Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 178 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Na Žabovřeské se bude konečně stavět

Myslíte, že se tomu dá věřit?


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Staník píše:
Fenka utekla majiteli do tramvaje. Ráda vyhledává společnost, omlouval se
http://brno.idnes.cz/fena-tramvaj-brno-straznici-dp7-/brno-zpravy.aspx?c=A170119_163336_brno-zpravy_krut

Přesně u tohoto jsem byl, řešili jsme to tam ve skupině asi čtyř lidí. Pejsek měl nasazený košík, na krku registrační známku a nastoupil na České. Dle prvního pohledu asi někomu utek, tak naše snaha byla dostat pejska zpět k majiteli. Právě proto byli voláni měšťáci s domluvou, že psa předáme na Rakovecké, kde by si ho (jak z článku vyplývá) patrně vyzvedl dřív majitel (což jsme bohužel nevěděli). Bohužel pan majitel měl další smůlu v tom, že na ZOO byla taky nějaká komplikace, tak jsme byli vysazeni už tam a měšťáci byl nevyhnutelný mezičlánek.
Tak jsem aspoň rád, že se majitel našel. Trochu mě mrzí přístup měšťáků, že si to nechali takhle draze zaplatit. Jediné nebezpečí od psa, co reálně hrozilo, bylo ušpinění okolí od tlapek. Podle mě by stačila domluva, příp. nějaká opravdu symbolická částka.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Vyšší platy řidičů: Změna smluv je problém, tvrdí kraj. Odboráři hrozí stávkou


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Proboha, tady někdo pěkně zaspal dobu. sarcastic
... vysvětlil policejní mluvčí Bohumil Malášek na autobusovém nádraží před železniční stanicí ČSD v Tišnově.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Policie si v Jihomoravském kraji došlápla na řidiče autobusů, chytila šest opilých


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Porouchané auto zablokovalo Husovický tunel. Linky MHD měly půlhodinová zpoždění
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/porouchane-auto-zablokovalo-husovicky-tunel-linky-mhd-maji-pulhodinova-zpozdeni-20170123.html


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Městská policie Brno píše:
Muž se postavil do cesty tramvaji a zranil prý ženu, která mu chtěla pomoci

Doprostřed kolejiště si v sobotu večer stoupl jednapadesátiletý muž, ke kterému přivolal městskou policii řidič tramvaje. Ten musel podle svých slov soupravu i s cestujícími zastavit, aby dotyčného nesrazil. Zaměstnanec dopravního podniku také strážníkům vylíčil, jak muž údajně napadl dvacetiletou ženu, která se ho pokusila z kolejí odvést. Hlavou ji prý udeřil do nosu, až žena upadla na zem. Napadená měla zakrvácenou kabelku a nemalého množství krve si strážníci všimli i na silnici. Ze všeho nejdříve proto jedna z hlídek doprovodila ženu na ošetření do nedaleké Nemocnice Milosrdných bratří. Další hlídka podezřelého muže zajistila, přivolala zdravotníky a lékařka rozhodla o převozu na záchytnou stanici. Vzhledem k intenzitě útoku a rozsahu zranění, která žena utrpěla, strážníci předali případ státní policii pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.


Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Trestní řízení by muselo být až v případě nějakého podplácení nebo jiného manipulování VŘ. Já mluvím v případě UOHS o správním soudnictví.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Já v tom spíš vidím klasické zápolení u výběrek, dva se domluví a třetí se odvolá k UOHS, který to zruší, pak kolečko k soudu, příp. nové výběrko a dotace v mezičase plynou jinam. :smile:

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Pokud existuje zpusob, jak to legalne udelat, vysetrovani by hrozit nemelo, v tom bych problem nevidel.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
I kdyby to nějak na hraně šlo obejít, tak pořád záleží na tom jestli si to někdo dovolí. Byť jen riskovat nějaké vyšetřování kvůli výběrovému řízení na pár trolejbusů je nesmysl.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Ja si taky myslim, ze VR pujde v tomto pripade obejit.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Nešlo by to obejít i tak, že dokumentaci dostane zadarmo, a pak vypíše VŘ na konkrétní díly podle dokumentace?

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Musí na to být VŘ - když díly dodá v podstatě jeden výrobce včetně dokumentace.
To by musel podnik dostat dokumentaci nejlíp zadarmo a jednotlivé díly nakupovat tak různě přímo od výrobců/různých dodavatelů, aby nepřekročil určitou sumu a nemusel vypisovat VŘ.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Na Varia je také VŘ a podnik si je dělá "jakoby sám."

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
A opravdu musi byt VR, pokud by si to DP delal jakoby sam?


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
To už směřuj na Ondru proč to podal tak, jak to podal. Nikoliv na mne. Mně je celkem jedno co to bude...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
A já zas říkám, že dokud nebude uzavřené VŘ, těžko takto tvrdit, že půjde o SORky. Ať si přeje podnik, co si přeje nebo se povídá mezi zaměstnanci.
Mohou to být SORky, ale stejně tak i zmíněné Škodovky v kastlo Solarisu a mnohé další...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
A já opakuji, že jsem pochopil Ondrovo řeč tak, že by to mělo být to, co se tu u nás vykutilo. Nic víc, nic míň.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Pochybuji, že by se cokoliv nakoupilo bez VŘ. To je nemyslitelné. Záleží ale jak bude vypsané - jestli to bude jen dodání dílů a dokumentace nebo hotový vůz. Už jen toto může napovědět, respektive (v mých očích) zpravděpodobnit dodání vozů jednoho či druhého výrobce). Jinými slovy VŘ a prototypový TNB12 spolu nemají (možná jen zatím) žádnou souvislost.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
99
07 srp 2013 14:49
Ale veď nedávno sa riešilo, že podobné riešenie vie dodať aj Škoda so Solarisom.
Ak to tak fakt dopadne, tak neviem, čo si mám myslieť... najskôr sa sem SORy pretláčajú nejakým pochybným dverným kritériom a teraz sa ich nakúpi 10 bez výberka, navyše neotestovaných? Keby to aspoň ten interiér nemalo tak nahovno.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Že by se to psalo pod mojím příspěvkem? Prvně otázka co to asi bude, a na ni byla odpověď, že to bude to, co se sestavovalo v Komíně. Apoň tak jsem to pochopil. Vono, asi ani nic jinýho takovýho není. Zatím je dostupné maximálně elektrika + vin diesel.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
A, kde se píše, že půjde o vozy identické se zmíněným prototypem SORu? Musí ještě proběhnout VŘ následkem čehož mohou být dodány vozy úplně jiné... Samozřejmě záleží jak bude VŘ vypsáno (a tím nemyslím zrovna "ušití na míru").

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Celkem odvážnej krok, říct koupíme deset trajfů na baterky, když prototyp se teprve schvaluje a není jistý, jak se osvědčí v provozu.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Cracatit - no vždyť už to bylo vyřčeno a vozidlo presentováno v Praze. SOR TNB 12 s výzbrojí Rail Electronics, baterkama a klimatizací. Prototyp budoucího čísla 3301 (číslo je zatím bez záruky) se momentálně nachází ve stadiu přežvýkání úřadem a ve stadiu zavezení ve vozovně Komín.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18062 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 21:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]