Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 101 z 132    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 132  Další
Autor Zpráva
Offline
800
12 zář 2014 23:38
Chápu to doufám z toho popisu správně, že nám to tu rozkopou na jeden měsíc, někdy mezi březnem a listopadem? Nejdřív jsem se totiž zhrozil, že to potrvá od března do listopadu nepřetržitě...


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Stavební povolení na rekonstrukci tramvajové tratě na Olomoucké (úsek Tržní-výhybka č. 508).
Zde je odkaz: http://www.zidenice.eu/wp-content/uploa ... 084207.pdf


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tak to mi padla huba a čučím jako vyražené pojistky. Holt, když jsem tam asi tři měsíce nebyl a předpokládal jsem, že fotit není co, tak jsem se šeredně mýlil.
Omlouvám se za dezinformace a :applause: k rychlosti reko.
Hned ve čtvrtek dopo (mám předtransfuzkovou dovolenou) se tam spolu s mým Nikonem musíme jít pixelově podívat.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Tak to jsem čučel jak puk ve vítkovické síti... V části kopce nový glajze a na druhé straně pokročilá obnova chodníků a položené obrubníky. Stavební tempo o poznání rychlejší, než na Miladě ( i když tam těch sítí bylo kapánek víc, například horkovod). Ale každopádně slušná práce.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
Jakub S. píše:
Pánové (a dámy), že jste tady někteří v minulých dnech tak krásně naříkali kvůli (ne)dokumentaci Minské a Horovy, zželelo se mi vás (už jsem to nemohl číst ;-)) a vydal se tam sám. Popisky a info u jednotlivých fotek.
https://goo.gl/photos/cJ4dXhpzUiD8y8bf6


Děkuji za dokumentaci.
V praxi se zde potvrdilo krásné přísloví: Lína huba, holé neštěstí. :mrgreen:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Rez: Opakuju znova, část nových koleji na Minské už je. Jestli je na ně čas nebo ne, to ať posoudí jiní. Já říkám co bylo viděno. Dle dnešních fotek již částečně zalité asfaltem. To by asi u starých nedělali, že?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
:applause:

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Pánové (a dámy), že jste tady někteří v minulých dnech tak krásně naříkali kvůli (ne)dokumentaci Minské a Horovy, zželelo se mi vás (už jsem to nemohl číst ;-)) a vydal se tam sám. Popisky a info u jednotlivých fotek.
https://goo.gl/photos/cJ4dXhpzUiD8y8bf6

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
No, na nové koleje na Minské je ještě čas...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Jenže ona je řeč, aspoň já zmiňoval, kde jsou již nové koleje.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Co vím, tak koleje zůstávají v místech, kde se přímo pod nimi nekutá. Kvůli pevnějšímu svršku.
Co vím, tak Linda má teď jiné starosti.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
Linda nám na Facebooku taky nic nepíše.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Já byl na Minské včera a koleje započínaly cca někde mezi Mezníkovou X Královou směrem dolů jen zruba do půlky kopce. U kapličky rozhodně kolejivo není.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
325
21 dub 2009 20:30
xcav8 píše:

Jedno foto vydá za tisíc slov. :mrgreen:


Však to také bylo míněno jako popíchnutí ctěného fotošotouštva, aby tam vyrazilo někdy, kdy nebude pršet, nebudou spěchat, telefonovat a budou mít čas čekat, až se objeví vhodná skulina mezi dělňasy a stavebními stroji. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Chystám se na to. Ale přes týden to nestíhám, protože jaksi v 16:30, kdy mě vypustí z továrny už bývá tma a o víkendu mám jiné činnosti.
Snad příští čtvrtek, to mám dovolenou.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
ZGHK píše:
Dneska jsem se náhodou vyskytl nahoře na Minské a co jsem neviděl: všude kolem zuří stavba, spousty bláta, bagrů, plotů a výkopů, ale tramvajové koleje položeny od (ne)zastávky Králova až někam hodně daleko směrem ke kapličce...


Jedno foto vydá za tisíc slov. :mrgreen:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
325
21 dub 2009 20:30
Dneska jsem se náhodou vyskytl nahoře na Minské a co jsem neviděl: všude kolem zuří stavba, spousty bláta, bagrů, plotů a výkopů, ale tramvajové koleje položeny od (ne)zastávky Králova až někam hodně daleko směrem ke kapličce...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Jestli si to dobře vybavuju, tak z bus pruhu na MH od Koliště se dá vyskočit ještě před ostrůVkem na 28. října. Na vozovce je žluté šrafování právě kvůli tomu, aby se a-67 mohla zařadit do levého odbočovacího pruhu. Úprava SSZ by byla zbytečná a snížila by kapacitu křižovatky. Maximálně bych uvažoval o ovládání SSZ Risem, přece jen ten bus tam projede jednou za x minut.
Totéž by se mohlo udělat na křižovatce Vídeňská/ Poříčí. Když tam žádný bus nebude, vypadne odbočovací fáze, když bus přijede, hodí si čočky Risem.
Mmch u Ronda by to chtělo vyklizovací fázi ve směru Poříčí/ Nové sady. Vlevo tam stihnou odbočit buď dva osobáky, nebo jeden bus - a to už má zelenou směr od nových sadů na Opuštěnou.


Naposledy upravil chat-maniac dne 09 pro 2015 18:00, celkově upraveno 3
Odpraseno/odpraseno znovu


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Dám to asi sem.
Včera na exkurzi do měnírny na údolní zazněl dotaz, proč nemáme vyhřívané troleje, které by zabránily loňské ledovkové kalamitě. Tady je k tomu ten článek, o jsem tam zmínil.
Nejdražší recept proti ledovkové kalamitě: vyhřívaná trolej

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
b1 píše:
O tom, že autobusáci celkem bežně při přejíždění z nebo do vyhrazeného pruhu nerespektují plnou čáru, raději pomlčíme, že?


Plnou čáru... Nemají náhodou svislé dopravní značky přednost před vodorovnými? Takže když napadne sníh, tak se mávnutím kouzelného proutku BUS pruhem jezdit může?
Btw. jezdím jako blbec v koloně mimo BUS pruh...


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Teoreticky asi ano, prakticky je to nesmysl. Je to pouze dvouproudovka, je tam prudší svah, o kus vedle je devítka...


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
xxx píše:
Proč by ji měla objíždět? Pokud vím, tak se má protahovat po východní straně, tedy po trase linky 46, která bude zrušena. O západ se postarají linky 9, 11 a 57. Tak mi to aji přijde nejrozumnější.

Tak jistě, že ano. Ale jen že mi přijde, že i ta západní část by teoreticky pro tramvaj byla použitelná. Nebo ne?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Proč by ji měla objíždět? Pokud vím, tak se má protahovat po východní straně, tedy po trase linky 46, která bude zrušena. O západ se postarají linky 9, 11 a 57. Tak mi to aji přijde nejrozumnější.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Co jsem dnes byl na setkání vedení části Brno-sever, tak jsem se dozvěděl, že varianta linky 5, která by celou Lesnou objížděla, je nesmyslná, protože prý DPMB řekl, že západní část Lesné není ideální po sklonové stránce a asi po stránce případných oblouků. No, nějak se mi to nezdá - přijde mi, že z Náměstí míru je to větší pruďák na Úvoz než z Haškovy na Halasovo náměstí...

Nebo se pletu?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
Jezour píše:
Jak jste sám napsal, vzhledem k vodorovnému dopravnímu značení V1a podél celé ulice je realizace Vašeho návrhu hrubým porušením zákona o provozu na pozemních komunikacích. Jedinou legální cestou je být v koloně se všemi ostatními vozidly.

O tom, že autobusáci celkem bežně při přejíždění z nebo do vyhrazeného pruhu nerespektují plnou čáru, raději pomlčíme, že?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 132  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 19:06
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]