Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 114 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Tím chci říct to co jsem napsal. Dříve se to tuším sbíralo zpět a ničilo v DP? Nyní se to vyhodí do koše a kdo ví proč to tam kolikrát nezůstane. Pardon že remcám nad nepořádkem.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
remcám, když se to válí po ulicích, v kolejišti nebo kdo ví kde.

Tim chces rict, ze na techto mistech to nechavaji povereni zamestnanci DPMB?


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Skartovat? Schovávat je na DOD pro šotouše? Ano remcám, když se to válí po ulicích, v kolejišti nebo kdo ví kde.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Rem musi proste opet tradicne remcat. Jo. Asi by je mohl DP recyklovat. Ale to spis rikej DPMB a ne autorovi planku. A ze se vyhazuji? No jiste. Co bys chtel delat s plankem vyluky, ktera uz skoncila?


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Je to z mé dílny, všechny jsou z mé dílny, vyjma Minské/Horovy.
Na papíru v koši nevidím nic špatného, ale pokud se válí po ulici, tak s tím já s odpuštěním nic nenadělám... já jen maluju :)


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Rem píše:
Že se na ty plány nevyse*eš. Když vidím, jak se po konci výluk tvoje plánky povalují v okolí zastávek, či různě v okolí, kam je vítr zavál, bych měl sto chutí jim ukázat prst mezi ukauzovákem a prsteníkem a čao.

eframmcbeth píše:
Toho jsem si zatím nikde nevšiml — a že sleduju, kde se mé výtvory vyvěšují... Po výluce jezdí a sundavají je.


Tohle je ještě ten lepší případ. Už jsem viděl plány po výluce se 14 dní povalovat v kolejišti na Renneský, nebo měsíc u Bílé hory. Též je zajímavé, že je na tu chvilku zatavují do plastu, dřív se to nedělalo a po skončení se takto také nevyhazovaly, nebo jo?

Edit: Doufám že to je teda plán z tvé dílny, jestli je to jiný externí tak beru zpět co je psáno.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Viz DP:
Z důvodu pokládky povrchu bude v sobotu 26. září 2015 od ranních výjezdů do ukončení provozu denních linek vyloučena doprava z ulice Novoměstské.

Linky 42 a 70 pojedou mezi zastávkami Žitná a Horácké náměstí obousměrně odklonem ulicí Měřičkovou.

Změny zastávek:
• Letovická - v obou směrech přeložena do ulice Měřičkovy;
• Žitná - ve směru na Horácké náměstí přeložena do ulice Žitné.

_________________________________
RH.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Dle všeho (značení, objízdné trasy) se chystá v Řečkovicích další autobusová výluka.Autobusy možná budou projíždět ulicí Měříčkova a Žitná.


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Ad 3602 - přepálilo / uklepalo se kabelové oko hned u botky, takže to museli jet naši chlapi spravit.

Snad jste nevěřili tomu, že by se na 22Tr stalo něco zásadnějšího než takováhle banalita 8-[ :mrgreen:

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
V kterých místech to je, snad mezi dětskou a JugosláVskou. Nového asfaltu by byla škoda... Nejspíš to má souvislost s horkovodem, nebo se stavbou ve Freundschaftu?


Naposledy upravil chat-maniac dne 21 zář 2015 21:37, celkově upraveno 1
odpraseno


Offline
Uživatelský avatar

365
08 čer 2015 19:07
Brno-sever, u staré nepoužívané smyčky
Už se to rozjíždí.


Offline
Uživatelský avatar

365
08 čer 2015 19:07
Brno-sever, u staré nepoužívané smyčky
Rem píše:
Ulice Milady Horákové - Jugoslávská neprůjezdné, lebo je tam havárie plynu, který snad i hoří. Plánují, že to bude hořet minimálně půl hodiny. Odkloněny přes Cejl.

Dle iRISU na dětské uvízla 1059.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Ulice Milady Horákové - Jugoslávská neprůjezdné, lebo je tam havárie plynu, který snad i hoří. Plánují, že to bude hořet minimálně půl hodiny. Odkloněny přes Cejl.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Malá kavernička tam už nedávno byla. Asi tak rok zpátky. Kousíček výš směrem k Záhřebské v levém pruhu. Pak se to zasypalo, přepláclo asfaltem a je klid. Spíš klid před bouří...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Něco podobného se brzy stane i na Přívratě - ve směru jízdy a-44 přes křižovatku je to už propadené tak, že se tam chytá motorem...


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Omezení provozu na Tomkově náměstí

Na základě havárie stropu kanalizační komory (informace společnosti BVaK, a.s.) v pravém jízdním pruhu za křižovatkou Tomkovo náměstí ve směru k Husovickému tunelu je tímto výrazně snížena kapacita této dopravně významné komunikace, která je součástí velkého městského okruhu. Již v průběhu nedělního odpoledne, kdy byl pravý jízdní pruh uzavřen, docházelo ke zpožďování linek 25, 26, 44 až 15 minut.
Vzhledem k předpokladu výrazně většího negativního dopadu do provozu v průběhu pracovních dnů (především v ranní špičce) žádáme cestující a případně i řidiče individuální dopravy, aby pro svoji cestu využili alternativních tras, případně plánovali na svoji cestu větší časovou rezervu.
Dispečeři naší společnosti se budou snažit usměrňovat provoz na jednotlivých dotčených linkách, především z pohledu dodržení rovnoměrného intervalu, nicméně v době špičky lze zpoždění očekávat v řádu desítek minut. Primárně budou nejvíce ovlivněny linky 25, 26, 44, sekundárně (z důvodu kolon vozidel) pak budou zpoždění vznikat také na linkách 2, 3, 4, 9, 27, 55, 57, 58, 64, 74, 75, 78, 84, 202.
Cestujícím se omlouváme za komplikace, jejichž příčina není na straně naší společnosti.

Zdroj: DPMB


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Na Tomkáči mezi křižovatkou a Husovickým tunelem propad kanalizace. Směrem do tunelu se jezdí pouze levým jízdním pruhem. Ráno to bude asi kvalitní masakr.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
3602 jsem zrovna jel. Vypadly nám sběrače. Chvilku si s tím řidič hrál, vypadalo to, že mu nejdou napnout stahováky, ale pořád to pištělo, že nemáme napětí. Pak přišel, že to nepojede.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Staník píše:
Aktuálně nám na "Mendláku" stojí (již nějakou dobu) porouchaná 3602... 8-)

EDIT. Cestující nám z medlánecké zálohy 2365 (poslané z Líšně) přestoupili na Konečného náměstí zpět do 3602, která se "zotavila" z poruchy a pokračuje na 3. kurzu linky 25. ;-)


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Aktuálně nám na "Mendláku" stojí (již nějakou dobu) porouchaná 3602... 8-)


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
Výborně, díky !

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

357
30 pro 2008 15:29
Karosa B732 píše:
Nevíte, jaké společnosti by to mohlo být ? Vypadá to na B931 nebo B731/2 s devítkovýma čelama a má to městskej nátěr...

HUSTÁK - Autobusová doprava, s.r.o.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Mouka píše:

Ovšem ta umělecká fotka od hasičů nemá chybu. :mrgreen:

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
100
08 říj 2013 23:05
Protože jsem z Příbramě na moravě zřejmě vím . A jak ?
Už týden tu malý dopravce dováží lidi do Fabriky ted nevím do jaké ale vozí je . A přesně tento autobuc . Je to Renault a má ho koupenej z Prahy . Bylo n a něm jasně vidět odstraněné nápisy DP Praha . Měl i buse ale nefunkční a na nich měl jen Porucha . Takže na 90% je to on


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
Nevíte, jaké společnosti by to mohlo být ? Vypadá to na B931 nebo B731/2 s devítkovýma čelama a má to městskej nátěr...

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 30 zář 2024 07:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]