Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 1 z 20    Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Pupa píše:
Nevíte, jestli byla schůze Tramvajklubu 4. 7. nebo přeložena na zítra? Dík.

Byla v ÚT 11.7.2023 s zvláštní jízdou lodí Morava

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
273
04 bře 2013 22:47
Nevíte, jestli byla schůze Tramvajklubu 4. 7. nebo přeložena na zítra? Dík.


Offline
3
10 pro 2022 16:39
Dobrý den, mám 2 dotazy:
1) Kdy má být, prosím, zveřejněna výroční zpráva za rok 2022 a proč nejsou v sekci O nás všechny výroční zprávy?
2) Proč nelze stáhnout nebo zobrazit přihlášku a seznam publikací knihovny? Vždy se tam objeví stránka Not Found.
Děkuji za odpověď.


Offline
6
13 led 2020 12:13
Ahoj,
prosím pána, který mi dnes nabízel po první části programu tělo zrcadlovky (tuším Nikon D200), aby mi napsal do SZ.
Předem děkuji


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Mouka píše:
Zajímavé je, že šéfredaktorovi se ozvali jen dva lidé, kterým aktuality na webu chybí.

Mně chybí. Ale neozval jsem se, protože jsem absenci aktualit považoval za technický problém, po jehož vyřešení se aktuality opět objeví.

...

Zbytek mého příspěvku není dostupný pro nepředplatitele mých názorů.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Když už se to dostalo až sem, můžeme udělat takovou anketu, co všichni proti Tramvajklubu vůbec máte? Z čeho ta zášť pramení?
Jak už jsem řekl, netvrdím, že všechno funguje zcela ideálně, to vůbec ne, já sám mám též výhrady, jen by mě to zajímalo.
Ne se vším, co učiní výbor, souhlasím, ale myslím si, že v rámci svých možností toho dělá pro členstvo (v případě některých akcí i pro nečlenstvo) poměrně dost.
A o těch webovkách už se tady toho napovídalo hodně, to už asi není třeba zmiňovat.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Proč bych měl někde něco někomu ukazovat? Za prvé této organizace nejsem a ani nechci být členem, za druhé mám svých starostí dost, a za třetí nedělám nic, pokud z toho sám něco nemám. A především - já žádný problém nemám, narozdíl od vás. Tak si dej pohov.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Mraku, nikdo tady nehovořil o tom, že nezvládáme. Pokud máš pocit, že bys to zvládal lépe, klidně to můžeš sám ukázat.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tak když to nezvládáte, tak se na to vykašlete, instituci zrušte a je.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Abych to uvedl na pravou míru:

1) Důrazně nesouhlasím s tvrzením, že jsme přestali dávat na web aktualizace, abychom mohli snadněji získat nové členy.

2) Problém s kradením fotek skutečně nastal, není to žádná výmluva.

3) Když jsme zde psal o možnosti stát se členem, jednalo se pouze o můj osobní názor, kterým jsem vám chtěl navrhnout, jak se vzniklá situace dá řešit, pokud tolik prahnete po našich aktualitách. Rozhodně nikoho do ničeho nenutím a uznávám, že to zdaleka nemusí být pro každého řešením. Jak každý s touto nabídkou naloží, je čistě jeho svobodná vůle.

4) Nerozporuju existenci freewarových programů.

5) Svoje náměty, postřehy a připomínky můžete posílat šéfredaktorovi na mail: InformaceMHD@seznam.cz

6) Fascinuje mě, jak lidé moc dobře ví, co by ostatní měli dělat ve svém volném čase bezplatně a nezištně pro druhé, ale když se jim nabídne, že by dotyčnému (který toho má moc) mohli pomoci, tak to se jim najednou nechce.
Pokud by snad chtěl někdo pomoci i jako nečlen, myslím si, že mu bráněno nebude.

7) Neříkám, že všechno funguje v nejlepším pořádku a já sám osobně jako řadový člen také s některými kroky výboru nesouhlasím, nicméně to jsou interní záležitosti spolku, které sem nepatří.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Igor Mauricio píše:
Aha, takže agitace nových členů a schovává se to za problémy s kradením fotek

Na ty vodotisky jsou zdarma programy, kterými se hromadně proženou fotky a pro tento případ dostačující výsledek je na světě - to vskutku zabere spousty času navíc. Jeden takový šikovný program někde na počítači mám, ale protože nevím, jak se jmenuje a už léta ho nepoužívám, nemůžu ho najít :(


Není to Watermark image?

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Aha, takže agitace nových členů a schovává se to za problémy s kradením fotek

Na ty vodotisky jsou zdarma programy, kterými se hromadně proženou fotky a pro tento případ dostačující výsledek je na světě - to vskutku zabere spousty času navíc. Jeden takový šikovný program někde na počítači mám, ale protože nevím, jak se jmenuje a už léta ho nepoužívám, nemůžu ho najít :(


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Zajímavé je, že šéfredaktorovi se ozvali jen dva lidé, kterým aktuality na webu chybí.
Jistě by to šlo řešit vodotiskem, to já nezpochybňuji, nicméně redakce s tím má už tak dost práce, takže docela chápu, že dělat ve volném čase zdarma ještě něco navíc se jim už moc nechce. Ona už samotná tvorba zpravodaje, který má cca 12 - 18 stran každý měsíc, zabere opravdu hodně času. Kromě toho v redakci jsou i starší lidé s dosti chatrným zdravím.

Rozhodně nechci nikoho nutit, ať se stane členem, ale pokud někdo tolik prahne po informacích, které jsou v klubovém časopise, opravdu je takový problém stát se členem a zaplatit členský příspěvěk? Koneckonců různá jiná literatura s obdobnou tematikou se též musí platit.
A pokud někdo má pocit, že to TKB dělá špatně, rovněž má možnost nám pomoci a ukázat, že to jde i lépe.

Výše uvedené je pouze můj osobní názor, nejedná se o oficiální stanovisko redakce TKB, ani jeho výboru, ani dalších orgánů.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
No právě, že vodoznak by jasně odlišil, že pokud si fotky někdo "vypůjčil," jasně nejsou jeho. A pak taky tam nemusí být všechny fotky za celý měsíc, fakt bych to zvážil.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Šlo by to jistě i bez fotek, ale osobně si myslím, že by to pro některé čtenáře bylo pak nezajímavé.
Myšlenka vodoznaku se též zvažovala.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Vodoznak... Degradace fotek pro návštěvníky stránek... To už opravdu lepší bez fotek. Navíc to nikohmu nezabrání v krádeži.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Stačí dát na fotky vodoznak, zkuste zvážit další publikování.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Ach jo.

To je přístup jak z minulého století.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Není jednodušší nedávat tam ty fotky?


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Eda píše:
Nevím, proč do toho pletete Zpravodaj DPMB, ten s Tramvajklubem ani informacemi TKB nemá nic společnýho.

Informace TKB produkuje Jirka Mrkos a kolegové z Tramvajklubu. Na web to dále zpracovává Kuba Moučka. Proč se nepřidávají další novější informace, nevím. Buď Kuba nemá čas, nebo už to kolegové z TKB přestali posílat. Zkuste jim někdo napsat mejl a uvidí se :-)


Na výroční schůzi TKB jsem se dozvěděl pravý důvod. Jedná se o to, že nám někdo opakovaně kradl fotky. Výbor proto rozhodl o pozastavení zveřejňování těchto aktualit.
Jak již jsem se zmiňoval, není problém stát se členem a klubový časopis s těmito informacemi budete pravidelně dostávat.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
No, z toho se moc údajů nedovím, je to spíš mapa, než text, ale díky, každá možnost zjistit víc je vítaná. :smile:

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Byla tu řeč o developerských projektech ve městě. Pokud vás tohle téma zajímá, zkuste tuhle mapu:
https://data.brno.cz/apps/d74308bbd86c4 ... b4/explore


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Na aktuality Tramvajklubu vs. zpravodaj podniku jsem se ptal, protože z původního komentáře Kuby S. nebylo jasné, o čem mluví, netřeba se vzrušovat.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Není to o tom, že bych neměl čas. Jedná se o interní záležitost v TKB, kterou musíme probrat nejprve tam.
Každopádně s šéfredaktorem jsme si toho vědomi.

Pokud někdo natolik prahne po informacích, rádi uvítáme další členy i pro případnou další spolupráci, pak je budete dostávat. Jen se obávám, aby nebyly zrušeny členské schůze (situace příznivá není), pak by byla možnost stát se členem dosti problematická.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Nevím, proč do toho pletete Zpravodaj DPMB, ten s Tramvajklubem ani informacemi TKB nemá nic společnýho.

Informace TKB produkuje Jirka Mrkos a kolegové z Tramvajklubu. Na web to dále zpracovává Kuba Moučka. Proč se nepřidávají další novější informace, nevím. Buď Kuba nemá čas, nebo už to kolegové z TKB přestali posílat. Zkuste jim někdo napsat mejl a uvidí se :-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 481 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 21:02
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]