Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 7 z 7    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
Offline
176
01 lis 2010 18:43
Brno-Líšeň
Proč se u něho v iRisu nezobrazuje zastávka, případně zpoždění?


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
5idič by tam měl nastavit nějakou rozumnou teplotu asi tak o 5 stupňů méně než venku ne? Nebo se to dělá automaticky? Ledový severák není moc okej.


Offline
Uživatelský avatar

757
21 lis 2010 09:08
V případě spuštění klimatizace by se měla ta okna zamknout.

_________________________________
Obrázek


Offline
176
01 lis 2010 18:43
Brno-Líšeň
Já s ním jel včera kolem půl třetí odpo a bylo tam příjemněji než venku. Jenže kvůli nevědomosti lidí byly všechny okýnka otevřený dokořán. A nejela na plný výkon, jen ventilovala.


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Víc než ledový severák mě při jízdě vadila hlučnost klimatizace. Aby při spuštěné klimatizaci nebylo slyšet vlastního slova se mi ještě v žádném jiném vozidle nestalo. Co má vůbec za klimatizační jednotku?


Offline
790
25 led 2006 09:46
Přesně tak. A ačkoliv jsem příznivcem pořízení klimatizovaných vozidel MHD v Brně, tohle moc příjemné nebylo. Osobně mi ten chladný průvan nevadí, ale nejspíš to bude zdroj stížností mnoha cestujících. V klimatizovaném vozidle bývá příjemná chládek, ale určitě ne ledový severák. Holt to zase DPMB (tedy zatím spíš SOR) pojal poněkud po svém - že mě to nepřekvapuje. Jsem zvědavý, jak bude klimatizace fungovat v autobusech.


Offline
Uživatelský avatar

757
21 lis 2010 09:08
Já tím nejel při spuštěné klimatizaci, ale slyšel jsem, že stojícím cestujícím v uličce to fouká studený vzduch přímo na hlavu a za krk, což by podle umístění výdechů odpovídalo.

_________________________________
Obrázek


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Jel jste někdo teď v těch vedrech Acumariem? Jak funguje klima?


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Tak jsem se Acumariem dneska svezl z Králova Pole do Bystrce. Hned na Slovanském náměstí jsme zastavili na první výhybce na odizolovaném úseku. K mému překvapení se nešlo rozjet na baterii dokud nebyly stažené sběrače. Tohle by chtělo doladit. Pokračovali jsme tedy v jízdě na baterku. Nevím jestli už byla baterie slabá, ale ze Slovanského náměstí na Skácelovu a pak ze Zoo na Laštůvkovu jsme jeli 20-30 km/h, což je tedy hodně slabé, ale jako nouzový pojezd by to bylo ideální.

Závěrem ještě poznámka k interiéru, kde oproti ostatním SORkám zcela zbytečně ubylo jedno sedadlo, když na straně u dveří jsou vepředu dvě 1,5 sedadla namísto jednoho, přitom tam mohou být dvě dvojsedadla jako v Solarisu.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
100
08 dub 2017 08:47
Vypadá celkem hezky.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Dnešní provětrání baterkáče 3703 bylo na kurzu 03607.

Příloha:
DSC_0651.JPG

Příloha:
DSC_0666.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
SOR TNB 12


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:49
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]