Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 83 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
488
13 čer 2004 23:04
Z Facebooku DPMBaktualne

OPOŽDĚNÝ ODJEZD NA LINCE 81
17:02: Linka 81; Dopravní nehoda autobusu na lince 81 v ul. Marešově; Spoj linky 81 Česká (17:00) → Štefánikova čtvrť (17:32) bude ve zbývající části trasy pokračovat se zpožděním přibližně 15 minut


Offline
113
08 led 2016 19:16
To je normálne že spoj a-81 o 17:00 z Českej mešká na Štef. Čtvrti 29 minút (príchod 18.00) či bola nejaká mimoriadnosť? (Mimochodom neviem do ktorej témy to patrí, žiadnu vhodnejšiu som nenašiel).


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Áha. Tak děkuji za info. :)

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
488
13 čer 2004 23:04
Praskla voda na Bohunicke, provoz rizen semafory jen po polovine vozovky.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Neví někdo, co nám dnes prasí linky 50 a E50? Už od ranních hodin vzniká v úseku Hešpice-Bohunická zpoždění 7-20 minut...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Nebo jel po hlavní a zprava do něj práskli. Nepaušalizoval bych to.


Offline
127
30 kvě 2010 19:33
Nebo mu někdo nedal přednost z vedlejší...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Když je auto poškozené na [b]pravém[b]boku, tak jeho řidič buď nedal přednost zprava, nebo odbočoval vlevo a nedal přednost protijedoucímu vozidlu.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Cca po půl 7 večer došlo ke srážce nevidomého chodce s 1733 v křižovatce Nové sady x Husova. :cry: Na dotčených linkách byly zavedeny odklony. Jak k nehodě došlo se bude teprve vyšetřovat. Člověk byl po srážce naštěstí při vědomí.


Offline
Uživatelský avatar

1895
01 srp 2006 14:13
Bezkov
OndraS píše:
Se stane. A že si lidi ukazujou, tak holt si ukazujou, soudnej člověk pochopí když vidí poškozený auto, tak že to může bejt vina někoho cizího. A kdo to nepochopí, tak si ukazuje, no.

Když je auto poškozené zezadu nebo z boku, tak je to s největší pravděpodobností vina někoho jiného. A i přední nárazník, zvláště když je plastový, se v tomto počasí tříští i při sebemenším ťukanci.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Cestující se nezvládají dívat ani na transparent, natož na nárazník, klid :lol:

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Se stane. A že si lidi ukazujou, tak holt si ukazujou, soudnej člověk pochopí když vidí poškozený auto, tak že to může bejt vina někoho cizího. A kdo to nepochopí, tak si ukazuje, no.
Co do tebe naplachtilo? Jinak nárazník se spraví a bude to OK, ostatně je to od slova " náraz " 8-)

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Mouka píše:
Včera měl být v Líšni na Elplově nějaký ťukanec mezi DP a Borsem. Ví někdo něco víc?


Tak... Nebudu to komentovat, snad jen, že to tam klouže i za sucha, což všichni ví. No, všichni asi ne. A já teď musím jak trubka jezdit s poloupadlým nárazníkem přivázaným stahovací páskou. A kdo u toho teď vypadá jak blbec? Já, protože komunál si auto odstaví a do doby opravy stojí. Tak teda dík, teď si všichni ukazujou prstem na mne.


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Včera byly výhybky plné břečky i na České (jak u ústavního soudu, tak i v Rašínově u lázní) — protože tam se to taky prohání sem tam i v pěší zóně. Jen než jsem si došel pro cigára a zpátky, viděl jsem dva různé řidiče, jak to v té Rašínově vyhrabávají.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Výhybka za Tuzex byla celkem ok, zásadně větší problémy dělala výhybka pro přímý odbočení do Cejlu.

Jinak, těch výhybek pojížděných ostatní dopravou je mnohem víc. Rozřazovací výhybka v Juliánově a ve Štefance, odbočení z Táborské do Nezamyslovy, odbočka do Zvonařky, před Tomáškem směr Joštova - Moravák, na Moraváku směr Roosevetka - Joštova, Komeňák směr Joštova - Husova, Vranovská směr Zábrdovická - Cejl, Husovická směr Nováčkova - Svitavská a odbočka do Zemědělské.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Goldffinger:
Nejhorší jsou Jugoslávská před Zdraffkou (teď díky výkopu jezdí IAD po kolejích), výhybka před Tabarinem (Maliňák) a Maloměřický most. Ostatní momentálně nejsou za běžných okolností přejížděny gumokoláky.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Nemysli si... Člověk se někdy nestačí divit, kam dokáže najet řidič na gumách. A stačí, aby to byl autobus ND.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Kolik vexli je skutečně ohroženo ostatní dopravou? Napadá mne jenom Benešova a mozna rozboceni u zdraffky na Merhautce a Vranovská/Cejl.Nejfrekventovanejsi rozboceni v centru jsou buď na pěší zóně, nebo mimo skutečný dosah IAD.


Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
K těm výhybkám: slyšel jsem včera ráno o půl deváté v devítce dobrou hlášku dispečera. "Všem autobusům na území města: Snažte se vyhýbat tramvajovým výhybkám kvůli zajíždění sněhu." :smile: A pak ještě byla ráno asi kolem osmé nějaká mimořádnost na Merhautce.
A jak jsem se vracel kolem jedenácté zpátky domů, tak jelo postupně během pěti minut asi tři nebo čtyři soupravy pětky směr Štefánikova čtvrt, proložené byly jednou šestkou, skoro jely ve vláčku, nevíte někdo, kde ta pětka a šestka postávaly?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
M píše:
Ctu mimoradne udalosti na DPMB a docela se divim, kolik je nesjizdnych vyhybek, myslel jsem, ze v brne jsou vyhybky vyhrivane, nebo to uz nefunguje? Ci to nekdo zapomnel zapnout? Ridici uz nemaji smetak na vycisteni od snehu?

Vyhřívání elektrifikovaných výhybek samozřejmě funguje a v případě potřeby se i používá. Problém jsou výhybky ve vozovce pojížděné ostatní dopravou. Jakmile je na vozovce sníh, nebo břečka tak ji auta pořád dokola zajíždí do výhybek, a na to vyhřívání nepomůže.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
V tom případě jsem měl špatné info. Tak či tak, kdyby naráz napadlo ještě o trochu víc byl by to nejspíš konec. Ráno to jednu chvíli bylo už hodně na hraně.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Ondra K. píše:
Místama nasněžilo i 20 čísel.

Musím tě trochu poupravit, v Brně napadlo kolem 10cm nového sněhu, v některých lokalitách kolem 12cm sněhu. To bohužel není 20 čísel, kéž by těch 20 čísel napadlo, teď má být obleva a pak kruté mrazy a je lepší, když je na ty mrazy sníh než když jsou holomrazy. Ale to už trochu odbočuji.


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Já trochu oproti ránu musím mírně otočit. Je rozdíl, když je kalamita, a busy dojíždějí na rozjezd zhruba po minutě až dvou až do výsledného zpoždění třeba těch 20 minut. Tam asi fakt nemá moc cenu někomu ujet. Konkrétně u toho "mýho" spojení mi přišlo, že v čase -5 na hlaváku chyběly asi 3 busy, které přijely téměř najednou s -20. V případě (a za tím si stojím), že skoro celé spojení je včas a čeká se na 1-2 autobusy, které mají víc než 10, max. 15 minut při hodinovém intervalu, tak odjet. Opravdu není vhodné, aby kvůli jedné lince čekalo celé spojení a celé Brno. Čekat polovinu intervalu je kontraproduktivní a opravdu si myslím, že je lepší přepravit cca 99% cestujících včas a 1% s hodinou. Ti mají prostě tentokrát peška. Ono těch cestujících, co jedou odněkud z kraje města a potřebují na hlaváku přestoupit někam dál, v noci tolik není. V noci se jezdí zpravidla z centra na okraj a v centru pro případný svoz na hlavák jezdí více linek. Na druhé straně je totiž přeprava všech s 20-30 minutama navrch.
A ohledně příspěvku na fcb: Na druhou stranu mohlo zbývajících 99% cestujících DPMB vynadat, že se dostalo domů o půl hodiny pozdě, z jejich pohledu zbytečně.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
MtM píše:
Kalamita jak na Sibiři, 3cm novýho sněhu ....a v Útěchově čtyři. sarcastic

Místama nasněžilo i 20 čísel.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
michalk píše:
... dle mého názoru bylo rozumné takový přípoj rozvázat (odnesou to jen přestupující ze Soběšic, sice hodinou navrch, takhle to ale odneslo celé Brno minimálně 20 minutami).

Příspěvek na fcb od cestujícího:
Chtěla bych pochválit a poděkovat za včerejší čekání rozjezdů v 23:00 na Hlaváku a to i přes značně kalamitní stav na silnicích. Zkrátilo mi to cestu domů a zlepšilo den :)
Situace není tak jednoduchá, jak se někomu může zdát. Můj názor je, že rozvázat spojení by se mělo jen pokud by něco mělo zpoždění větší než je polovina intervalu mezi spojeními (tj. 30 nebo 15 minut)...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 zář 2024 10:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]