Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 171 z 324    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 324  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
Ale hezky se to sleduje, tohle by měli dávat v televizi. :wink:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
Alanis píše:

Ještě, že má tu kameru na zadku a ne vpředu, jinak by bylo určitě hafo bonzáků... :-)


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Český unikát. Projeďte se Prahou v přímém přenosu z mazací tramvaje.

Přímý přenos.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
JJA píše:
Počkej, až si to pan majitel přečte. K tomu možná ještě fejsbůček atd. a půjdeš rovnou na kobereček. sarcastic

Už teď mám prcku staženou až hrůza... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
[quote="ReZ"]Nová tramvaj Evička konečně sveze cestující. Zatím jen jeden den, aneb Matička stověžatá zažije šotouší rojení... sarcastic

Byl jsem se svézt a opravdu tam šotoušů bylo požehnaně. Ale byl to posilový spoj mimo JŘ asi minutu po pravidelném, takže se to zvládlo v sóle.


Offline
439
16 led 2015 11:18
Počkej, až si to pan majitel přečte. K tomu možná ještě fejsbůček atd. a půjdeš rovnou na kobereček. sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
MartinV píše:
ReZ: aneb když si nepřečteš předchozí příspěvky, oba odkazy tu dával už renek (na druhou stranu se ti nedivím, že jsi to nečetl). :mrgreen:

Ojojoj. To je tak, když fórum čtu v práci, místo toho, abych roztáčel kolečka kapitalismu a panu majiteli generoval svojí činností zisk... :wink:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
No, z popisu incidentu v Plzni bych si spíše představil nějakého inteligenta se dvěma pitbully...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
prototyp401 píše:
Kovový jsme nesehnali v potřebné velikosti...
Ok, u těch mopsů a spol. mě to nenapadlo, našel jsem si to.
Chápu, že jsou přepravní podmínky nějak napsány a mají se dodržovat. Akorát já osobně bych do toho taky zapojil i rozum. Ale beru tvůj názor, že vymáháš jen to, na co máš právo.
Za to když jede matka s dítětem, které neskutečně řve - a ani se ho nepokouší nějak utišit, tak když já si snad dovolím říct, že by měla být vyloučena z přepravy, tak jsem hned ten nejhorší. Při tom si myslím, že toto je taky porušování přepravních podmínek... (nevím, jaký máš právě na to ty názor - jestli si jen zatížený na psy, nebo teda celkově důsledný).

Tak já do toho zapojím rozum. Ta prašivá čivava v taštičce s hlavou venku může při prvním prudším zabrzdění vypadnout, leknout se a prokousnout prvnímu dítěti vedle ruku nebo cokoli jiného a způsobit mu doživotní následky. U mne ve vozidle pes bez náhubku, ať je to jakákoli velikost a rasa, také !!!necestuje!!!.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ReZ: aneb když si nepřečteš předchozí příspěvky, oba odkazy tu dával už renek (na druhou stranu se ti nedivím, že jsi to nečetl). :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Nová tramvaj Evička konečně sveze cestující. Zatím jen jeden den, aneb Matička stověžatá zažije šotouší rojení... sarcastic

A ještě jeden okdaz: Vaši psi musí mít náhubky, řekl řidič autobusu. Vzteklý opilec ho zbil.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
88
26 dub 2011 09:13
Naprostý souhlas s Robertem.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
prototyp401 píše:
Ve schráně můj pes zuří. Když ho mám v náručí, tak je celou cestu v klidu, nikoho a ničeho si nevšímá.
S výmluvou, že pes zuří ve schráně, ale na klíně je naprosto neškodnej, bych teda moc nerukoval. Až psovi rupne v kouli a bude zuřit i mimo ní, tak řekneš "hm, smůla, raťafáček zrovna nemá den"? :)

Není to tak dávno, co na facebooku DPMB byl pěkný příspěvek o tomto problému (ve zkratce, řidič trval na vyhození paní s pseudopsem, lidi spílali řidičovi že pseudopes nikoho nepokouše, řidič trval na svém, pseudopes paní vyskočil a rozštěkal se, lidem to začalo dávat smysl). Proto mě zajímá, jak bys dokazoval, že zrovna tvůj pes je slušně vychovaný, a že identický pes paní o sedačku vedle je méně slušně vychovaný..?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Zlaťák píše:
...ale nikdy bych si nedovolil nastoupit do MHD bez koše.

Ani moji psi, ať už byli před časem tři, nebo teď jen dva, se mnou nikdy nejeli bez náhubku. A to i v případě, že jsem jel řídil a jel poprázdnu parkovat, aby si náhodou nezapamatovali, že to kdysi šlo i bez koše. I když s nimi problém fakt nemám, ukážu jim košík a skáčou radostí, že se jde na procházku. Totéž s vodítky nebo s popruhy do auta.


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Mně všechno, ale řadě cestujících smysl těchto vět zjevně uniká. Ano, jednou jsem si naběhl, když jsem to zvíře nazval myší a ženská mi hned oznámila, že pravidla se vztahují jen na psy. Skončilo to kompromisem, strčila zvíře do velké nákupní tašky (ne igelitky!) a jela.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
xxx píše:
Nebo už jsi snad někdy viděl, že by čivava napadla člověka?

Ano.
Nohu/nohavici ti spíš prokousne nějaká "uštěkaná rukavice" než velkej pes. Většinou je to větší nervák, má jemnější a ostřejší zuby. Sám jsem měl Labradora, kterej byl s košem nebezpečnější než bez něj, ale nikdy bych si nedovolil nastoupit do MHD bez koše.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
prototyp401 píše:
Robert: Tak tos ještě nenarazil na mě (né, že bych chtěl dávat někomu do zubů, ale že se pokouším propašovat minipsa do vozu bez náhubku) - máme jorkšíra a je prostě tak malý, že mu stejně žádný náhubek nedrží. Ani ten nejměnší, co se prodává. Díky tomu s ním tedy nemůžu cestovat? Náhubek s sebou tedy mám a když na něm někdo trvá, tak mu ho ale musím celou cestu držet na puse...


Smluvní přepravní podmínky IDS JMK píše:
(10) Zvířata smí cestující přepravovat v bezpečné zcela uzavřené a dole nepropustné schráně. Přeprava schrány se řídí stejnými podmínkami jako přeprava spoluzavazadel, případně ručních zavazadel.
(11) Psa bez schrány smí cestující přepravovat za podmínky, že pes je po celou dobu pobytu ve vozidle opatřen bezpečným a nasazeným náhubkem a je držen na krátké šňůře.


Co na tom není jasného?


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Hm, zajímavý přístup. Tam, kde zakročit lze (nasazením náhubku, strčením psa do schrány apod.), porušuješ pravidla a hlásíš se k tomu, ale v případě, že dítěti rostou zuby, a dělat s tím nejde opravdu nic (ne, proříznout mu dásně fakt není řešení), bys dítě i s doprovodem (který nic neporušuje) vyhodil.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
No, nemám tak prostudované brněnské, ale ve zlínských se píše: Cestující nesmí svým chováním a hlukem obtěžovat ostatní cestující, jinak může být vykázán z přepravy. Předpokládám něco podobného v brněnských. Proto máš právo dítě vykázat z přepravy - logicky s ním i jeho doprovod. Můj problém přece není, že je hladové atd.


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
To ta matka jako provozuje zdroj hluku, nebo jaký předpis bych na ni měl vztáhnout? Když je dítě nemocné, hladové, pokálené, rostou mu zuby nebo ho něco bolí, tak nepomůže nic. Jediné, co může matka udělat, a o co já můžu poprosit ji, je přesednutí dozadu.
Píše ti to majitel osmiměsíčního dítěte, třetího v pořadí, aby bylo aspoň polojasno.:-)


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Radši bych vzal toho vlčáka než blbou a agresivní čivavu. Vlčák je ve většině případů vycvičený nebo aspoň socializovaný, což se o 90% jedinců menších než jezevčík říct nedá. A co udělá jakýkoli pes , když přijde dítě a nechtěně ho píchne do oka? To, co bych udělal i já. A kdo to ve výsledku odsere? Řidič, tedy já. Ne, díky.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Kovový jsme nesehnali v potřebné velikosti...
Ok, u těch mopsů a spol. mě to nenapadlo, našel jsem si to.
Chápu, že jsou přepravní podmínky nějak napsány a mají se dodržovat. Akorát já osobně bych do toho taky zapojil i rozum. Ale beru tvůj názor, že vymáháš jen to, na co máš právo.
Za to když jede matka s dítětem, které neskutečně řve - a ani se ho nepokouší nějak utišit, tak když já si snad dovolím říct, že by měla být vyloučena z přepravy, tak jsem hned ten nejhorší. Při tom si myslím, že toto je taky porušování přepravních podmínek... (nevím, jaký máš právě na to ty názor - jestli si jen zatížený na psy, nebo teda celkově důsledný).

P.S. I když mě cizí jorkšír pokousal, netekla mi ani krev. A to proto, že ten cizí napadl našeho a já se ho pokoušel odtrhnout.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Kdybychom připustili, že něco takového jako neexistující adekvátní velikost náhubku může nastat, tak je to problém majitele psa, a ne řidiče, který vyžaduje dodržování SPP. Pokousat může pes jakékoliv velikosti, tak si myslím, že je na místě ty náhubky striktně požadovat. Moje zkušenost je taková, že právě ti nejmenší psi bývají ti nejpodlejší a nejagresivnější psi. Pro spoustu majitelů je to takové malé "ťuťu ňuňu", takže je to rozmazlený a výchova veškerá žádná.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Já bych tě na jejím místě taky poslal do ##MLUVÍM SPROSTĚ##. Měl bys rozlišovat mezi vlčákem, kterej smrdí a rozvalí se přes celou uličku, a zcela neškodnou čivavou o velikosti laboratorní myši. Nebo už jsi snad někdy viděl, že by čivava napadla člověka?


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
To je ten problém. Ten náhubek je totiž na hovno, pardon, jiné slovo stav nevystihuje. Kovový drží podstatně líp, nepadá, pes ho tlapkou nesundá. Vyzkoušeno na nebožce jezevčici, plastový vydržel pár vteřin, kovový nikdy nesundala a krásně si na něj zvykla.
Mops má obvykle (a další plemena se zkráceným nosem) kožený pásek zajištěný páskem vedeným mezi očima za uši.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8085 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 324  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 21:27
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]