Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 147 z 724    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 724  Další
Autor Zpráva
Offline
69
11 črc 2011 08:39
Štatl
Holt, HOLANIZHNUS... ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Je to ptákovina. Tady měla už leta fungovat regulerní dálnice s MUK na Kohoutky a Žebětín a ne to takhle bastlit pomocí ssz, když jde s narůstajícím množstvím aut do tuhého ](*,) .

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

400
05 lis 2007 18:35
Bystrc
Tak už to prasklo: Semafory na Staré dálnici vadí řidičům. Brzdí provoz, stěžují si.

Jel jsem tama po spuštění semaforů několikrát a pokaždé to byl děs. V pondělí jsem jel E50 do Bystrce a stáli jsme tam 5 minut! Jsou tam nekonečně dlouhé intervaly, chybí tam pruh pro odbočení Kohoutovice-Bystrc mimo semafory, průjezd křižovatkou v "dálničním" směru je zúžen do 1+1 pruhu a slibovaná preference autobusů nikde (ale i kdyby tam byla, stejně jsou tam kolony aut které nelze s autobusem jen tak přeskočit). Stejně na houby to bude i po instalaci semaforů na křižovatku Kubičkova x Vejrostova...


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Cože? Příští rok se má začít stavět tramvaj na Kampus a trolejbus na Jírovu? sarcastic


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Ondra K. píše:
Rekonstrukce Zábrdovického mostu bude bohužel tak dlouhá, že souběhu s dalšími akcemi se vyhnout nedá.

To je mi jasné, když bude vyluka SO kvůli Zábrdovickému mostu, tak mi připadá nanejvýš rozumné opravit i Cejl, ale tím pádem musím zachovat jedinou zbývající náhradní trasu pres Milady Horákové a Merhautovu.
Kdyby chtěli mermomocí zvládnout i trojúhelník na Husovice, tak by se náhradní doprava dala směřovat do ŠČ, ale musel by e SA zřídit přestup na t25/26na Křižovatce Merhautova- Provazníkova.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Rekonstrukce Zábrdovického mostu bude bohužel tak dlouhá, že souběhu s dalšími akcemi se vyhnout nedá.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Podle tiskové zprávy to vypadá, že v severní půlce štatlu přestanó jezdit šaliny. Semilasso ochromí nejzatíženější radiálu (do Křečkovic přes VM?), Cejl bude odepsaný totálně, bo od apríla bude uzavřený zábrdovický most, tím pádem se ve stejném termínu asi nebude moct dělat kousek tratě na Moraváku k Milady Horákové, což je ale navázáno na reko kanalizace a dalších sítí na Kolišti. V této souvislosti mi připadá docela odvážné vyřadit trojúhelník Jugoslávská/Vranovská, kudy by se mohla táhnout část náhradní dopravy na SO (k vozovně Husowitz). A vyřadit Křenovou během výluky SO mi taky nepřipadá moc prozíravé. Každopádně koordinace prací bude vyšší dívčí.

Trojúhelník u Tomáška mi nepřipadá v nějakém zoufalém stavu, aby ho bylo nutné měnit. Holt asi daň za pevné podvozky.

Obřany se snad udělají ještě před zprovozněním Valchařské.

Na naprosto dezolátní úseky Lesnická a Merhautova se příští rok bohužel nedostane, ale to nekladu za vinu dopravnímu podniku, což nic nemění na tom, že jízda po obou ulicích začíná být na vlastní nebezpečí.


Naposledy upravil xcav8 dne 05 pro 2017 18:33, celkově upraveno 1
Tady si zase někdo koleduje.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Kdyby někoho zajímalo, tak zde je zápis ze včerejší tiskové konference DPMB http://www.dpmb.cz/cs/download/4471 . Novináři to pak totiž přežvýkají a vyleze z toho obvykle nějaký nesmysl...


Offline
117
27 čer 2017 19:11
Bílovice
To myslí po Rennenskou, už o tom párkrát psali. :)


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
V článku je také zajímavá tato informace:

iDNES píše:
... v ulici Nové sady podnik chtěl rozšířit zelený pás mezi kolejemi. Teď je pouze v úseku Nádražní–Hybešova, v roce 2018 by mohl být až k Poříčí.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Pan ředitel koukám zase perlí. Asi mu někdo zapomněl sdělit, že už hodně dlouho se v Brně na zastávkách na znamení mávat nemusí. Nebo se od neděle změní i přepravní podmínky a mávání bude znovu zavedeno?

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
V Brně přidají zastávky na znamení. Naučte se mávat, vzkazuje dopravce


Offline
810
25 led 2006 09:46
Tak návěstidla na hlavním by šla zneplatnit a jezdit v mezistaničním úseku Židenice - Heršpice s menší propustností. Nebo je zapojit do autobloku, což by zase nebyl tak velký zásah (závislost návěstidel tam je i dnes). Nebo je obsluhovat manuálně a změnit hl.n. na hlásku - což by zase mohlo být větší riziko průšvihu.
Pokud se ale budou dělat i ty mosty, tak ten návrh smysl nemá.


Offline
121
29 črc 2014 19:57
Pozamykané bude severní zhlaví. Jižní bude sjízdné jen ke kusým nástupištím kvůli 2. etapě rekonstrukce mostů Hybešova+Křídlovická.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
TMB: Pokud nebude fungovat staniční zabezpečovací zařízení, tak by to zřejmě vyžadovalo jízdu na přivolávací návěst podle rozhledu, což by znamenalo nízkou propustnost a dlouhé jízdní doby.

Ten nápad se zastávkou by se dal využít, kdyby byl z Židenic do Hešpic autoblok (i přes současné Hlavní nádraží), takové provizorium ale nikdo dělat nebude.


Offline
2817
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jojo, v kombinaci Zábrdovická a vyloučený hlavní nádraží bude Stará osada a Vinohrady nepřátelský území Švédů, přece se na ně musíme připravit: sarcastic

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
810
25 led 2006 09:46
Možná hloupej nápad, ale nešlo by po dobu výluky na hlavním nádraží pozamykat výhybky na dvě koleje (třeba 3. a 4.) a jezdit přes ně linkou S3, případně EC, jako přes zastávku?


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
Renek: a 78 jezdí odkud? ;)

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
1205
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
Komplikace to ale není jen pro obyvatele Židenic. Na dopravní smyčku Stará osada, odkud vyjíždí ve špičkách linky 2 a 3 každých pět minut, se totiž sjíždí i trolejbusy plné lidí z Vinohrad a Líšně nebo také autobusy z Modřic a Maloměřic. Své stanoviště zde mají i regionální autobusy mířící mimo Brno

zajímavej článek, kde se na Staré osadě berou autobusy z Modřic? :D


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Michalk: Na hlaváku má být od poloviny příštího roku výluka od Střelic a po jejím skončení od začátku GVD 2018/19 pak od Modřic. Nicméně S2, R19 a R9 a možná i některé posilové vlaky na S3 by dál měly na hlavák normálně jezdit.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Pěšky...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Nemá náhodou v podobném termínu probíhat rekonstrukce ZZ na hlaváku? Pokud se nebude dát dostat do Židenic ani vlakem z hlaváku, jsem zvědavej, jak se nejrychleji půjde dostat z města na Starou osadu...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jo, rekonstrukce Zábrdovického mostu s vyloučením veškeré dopravy bude zajímavá.

Řidiči v Brně si neoddechnou. Dopravní peklo přijde na apríla

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
450
24 lis 2017 11:40
To už mě taky napadlo, ale vzhledem k tomu svahu, by se šalina musela brzo zanořit do kopaného tunelu pod ulic a ukončení by bylo asi úvratí s malou možností pokračovat.

Alternativně:
https://mapy.cz/zakladni?mereni-vzdalen ... RuN08NMxR2
Hlavně by to tady pokrylo spodní zástavbu Kamenného Vrchu, odkuď lidi musí do kopce nahoru na trolejbus. Stávající konečná se zruší a zastávka posune blíž podjezdu pod Jihlavskou

Tak či tak, předpokládám, že 8 bude jezdit do Kampusu, kde využije úvrať a takhle by se budoucí 10 a 6 musela opatřit obousměrnými vozidly:(


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Náměstek pro dopravu Matěj Hollan: Zjednoduším parkování ve městě

Citace:
„Když lidé přijedou do města poprvé, nemůžou zaparkovat na kraji a jet dál hromadnou dopravou, protože to tady neznají,“ poznamenal třeba Jan Malíř.


Názor jak noha...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18082 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 724  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Honza P a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 říj 2024 21:51
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]