Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 308 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
ds píše:
Tak dle měsíčníku Bez starostí se má v Brně od dubna do června objevit všechno plynové autobusovstvo co prohání české silnice - Citehnis CNG, SOR Ekohnus, Tedom, MB Citaro a Solaris v 15m verzi. Začínám se těšit :dancing:

Netěš se zbytečně dopředu!Mercedesy se slibují 3 roky, není zde ani jeden, myslím si, že příjde maximálně jeden SoR a to budem (resp. nebudem a to doslova) rádi :roll:


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
Tak dle měsíčníku Bez starostí se má v Brně od dubna do června objevit všechno plynové autobusovstvo co prohání české silnice - Citehnis CNG, SOR Ekohnus, Tedom, MB Citaro a Solaris v 15m verzi. Začínám se těšit :dancing:


Zajímavé, taková jednoduchá trasa a tolik různých možností (já bych teda taky doporučoval dvanáctku přímo ze Zvonařky na Českou, i za cenu 13 korun). Ten odkaz na Idos krásně ukazuje, jak je IDOS hloupý - když už bych jel takhle, tak bych radši přestupoval už na Poříčí než pobíhal po mendláku..

Jinak ale nesouhlasím s tím, že tohle fórum je pro fandy MHD a nikoliv poradna pro pro vyhledávání spojů - takové dotazy tu taky patří (možná snad ne přímo do této diskuze, ale na fórum určitě).


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Z hl. n. d-12 na Českou je delší než d-1 na Moravák. Nejrychlejší to je stejně pěšky.


Offline
2
12 bře 2006 20:04
Diki moc hosi za rady spravne ste niektory uhadli ze som este nikdy Brne nebol ja so zo Slovenska este Diki :lol:


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
Kuba píše:
Ives -----> Jo tak já jsem neporadil? Klikni na odkaz a spoje máš před sebou!
A taky nezapomeň, že Dusko201 to v Brně asi nezná, takže na to nádraží nemusí trefit, sice se může zeptat, ale MHD taky použít může, koneckonců může jít pěšky až na ten Moravák, že?

Kubo, Ty jsi poradil tak na 50%, navíc když to zde nezná tak to má narozdíl od tebe s dopravou těžké.To je jak kdyby jsi jel do Ostravy zeptal se něhoho na něco, a on ti poradil vyhledej si to sám.Takže buď raď pořádně jak Ives :-) nebo si nech svoje rady pro sebe :evil: .Mic proti Tobě nemám, ale zamyslise nad sebou, že ne každý kdo je tady je z Brna a okolí.Jinak radím Dusco201: jeď tak jak Ti radí Ives-buď použij nohy nebo spíš Ti doporučuji jet 12 na Českou a od tam jít pěšky.Kdyžtak se zeptej kolemjdoucích.Zdraví Ris :wink:


Offline
Uživatelský avatar

9298
10 čer 2004 11:19
POkud nebudes mit zavazadla, tak je nejlepsi se drzet davu , dojit az na Hlavni nadrazi a odtamtud linkama 12 a 13 na zastavku Ceska. Odtamtud je uz to pesky asi 3 minuty. Staci listek na 10 minut.
Pripadne jit pesky od Hlavniho nadrazi (koleje na masarykove povedou), po masarykove ulici nahoru. Prejdes pres namesti svobody a dale po ulici rasinove nahoru .Pak budes mit po prave ruce velke parkoviste a u nej lezi kino Scala.
Cela cesta okolo 10 minut.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Ives píše:
Kubo, kroť se, proč neporadit? Já bych ze Zvonařky asi jel buď tram 12 na Hlavní nádraží, odtama pak tram 1 na Moravské nám. Ze Zvonařky se ale dá dojít na hl. nádr. pěšky - je to myslím aji rychlejší.


No tak, když už, tak jedu 12kou až na Českou a odtam to dojdu. Ono je to možná blíž než ze zastávky jedničky na Moraváku a je to bez přesedání.


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Kuba: Dusko se chtěl asi zeptat přímo. Tak jsem mu přímo odpověděl. Když to tu nezná, tak sedne na 12 a jede. Konec, nebudu takovou prkotinu s tebou řešit.


Kuba píše:
Ives -----> Jo tak já jsem neporadil? Klikni na odkaz a spoje máš před sebou!
A taky nezapomeň, že Dusko201 to v Brně asi nezná, takže na to nádraží nemusí trefit, sice se může zeptat, ale MHD taky použít může, koneckonců může jít pěšky až na ten Moravák, že?

Mimochodem, kdyžtak by se to mělo řešit jinde než v autobusové diskuzi :twisted: .


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Ives -----> Jo tak já jsem neporadil? Klikni na odkaz a spoje máš před sebou!
A taky nezapomeň, že Dusko201 to v Brně asi nezná, takže na to nádraží nemusí trefit, sice se může zeptat, ale MHD taky použít může, koneckonců může jít pěšky až na ten Moravák, že?


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Kubo, kroť se, proč neporadit? Já bych ze Zvonařky asi jel buď tram 12 na Hlavní nádraží, odtama pak tram 1 na Moravské nám. Ze Zvonařky se ale dá dojít na hl. nádr. pěšky - je to myslím aji rychlejší.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Na Idosu, najdeš spojení, tohle je fórum pro fandy MHD, nikoliv poradna pro pro vyhledávání spojů!


Offline
2
12 bře 2006 20:04
potreboval by som poradit spoj v brne :
Od autobusoveho nadrazia na zvonarke sa potrebuj dostat na moravske namesti pri kino SCALA?????
Poradte mi nieaky dobry spoj ????oklo10:00hod v utorok idem do brna?


Lada: to se mi moc nezdá, aby v sobotu byl nedostatek vozů. Ale jinak zájezdy na ids linkách jsou zajímavé zpestření, já osobně jsem zatím viděl akorát párkrát LC735 na 201.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
RIS (původně Richard S..) píše:
Tak to už jsem na gymplu.7615 ale jezdí na 07809 tak 1-2x týdně.Jinak jsem rád,že Ty jseš taky z Líšně, což mne těší,já bydlím na Holzove teprve 14 dní (bydlím naproti muzeu dopravy a u kolejí které nikam nevedou... .Navrhuji tedy aby jezdila 10 až k muzeu a do města bych jel tak 25 minut a ne 40 minut- musím jet buď 78 do Slatiny a od tam 33 ,nebo 78 na Mifkovu a 8, ale rád se projíždím a tak jedu 78 na Starou osadu a 2 do města ( to trvá tak 50 minut).jinak Líšeň by se mohla jmenovat Spolek přátel MHD v Brně.Zdravím RIS


Kdyžtak prosim čti soukromé zprávy, ať se tohle nemusí řešit tu na foru, dik.


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
Fixi píše:
Taky Líšeň...ta Líšeň je prostě líhní dopravních fanoušků :wink: 7615 se někdy objevuje na garantu 78, kterým jezdím ve středu v 8:11 z Jírovy :-)

Tak to už jsem na gymplu.7615 ale jezdí na 07809 tak 1-2x týdně.Jinak jsem rád,že Ty jseš taky z Líšně, což mne těší,já bydlím na Holzove teprve 14 dní (bydlím naproti muzeu dopravy a u kolejí které nikam nevedou... .Navrhuji tedy aby jezdila 10 až k muzeu a do města bych jel tak 25 minut a ne 40 minut- musím jet buď 78 do Slatiny a od tam 33 ,nebo 78 na Mifkovu a 8, ale rád se projíždím a tak jedu 78 na Starou osadu a 2 do města ( to trvá tak 50 minut).jinak Líšeň by se mohla jmenovat Spolek přátel MHD v Brně.Zdravím RIS


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
RIS (původně Richard S..) píše:
Vzhldem k tomu,že bydlím v Líšni a sem tam tím Citybusem 7615 na a-78 jedu a většinou nesedím,tak o Sterkách moc nevím, zdají se mne estetičtější, nezabíraj tolik místa do uličky (alespoň to na mne tak opticky působí).Ve Sterkách jsem se vozil po Praze v těch zmíněných B951E a Citybusech,jezdil jsem tak 15 minut sice jsem měl někdy zadek jak šutr,ale jinak to bylo OK.Za dob B952E na 151 jsem také jezdil občas do Kobylnic a to teda byla hrůza.Asi máš pravdu,jsou až patvarované a seďet pro Tebe 10 minut pro mne 30 minut ve Sterce je hrůza a děs.No, v Kobylnicích jak jsem ze Ster vstal tak jsem si připadal, že mne někdo nakopl do ******.


Taky Líšeň...ta Líšeň je prostě líhní dopravních fanoušků :wink: 7615 se někdy objevuje na garantu 78, kterým jezdím ve středu v 8:11 z Jírovy :-)


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
manil píše:
Trošku si protiřečíš, v jednom příspěvku tvrdíš, že Stery jsou supr a teďka, že je to strašný a že ses cítil, jak kdyby tě někdo nakopl někam? :roll: ](*,)

No,jo na jednu stranu se mne Ster líbí,na druhou ne, já osobně mám na Ster dva názory.
1. se mi vzhledově líbí a 5 minut se v nich sedět dá
2. sedět v nich půl hodiny je hrůza

* nechci se Vám chlubit, ale se svým poměrně vysokým IQ (145) snad vým co píšu, ale psal jsem to narychlo,takže možná nevím co jsem psal. :roll:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
RIS (původně Richard S..) píše:
Vzhldem k tomu,že bydlím v Líšni a sem tam tím Citybusem 7615 na a-78 jedu a většinou nesedím,tak o Sterkách moc nevím, zdají se mne estetičtější, nezabíraj tolik místa do uličky (alespoň to na mne tak opticky působí).Ve Sterkách jsem se vozil po Praze v těch zmíněných B951E a Citybusech,jezdil jsem tak 15 minut sice jsem měl někdy zadek jak šutr,ale jinak to bylo OK.Za dob B952E na 151 jsem také jezdil občas do Kobylnic a to teda byla hrůza.Asi máš pravdu,jsou až patvarované a seďet pro Tebe 10 minut pro mne 30 minut ve Sterce je hrůza a děs.No, v Kobylnicích jak jsem ze Ster vstal tak jsem si připadal, že mne někdo nakopl do ******.

Trošku si protiřečíš, v jednom příspěvku tvrdíš, že Stery jsou supr a teďka, že je to strašný a že ses cítil, jak kdyby tě někdo nakopl někam? :roll: ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Přeji vsem uzivatelům tohoto fora pekné nedelní dopoledne.Vcera jsem si udelal výlet do Tisnova a oblasti tisnovska.Jel jsem 9:57 linkou S3 z Hl.nádraží z Tisnova jsem jel linkou 333 s odjezdem 10:42 do Osik potom zpet v Tisnove jsem prestoupil na linku 336 s odjezdem 12:42 do Dolních Louček kde ined navazovala linka 163 směr Velka Bíteš.Z Velké Bítese linkou 401 s odjezdem 13:31 do Brna.Muzu vsem cestovatelům doporucit.Jinak jsem byl překvapen vypraveností vozů.Linka 333 C934 to by nebyla nejaká zvlastnost,ale linka 336 C935 vybavena klimou,televizí,videem,osobními lampickami,a kavovarem.Dalsí prestup v Dolních Louckach na linku 163 DBS jsem cucel jeste víc C955 stou samou vybavou jak tisnovská C935,ale 3x dílensky lip zpracovaná.A v Bítesi na 401 nablískaná C954 u spol.Tourbus jsem také dlouho nevidel.Jinak jsem se bavil z řidičem na 333 a rikal me že ČSAD Tišnov už nejezdí jine než IDS linky mimo prejezdů např. z linky 336 do Dolní Rožínky atd.,ale samostatnou svou linku mimo Ids už nemá.Jinak bych se chtel zeptat nekoho jestli o tom vi neco vic nez ja jesli Čsad mají nedostatek vozů že musí o víkendech vypravovat zajezdy na IDS.Dík za odpoved.Zdraví LADA


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
Fixi píše:
Sedět na STERu dýl než 10 minut je vražedné...příšerně přetvarovaná a hnusně tvrdá sedadla, já je teda opravdu rád nemám.

Vzhldem k tomu,že bydlím v Líšni a sem tam tím Citybusem 7615 na a-78 jedu a většinou nesedím,tak o Sterkách moc nevím, zdají se mne estetičtější, nezabíraj tolik místa do uličky (alespoň to na mne tak opticky působí).Ve Sterkách jsem se vozil po Praze v těch zmíněných B951E a Citybusech,jezdil jsem tak 15 minut sice jsem měl někdy zadek jak šutr,ale jinak to bylo OK.Za dob B952E na 151 jsem také jezdil občas do Kobylnic a to teda byla hrůza.Asi máš pravdu,jsou až patvarované a seďet pro Tebe 10 minut pro mne 30 minut ve Sterce je hrůza a děs.No, v Kobylnicích jak jsem ze Ster vstal tak jsem si připadal, že mne někdo nakopl do ******.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
manil píše:
Nové Citelisy mají rovněž sedadla Vogelsitze 600.
Sedadla Ster nejsou špatná, ale Vogelsitze jsou lepší. Sterky jsou tvrdší a navíc mají horší tvarování, než Vogelsitze.


Sedět na STERu dýl než 10 minut je vražedné...příšerně přetvarovaná a hnusně tvrdá sedadla, já je teda opravdu rád nemám.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nové Citelisy mají rovněž sedadla Vogelsitze 600.
Sedadla Ster nejsou špatná, ale Vogelsitze jsou lepší. Sterky jsou tvrdší a navíc mají horší tvarování, než Vogelsitze.


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
Izzy píše:
Polsky Stery sou standart, CIEB sou na prani...jediny vuz ktery Stery ma je 7615...toz jinak ergonomii me to prijde vcelku stejny akorat Stery sou o dost tensi a skladnejsi...kor v te 7615 je to poznat...kazdopadne:
7601-7615...bez POD
7616-7630...POD ale nefunguje
7631-7645...fungujici POD
No at zije unifikace... :wink: Osobne to ale problemy asi delat nebude pac kazdej kdyz vidi tlacitko tak macka...

Tak proč DPmB nechce STERy :roll:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 07 říj 2024 04:16
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]