylo kvůli čemusi na české, když jsem tam přijel, nějáká paní ležela na kolejích, blbě jsem viděl, protože tam byl dav lidí, kolona tramvají na Husovku, na Moravák a pár šalin taky na Veveří, chvíli potom přijela sanitka a za ní 7474, pak se to už rozjelo.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Mno, zápas dopadl 2:1 pro nás. Bugr tentokrát dělali spíše brněnští fanoušci, viděl jsem pár rozbitých skel (2345...), utrhané chňapky apod. V místech, kde jsem se pohyboval já se to obešlo bez demolicí, ale radost z vítězství se místy blížila euforii :-)

Vtipné je, že po dobu zápasu v stál na dvoře v medlánecké vozovně luxusní Neoplanu patřící Baníkovcům, po celou dobu hlídaný policejním autem.


Vzhledem k počtu B741 (cca.6) jsem si říkal co muselo být na klobuákových linkách. Tak jsem si říkal, jestli tam nejsou i vyřazený šrotoidy :roll: . Mimo téma: Platí si za to Ostaváci? :-?


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
Hafan píše:
Já jsem tam jel kolem 15:10 a viděl jsem tam samý šrotoidy B741. Taky jsem viděl jak všechno co má jezdit přes 4.kolej jezdilo přes 2.kolej, pak jsem viděl 1040, a na d-5 byly dva autobusy NAD a to 23xx (B941E) a 7474 :wink: .



to se divím, že tam nedali B951E, B961E ale kdyby je tam dali, tak bych se ani nedivil, stačí mi kolikrát poslouchat, jaké "cestující" vozíme na noci...


Datel píše:
Dneska odpoledne okolo půl čtvrté na hlavním u příchodu ke kusým kolejím stálo několik kloubových autobusů (na transpatentu nápis POLICIE), kolem policejní těžkooděnci. Nevíte co se dělo? Že by čekali na Baníkovce?


Já jsem tam jel kolem 15:10 a viděl jsem tam samý šrotoidy B741. Taky jsem viděl jak všechno co má jezdit přes 4.kolej jezdilo přes 2.kolej, pak jsem viděl 1040, a na d-5 byly dva autobusy NAD a to 23xx (B941E) a 7474 :wink: .


Offline
Uživatelský avatar

33
23 srp 2006 20:31
brno
Datel píše:
Dneska odpoledne okolo půl čtvrté na hlavním u příchodu ke kusým kolejím stálo několik kloubových autobusů (na transpatentu nápis POLICIE), kolem policejní těžkooděnci. Nevíte co se dělo? Že by čekali na Baníkovce?


Pravděpodobnost hraničící s jistotou. Na mě teda určitě nečekali.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Dneska odpoledne okolo půl čtvrté na hlavním u příchodu ke kusým kolejím stálo několik kloubových autobusů (na transpatentu nápis POLICIE), kolem policejní těžkooděnci. Nevíte co se dělo? Že by čekali na Baníkovce?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19955 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779 ... 799  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 26 čer 2024 04:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]