Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 298 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
2820
01 úno 2006 10:39
to je vec nazoru co se komu libi... v tom by jsme se tu asi nikdy neshodly...
city busy bohuzel nemaji radi ani ridici ani cestujici a uz vubec ne mechanici ti by vam o nich povedeli sve...
co se tyka tedomu, uvnitr je hodne sedacek co nejsou umisteny na stupinku, opravdu hodne, co se tyka mista na nahoy, zkousel jsem to dnes a je to neco mezi citybusem a klasickou karosou, na ctverce je mista taky malo, jinak sem se jaks tak vesel vsude, coz o treba citybusu nemohu rici. tedom ma hodne cerny skla a tak vevnitr oproti karose neni horko! autobus je abnormalne zivi a ma hodne rychly odpich.Dnes je na 66ce

jsem zvedavej jak na tom bude s mistem na nohy mercedes nikdy jsem v tom nesedel...


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
Jak tady někdo řekl, že jsou city busy hnusný tak já mám opačný názor mě se teda líbí víc než TEDOM ale neříkám, že TEDOM je hnusnej není škaredej ale hezčí je city bus


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
mira píše:
no asi musím souhlasit,ještě se mi nestalo ,abych slyšel od svých známích ,že citybus je pěknej,všici nadávají ,že sedět na židlích je celkem dobrý utrpení a tím odsuzují ce
lý autobus.Nechápu proč výběroví řízení na nový vozy se nezajímá o pohodlí cestující.jako kdyby se vozy kupovaly jen aby vihovovaly dílnám a cestující musý byt sticha a byli rádi ,že něco jezdí.No nevím ,dnes je i jiná volba cestování a na to někteří asi dost zapomínají. :evil:


Jenžë Citybusy a Citelisy nechtějí ani dílny, ve Slatině jsou naprosto znechucení.


Offline
888
21 led 2006 12:26
M píše:
no jo ja jsem opacneho nazoru, tedom je peknej, uzasnej, hnusny sou citybusy a citelisy a o soru ani nemluve, to je paskvil na cele care.

Taky se musím přidat, ... :wink: souhlasím, líbi se mi ... z venku ... ale jak vypadá zevnitř? ... myslím, aby bylo pohodlí na nohy, jinak je to na P R D :-P


Offline
Uživatelský avatar

61
10 kvě 2006 23:43
Brno Slatina
M píše:
no jo ja jsem opacneho nazoru, tedom je peknej, uzasnej, hnusny sou citybusy a citelisy a o soru ani nemluve, to je paskvil na cele care.
no asi musím souhlasit,ještě se mi nestalo ,abych slyšel od svých známích ,že citybus je pěknej,všici nadávají ,že sedět na židlích je celkem dobrý utrpení a tím odsuzují ce
lý autobus.Nechápu proč výběroví řízení na nový vozy se nezajímá o pohodlí cestující.jako kdyby se vozy kupovaly jen aby vihovovaly dílnám a cestující musý byt sticha a byli rádi ,že něco jezdí.No nevím ,dnes je i jiná volba cestování a na to někteří asi dost zapomínají. :evil:


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
no jo ja jsem opacneho nazoru, tedom je peknej, uzasnej, hnusny sou citybusy a citelisy a o soru ani nemluve, to je paskvil na cele care.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Verusha píše:
manile, co to máš za dopravu, čoveče, já vylezl z OBI a čuměl jsem co to kdo to kam to jede a koukám že jsi razil fotit Tedom 8-)

Ten Tedom byla jen náhoda, jinak obyčejný, téměř nešotoušský výlet :-D Skoro jsem si myslel, žes mě nepoznal :wink:


Offline
6
08 kvě 2006 21:14
Brno
Ten TEDOM je ale hnusný...


manile, co to máš za dopravu, čoveče, já vylezl z OBI a čuměl jsem co to kdo to kam to jede a koukám že jsi razil fotit Tedom 8-)


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
Fotil jsi to ty manile? Super fotka


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Tak, opravdu kurz 07214, večer má přejezd na a-41 do Lelekovic. Zde přikládám foto :-)


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
Nemá někdo fotečku TEDOMU ? Jestli jo prosím zašlete mě jí na mail.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
manil píše:
Tedom byl dneska na a-41, potkal jsem ho v České.


07214... :) tedy minimálně 072, míjen na lesné


Po Brně bude možno nyní na pár dní (dneska + víkend) zahlédnout patrový volební autobus ČSSD. Přes noc je parkován ve vozovně Komín, bohužel jsem ale dnes neměl foťák, takže fotku anglického busu střechou málem drhnoucího o trolejové vedení ve vozovně, ve společnosti 3606 a T11, jsem pořídit nemohl.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Tedom byl dneska na a-41, potkal jsem ho v České.


Offline
232
23 bře 2005 20:48
dnes na 4/53 sólo 7233
jinak zbytek klouby


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Kamil píše:
Dnes jezdí na a-42 už dva kloubáky:
04202 237x
04204 2304


Nevíte, kde bude zítra jezdit zkušební TEDOM?



Dnes na a-42 opět kloubák 2303. Je to strašná plečka, při odjezdu ze zastávky mu šel z výfuku tak strašnej černej dým. A to je po VO.


Offline
Uživatelský avatar

61
10 kvě 2006 23:43
Brno Slatina
ds píše:
Ives : jako velkého příznivce takových vozítek (avatar nebyl zvolen náhodou :-)) mne může mrzet že se městské doubledeckery nedělají ve verzi pro pravostranný provoz a i kdyby se dělaly, nevím jak by si rozuměly s výškou vrat ve Slatině nebo v Medlánkách :cry:
že se nedělají v pravostraném provedení.ale dělají podívej se do Berlína tam jich jezdí.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
Ives : jako velkého příznivce takových vozítek (avatar nebyl zvolen náhodou :-)) mne může mrzet že se městské doubledeckery nedělají ve verzi pro pravostranný provoz a i kdyby se dělaly, nevím jak by si rozuměly s výškou vrat ve Slatině nebo v Medlánkách :cry:


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Já bych koupil plynový double deckery :-) :-)


Já bych to do příkopu zahodil oboje.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
me se TEDOM libi, ale az na predni celo :lol: pripada me strasne moc kulatry na to jak je jinak ten bus hranatej...ale celkove to zas tak strasny neni, SOR je rozhodne hnusnejsi....tot zase muj nazor :wink:


Tady je aspoň vidět, že co člověk to názor.. po vzhledové stránce mě z busů co se tu mají zkoušet, přijde Tedom jako nejošklivější, hlavně teda to čelo.. :-?

mira: co je na Solarisu italského? Jsem vždycky myslel, že je to obšlehnutý (pravda, trochu vylepšený) Neoplan.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
hlavní společný rys je "komínové" umístění motoru, což považuji za šikovnější řešení než na zádi.


Offline
Uživatelský avatar

61
10 kvě 2006 23:43
Brno Slatina
Izzy píše:
Zda se mi to nebo je Tedom konstrukcne velice podobnej Solarisum?
Solaris a Tedom má konstrukci i vzhled podobný ,protože jsou obadva navrženy v itálii.Ale podle mě je solaris lépe propracovaný.No je to můj názor.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 22:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]