Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 35 z 110    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 110  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

435
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Však většina dopravy je tam tranzit a ten na takovém místě nemá co dělat. Ideálně nechat jenom příjezd pro obsluhu nádraží a části centra, i když nádraží by bylo vhodnější z Uhelné. Hlavně by to chtělo zakázat průjezd z Nádražní na Benešovu (v tomto směru) a propojit zastávky šalin a trolejbusů po zemi.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Onehdy jsem se tu dočetl, že Hollan je rozumný člověk. No, s hodnocením Ondry souhlasím podstatně víc.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
http://brno.idnes.cz/hlavas-bez-aut-mes ... pravy_krut

Místo řešení dopravních problémů ještě přiložíme pod kotel. Hollan není náměstek pro dopravu, ale normální k****n.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
Pokud se jedná o černý výlep, tak strhnutí jakéhokoliv letáčku či samolepky je v naprostém pořádku.
Taková iniciativa i kdyby byl jejich záměr sebelepší, tak v celkovém výsledku jejich snažení dost sráží.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
808
25 led 2006 09:46
Ale soudruhu, republiku se ekoteroristy rozvracet nedáme.
P.S. Nemohl jsem si pomoci, ale trochu mi to připomíná aktivní přístup angažovaných soudruhů minulého režimu. Taky strhávali nelegální plakáty, třeba z doby 17. listopadu 89.
Ne, že bych s nelegálním výlepem souhlasil, ale v otázce referenda bych svůj postoj manifestoval jinak, než strháváním letáčkú oponentů mého názoru.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
A už prosím zase zpět k tématu. Nemusí tu být stránka postů, kde všude jste co strhli...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
mili.hami píše:
marecek.00: Zrovna jsem jeden "transparent" strhl z automatu na jízdenky na Komeňáku...


Taky jsem strhnul na Lužánecké, nemá to tam co dělat sarcastic


Offline
1
31 led 2016 16:01
Před pár hodinami jsem jeden strhnul na prvním nástupišti v Praze na Florenci :D Bohužel nenafoceno.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
marecek.00: Zrovna jsem jeden "transparent" strhl z automatu na jízdenky na Komeňáku...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
A zdá se, že nejen nelegální věšení transparentů...
https://www.facebook.com/brnoplus/photo ... 2298422563


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
Už jen to, že aktivisté chtějí propagovat svoje názory nelegálním způsobem, ukazuje na to, že na celé té akci s referendem je něco prapodivného. Nebo snad měli povolení pověsit tam transparent?

A že si opět uplakánci stěžují, že se policie dozvěděla o jejich plánech? Asi jako by si teroristi stěžovali, že se tajné služby dozvěděli o jejich plánech a překazili jim je.

Myslí si, že jim patří svět bez ohledu na nějaká pravidla, a když si díky svým manýrům rozbijou hubu, tak hned žalujou na fejsbucích a do médií.

(Ta poslední věda pasuje na mnoho různých "zájmových" skupin a lidí. Pro Edu: "díky" je myšleno trochu ironicky, ale i trochu upřímně, protože občas je dobře, když si člověk nabije, protože rozumný člověk se z toho otřepe a vezme to jako další životní zkušenost.)


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Otazky v referendu nejsou dobre nastavene, to je zrejme. A taky by pred referendem bylo vhodne, aby odbornici posoudili obe varianty a lide meli k dispozici informace pro objektivni rozhodovani. Z meho pohledu - kazda varianta ma sve plusy a sve minusy. Klonim se spis k odsunute variante, ale je mi to jedno, pokud se s tim neco zacne delat. Pokud bychom v budoucnu zlepsili system primestske zeleznice, pak nebude vadit, pokud zrovna hlavni nadrazi nebude blizko historickeho centra.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Kampaň k referendu chtěli zahájit transparentem. Akci ale překazili policisté

b1: Zas na jednu stranu je to pěkný, že magistrát nevnucuje lidem svůj názor. Referendem je od toho, aby se sami lidé rozhodli. To, že zrovna toto konkrétní referendum je přinejmenším podivné, je už druhá věc.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
To referendum je v důsledku stejně bezvýznamná fraška.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
prototyp401 píše:
Tak to by pak ale žádné referendum nemuselo být

No však právě ono by nemuselo, a především nemělo být.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Tak ale kdyby článek měl nadpis: Brno upozorní, že se blíží referendum o nádraží. Magistrát ale rozhodne stejně sám.
Tak to by pak ale žádné referendum nemuselo být :D
(A můj názor je, že 80 % obyvatel s trvalým pobytem na území Brna je jedno, kde nádraží je, pač ho využijí dvakrát do roka...), takže referendum je zbytečnost. Někdo dávno měl bouchnout do stolu a Magistrát si stát za jednou variantou ať je dobrá nebo méně dobrá.


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
Mouka píše:
Tak na co jsme si ty zástupce volili? To pak můžeme rovnou celej magistrát rozpustit a o všem hlasovat v referendech, né?


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Brno upozorní, že se blíží referendum o nádraží. Rozhodnutí nechá na lidech


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Primátor chtěl přesunout referendum o nádraží, narazil však u obou stran


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jelikož jsou ty otázky formulovány prapodivně, taky zvažuju nehlasovat. Byť samozřejmě k-Kotziana k tomu vede Bůh ví co, mně nepřipadá ani jedna odpověď správná. Ani na jednu otázku.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Zastupitelstvo rozhoduje pouze o přípustnosti referenda z hlediska zákona, otázky opravdu ovlivnit nemůže a jsou součástí návrhu a podpisových listin.

Jinak i já jsem už dávno rozhodnut, že se referenda nebudu účastnit. Mimo nejasně položených otázek mi zásadně vadí obcházení zákona v této věci, jelikož hlasovat lze jen o věcech samostatné působnosti obce, což výstavba nádraží z větší části není a hlasuje se tak v podstatě o bojkotu nějakých malých dílčích kroků v celém procesu.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Nedivil bych se, kdyby ty otázky byly nejasné a zavádějící schválně.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Jestli se nepletu, tak se lidé podepisují právě k těmto otázkám a pak již nejdou změnit. Muselo by se opět získat dostatečný počet podpisů k novým otázkám. Kdyby do toho zasahovalo zastupitelstvo, tak by si to zase mohlo pozměnit k obrazu svému a to by bylo také špatně.
Zatím se přikláním k bojkotu referenda, protože mám pocit, že pokud bude platné, tak to Brnu nepřinese nic dobrého.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Otázky do referenda by měly být kontrolovány zastupitelstvem, nebo někým tak, aby byly objektivní a člověk si opravdu mohl vybrat. Otázky v referendu jsou položeny špatně, jsou zavádějící a nejasné.


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Tak dnes jsem viděl v šalině reklamu spolku Brno+, které vyzývalo k bojkotu referenda o nádraží (http://www.referendum2016.cz/). To zase bude fraška. Bude referendum, nebude udělaná studie dle které by se lidé mohli rozhodnout. Absolutně nejasně položené otázky, spory o to, jestli Nádraží pod Petrovem spadá v referendu do nádraží podél ulice Nádražní (z toho mohou být hodně dlouhé soudní tahanice), Brno+ vyzývá k bojkotu, město samotné uvidíme, ale zatím referendum podpořili. Aktivisti budou vyzývat k účasti. Stavět to bude stát, pro který bude referendum nezávazné. Daňové poplatníky to bude stát miliony. Skvělé. Kocourkov. Tak teď sám nevím, jak se k referendu postavím.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2737 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 110  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 15:29
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]