Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 60 z 412    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 412  Další
Autor Zpráva
Offline
1787
04 bře 2012 23:26
likin: 1 ve Variích. Pěknej sen. :-D

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
410
29 lis 2014 18:06
Ondra K. píše:
Tak, tys jezdil v Pisárkách, ale jak často se medlánecký řidič potká s kotasovou K2?

asi tak 35x za šichtu sarcastic nikde není napsáno, že musejí být nutně nadále v Medl, klidně mohou jezdit z Pisárek jako alternativa ke dvojčatům, případně nahradit zbylá dvojčata na jedničce před plným pokrytím Várii - otázka je co bude dřív, zda provozní K3 nebo jednička komplet ve Variích :D Nehledal bych problém tam kde není ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Ondro možná před pár lety jo, ale dnes kdy se šaliny "sěhují" mezi vozovnama celkem pochybuju, že medlánečtí neznaj kotasky - ano nesetkaj se s něma každy den ale už bych to jako problém opravdu nevnímal. ;)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
mechoš píše:
Pokud si dobře pamatuju tak K3 ma sejné rozložení čudlíků jak kotak K2 takže argument že se řidič bude věnovat hledání čudlíků a ne řízení odpadá.
A osobně si nemyslím že by byl vůz pro řidiče zas až tak rozdílný od kotas K2 ;) - ano je o kus delší.

Tak, tys jezdil v Pisárkách, ale jak často se medlánecký řidič potká s kotasovou K2?

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
270
07 kvě 2011 12:50
Ad obuti Varia: Samozřejmě styl jízdy tomu hodně pomůže, ale větší problém je a už sme to tady s manilem řešili, že spojovaní vozú s rozdílnými typy pískovačů nefunguje. Nejsem zastánce Tribotecu, ale když je davaj do každý herky a do prvních Varii pri VP ne, tak je někde asi problem. Hlavně, že se rvali do zrychlu.

_________________________________
Taislide, t2r na káčku stejný člověk. Míra Krejčí.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Pokud si dobře pamatuju tak K3 ma sejné rozložení čudlíků jak kotak K2 takže argument že se řidič bude věnovat hledání čudlíků a ne řízení odpadá.
A osobně si nemyslím že by byl vůz pro řidiče zas až tak rozdílný od kotas K2 ;) - ano je o kus delší.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Diskuze přesunutá z tématu K3. Ondra

Citace:
Řidičům zase zůstanou 4 vozy s atypickým rozložením ovládacích prvků, na který se dostanou jednou za čas a místo věnování se provozu budou hledat, kde co je, což je z hlediska bezpečnosti naprosto špatně.

Tak tohle bych viděl jako nejmenší překážku, když si vezmu, že třeba v KT8D5R.N2 jsem za posledního 2,5 roku seděl dvakrát, z toho na celou směnu jen jednou ! Takže na tom nějaké 4 další Kotasky moc nezmění. sarcastic
A pokud ráno v Pisárkách na tebe nezvykle čeká T6A5, v které si nikdy ani na minutu neseděl, ale řídit jí bez obav můžeš, K3 tě pak už ani moc nepřekvapí.


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
S tím naprosto souhlasím. A taky bych velice rád nějakým způsobem získal ty 2 zbývající ...

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
I dospělí z nich můžou mít dětskou radost. :mrgreen:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
M:
Odznáčky s T3 a K2 taky existují, rozdávaly se na retro desítkách. Když mi to budeš pravidelně připomínat, tak Ti je donesu na nějakou akci.

Ad T2: Berte ty odznáčky jako takový bonus, kdo je má, byly určeny zejména k rozdávání dětem.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Karosa B732: ja jel v 13,14 od Hřbitova do Štefanikove čtvrti a pak hned zpět, rozdávalo se to za dětskou nemocnicí směr hřbitov.


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
M: Taky jsem dostal odznáček, ale nerozdávali je celou dobu. Já jel hned první kolo ze ŠČ a rozdávali po Jugoslávskou. Pak jsem jel v 16:39 celou trasu ŠČ-ÚH a ještě zpět ÚH-Hluboká a nic se nerozdávalo. Jak jsi jel ty, že jsi dostal? Mi právě příjde, že spousta lidí nejela hned to první kolo a přišlo mi vhodnější to rozdávat spíš uprostřed dne, aby to víc upoutalo ...

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Tak dnes T2 1435 na lince 5 uplná paráda, překvapilo mě hodně fotografů, ale personál suprovej, ochotnej a s úsměvem na tváři, jak kolega, tak kolegyně. Hodně překvapených cestujících co že jim to jede a hodně nadšených dětí, na lince 5 během celého kola co jsem jel, byla tramvaj téměř plná. Ta 1435 se opravdu povedla. Překvapilo mě, že se všem cestujícím rozdávaly odznáčky s tramvají T2, to bylo příjemné překvapení, to bylo i u T3 a K2? Pokud ano, to mě mrzí, že jsem nejel a odznáček nemám. Každpádně hodnotím velmi kladně.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
M má pravdu, ale pro potřeby iRisu ideálka. :-)


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Tin: máš to pěkné, při čelním pohledu jsou vidět dveře i jedno levé okno. Ale myslím si, že takto to bohatě stačí.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
mě došlo, že jsem to mohl rovnou vyexportovat v rozměrech na ikonku. A ještě jsem dodělal pár detailů. Akorát nevím, jestli při přímém čelním pohledu jsou vidět dveře a boční okna. Resp. jestli vadí, že na mám nákresu to není.

Možná by se na tyhle nákresy mělo založit samostatné téma...
Příloha:
T2ico.png


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
zolex píše:
<offtopic>nechce niekto nakresliť nákres T2 zpredu do iRIS-u? :-)</offtopic>


Já chci!
Příloha:
g4139-8.png


Co se týče nákresů do evidence -- tam se nákresy vůbec nepoužívají. Pouze v přehledu současných vozidel, ale tam historické nemají vlastní kategorii. A pokud vím, Eda tu sekci stejně chce nějak předělávat, takže teď asi nemá cenu to moc řešit.
PS: až by se to jednou řešilo, bylo by vhodné změnit ty nákresy ve flashi na nějaký moderní formát. A třeba si i stanovit a někde zveřejnit jednotná pravidla pro kreslení (konkrétní RGB odstíny barev v unifiku, jak malovat sklo apod.)
PPS: Je mi poněkud trapné, že v seznamu autorů nákresů jsem na prvním místě s jedním minibusem. Nešlo by to přepsat na "Autoři nákresů: Fixi (vše, až na dále zmíněné), Jkopri (31Tr, Citelis 12M CNG, SOR, Solaris, Urbanway) a Tin (Stratos)"?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Včera mi nějak přestal jet internet, tak dnes mé foto.M.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

378
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
Úplně dole jsou vypsaní autoři, většinu dělal Fixi.

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
Uživatelský avatar

344
31 kvě 2016 10:01
Brno
b1 / zolex píše:
<b1>nechce niekto nakresliť nákres T2 zpredu do iRIS-u? <zolex>Zkusil bych se zeptat na imhd.sk

A kdo dělal tyto nákresy? http://www.bmhd.cz/evidence-dpmb/prehled.php?tramvaje15, (http://static.bmhd.cz/data/bmhd-evidence-dpmb/flash/T3M.swf)
Do evidence by se hodilo udělat krom T2 - 1435 taky retro 1535 a 1123.


Offline
Uživatelský avatar

344
31 kvě 2016 10:01
Brno
Právě jsem si všimnul, že u mého posledního příspěvku je zobrazena pouze citace.
Chtěl jsem poděkovat za zveřejnění v iRISu. Takže ještě jednou a dodatečně, díky!


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Jj toto vozidlo se neuvěřitelně povedlo, fotil jsem na Rakovecké a na Moraváku, super. :applause:


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Potkal jsem u BVV, nadherna. :applause:


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
zolex píše:
<offtopic>nechce niekto nakresliť nákres T2 zpredu do iRIS-u? :-)</offtopic>
Zkusil bych se zeptat na imhd.sk


Offline
Uživatelský avatar

344
31 kvě 2016 10:01
Brno
manil píše:
Trasa predbezne: Mendlak - Rakovecka - pres Zabiny a Lidickou VM - TP - MČ - ... - Lesna - TP - VM.
Mate nastaveno jako l. 10, je videt na iRisu, kurz 80022.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 412  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Anyyy a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 21:35
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]