Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 283 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
A jak zajistíš, že se na terminál načte správná karta? Já to bez jejího vytažení nedokážu. Navíc, raději vytáhnu kartu, než bych každému ukazoval obsah mojí peněženky :wink:

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7298
27 úno 2010 07:40
S kartou nemám problém. Ani v obchodě ji nevytahuji z kešeně, jen ji celou položím na terminál. Kdo kartu používat chtít nebude, zůstane mu určitě možnost papírových kupónů, podobně jako v PIDu.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Jakub S: No tak to já tedy rozhodně upřednostňuji řešení s platební kartou. Už teď mám v peněžence 6 různých karet, které se mi akorát pletou, o další už opravdu nestojím. A upřímně doufám, že s tímto řešením brzy přijdou všichni dopravci v Česku, včetně ČD, abych se mohl zbavit i In-Karty.
Ale je fakt, že DPMB a Kordis (protože i když to tam není napsané, předpokládám, že půjde o celokrajské řešení) budou muset vymyslet i nějaké řešení pro ty, co nebudou platební kartu jako jízdenku chtít z různých důvodů používat a to pak nejspíš opravdu bude ona specifická karta, i když je možné, že budou zpátečníci a nechají jen současné šalinkarty a platební karty :roll:

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
Pokud má být platební karta zejména nosičem informace o totožnosti cestujícího, tak nevidím problém, aby byly vydávány dopravním podnikem obyčejné čipové karty, které by tento problém jednoduše vyřešily.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

365
08 čer 2015 19:07
Brno-sever, u staré nepoužívané smyčky
Tin píše:
To jako že místo šalinkarty budu ukazovat kreditku? Možná jsem paranoidní, ale ne, děkuji, nemám zájem.

Naprosto souhlasím, šalinkarta je lepší. To nové placení by pro mě byl pouze nouzový způsob, kdybych si zapomněl šalinkartu.


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
To ani nejde, protože školáci zpravidla kreditky nemají.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
To jako že místo šalinkarty budu ukazovat kreditku? Možná jsem paranoidní, ale ne, děkuji, nemám zájem.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
1205
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
Město připravuje elektronické odbavování v MHD
http://www.brno.cz/brno-aktualne/tiskov ... ani-v-mhd/


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Opilá žena měla konflikt s revizorem, pak útočila na policisty propiskou
http://brno.idnes.cz/opila-zena-utocila-na-policisty-propiskou-fjm-/brno-zpravy.aspx?c=A150914_093639_brno-zpravy_tr
X
Klady a zápory tří variant přestavby Železničního uzlu Brno má přiblížit nový web. Ten se hned stal problémem uvnitř brněnské koalice
http://www.krajskelisty.cz/jihomoravsky-kraj/okres-brno-mesto/10774-klady-a-zapory-tri-variant-prestavby-zub-ma-priblizit-novy-web-ten-se-hned-stal-problemem-uvnitr-brnenske-koalice.htm


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tak Brusel je uz dost extremne multi kulti. Do nekterych ctvrti se boji i policie...


Offline
88
26 dub 2011 09:13
No v Bruselu byla kultura cestujících daleko horší než tady. A to jsem tam pobyl půl roku, takže žádná krátká zkušenost....


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Co teprve řidič na jihu :D

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
pepola - pozor, já psal pouze o podezření na základě tvé reakce (které můžeš vyvrátit a vyvrátils), nikoliv o tom, že bych si konkrétně o tobě myslel, že se neumíš chovat k cestujícím. Dále viz sz.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Na obou jsou stranách jsou hovada, je to jen o tom, kdo má na koho zrovna "šteští"..


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Ještě jsi zapomněl dodat, že umíš plynně anglicky, německy, rusky, čínsky a já nevím jak ještě, abys mohl obsloužit i všechny možné cizince sarcastic

Ale vážně, myslím, že chování českých řidičů nijak nevybočuje z evropských norem. Což neznamená, že se občas nevyskytne nějaká černá ovce. To v USA jsou řidiči městských autobusů mnohem větší hulváti, ale tam se také často v městských autobusech pohybují mnohem horší individua, než tomu je, alespoň zatím, u nás.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Janatak píše:

A nezlob se, ale tímhle argumentem - "Kdoví, jestli se sám ve svém věku umí chovat..." mám malinko podezření na onu potrefenou husu...

Tak já se neumím chovat k cestujícím?
Čekám na ně jako vůl, i když mám sekeru, trpělivě odpovídám i na de/bilní dotazy, vysvětlím, jaké jízdenky si mají správně koupit z pokladny...


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Česká města MHD je skutečně skvělá. Za západem ale trošku pokulhává. V chování cestujících.

Můj názor...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
[quote="pepola"]Nechápu, co by jako chtěl?? Kdoví, jestli se sám ve svém věku umí chovat...

Asi měl blbou zkušenost s některým ze tvých kolegů. Za všechny bys asi ruku do ohně nedal, nebo jo?

A nezlob se, ale tímhle argumentem - "Kdoví, jestli se sám ve svém věku umí chovat..." mám malinko podezření na onu potrefenou husu...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Staník píše:
CIZINCI V BRNĚ: Máte nejlepší MHD, chválí Srbka. Děsí ji ale zkoušky sirén
http://zpravy.idnes.cz/cizinci-v-brne-aleksandra-bogdan-daj-/domaci.aspx?c=A150722_125107_praha-zpravy_mav

Daniel Reichel: Česká MHD je skutečně špičková. Ve srovnání se Západem ale stále pokulhává v jedné podstatné věci - chování řidičů.
Nechápu, co by jako chtěl?? Kdoví, jestli se sám ve svém věku umí chovat...
Příloha:
Reichel.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Na nádraží v Brně je bomba, zavolal anonym. Zkomplikoval život cestujícím
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/na-nadrazi-v-brne-je-bomba-zavolal-anonym-a-zkomplikoval-zivot-cestujicim-20150912.html


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
CIZINCI V BRNĚ: Máte nejlepší MHD, chválí Srbka. Děsí ji ale zkoušky sirén
http://zpravy.idnes.cz/cizinci-v-brne-aleksandra-bogdan-daj-/domaci.aspx?c=A150722_125107_praha-zpravy_mav


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Problémy s novým hlasem MHD - reportáž ČT, v čase 11:54

Přímý odkaz ještě nemají..


Offline
70
11 črc 2011 08:39
Štatl
Když už, tak: " ke kachlákům"! sarcastic


Offline
127
30 kvě 2010 19:33
Brňák řekne nahlas "du na Moravák". :-D


Offline
Uživatelský avatar

2638
13 črc 2009 13:42
Já vím, že to je kvůli šetření úložiště, ale i tak bývají hlášení mluvena pomaleji (potažmo s výraznějšíma mezerama), než běžně mluvíš. Právě kvůli srozumitelnosti.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 15 říj 2024 06:31
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]